Yükleniyor . . .

Eski Sevgilimi Nasıl Geri Kazanabilirim?

2016 yılının Mart ayından bu yana o kadar çok olasılığı değerlendirdik ki, bırakın kalbimizde geleceği planlamaya yer kalmasını, bugün yanımızda olan sevdiklerimize karşı bile karmaşık davranışlar içerisine girdik. Evet ! Hepimiz seviyor, seviliyoruz. Günlük hayatın kaosuyla, gelecek telaşına düşerek, kendimiz için doğru olanı ararken karşı tarafın sigortalarını arttıracak laflar ederek dönülmez yollara giriyoruz.  ‘’Ayrılmalıyız artık! ‘’ dedikten kısa bir süre kendimizle baş başa kalıyor ve vicdan muhasebesi yapmaya başlıyoruz. Gökyüzünün sloganı adeta bu şarkı sözlerinin etrafında gezinirken, gezegenlerin bile birbirleriyle didiştiği bu zaman diliminde dönülmez laflar  söyledikten  kısa bir süre sonra pişmanlık tüm vücudumuzu sardığında ne yapmalıyız?  Eğer sevgilinizi sırf geleceği göremediğiniz için kırıp döktüyseniz ne mi yapın; yüreğinizdeki sevgi oranına bakın. Pişmanlığınız mı ağır basıyor yoksa sevginiz mi ? Karşınızdaki insanı kaybettiğinizde uykularınız bölünüp, gündüzünüz gecelere karıştı ise gelin iş işten geçmeden bir şeyleri çözün!  Nasıl mı ? İşte size gökyüzünün en önemli tarihlerine göre atacağınız adımlar.

Koç

Eğer bir Koç burcundan ayrıldıysanız ve barışmak için 23 Mart – 7 Nisan arasındaki tarihleri kaçırdıysanız 16 Ekim – 30 Ekim tarihleri arasını değerlendirebilirsiniz.  Onunla konuşmak için asla kalabalık bir ortam seçmeyin çünkü zaman zaman öfkesini dile getirirken sesi yükselebilir. Geçmişi bir çırpıda silemeyeceği için önce size biraz sitem edecektir. Anlayışlı ve sakin tavrınızı koruyabilirseniz kazanan siz olabilirsiniz.

Boğa

Eğer kaybettiğiniz ilişkiniz bir Boğa burcuysa ve 22 Nisan – 6 Mayıs tarihlerini barışmak için değerlendiremediyseniz 20 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında tekrar şansınızı denemenizi tavsiye ederim. Bir Boğa burcuyla konuşurken dengeli ve kendini seven tavrını es geçmeyin derim. Hayatını denge üzerine oturtan Boğa burcu inişli çıkışlı bir hayatı istemeyecektir. Oyunu onun kurallarına göre oynamak istediğinizi belirtmeniz kalbinde yeniden yer etmenize yardımcı olacaktır.

İkizler

İletişim burcu olan İkizler’ i anladığınızı belirtmeniz ve onunla aynı dili konuşuyor olmanız önemlidir. ‘’ Hep sen haklısın. ‘’  cümlesi yerine ‘’ Seni anlıyorum. ‘’ lu cümleler kurup diyalogunuzu devam ettirebilirsiniz. Merakınıza yenilip sizin olmadığınız zamanlarında ne yaptığını sorgulamamanızı tavsiye ederim. Tekrar iletişim kurmak için 21 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında şansınız yüksek olacaktır.

Yengeç

Güven duygusuna çok önem veren Yengeç burcunun güvenini tekrar kazanmak zor olacaktır. Ancak kabul ettiğiniz hatalarınızla bir Yengeç’ in karşısına geçip, kaygılarını hafifletmeyi deneyebilirsiniz. Eğer Yengeç burcunu geri kazanmak istiyorsanız 4 Temmuz – 20 Temmuz tarihleri arasında tekrar karşısına çıkabilirsiniz.Unutmayın, her türlü tartışma da onun üstünlüğünü kabul ettiğinizi göstermeniz gerekebilir.

Aslan

2 Ağustos – 18 Ağustos tarihleri arasında Aslan burcuyla yapacağınız bir konuşma daha yumuşak geçecektir. Kendinden başka hiç kimseyi önemsemeyen bir Aslan burcuna yeniden sahip olabilmek için egosunu biraz beslemeniz, kendisini en az onun kadar önemsediğinizi göstermeniz gerekebilir. İnatçı tarafı ön planda olsa da cesaretiniz ve kararlı tutumunuz onu yumuşatacaktır.

Başak

Eleştirilmekten hoşlanmayan Başak burcu, bir o kadar da eleştirmeyi sever. Yaşananlar karşısında sizi eleştirmeye devam edecek hatta belki de ardı arkası kesilmeyecektir. Anlayışlı ve detaycı tarafınızı ona göstermeli, ani yükselişlerini es geçmelisiniz. 1 Eylül – 16 Eylül tarihleri arasında gökyüzü iletişime geçmeniz için sizi destekleyecektir.

Terazi

20 Temmuz – 29 Temmuz tarihleri arasında Terazi burcuyla tekrar yollarınızı birleştirmek için konuşabilirsiniz. Nezaketini kolay kolay kaybetmeyen Terazi burcuyla iletişim kurarken sesinizi yükseltmeniz onu rahatsız edip, ters tepki vermesine sebep olabilir. Terazi burcu her iki tarafın düşüncesine önem verse de son sözü kendisi söylemekten hoşlanır. Sorgulanmaktan hoşlanmadığını unutmamanız gerekir.

Akrep

Akrep burcu yaşadıkları konusunda çok çabuk yargıya varıp hemen sonuca bağlayabilir. Bu anlamda sizi biraz zorlayacaktır. Ama unutmamanız gerekir ki hatalarınızı kabul ederek karşısına çıktığınızda tabularını yıkmayı başarabilirsiniz. Söyleneni unutmayan Akrep burcu karşısında çok dikkatli konuşmalısınız.  Gökyüzü 17 Haziran – 30 Haziran tarihleri arasında fırsatı size verecektir.

Yay

Yay ile tekrar konuşmak için 21 Mayıs – 5 Haziran tarihleri arasında Dolunay’ da harekete geçin. İstemediği bir şeyi Yay burcuna kabul ettirmeniz çok zordur, bu anlamda kendi isteklerinizi yumuşatarak konuşmanız,  sınırlarına müdahale etmemeniz çok önemlidir. Adalet duygusunu hayatının her alanına yayan Yay burcu, kendisine haksızlık yapıldığını düşündüğünde sert tepkiler verebilir. Bu sebeple  haklı-haksız aramak yerine orta yolu bulmanızı tavsiye ederim.

Oğlak

Oğlak burcu ilişki içindeyken ne kadar anlayışlı ve sevecen ise ayrılık sonrası da bir o kadar sert olabilir. Bu sebeple Oğlak burcuna bahanelerle gitmek yerine kendinizi dürüst, samimi  bir şekilde anlatan cümlelerle gitmeli ve üzüntünüzü anlatmalısınız. İkna etmenizi zor olsa dahi, yaşanan olayları zamana yayarak bir süre sonra size kapılarını açabilir. Doğru zamanı bekleyin ve 20 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında Oğlak burcuyla tekrar iletişime geçin.

Kova

10 Ağustos – 19 Ağustos tarihleri arasında Kova burcuyla konuşmak için şans sizden yana olabilir. Sorgulayıcı tavırlarıyla ön plana çıkan Kova burcu, geçmişten bugüne yaşanan tüm sorunları tekrar karşınıza getirip sizi zorlayacaktır. Bu durum karşısında sabrınızı kaybetmemenizi tavsiye ederim. Kova burcu hayatta hiçbir şeyin kolay olmayacağını size bir kez daha hatırlatacaktır.

Balık

Balık burcu her zamanın aksine ayrılık da duygusallığı değil, mantık ve zekasını ön plana alır. Bu sebeple size karşı güçlü bir savunma kalkanı olacaktır. Israrcı davranılmasından ve kendisine hesap sorulmasından hoşlanmaz. Balık burçları genel olarak kolay kolay sorun çıkarmasa da, tekrar ilişkiye başlamak adına onun için yapacağınız fedakarlıkları görmek isteyecektir. Balık burçlarıyla konuşmak için 10 Eylül – 17 Eylül tarihleri arası uygun olacaktır. 

Astrolog

Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

16.05.2016

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...