Yükleniyor . . .

HAYATI YÖNLENDİRMEK

Hepimiz belirli bir yaşa geldiğimizde hayatın iplerini elimize almak ve kendi yönlendirmemizi kendimiz yapmak isteriz. Bunun için çaba harcar, mücadele ederiz. Daha iyisini yapabileceğimize dair inancımız ve çabalarımız aynı zamanda hayata olan bağlılıklarımızın artmasını da sağlar.

“Her Şey Mübah”mış Gibi

Bütün çabamızı daha iyini yapabilmek için harcarız. Bu uğurda farkında olmadan gözümüz kör olur, isteklerimizi için her şey mubahmış gibi hareket ederiz. Aslında kendi kendimize farkında olmadan mükemmeliyetçi bir kişi haline geliriz.

Uzaklaşıyoruz İstekleri İçin Çabalayan Kişi Olmaktan

Yıpratıyoruz kendimizi istediklerimiz yerine gelmediğinde. Yönlendirmemiz gereken hayatı askıya alıyoruz. Akışı neyse yaşamın ona uyuyoruz. Uzaklaşıyoruz istekleri için çabalayan kişi olmaktan. Hepimiz çoğu zaman birilerinden, hayattan kaçıyoruz. Unutuyoruz kendimizi. Kalbimizin kapılarını kendimiz dahil olmak üzere kapatıyoruz herkese. Vazgeçiyoruz her şeyden, herkesten.

Yaşam Devam Ettiği Sürece Engeller Eksik Olmaz

Herkesin hayatında unutamadığı, kendisi için kırılma noktası hâline gelmiş olaylar yaşamıştır. Yaşam devam ettiği sürece çelişkiler, engeller eksik olmaz. Bunun farkındayızdır. Ona rağmen, bir şeyler yapmalı hayata tutunmalıyız. Karşılaştığımız ve karşılaşacağımız çelişkileri yöneterek, güçlü olabiliriz.

Detayların ve Güzelliklerin Farkına Varabiliriz

Çelişkileri yönetebilir miyiz? Evet, yönetebiliriz. Hayattaki detayların ve güzelliklerin ancak bu şekilde farkına varabiliriz. Peki hayatı yönlendirebilmek için neler yapabiliriz?

  • Yaptığınız işlerden keyif alın.
  • Zamanın kıymetini bilin.
  • Ufak şeylerle mutlu olmasını öğrenin.
  • Harekete geçmek için beklemeyin.
  • Yenilikten ve farklı olmaktan korkmayın.

Ertelediğimiz Konular Ömrümüzden Çalıyor

Hayatın mevcut akışı içerisinde kendiniz için neler yaptığınızı bir düşünün. Ertelediğiniz konular, ömrümüzden çalıyor. Her zaman ve her yerde karşımıza çıkmaya devam ediyor. O yüzden de ertelemeyin. Her ne olursa. Vazgeçmeyin ve üşenmeyin. Hayat hiç durmadan akıp geçiyor. Üstelik de hiç bu kadar hızlı olmamıştı.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...