Yükleniyor . . .

EYLÜL AYINDA BU SAATLERE DİKKAT (2019)

2019 EYLÜL AYINDA BU SAATLERE DİKKAT

Ağustos Ayı Ay Boşlukta saatlerini belirtmiştik. Peki, Eylül ayı içinde hangi saatlerde Ay Boşlukta, bu saatlerde ne yapmalıyız ne yapmamalıyız.

Astrolojide duygularımızı etkileyen Ay’ dır. Ay’ ın birçok şeklinin olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu çeşitlilik bizim ruh halimize etki ettiği gibi kuracağımız diyalogları da etkileyebilir. Ay’ın bulunduğu burç, gün içerisinde ruh halimizi, ilgilendiğimiz konular ve diğer insanlarla iletişimimiz ile işleri ele alış biçimimizin nasıl olduğunu yönlendirir.

Ay, burçlar kuşağında bir turu 28 ila 29 günde tamamlar ve yaklaşık 2,5 günde bir burçtan diğerine geçer. Bu süreçte diğer gezegenlerle açısını kaybeden ve bağlantısını kuramayan Ay, boşlukta kalır. Bu duruma da ‘Ay Boşlukta’ denir. Bu süre içinde Ay'ın bağlantısız kaldığı durumlarda, bir insanın da amacından yoksun olması söz konusu olabilir.

Ay boşluktayken, dış dünyadaki sorumluluklardan elimizden geldiğince sıyrılmaya çalışabiliriz, kişisel bakımla ilgilenebilir, suyla ilgili aktiviteler yapabiliriz. Düzenle ilgili ertelenen rutin işler yapılabilir, çekmece düzenlemek, dolap temizlemek… vs gibi.  Kurmak istenilen diyaloglar olumlu şekilde ilerlemeyebilir, bir konuyla ilgili beklenen sonuçlar istenildiği gibi alınamayabilir. Ay’ ın boşlukta bulunduğu saatler vaatte bulunmak, söz vermek, yeni bir işe başlamak için uygun zaman değildir. Aynı zamanda Ay rotasız kaldığından bu dönemde, genellikle net kararlar alınması için uygun olmayabilir. Satın almak istediğiniz herhangi bir şeyi ertelemeyi tercih edebilir, hayatınızda değişiklik yapabilecek konulardan be hareketlerden kaçınabilirsiniz.

Aşağıdaki tabloda Eylül ayına ait Ay Boşlukta saatlerini bulabilirsiniz.

Tarih

Saat

Tarih

Saat

02 Eylül

11:32

03 Eylül

02:34

04 Eylül  

13:56

05 Eylül  

06:07

06 Eylül

19:01

07 Eylül

13:37

09 Eylül

11:28

10 Eylül

00:23

11 Eylül

08:22

12 Eylül

12:51

16 Eylül

19:02

17 Eylül

13:30

19 Eylül

16:56

19 Eylül

23:57

24 Eylül

01:03

24 Eylül

12:19

25 Eylül

19:13

26 Eylül 

13:36

30 Eylül

05:05

30 Eylül

12:41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...