Yükleniyor . . .

GÜNEŞ ASLAN BURCUNDA (2018)

GÜNEŞ ASLAN BURCUNDA (2018)

Güneş Evine Dönüyor

Güneş, 23 Temmuz itibari ile cesareti ve egoyu temsil eden, yönetici gezegeni olduğu Aslan burcuna geçiyor ve deyim yerindeyse ego savaşlarını başlatıyor. Kendimize olan güvenimizin zirvesine yükselirken; meydan okumak, kavgacı ruh haliyle gezinmek adeta bulaşıcı bir hastalık gibi hızla yayılacak. Cesur adımlar atmaktan çekinmezken, yaptığımız hataları kabul etmekte de zorlanacağız. Neden mi? Çünkü Güneş, gücünü dünyaya yansıtan en güçlü ve en büyük gezegenken Aslan burcu da Zodyak Takımyıldızının en gösterişli burcu. Bu iki etken bir araya geldiğinde etkisini de aynı şiddetle bizlere yansıtır. Kişisel hayatımızda yerimizi, yönümüzü çok daha kolay bulurken, toplumsal olarak hareket etmek zorlaşabilir. Hepimiz kendi bildiğimizin doğru olduğuna o kadar inanacağız ki bir başkasının bildiğinin doğru olabileceğini kabullenmemiz oldukça zorlaşacak. Bir de üstüne son dönemlerde sosyal medyada üzerinden kavga etme ve laf söylemeyi de hesaba katarsak bu durumun, sadece ünlülerin değil gündelik hayatın her yerine sirayet etiğini göreceğiz. Aile kavgaları, akraba küslükleri sosyal medyaya hızla yansırken akla gelmedik dedikoduları da önümüzdeki günlerde anlık olarak herkes öğrenecek.

Güneş’in kendi evinde hareket etmesi en çok kime yarayacak derseniz tabi ki Aslan burçlarına. 11 Ağustos’ta Aslan burcunda gerçekleşecek Güneş Tutulması ise bunu kanıtlar nitelikte olacak.

Aslan burcunun ilk on gününde doğan Aslan burçları; karakteristik olarak etkili ve güçlü kişilerdir. Liderlik vasfı taşırlar ve yetenek gerektiren alanlarda başarılı olurlar.

Aslan burcunun ikinci on gününde doğan Aslan burçları; kültürel ve sanatçı yönleri gelişmiş olur. Gösterişin en ihtişamlı halini taşımak isterler ve düşüncelerini kabul ettirmek için baskın olurlar.

Aslan burcunun üçüncü on gününde doğan Aslan burçları; yenilikçi ve hareketlidirler. En çok cesur yanları konuşulur ve yeni bir işe başlamaktan kolay kolay çekinmezler. Aynı zamanda alımlı ve güzel olurlar.

NOT: Sevgili #Aslan burçları doğum gününüz kutlu olsun. Bu yazımı sosyal medya hesaplarınızda paylaşıp #İyikiDogdum etiketiyle paylaşmanızı bekliyorum. :) Beni de etiketleyin, doğum gününüzü hep beraber kutlayalım ;)

Astrolog Zeynep Turan

18.07.2018

Yazının her türlü hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...