Yükleniyor . . .

ETKİLEYİCİ KADINLARIN KÜÇÜK SIRLARI

ETKİLEYİCİ KADINLARIN KÜÇÜK SIRLARI 

KOÇ

Özgür, güçlü ve kanı kaynayan bir kadın! Cazibesinden etkilenmeyecek erkek çok az. Peki, bu tutkulu ve çekici kadının sırrı ne?Bir Koç burcu kadını istediğini alır. Onun karşı konulmaz gücüyle karşılaşan bir erkeğin, elinden kurtulmasının hiç şansı yok. 

Koç burcu kadını aşk oyununa başladığı vakit, ağına kapılmış erkeği ne kadar çabuk ele geçirebileceğine bakar. Onunla ilgilenmiyorsanız diyelim. Tam bir Koç burcu kadının istediği türde bir başlangıç. Aşk oyunlarında mücadeleye bayılır. Siz ondan uzak durdukça, o sizi daha çok ister. Amacı sizi “Mecnun”larından birine dönüştürmek...

Kontrolü elinde bulunduran bir kadına hükmetmek imkânsızdır. Tıpkı Koç kadını gibi. Bağımsız yapılarıyla oldukça özgüven sahibi bir duruş sergilerler. Bir erkek ona sadık davranırsa, o da partnerine iyi davranır. Eğer erkek güvenilmez davranıyorsa, sorun değil yine iyi davranmayı sürdürecektir. Gördüğünüz gibi kaybedecek hiçbir şeyi yoktur ve bunu güzel bir stratejiyle gösterir.

İlişkiler, insanlarda zamanla birçok şeyi değiştirir ancak onunla birlikteyseniz bir şeylerin onun istediği doğrultuda değişmeye doğru gittiğini fark edebilirsiniz. Çünkü kuralları o koyar. Ya kabul edin, ya da terk edin…

Eğer kıskançlık yaşıyorsa (ki bunu asla belli etmez) güvensizlik yaşadığından değildir. Sadece, her zaman erkeğinin gözünde bir numara olduğunu bilmek ister.

Dominant bir karaktere sahip olsa da bir Koç kadını, karşısındaki erkeğin aslında neye ihtiyacı olduğunu çok iyi bilir. Oldukça paylaşımcı davranır, partnerine kendinde olan gücü ve enerjiyi aşılar. Özgürdür, kendini kısıtlamaz, tıpkı bir erkeğin isteyeceği gibi...

Onun görünmez ama keskin sınırları içerisinde maceralı bir aşk oyunu oynamak istiyorsanız, doğru adres Koç burcu kadını.

Özetle; Koç burcu kadının kendine bir “Mecnun” aradığı gerçektir.

BOĞA

Bir erkeği etkilemek çoğu zaman zor gözükebilir ama oyunu kuralına göre oynarsanız kazanan siz olursunuz. Bazıları ise buna asla ihtiyaç duymaz, tıpkı Boğa burcu kadını gibi. Onlar magnetik bir etkiye sahiptir, doğal bir çekiciliği vardır. Kimseyi etkilemek için uğraşmaz, zaten farkında olmadan onun alanına girersiniz. 

Erkeklerin kadınlarda aradığı kıstaslar çoğu zaman değişebilir. Ancak Boğa burcu kadınını bir erkeğin gözünde vazgeçilmez kılan onun eski moda olarak tabir edebileceğimiz bağlı, koruyucu, güçlü ve olgun özelliklere sahip olmasıdır. Böylesine güçlü niteliklere sahip olgun Boğa kadınları, partnerini sahiplenerek onu gerçekten sevdiğini belli eder. Sevdiği erkeği kısıtlamaz, yeniliklere açık olmaya çalışır ki yapısında aslında böyle bir özellik yoktur. Sevgisini cömert bir şekilde paylaşır, oldukça şefkatlidir. Bir erkeğin içgüdüsel olarak sahiplenilmekten hoşlandığını çoktan çözmüştür.

Asla tam anlamıyla aşkın onun savunmasız kılmasına izin vermez. Gerekirse hissettiklerini içine atar, ancak asla kimseye onu duygularıyla vurmasın izin vermez.Küçük kurlar, peşinden koşulması, iltifatlar… Hepsini oldukça sever. Ama hiçbiri işe yaramaz. Çünkü o kararını verdiyse olay bitmiştir. Bu da onu hemcinslerinden ayrı, özel bir noktaya taşır.

Onlar aşkın en sadık hizmetkarıdır. Boğa burcu kadını anlık bir maceranın soluk anısı değildir; onlar her daim kalıcılığını koruyan, birer sevgilidir.

Özetle; O tam bir annedir.

 

İKİZLER

Cilveli İkizler kadınının büyüsüne kapılıp gitmeyen bir erkek, çok şey kaçırmış demektir. Peki, bu hemcinslerini imrendiren kadının sırrı nedir?

İkizler burcu kadının başından geçen ilişkilerinde, güzel bir stratejisi vardır. Çok sevebilir, tutkuyla aşık olabilir ama asla bu durumu belli etmez. Rahat ve arkadaşçıl bir tavırla, koyu kırmızı tutkulu duygularını bir kenarda dizginler. Dizginlerini başkasının ele alacağından korkar. Bir erkeği etkilemek istiyorsa, kalpsiz bir öldüren cazibe gibi davranır, çünkü o anda karşı taraf onun için bir avdır.

Bakın erkekler İkizler burcu kadını ile ilgili ne düşünüyor?

Çoğu erkek onun etkileyici, büyüleyici ve mükemmel olduğunu düşünürken; onları çözmekte çok zorlandığından bahsediyor. Bingo! Erkekler kadınları anlayamadıkları noktada baş döndürücü buluyorlar. İşte İkizler burcu kadının ikilemli dünyası, onun en güçlü silahı. Bir yanı güvende olmak ve aşk isterken, öbür taraftan sürekli yenilik arar ve kışkırtıcı oyunlar oynamak ister. Asil olduğu kadar eğlenmesini de bilen bir kadını kim istemez ki?

Ağzının tadına oldukça düşkün bir kadındır. Güvensizlik yaşamaz. İlişkini yürüyüp yürümeyeceğine kendi karar verir. Eğer bir şeylerin tadı kaçtıysa çıkış yolunu aramaya koyulur. Aşk bir yerlere kaybolup gittiyse, kaybolanı aramaz, yenisinin peşinde düşer.

Zeka ve seksüel açıdan onu kadar üstün seviyede olmak, bir erkeği oldukça zorlar. Bu durum da bir erkek için aslında mücadeleye dönüşür. Alt edemeyeceği kadar güçlü bir kadını elde etmek, ona hitap edebilmek, bir erkeğin onun peşinde sürüklenmesinin başlıca sebeplerinden biridir.

Hazırcevap, fırtınalı, canlı ve kusursuz; bir erkeğin hayallerinden de fazlası…

Özetle; Korkuları varmış gibi gözükebilir ancak en hızlı hamleyi yapan yine o olur.

 

YENGEÇ

Romantik filmler… Esas kız çekingendir ama yüreği aşkla doludur. Esas oğlan onu kazanmak için kalbinin sesiyle hareket ederek yaptığı her jestle yüreğimizi bir kez daha hoplatır. Bu bir film sahnesi ama Yengeç kadının aşk yaşamının ta kendisi… 

Çetin mücadelelerle geçen ilişkiler, iki tarafı da çok yorarken özellikle erkekler en kolay şekilde sıyrılma yolunu ararlar. Yengeç kadının hassas derinliği ile bir erkek aradığı huzuru bulurken bir yandan masum çekingenliği onun merakını körükler. Her bir adım keşfedilmesi zor Yengeç burcu kadınının dünyasına olan ilgiyi arttırır.

Özel olduğunu karşı tarafa çok iyi gösterir. İlk adımı atmanızı beklerken, siz onu sürekli erteliyorsanız şansınızı kaybedersiniz. O, anın büyüsüne önem verir; size, zamanla onun kurallarını öğrenerek hareket etmeyi büyük mağlubiyetlerle öğretir.

Onun kalbini kazanmak zordur. Asla bir şıpsevdi gibi hareket etmez. Karşı tarafın onu elde etmesi için güvenini kazanması gerekir. Kendine olan bağlılığı arttırırken aslında bir ilişkide onun için olmazsa olmazı, güveni de elde etmiş olur.

Yengeç burcu kadını aslında flörtöz de olabilir ama onun en büyük sırrı aşk anlayışıdır. Duygu zenginliği, nezaket ve derinlik... Hayatın esas gizeminin aşkta yattığını düşünür. Yengeç burcu kadını, aşk konusunda kimilerince eski kafalı bulunsa da aslında erkekler tarafından onu çekici kılan yanı burada yatar. Koruyucu ve derin bir kadının yüreğini taşır.

Şefkatli, romantik, kadınsı, sempatik, hayalperest, sevimli bir çekiciliğe sahip Yengeç kadını, bir erkeğin asla kolay kolay çekip gitmek istemeyeceği bir dünya yaratır.

Özetle; Yengeç burcu kadını ayrıntıları çok iyi görür, jestleriyle partnerini en derinden yakalar. Kafasında her zaman soru işaretleri olan bu kadını, kendi haline bırakmak ve fazla kurcalamamak gerekir.

 

ASLAN

Dünya bir sahne ve Aslan da onun baş aktörü! Evet, tam bir yıldızla karşı karşıyasınız. Onun sahnesinde oyuncu olmak oldukça zordur. Peki, Aslan burcu kadınını özel kılan nedir?

Her erkek ona kendini özel hissettirmek için onunla olmalı, aslında bu kadar basit. İhtişamını gölgeleyecek bir ilişki asla istemez, onun ihtiyaçlarına yönelik hareket edecek biri ancak onun hayatına girebilir. Oyunun esas kuralı bu…

Kaybetmek onun lugatında yoktur. Mücadeleci Aslan burcu kadını, her zaman partnerinin gözünde bir numara olmak ister ve bunun için savaşmaktan asla çekinmez. Erkeğinin sadece ona ait olmasını ister, gizli bir savaşla alanına giren dişileri alt eder. Bu mücadeleci tavrın altında yatan duygu aslında onun her alanda bir numara olmak isteyişinden kaynaklanır. Erkekler onun için birer kolye gibidir, onu parıltısına ışık katan belli bir süre sonra boynunda çıkarıp attığı. Aslında hiçbir erkek onu fethetmiş sayılmaz.

Aşık bir Aslan kadını kalbini verir, partnerini mutlu edebilmek için uğraşır. Sınırları aşar, aynısını partnerinden bekler. Aşkı için mücadelesini ise klasik bir Aslan kadını tavrıyla verir. Dramanın seviyesini yükseltir ve baş aktör olarak rolünü en iyi şekilde oynar. Perde ve alkışlar! Erkeği ondan kopamamıştır.

Böylesine farklı bir doğaya sahip bir kadını hak etmek, bir erkek için oldukça zordur. O asla tamamen hükmedebileceği bir erkek istemez. Çünkü bedeni aşk için yanıp tutuşurken, kendini her türlü ihtirasın kollarına bırakmak ister. Bu sıra dışı kadının içerisindeki aşık kadını, iltifatlarla ve övgülerle çıkarabilirsiniz. 

Artık hikayenin beyaz atlı prensi siz olabilirsiniz.

Özetle; O, istediğini her halükarda alacaktır.

 

BAŞAK

Sakin, mesafeli bir kadın; tutkulu ama dizginleri elinden bırakmıyor. Sadeliğiyle göz dolduruyor ama ulaşılması oldukça zor. Başak burcu kadınının dünyasına hoş geldiniz. Ya da gelebildiniz mi?

Hayır, o kadar kolay değil. Duyguları konusunda bu kadar mantıklı hareket eden bir kadının yaşamına dahil olmak hiç de kolay değil hem de. Aşk yaşamında hissettikleri ona tanıdık olmadığı gibi, dalgalı bir denizi anımsatır. Belki bir kenara sürüklenir ya da cesurca direnir. Böyle düşünürken, onun için hislerini, kalbindekileri ortaya dökmek o kadar kolay değildir. Gereksiz duygu patlamalarından uzak, sade tavrı ile erkeklerin yaşamında hayranlık uyandıran kadındır, Başak burcu kadını.

Yüzeyden görünenler kim zaman tatmin etmez bizi. Ancak derine indiğimizde bir hazineyle karşılaşırız. Başak burcu kadınının, saman altında tuttuğu duygularıyla ilgili söylenebilecek en güzel tanımlama; keşfedilmemiş bir hazine. Ancak bu hazineye ulaşmak o kadar da kolay değildir. Kendini disipline etmeyi bilen Başak burcu kadını, hazinenin yağmalanmasına izin vermezken, o ilgi çekici gizemini korumaya devam eder.

 

Hassasiyet ve kendi sınırları belirleme arasındaki tatlı çizgiyi Başak burcu kadını ile yakalayabilirsiniz. Evet, bir erkek onun kalbini kazandı diyelim peki sonra? İlişkiyi başlayınca Başak burcu kadını yelkenlerini suya indirmez. Çok hoşlandığı birisiyle ilişkiye başlasa bile davranışları ile gardını alır, mesafeli tavrını gene sürdürür. Erkeklerin sabrını biraz zorlamak lazım, öyle değil mi?

Eğer sabırlı olursa bir erkek, bu soğuk görünümlü kadının asında sevecen, şefkatli bir kadının yatığını bulur. O sadece hayatının doğru erkeğini bekleyerek zamanını harcamaz. Bu tavrı ile erkeklerin genel hükmedici tavrına karşı koyarken, yaşamını başka birinin o kadar hızlı işgal etmesine izin vermez.

Onun gibi, gerçek aşka inanan bir kadın kaybetmez. Başak burcu kadını bir erkeğin yaşam boyu omzunu yaslayabileceği kadındır.

Özetle; Onu yeter ki ikna edin!

 

TERAZİ

Hayranlık yaratmayı kim istemez? Bir erkeği büyülemek bir sanattır. Herkes için olmasa bile Terazi burcu kadının onaylayacağı bu cümlenin biraz daha derinlerine inelim. Terazi burcu kadının sırrı ne?

Öncelikli olarak, onunla olacak bir erkeğin hayatı öğreneceğini söylemeliyim. Şöyle bir kadın düşünün; yaratıcı bir sanatçı, damak zevkinden ve şaraptan iyi anlayan, giyim ve dekorasyon konusunda ince zevklere sahip olan, estetiğin kelime anlamını karşılayan bir kadın. Güzelliği yaşamının her alanına dağıtmayı iyi bilir, tıpkı aşkta da olduğu gibi. Bir erkeğin yaşamında çoğu zaman eksik duran bir alanı, tüm estetiğiyle bir yıldız gibi aydınlatır.

Aşkta kendini kaybedecek kaptırmaz. O sizin yaşamınıza ışık veren küçük yıldızınız olabilir ancak belli bir süreye kadar. Duygusal ihtiyaçlarınız fazla ağır bastı mı ortadan kaybolur. Çünkü ilişkilerin sadece karşı tarafı değil, kendini de mutlu etmesi gerektiğini düşünür. İlişkilerde eşitlik esasını göz önüne alır.

Zevkleri için yaşayan bir kadındır. Onunla beraber olmak istiyorsanız onu mutlu etmeyi iyi bilmeli, ona parıldayacağı bir ilişki sunabilmelisiniz. Onun kaybedeceği bir şey yoktur aslında, çünkü kendi hayatını ve alışkanlıklarını oluşturmuş bir kadındır. Dışarıdan bakan bir erkek, onun yaşamına dahil olmak için sabırsızlanacaktır. Erkekler konusunda seçiciliği ile özel bir kadın olduğunu gösterir. İlkel yollarla onu tavlamaya çalışan bir erkek, boynu bükük evine dönecektir.

Özetle; Onun üzerinde hüküm sürmeye kalkmayın çünkü baskıya gelemez.

 

AKREP

Aşkın en fırtınalı hali ile nerede karşılaşmıştınız? Bir filmde ya da okuduğunuz bir kitapta? Ya da bir dizi de mi? Boşuna kurgulara kendinizi bırakmayın Akrep burcuyla aşkın tadına varın.

Kalbi boş bir erkek onunla sadece vakit öldürmek için beraber olamaz. O, bir erkeğe nerede durması gerektiğini öğretir. İlişkilerin aslında sözsüz birer anlaşma olduğu, onunla daha net anlaşılır. Duygusal, şefkatli, talepkar bir kadın; isteklerine göre tercihlerini belirler.

Bir erkeği yerin en dibinden, göğün en yükseklerine sadece Akrep burcu kadını taşıyabilir. Bu kadar sahiplenici ve kıskanç bir kadının aynı zamanda en çok arzulanan kadın olması, aslında taşıdığı mistik havanın yanı sıra harika, etkileyici, dayanılmaz bir karaktere sahip olmasından kaynaklanıyor. Bir erkek, aradığı heyecanı ve film tadında bir ilişkiyi Akrep burcu kadınıyla yakalayabilir.

Aşkın onun yaşamında esaslı bir yeri vardır. Onun çekiciliğine karşı koyabilecek bir erkek neredeyse yok denecek kadar azdır. Güçlü içgüdüleri ile bir erkeğin “bay doğru” mu olup olmadığına karar verebilir. Erkeklerin bir kadını elde etmek için başvurduğu yolların hepsi Akrep burcunda boşa çıkar. Bu gizem erkeklerin başını döndürür.

Belirsizliklere tahammülü yoktur. Küçük stratejileri, ona karşı hiçbir erkek uygulayamaz. En sert şekilde intikamını alır. Özellikle incindiyse…O sizi korur, mutlu eder tek isteği ona sadık olmanızdır.

Özetle; Toparlayıcı, sevecen yanını sizden esirgemeyecektir.

 

YAY

Bir kaldırımda yürürken çoğu kadının soluk bir ifadeyle günü bitirmek için zorla adım attığına şahit olabilirsiniz. Peki, aralarından mutluluk ve enerji saçarak yürüyen bu etkileyici kadın da kim diye soracak olursanız… İşte o Yay burcu kadını!

Heyecanını, enerjisini ve tutkularını tamamıyla aşka katabilen bir kadına hangi erkek hayır diyebilir? İlişki ve aşk onun için belirgin kalıplarından sıyrılıp merak uyandıran, yaşanılası ve özgür bir hal alır. Aşk onun için yalnızca bir tutku değil aynı zamanda bir mücadeledir de. Bir erkeğin en çok olmadığından yakındığı konuyu, özgürlüğü her zaman karşı tarafa da tanımayı bilir.

Mutlu olmadıktan sonra ilişki kimin umurunda? Yay burcu kadını kelimenin tam anlamıyla böyle düşünür. Çünkü Yay burcu kadını için iki kişi ortak noktalara sahipse, beraberken de hayattan zevk alabiliyorlarsa ancak o zaman ilişkide mutluluktan söz edilebilir. Yaşamında aşk olmaması onun için önemli değildir ancak eğer olursa, iki tarafın da mutlu olmasını ister. Bunalım aşk fırtınaları ile erkeğini sıkmaz.

Uyumlu, eğlenceli ve hayattan zevk almasını bilen bir kadın olarak, çoğu kadının dahil edildiği belli kalıplardan sıyrılarak oldukça medeni bir duruş sergiler Yay burcu kadını. Anı yaşamanın tadından yenmez bir zevk olduğunu, o gösterir size. Bu kadar özgür düşünmesi tehlike çanlarının çaldığına işaret değildir çünkü o, her zaman sadık bir sevgilidir.

Güçlü mizahı, onun yaşama bakış açısıyla ilgili en net göstergedir aslında. O bir erkeğin içinde yaşama isteğini, mutluluğu canlandıracak kadındır. Hayatın solup giden renklerini, boyamak için vardır.

Özetle; O, aradığınız partner, ruhunuzun psikoloğu olacaktır.

 

OĞLAK

Göstermese de, Oğlak burcu kadını aşkı en derinden yaşayan kadınlardan biridir. Mesafeli duruşuyla karşı tarafı değerlendirir. Aşkta kaderci değildir. Güvenli bir ilişkiye atıldı mı, onun aşkı da çiçek açar. İlk görüşte aşka kapılarak, erkeklerin onu sürükleyebileceği duygusal ıstıraptan en baştan kendini muaf tutar. Buna kimsenin değmeyeceğini düşünür. Özel bir kadındır, erkekler konusunda aptalca seçimler yapmaz.

Aşkta mutluluğa önem veren kadınlardan biri de o dur. “Kavgaların, çatışmaların aşkı güçlendirdiğini” düşünenlerin aksine o iki tarafın da birbirini anlayabildiği uyumlu bir ilişki talep eder. Asla partnerinin, hayatındaki hedeflerine müdahale etmesine izin vermez. Bireysel yaşamıyla aşk arasındaki sınırı, iki tarafı da rahatsız etmeyecek şekilde belirler.

Böylesine güçlü bir kadın, ilişkinin kadın ve erkeğe yüklediği klasik rollerden sıyrılarak daha akılcı ve yenilikçi bir yol izler. Sağduyulu, kendini disipline etmeyi bilen Oğlak burcu kadını ilk izlenim olarak utangaç gözükse de aslında gizli bir güce sahiptir. 

Onu kazanmak hiç ama hiç kolay değildir. Peşinde koşulmasından, iltifatlardan oldukça hoşlanır. Asla üzerinde hüküm sürülmesine izin vermez. Bu iş eğer bir hırsa dönüşürse o da savaşmaya hazır bir şekilde durur.

İlişkilerde çoğu zaman üstünlük sağlayan taraf kendi olmak isteyebilir. Çünkü ilişkinin kadın ve erkeğe yüklediği rollere inanmaz. Partnerini yemeğe çıkarabilir, nereye gideceklerini belirleyebilir, maddi konularda özgürlüğü kazanmıştır. Sevgilisi en zor gününde güçlü bir şekilde destekleyebilir. Yeter ki saygı duyulduğunu, sevildiği, güvende olduğunu hissetsin.

Özetle; O size harika bir danışman olacaktır. Kariyer yaşamınızda akılcı yöntemleriyle finansal konularda sizi en iyi şekilde yönlendirir.

 

KOVA

Erkekleri ele geçirmek için yapılan küçük oyunlar… Yaşamı küçük oyunlarla eğlenceli kılan, doğal bir çekiciliğe sahip Kova burcu kadını bunlara asla ihtiyaç duymaz. Diğer hava grupları burçları gibi bağımsız fikirlerle hareket ederek yaşamını şekillendirir. Kova burcu kadını özgürlüğü ile bir erkeği baştan çıkarırken, komik, zeki yanları ile de elde edilebilirliğini oldukça zorlaştırır.

Asla mesafeli bir kadın değildir. Canlı, hareketli, eğlenceli karakteriyle yaşamın tadını çıkarmaya bakar. Aşk onun için güçlü tutkuların hüküm sürdüğü bir durum değildir. Aşkın saf duygulardan oluştuğu fikrinden kendini sıyırmıştır, aklını ön planda tutarak hareket eder. Ne karşı tarafı duygusal belirsizliklerle yıpratır, ne de kendini!

Kova burcu kadını özgürdür. İlişkisini, söylenenlere ve başkalarının düşüncelerine göre şekillendirmez. Partnerini de bu konuda rahat bırakır. Farklı arayışlar içerisindedir, aslında sadece eğlenmek ve yaşamın tadını çıkarmak ister.

Karşı cinsin hemen partner adayı olarak algılanması sendromundan kendini çoktan kurtarmıştır. O önce bir erkeğe birey olarak yaklaşır. Bir erkeğin ise onunla ilgili sadece isminden daha fazlasını bilmesini ister. Tutku, ilk görüşte aşk… Hayır, bunlarla etkilenmez. Onu etkileyen etkileşimlerdir. Onu özel yapan en güzel yanı da budur. Bir insanın, gerçek değerini keşfetmek ister.

Kadın- erkek . Hayır önce insan der Kova burcu kadını. İlişki yaşarken sosyal yaşamı, kendine ait yaşamını sürdürür. O sabit, sürekli sevgilisini bekleyen kadın olamaz. O insanları, yaşamı sever. Hayranlık yaratan bu özelliğiyle, partnerini aslında farkında olmadan daha da kışkırtır. Onun belki de en çok sevilen özelliklerinden biri de verdiği sözü tutmasıdır. İnsanları asla yarı yolda bırakmaz, tıpkı partnerinde olduğu gibi…

Erkekler, Kova burcu kadının harika bir partner olduğunu düşünür. Neden biliyor musunuz? Çünkü o çok toleranslıdır hemen saldırgan bir tavra bürünmez. Asla kıskanç ya da mantıksız davranmaz. Duyguları hep kontrol altındadır. Bir erkeği kolay kolay zor durumda bırakmaz. Bir erkekten tek isteği onun özeline saygı duymasıdır.

Onu elde etmiş bir adam, kendini güvenceye almış sayılmaz. Böylesine özgür bir kadını sabitlemek imkansızdır. Bir erkeğe en belirgin kaybetme korkusunu yaşatan kadınlardan biridir Kova burcu kadını. Özgür ruhunu aşk bile dizginleyemez.

Özetle; Onu değiştiremezsin, değişen taraf her zaman siz olursunuz.

 

BALIK

Bir erkeğe, erkek olduğunu hissettirecek en ideal kadın Balık burcu kadınıdır. O dünyevi tutkularla, manevi değerlerin birbirine karıştığı en güzel halidir. Tek bakışıyla bir erkeği kendine hapsedebilir. Onun derinliklerinde kaybolmak isteyen çok olur ama bunu başaran oldukça az. Büyüleyici bir gizemi vardır.

Erkekleri etkilemek için belli bir strateji izlemez. Naif masumiyeti, karşı tarafta onu koruma ve şefkat gösterme isteği yaratır. İstediği sevgiyi en doğal haliyle elde eder.

Balık burcu kadını değişken niteliğiyle, özgür bir yana sahiptir. Onun kafasında belli bir erkek tipi yoktur. Onu duygusal anlamda tatmin edebilecek, sevgisini özgürce sunabildiği bir erkeğin yanı sıra güçlü, aldatıcı, kararlı bir erkekle dayanıklılığını ölçmek ister. Tecrübeleri bünyesine güç olarak katmak ister. İlişkilerin onu bir köşeye sıkıştırmasına izin vermez.

Kendini başka bir insana adapte etmekte asla zorlanmaz. Onun için küçük, eğlenceli bir oyundur bu. Bireysel hırslardan sıyrılıp, oldukça rahat davranması ile partnerinin gözünde hayranlık kazanır.

Geniş hayal gücü ile bir erkeği baştan çıkarabilir. Onun farklı fantezilerin oluşturduğu seks dünyası bir erkeğe naif, kırılgan gözükmesine rağmen ne kadar özgür ve eğlenceli bir kadınla bir arada olduğunu tekrar hatırlatır.Aşkı ondan esirgemeyin yeter. O harika, çok özel bir kadındır.

Özetle; Onu keşfe çıkın, gizli tutkularının baş kahramanı siz olun.

Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır

02.06.2015

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...