Yükleniyor . . .

ERKEKLER NE İSTER?

ERKEKLER NE İSTER?

 

ERKEKLERİN BIRAKMAK İSTEMEDİĞİ KADINLAR 

“Kadınlar ne ister?” bütün erkeklerin merak ettiği soru bu olsa gerek. Hatta sadece erkekler değil, bazen biz kadınlar da bunu merak ediyoruz; “ben gerçekten de ne istiyorum?” diye kendinizi sorgulamıyor musunuz hiç? Ama iş erkeklere ve onların isteklerine gelince hemen kolaya kaçıyor ve onları sadece cinsellikle mutlu olan insanlar olarak nitelendiriyoruz. 

Acaba gerçekten de öyle mi? Onların kadınlardan beklentileri sadece cinsellik mi? Yapılan araştırmalar gösteriyor ki, aslında onları etkilemek için sadece bu yönümüze değil; daha farklı özelliklerimizi de kullanmamız gerekiyor. Gelin biz bunu bir de burçlar açısından ele alalım… Hangi burcun kadını ne yapmalı ki karşısındaki erkek için vazgeçilmez olsun? Merak ediyorsanız, buyurun yazımızı okumaya başlayın. İçinizdeki kadını keşfedin ve okuduklarınızı uygulamayı ihmal etmeyin. Göreceksiniz ki, hoşlandığınız erkekler sizden kopamayacak!

 

  • GÜLER YÜZ

Gülmek size yakışıyor, bunu öncelikle aklınızın bir köşesinde tutun ve erkeklere karşı bu doğal silahınızı kullanmaktan asla çekinmeyin. Basit ve sizi yormayacak bir mimik hareketinin artısının ne kadar fazla olduğunu bir bilseniz… Onunla birlikteyken önce kaçamak bakışlar atın ve size baktığında mutlaka gülümseyin. Konuşmaya başladığınızda ise karşınızdaki erkeğin şakalarına  kahkahalar atıp, onu sizinle konuşma isteğini arttırabilirsiniz. Aptalca şakalarına bile gülen biri var karşısında, düşünsenize. Nasıl da bayılacak size… Zaten sizi daha da güldürmek için verdiği çabalara ister istemez güleceksiniz. 

Ayrıca şöyle düşünün, kim yanında somurtan ve söylediği sözlere karşılık vermeyen birini ister ki? Hem bu eylemi sadece hoşlandığınız erkek kendini iyi hissetsin diye değil, kendiniz için de yapın. Araştırmalara göre gülmek vücudu rahatlatır, insanlara zevk ve umut verir, problemlerini unutturur. Hem vücut, hem ruh için sağlıklıdır. Atasözünde de geçtiği gibi “gülmek en iyi ilaçtır”. 

Hoşlandığınız erkekle birlikte güldükçe, o size daha çok aşık olacak ve sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Hem unutmayın, kendinize gülebilmeniz de özgüveninizin bir işaretidir, bu da sizi daha çekici ve farklı kılar. Kısacası, büyük kahkahalar ve küçük kıkırdamalar her zaman kazanır!

Hangi burç başarır: Koç, Akrep ve Yay 

Sürekli gülmeyi kendine amaç edinmiş gibi duran Ateş grubunun uyanık üyeleri Koçlar ve Yaylar için bu taktiği uygulamak hiç de zor olmasa gerek. Canlı, güçlü, hareketli Mars'ın güler yüzlü çocuğu Koç, girdiği ortamı önce gülümsemesiyle aydınlatır zaten. Mars'ın tutkulu ve ateşli insanları Akreplerin gülümsemesi ise sevecenlikten ziyade, cazibesini ortaya koymak için kullandığı bir özelliktir. Daha tutkulu gözükmek için de kırmızı rujunu sürmeden dışarıya çıkmaz. Jüpiter’in yaramaz ve hınzır burcu Yaylar ise doğal olarak sevimlidir, gülmek karakterlerinin bir parçasıdır. 

Hangi burç çaba göstermeli: Oğlak ve Aslan

Öğretmenler nasıldır bilirsiniz; disiplinli ve sert. İşte “gezegenlerin öğretmeni” diye nitelendirdiğimiz Satürn de, yöneticisi olduğu Oğlak burcuna bu sert mizacı verir. Gülmek bazen onlar için o kadar zor bir eylemdir ki… Güneş’in ateşli çocuğu Aslanlar ise gururları ve egolarıyla ün yapmışlardır. Bu gurur onların dışarıya karşı daha mesafeli bir yaklaşım sergilemesine neden olabilir. Sürekli bir ciddiyet havası içinde olan Oğlaklar ile kasım kasım kasılmayı seven Aslanlar, gülümsemeyi öğrenmelidirler.  

 

  • KENDİNE GÜVEN 

İnsanın kendisiyle barışık olması, hatta ara ara kendiyle dalga geçmesi özgüven belirtisidir. Belki de dış görünüşten sonra gelen en önemli özellik de budur. Hepimiz mutlaka şu lafı söylemişizdir: Allah çirkin şansı versin! Özellikle de çok yakışıklı birinin yanında, size göre oldukça çirkin gözüken bir kadın gördüğünüzde dudaklarınız arasından, hafif kıskançlıkla bu sözler dökülmüştür. Peki, neden böyle oluyor? Onlarda olup da, siz de olmayan ne var? İşte burada size verebileceğimiz en net cevap: Kendine güven! 

Güzelleşmek için o kadar çaba harcayıp da hala kendinizde kusurlar buluyorsanız, inanın ki karşınızdaki erkek bunu mutlaka anlar. Farkında olmadan kendinizi aşağılarsanız, ona “ben sana layık değilim” imajını verirsiniz. Demek ki neymiş, öncelikle kendinize ve fiziğinize güveneceksiniz! Güzel olmasanız da, kendinizi beğenmeseniz de ara sıra ego patlaması yaşamanın size zararı değil, yararı olur. 

Fiziğiniz dışında düşüncelerinizin doğruluğuna da güvenmelisiniz. Bir fikriniz olmalı ve bu fikri sonuna kadar savunabilecek cesaretiniz… Erkekler düşüncelerini net bir şekilde ortaya koyan ve sözünün arkasında duran kadınlara bayılırlar. Her ne kadar çoğu kendi gibi düşünen kadınları daha ilgi çekici bulsa da, ara sıra onunla ufak tartışmalara giren kadınlar da hoşlarına gider. Mücadeleci tavırlarınız ve inatlaşmanız onları hem güldürür, hem de size saygı duymasına neden olur. 

Hangi burç başarır: Aslan, İkizler ve Kova

Güçlü, kendinden emin, küçük dağları ben yarattım edası… Kimi tarif ettiğimizi sanırım anladınız. “Yıldızların Babası” ve yaşam kaynağı Güneş’ten aldıkları enerji ile Aslanlar, kendilerini daima kral olarak görmeye devam edecektir. İkizler ise yönetici gezegeni Merkür’den aldığı üstün zekayı sonuna kadar, her ortamda savunacaktır. Çok zeki olduklarını düşündükleri için de kendilerini diğerler insanlardan üstün göreceklerdir. Dahiler burcu olarak anılan Kovalar da aynı şekilde etrafındaki insanlardan farklı olduklarını düşünürler. Uranüs’ün dahi çocukları için kendine güvenmek hiç de zor olmasa gerek… 

Hangi burç çaba göstermeli: Başak ve Balık

Merkür’ün pratik zekasından nasibini alan Başaklar, nedense kendileri ile ilgili konuşmaktan hiç hoşlanmazlar. İlgi odağı olmak onlara göre değildir, hayata büyük bir ciddiyetle yaklaşırlar. Merkür onlara sorumluluk duygusu vermiştir ve her daim bitirilmesi gereken işleri vardır. Kendine güvenir ama bunu karşı tarafa aktaramaz ve çekingen davranır. Hayaller dünyasında fırsat bulup da gerçek dünyaya dönmekte zorlanan Balıklar ise, yönetici gezegeni Neptün sebebiyle, kendini geri plana çekmeyi tercih eder. Utangaç tavırları belki bir çok erkeğin ilgisini çekebilir ama biraz daha özgüvenini yüksek tutması gerekmektedir. 

 

•BAKIMLI OLMAK

Erkekler özenli, makyajlı ve bakımlı kadına hiçbir şekilde duyarsız kalamaz. Yanlarından gösterişli bir kadın geçtiğinde mutlaka dönüp bakarlar. Hatta biz bile kadın halimizle, bazen dönüp bakarız, değil mi? Bakımlı olmak, erkeği elde etme açısından ,hemcinslerinizden bir adım önde başlamanıza neden olur. Spor yapıyor, düzenli besleniyor, güzel giyiniyor, saçınıza ve tırnaklarınıza özen gösteriyorsanız, hoşlandığınız erkeğe giden yolda kaybolmayacağınız kesin. İlk etapta dikkatini bu şekilde çektikten sonra ise işiniz daha kolay.

“Çok kokoş” diye dalga geçtikleri kadınla, birkaç gün sonra birlikte olmaya başlayan erkeğin bu yaptığı sizi şaşırtmasın. Onlar dudak parlatıcısının yapışkanlığından da şikayet ederler ama ıslak görünümlü dudaklar, her zaman onları cezbeder. Bakım için çok para harcadığınızdan şikayet ederler ama gizliden gizliye yanlarındaki kadının güzel ve çekici görünmesini isterler. Bu şekilde kendilerine güvenleri artar ve diğer erkeklere bir nevi “bakın, en güzel kızı ben kaptım!” mesajı verirler.  

Mis kokular, yumuşacık eller, taze ve ferah bir nefes, pırıl pırıl parlayan saçlar… Asla hayır diyemedikleri özellikleriniz işte bunlar. Ama sakın bakım olayını abartıp, boya kutusuna düşmüş gibi bir durum yaratmayın. Kadınların bakımlı olmalarına dikkat ettikleri gibi, sade ve doğal bir güzelliğe sahip olmaları da onlar için önemlidir. Yani kısaca nerede ne yapacağınızı iyi bilin.

Hangi burç başarır: Boğa, Aslan ve Terazi

Afrodit, feminenliğin sembolü, sevgi ve güzellik yıldızı Venüs… Güneşi saymazsak, gökyüzünün en parlak cismi olarak göze çarpan Venüs, yönettiği Boğa ve Terazi’ye süslü olmaları için adeta baskı yapar. Özellikle Teraziler bu özellikten oldukça nasiplenir. Boğalar ise daha cool bir tavır takınıp, şatafattan uzak, kaliteli giyinmeyi tercih eder. Güneş’ten ve kaliteli giyinmekten söz açılmışken Aslanları unutmayalım. Gösterişe meraklı olan Aslanlar, girdikleri ortamda kendilerinden söz edilmesini isterler. Bakımlıdırlar ve bu hallerinden de oldukça gurur duyarlar.

Hangi burç çaba göstermeli: Koç ve Yay

Mars’ın yıkıcı ve kavgacı etkisi Koç kadınına, feminen tavırlardan ziyade daha maskülen bir hava katar. Aslında gayet eğlenceli ve güler yüzlü olmasına rağmen; süslü püslü değil, daha rahat bir tarza sahiptir. Erkek gibi giyinmekten hoşlandığı bile olur. Yaramaz bir kız çocuğudur resmen. Sportif Yaylar ise yüksek topuklularla oldukça rahatsız bir hale bürünürler. Babetler ve spor ayakkabıları ise onların vazgeçilmezidir. Jüpiter onlara sürekli hareket etmeyi, koşmayı dikta ediyorsa, bunu topuklularla yapamazlar, değil mi? Aslında bu iki burcu bakımsız olarak değil de, rahat giyim tarzlarından dolayı bu kategoriye soktuğumuzu da belirtelim. 

 

•HOŞGÖRÜLÜ OLMAK VE ONU DİNLEMEK

Erkeklerin kadınlar hakkında yaptıkları en büyük eleştiri “sürekli dırdır!” olsa gerek. Onlar için o kadar itici bir özellik ki, ağzınızla kuş tutsanız nafile. Evet, mükemmel olmadıklarının onlar da farkında ama bu kadar eleştiri ve söze maruz kalmak zorundalar mı? Öncelikle şunu unutmayın, kimseyi değiştiremezsiniz. Sevdiğiniz erkeği de olduğu gibi kabul edip, ufak şeylere takılmazsanız yanınızdan kaçmak yerine, sizinle olmak için bahaneler arayacaktır. 

Onları dinleyin, bu kadar net! Sözlerine direkt karşı çıkacağınıza, anlamaya çalışın. Biz kadınlar detaycıyız, olayların iç yüzünü daha rahat görebiliyoruz. Erkekler ise karşılaştıkları şeylere daha yüzeysel davranmayı tercih ederler, bir çocuk saflığında hareket edebilirler. Madem biz onlardan daha olgunuz, o zaman onları da hoşgörümüzle ve zekamızla yönlendirelim. Bağırıp çağırmalar ya da “ben haklıyım, sen değilsin”lerle hiçbir yere gelemezsiniz. Unutmayın, tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır. Onda beğenmediğiniz özellikler varsa bunu ona mantık çerçevesinde anlatın, ama önce dinleyin! Sabrın sonu selamet, unutmayın. Onların zevkine ve alışkanlıklarına anlayış gösterirseniz, sizi her daim yanlarında isteyeceklerdir. Her konuda muhalif tavırlar sergilemek ise size büyük bir eksi olarak geri dönecektir.

Hangi burç başarır: Yengeç, Terazi ve Balık

Dünyanın uydusu Ay, dişil özelliklere sahiptir ve yönettiği Yengeç burcuna da anaç bir tavır vermiştir. İnsanları dinlemekten ve onların sorunlarına çözüm bulmaktan hoşlanan Yengeçler, şefkatli ve yardımseverdir. Aynı şekilde Venüs’ün kibar ve nazik insanları Teraziler de adaleti temsil eden yapıları sebebiyle karşı tarafı önce sonuna kadar dinleyip, sonradan yorumlarını yaparlar. Her zaman objektiftirler. Ilımlı ve sakin Balık burcu ise Neptün’ün etkisiyle romantik bir insan haline gelir. Özellikle de sevdiği erkek onun için hep ilk plandadır. Onun zevkleri, bazen kendi zevklerinin bile önüne geçer. Sevgilisine ters düşmek, onun yapacağı bir şey değildir.

Hangi burç çaba göstermeli: İkizler ve Kova

Hava grubuna mensup İkizler ve Kova burçlarının kimi zaman akılları da bir karış havadadır. Karşısındaki insana odaklanmakta zorluk çekerler, kendi düşüncelerine ağırlık verirler. Havaidirler ve uzun konuşmalardan çok sıkılırlar. Empati kurmayı ve karşısındaki insanın duygularına önem vermeyi öğrenmelidirler. 

 

•AÇIK SÖZLÜLÜK

Erkeklerin yüzeysel düşündüklerini ve göz önünde olanla ilgilendiklerini söylemiştik. Bu da demek oluyor ki, ona oynadığınız oyunların farkına çok geç varacak (hatta çoğu zaman anlamayacak), laf çarpıttığınızı anlamayacak, kafasına yediği taşları üstüne bile alınmayacaktır. Siz siz olun, kartlarınızı açık oynayın. Rahatsız olduğunuz bir konu mu var, açıkça söyleyin. Ondan bunu anlamasını ya da triplerinize karşılık vermesini beklerseniz daha çok beklersiniz… 

Erkekler dürüst ve açık sözlü kadınları çekici bulur. Bu şekilde hem kendinize olan güveninizi ona göstermiş olursunuz, hem de cesaretinizle gözüne girersiniz. Anlaşılmaz, karmaşık bir kadını çözmek onları yorar. Bir yere kadar tahammül ederler ama sonunda pes edip, sizden tamamen vazgeçerler. Yalanlarla ve laf kalabalığı ile aklını karıştırmayın, net olun. Ayrıca erkeklerdeki en büyük eksiklik, duygularını rahatça ifade edememeleridir. Siz ise onların tersine, düşünce ve duygularınızı dürüstçe belirtirseniz hem kendinize hayran bırakırsınız, hem de size saygı duymasını sağlarsınız. Konuşabildikleri ve rahatlıkla her şeyi paylaşabildikleri kadınları tercih eden erkeklerin bir bildiği var demek ki… Aklınızda olsun. 

Hangi burç başarır: Koç, Yay ve Oğlak

Dürüst olmakla övünen, her fırsatta bunu dile getiren Koç burçları için yalan söylemek gereksiz bir eylemdir. Gerçeği olduğu gibi söylemek varken, neden lafı dolandırsın ki? Yaylar da patavatsızlıkları ile ün yaptığı için ister istemez dürüst olurlar zaten. Satürn’ün sorumluluk sahibi burcu Oğlaklar ise karşısındaki insana hep bir şeyler öğretme zorunluluğundaymış gibi hisseder ve bu yüzden oldukça dürüst davranır.

Hangi burç çaba göstermeli: Boğa ve Akrep 

Toprak grubunun ketum burcu Boğaların ve Mars'ın gizemli burcu Akreplerin ağızlarından resmen cımbızla laf alınır. Düşüncelerini genellikle kendilerine saklamayı severler. Planlarından bahsetmekten nefret ederler; yaşamlarında sessiz ve derinden gitmek isterler.

 

•DÜZEN VE İYİ YEMEK YAPMAK

Öyle çok fazla düzenden ve muntazamdan anlamayan erkekler için, evlerini düzene sokan ve mis gibi yemekler yapan anaç tavırlı kadınlar her zaman vazgeçilmezdir. Bu yargı eskiden beri süregelse de günümüzde hala geçerliliğini korumakta; düzenli ve güzel yemek yapan kadınlar sadece erkekler tarafında değil, diğer kadınlar tarafından hep takdir görmüştür. Erkekler, özenerek hazırladığınız yemeklerin sadece onlara özel olduğunu bilerek size daha da bağlanacaklardır.  “Erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer” lafını boşuna söylememiş atalarımız. Ayrıca kaleyi içten de fethetmek lazım, değil mi? Önce hoşlandığınız erkek size hayran kalacaktır, sonra da annesi yani müstakbel kayınvalideniz sizi oğluna yakıştıracaktır. Yani bu hamarat halinizle bir taşla iki kuş vurabilirsiniz.

Erkeklerin gözünde düzenli kadınlar, kendi hayatlarındaki düzeni ilişkilerine de yansıtacak niteliklere sahiptir. Birlikte olduğu insana özenli davrandığı gibi, aynı zamanda ona sadık da kalacaktır. Ayrıca size ufak bir sır; evde temizlik veya yemek yaparken bile onların gözünde çekici olduğunuzu biliyor muydunuz? Sebebi gayet açık, doğal halinizlesiniz. Dağınık erkekleri toparlamak maalesef biz kadınlara kalıyor. E, gülü seven dikenine katlanır…

Hangi burç başarır: Boğa, Başak ve Oğlak 

Toprak grubunun sabit niteliklerini içlerinde barındıran Boğa, Başak ve Oğlak burçları biçim vermeyi ve altyapı kurmayı severler. Mensup oldukları gruptan dolayı, üreticileridir ve kontrol etmeyi severler. Düzen, tertip, sorumluluk bilinci onların özünü oluşturur. Yemek yapma konusunda ise Boğa burcu yemek yapmayı da, yemeyi de sever. Başaklar ise oldukça hamarattır, 1 saat içinde çeşit çeşit yemek önünüze sunabilir. Oğlak burçları ise sistemli bir şekilde yemek yaparlar, A’dan Z’ye her şeyi düşünüp; güzel ve şık bir sofra ile servise sunarlar.

Hangi burç çaba göstermeli: Terazi ve Yay

Venüs’ün rahatına düşkün özelliğini, tembellik olarak gören Teraziler çoğu zaman ev yaşantısında ödün vermezler. Her şeyi hemen yapıp, pek detaya inmeden işleri bitirme çabasındadırlar. Ev işleri dışında yapacakları daha mühim işleri vardır, bu tarz işlerle zaman kaybetmek istemezler. Evle pek alakası olmayan gezgin Yaylar ise ne ev işlerinden, ne de yemek yapmaktan zevk alırlar. Temizliği ve ev düzenini başkasına yaptırmak için birilerini tutabilirler; yemek konusunda ise dışarıdan yemek siparişi vermek daha kolaylarına gelir.

 

•İLGİ

İlgi görmeyi ve beğenildiğini duymayı erkekler de en az kadınlar kadar çok sever. Onların kendilerine olan güvenini daha da arttırmak için iltifat etmekten kaçınmayın. Kendine güvenen bir erkek, özellikle sizin yanınızdayken bambaşka bir havaya bürünecektir. “Gaz verme” tabiri belki biraz argo kaçacak ama durum aynen de böyle. Poh pohlanmaktan, dünyanın en yakışıklı erkeğiymiş gibi hareket etmenizden inanılmaz derecede mutlu olacak ve sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecektir. Tabii yaptığınız itirafların samimi olmasına da özen gösterin, sanki sıradan bir şeyden bahsediyormuşsunuz gibi en doğal halinizle “kravatın çok yakışmış”, “yeni saç stilini beğendim” demek bile onlar için yeterli olacaktır.

Ayrıca erkeklerin en çok önemsedikleri konulardan biri de, kadının gözündeki yerinin ne olduğudur. Ailenizden sonra gelen insan olmak isterler, arkadaşlarınıza ondan daha fazla vakit harcarsanız “demek beni o kadar da çok önemsemiyor” diye düşünürler. Bu da size olan bakış açısını değiştirmesine sebep olur. Arkadaşlarınızı tabii ki de arka plana atmayın ama bir şekilde orta yolu bulmaya çalışın. Hoşlandığınız erkeği gerçekten elinizde tutmak istiyorsanız, bazı fedakarlıklar yapmak durumundasınız. 

Hangi burç başarır: Yengeç, Akrep ve Balık

Su grubuna mensup burçlar (Yengeç, Akrep, Balık), yoğun ve güçlü duygulara sahiptirler. Aşık oldukları zaman tüm benlikleri ve kalpleri ile severler. Bağlanmak onlar için sorun olmaz. Romantik ve oldukça hassastırlar. Karşısındaki erkek için yapamayacakları fedakarlık yoktur. 

Hangi burç çaba göstermeli: İkizler ve Kova

Hava grubunun çok yönlü, hızlı, pratik ve duygulara pek de önem vermeyen burçlarından İkizler ve Kova için romantizm, anlamsız bir eylem olarak görülebilir. Onlar mantık insanıdır, karşısındaki insanı ilgiye boğmak, öpücükler kondurmak, el ele tutuşup sokaklarda gezmek bazen çok sıkıcı gelir. Eğlenmeyi severler ama romantik bir eğlence değil, aksiyonu bol aktiviteler ilgi alanlarıdır. 

 

•ORİJİNAL FİKİRLER VE SÜRPRİZLER

Sürprizler kadınların ilgi alanına giriyor gibi gözükse de, erkekler de hiç beklemedikleri bir anda kendilerine yapılan sürprize bayılırlar. Kadınlar olarak karşımızdaki erkeğe bazen öyle çok sorumluluk yükleriz ki, boğulduklarını hissederler. “Sen erkeksin, sen düşüneceksin”, “sen erkeksin, özel günlerde sürpriz yapmalısın” tarzı “sen erkeksin…” ile başlayan cümlelerden gerçekten gına geçiriyorlar. İlişkinin tüm sorumluluğunu onların omuzlarına yüklemeyin ve siz de elinizi taşın altına koyun. Hep onlardan niye değişik fikirler bekliyorsunuz ki, biraz da siz hayal gücünüzü kullanın ve daha önce hiç gitmediği bir yere rezervasyon yaptırın. 

Aklınıza orijinal bir fikir gelmiyor mu, o zaman daha küçük sürprizlere yer verin. Örneğin, ajandasından rastgele bir sayfaya onu heyecanlandıracak kısa bir not yazın. Bunu okuduğunda yüzündeki tebessümün her şeye değeceğini göreceksiniz. Ve büyük ihtimal ile o sayfayı atmayacaktır. Eğer hediye almak istiyorsanız da, ilgi alanlarına göre bir seçim yapmanız şart. Sizin hoşunuza giden bir şeyi almanız, inanın ki onun hiç mi hiç ilgisini çekmeyecek. Hobileri varsa ya da sürekli üstünde konuştuğu bir konu varsa bununla ilgili bir hediye alabilirsiniz. Yaptığınız bu jestler, hem onun üstündeki yükü kaldıracak hem de sizinle daha rahat bir iletişim içerisinde olmasını sağlayacaktır. 

Hangi burç başarır: İkizler, Terazi ve Kova 

Orijinal fikirler deyince akla hemen hava grupları gelir. Özellikle İkizler ve Kovalar, sevdiklerine kimsenin aklına gelmeyecek sürprizler hazırlayabilirler. Ama bu jestler romantiklikten uzak, yalnızca fikir olarak yaratıcı sürprizlerdir. Teraziler ise Venüs’ün etkisiyle, karşısındaki erkeğe romantik bir zaman yaşatmak için tüm hünerlerini sergiler.

Hangi burç çaba göstermeli: Boğa ve Yengeç

Toprak grubunun ağır kanlı burcu Boğalar için yeni bir fikir üretmek ve hayata geçirmek oldukça zordur. Onlar sabittirler ve değişiklikten hoşlanmazlar, rutinleri bozulacak diye ödleri kopar. Bu yüzden sürpriz yapmayı pek beceremezler. Ay'ın sürekli değişen hali, Yengeç burçlarına da aynı özelliği verir. Bir gün aşık, diğer gün ise cadı… Şaka bir yana, duygusal karmaşası yoğun olan bu burcun insanları, her şeyi karşısındaki insandan bekler. Sevilip, sahiplenmeyi de aynı şekilde erkeğin bir görevi olarak görülür. Bu yüzden sürpriz yapmak onun işi değil, sevgilisinin işidir. 

NOT:

Bu maddelerin dışında tek bir gerçek var ki, ne yaparsak yapalım bunu değiştiremeyiz: Erkeklerin çoğu ilk bakışta kadınların kalçalarından etkilenir! Spor yapmaya başlayabiliriz bayanlar… 

 

Astrolog ZEYNEP TURAN

Yazının Tüm Hakları Saklıdır 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...