Yükleniyor . . .

GÜNEŞ KOÇ BURCUNDA (2020)

2020’nin baharı başka olacak

Bahar ekinoksuna ramak kala Güneş yarın Zodyak’ın ilk burcu olan Koç burcunda yerini alacak. Astroloji için bir hayli önemli olan Güneş’in Koç burcuna geçişiyle doğa uyanmakla kalmayacak yılın ilk gününden bu yana şifa arayan insanlığa da gün doğacak. 2020 yılına gireli daha birkaç ay oldu ancak dünyaya etkileri, yaşattıkları şaşırtacak büyüklükte oldu. İşin açıkçası 2020 yılı tüm dünyaya kök söktürürken, Güneş’in Koç burcuna geçişi kolektif düşünmenin ve hareket etmenin önemine daha da vurgu yapacak. Her ne kadar yaşadığımız yüzyıl hepimizi bireysel olmaya zorluyor gibi görünse de bir arada yol olmanın, ortak akıl ile doğruya yönelmenin avantajımız olduğunu bir kez daha hatırlatacak.

Yaşamın değeri paha biçilemez

Güneş’in Koç burcuna geçişi daha cesaretli daha atılımlı olmamızı körükleyecek. Tabi gökyüzünün hareketliliği bazı kavramları yeniden düşünmemizi de sağlayacak. Örneğin empati kurmanın sadece anlamak olmadığını, kendimiz ve çevremiz için elimizden geleni yapmamız gerektiğini işaret edecek. Hayat hangi köşeden sıkıştırırsa sıkıştırsın, önümüze hangi engelleri koyarsa koysun umudumuzu yitirmememiz ve mücadeleden vazgeçmemiz gerektiğini anlayacağız. Yaşamın değeri paha biçilemez ve içinde binlerce mucizeyi saklar. Belki de bu zorlu döngüde hepimizin görevi bu gizli mucizelere doğru emin adımlarla ilerlemektir; yıkmadan, vazgeçmeden, hep birlikte…

İnanın, mücadele edin, pes etmeyin.

Yaşamın kaynağı olan Güneş’in burç değiştirmesi ‘yeniden başlama’ şansı verecek her birimize. 2020 yılında dünyayı kasıp kavuran deyim yerindeyse dünyanın öksürmesine sebep olan virüs derdinden kurtulup kurtulmayacağımızı da anlayacağız. Bu sefer sıfırlamak biraz sancılı biraz da zor olacak belki ancak dipten yükselmek tüm taşları yerine oturtmamıza vesile olabilir. Artık olmaz, şans bir daha kapımıza gelmez, bu iş bir sonuca varmaz dediğimiz konuları yeniden masaya yatırabiliriz. Tahammülüm kalmadı, mücadele et nereye kadar türünden cümlelerden uzak durmaya çalışın. Çünkü yaşam değişkendir, yaşam akar, yaşam kendince ilerlerken sizin seçimlerinizle de şekil alır. Ve unutmayın geri çekilirseniz ne yazık ki yaşam sizi unutuverir. O yüzden kendinize inanın ve pes etmeden devam edin. Merak etmeyin ilahi düzen kalbinize o güzel gücü verecektir.

Koç burcunun ilk on gününde doğanlar; hedefleri uğruna mücadele etmekten asla geri kalmazlar. Emir almaktan hoşlanmazlar. Yönetilmek değil yönetmek isterler!

Koç burcunun ikinci on gününde doğanlar; ‘ben’ duyguları yüksek, ihtiraslı kişilerdir. Girdikleri ortamda auralarıyla dikkat çekerler. Hayatın güzel taraflarına odaklanırlar ve cesurdurlar.

Koç burcunu üçüncü on gününde doğanlar; yeniliklere açık oldukları için daima bir adım öndelerdir. Hoşsohbetleriyle ve fikirleriyle ilgi odağı olurlar. Takdir edilmekten, sevildiğini görmekten hoşlanırlar.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilerek dahi paylaşılmaz.

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...