Yükleniyor . . .

ERKEKLER NE İSTİYOR?

ERKEKLER NE İSTİYOR?

Bu döngüde, erkeklerin ne istediği konusunda kafanız karışık mı? Siz de erkeklerin ne istediğini çözemiyor, ne olacak bunun sonu diyorsanız, gökyüzü sorularınızı cevaplıyor.

1970 – 1984 yılları arasında doğan erkeklere dikkat!

Gök kubbede, 18 Haziran 2016’dan 10 Ekim’e kadar etkin olan Satürn Neptün karesi özellikle 1970 – 1984 yılları arasında doğan erkekleri etkiliyor. Peki, ne yapıyor bu Satürn Neptün karesi? Hemen açıklayayım: Satürn ve Neptün egonun ve benliğinde ötesinde olanı temsil ederken, bu iki gezegen ile yaptığı sert açı, kontrol dışı davranışlara yol açabilir. İşlevleri göz önüne alındığında birbirlerinin tam aksi karakteristik özelliklere sahip bu transitte, Satürn, somut oluşumları temsil ederken, Neptün bu oluşumları flulaştıran,  adeta sertliğini ve sağlamlığını bozan taraf olmayı tercih ediyor. Bu ikilikte de, en karışık senaryoları hayatınıza serebilir.

Satürn ve Neptün birbirine kafa tutuyor!

Satürn sınırları hatırlatıyor, Neptün sınırların da ötesini gösteriyor. Bu duruma aslında, iki göstergenin birbirleriyle çatışma halinde olduklarını söyleyebilirim. Satürn - Neptün karesini anlatmaya başlarken, çıkış noktamız yine bu kare açının mücadelesi üzerinde olacak. Eğer bu iki gezegen birbirine kafa tutuyorsa ve kendinden ödün vermeye niyeti yoksa, erkeklerle manipülasyon savaşlarına şimdiden hazır olmalısınız.

Hal böyle iken; Satürn’ün ödün vermeyen, Neptün’ün de burnundan kıl aldırmayan tavrı ile bu sefer silahlarını birbirlerinin üzerlerine çevirecek. En sonunda bu mücadele koca bir kaosa ve net çizgilerin de belirginliğini kaybetmesine sebep olacak.

Erkekler, bu döngüde ne yapacaklar?

Mars - Satürn kavuşumu ve Mars Satürn 90’lığı erkeklerin seyahat ve değişim isteklerini arttıracağını işaret ediyor. Gündelik ilişkilerindeki insanlara yabancılaşacaklarını, kültürel arayışlarının artacağını ve iletişimle ilgili kendilerini kısıtlayabileceklerini işaret ediyor. Ayrıca bu dönemde, kibirli davranabileceklerini ve küstahlaşacaklarını vurguluyor. Ticaretle uğraşanların ise yön değiştireceğini, mesleki anlamda büyük ödünler ve fedakârlıklar yapmaları gereken yıllardan geçtiğini ifade ediyor gök kubbe. Kendilerini ödüllendirmek için şımarıkça hareketler yapabilirler. Eğer onların şımarıklarını tolere edemezseniz, büyük kavgalara yelken açabilirsiniz. Kariyer hayatlarında çok ciddi statü değişiklikleri yaşayabilecekleri gibi sosyal hayatlarını da değiştirmek için çaba sarf edebilirler.

1970 – 1984 arasında doğan erkekler, değişim diyor!

İnanç şekillerinin bile esnediği bu döngüde, hukuki anlamda sorunlar yaşayabileceklerini, geçmişte hukuki problemlerin olanların ise yasaları veya tasarılarıyla ekonomik anlamda yükselebileceklerini vurguluyor gök kubbe. Bu dönemde bilgi birikimlerinin, zihinsel faaliyetlerinin artabileceği gibi hayalperest tavırlarının da yükseleceğini gösteriyor. Öğrenmeye de çok daha yatkın olacaklarını ifade ediyor.

Eğer evliyseler, aile içinde keskin konuşmalar yapıp, tavırlarını net bir şekilde ortaya koyabilirler. Bu dönemde metafiziğe ilgileri artabilir ve batıl inançları yükselebilir. Bu tarz insanların yönlendirmelerinden ciddi anlamda etkilenebileceklerini gösteriyor. Anneleriyle ve ailelerindeki kadınlarla fikir ayrılıkları yaşayabilir onlara karşı daha uzak davranabilirler.

Paraşütsüz uçuyorlar!

2016 yılının bu tarihlerinden itibaren, gökyüzü onları yokuş aşağıya bırakıyor adeta. İlişkim var, evliyim, yeni bir ilişkiye başladım diyenlerdenseniz, akıl birliği yapıp süreci yönetmeye çalışmalısınız. Çünkü onlar kabuk değiştiriyorlar. Gökyüzü, erkekleri hipnoz etmiş gibi farklı farklı uçluklara itiyor. Onların değişimine engeller koymak yerine, olabildiğince hoşgörülü olmanız gerekiyor hanımlar. Bu durumu, yaramaz bir çocuğa sınırlar çizip, gözünüzle takip etmek gibi düşünebilirsiniz. Zamanı, krizi yönetebilecek şekilde geçirebilirseniz 70 – 84 yılları arasında doğan erkeklerle baş edebilirsiniz. Burçları ne olursa olsun, Satürn – Neptün ilişkisi ve Mars – Satürn kavuşumundan etkileneceklerini unutmayın. Dünyayı bir gün kadınlar kurtaracaksa,  bu kadınların öne çıkması gerektiğini söylüyor gökyüzü. Düzeninizi, istikrarınızı sağlayarak koruyabileceğinizi söylemeyi de unutmuyor gök kubbe.

2017 Ocak ayına kadar karışıklık devam edecek!

20 Ekim’den, Aralık ayının son günlerine kadar sürecek bu döngü ilişkilerinizde bir hayli zorlanacağınızı vurguluyor. Eğer evlenecekler arasındaysanız, verdiğim tarihten 2017 Ocak ayına kadar dikkat etmenizi tavsiye ederim. 2017 yılı 12 Ocak’ta gerçekleşecek Dolunay, Güneş ve Plüton’un kavuşumuyla bu beyefendilerin biraz daha uyanmasını sağlayacak ve farkındalıklarını arttıracak. Erkeklerin, huy değiştirmeleri beni de çok yoruyor diyorsanız, bu bir kriz ortamında size tavsiyem, olağan üstü hal ilan edin ve yönetmeye çalışın.

Mutlaka çevrenizde sizi zorlayan, sevgiliniz, eşiniz, kardeşiniz yöneticiniz dahi olabilir. Ve bugüne kadar tanıdığınız insanların kontrolden çıkmış davranışlarına tanık olabilirsiniz. Eğer bu döngüyle baş edemiyorum ya da nasıl üstesinden gelirim diyorsanız, doğum atlasınızın yol göstericiliğine kulak verin, spesifik bilgileri ancak sinatri hesaplamaları verir. Zor günlerin üstesinden gelmek kolay değil… Doğum haritalarınızı, sevdiğiniz kişiyle, eşinizle, yöneticinizle uyumunuzu, sinatri yorumlarınızı merak ediyorsanız, bana uygulama üzerinden ulaşabilir ya da ofisimi arayarak birebir görüşme için randevu alabilirsiniz. Yüreğim yettiğince, haritanızdan yola çıkarak kalbinize ışık olmaya çalışacağım.

*Not: Bu yazı, sevdiğiniz kişiyi kaybetmemek için neler yapardınız anketimizden aldığımız sonuçlardan ‘yılgınlık’ içeren yanıtlar geldiğinden dolayı yönlendirme adına yazılmıştır.

Zeynep Turan

Yazının tüm hakkı saklıdır.

30.07.2016

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...