Yükleniyor . . .

EKİM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2021)

EKİM AYI YERYÜZÜNE NELER TAŞIYOR? (2021)

Eylül ayının yoğunluğuna ne kadar alıştığınızı düşünseniz de, Ekim ayının yoğunluğu bunun iki katı olacak. Bunun cevabı ise Ekim ayındaki gökyüzü olaylarında saklı… Dünyanın ne kadar hareketlendiğini hissetsek de gözlerimizi gündemden alamasak da kendi içimizde mola vermek isteyeceğiz. Yeryüzüne taşınacak olayların başında toplumsal karar mercilerinin sorgulanması gelirken, en iyi bildiklerimizi bile yeniden gözden geçirdiğimiz bir evredeyiz. Farkında mıyız?

Cevabı Olmayan Sorular

Neredeyse 2 yıl oldu “pandemi” kelimesini hayatımıza sokalı. Öyle ya, evimizden maskemizi takmadan bile sokağa çıktığımızda kendimizi bir farklı hissediyor, bazı şeylerin yolunda olmadığını düşünüyoruz. Peki nasıl bu hale geldik, buradan sağ salim çıkabilecek miyiz? Çıksak da psikolojik etkileri üzerimizde kalacak mı? Akıllara takılan bu evrensel sorular elbette sadece halkın dilinde olmayacak. Bu eğreti düzenden yılmış olan güçlü isimler de artık yılgınlıklarını dile getirecek, “kapanma” artık ilk tercih olmazken, alternatif düzenlemeler de gelecek. Ama kapanma olmayacak. Kaldı ki dünyada pandemi ve kapanmaya isyan eden ülkeleri medyamızda her ne kadar görmesek de sosyal medyada bolca paylaşılacak. Bir diğer yandan Türk aşısının duyurusu, uygulamaya geçilmesi Ekim ayının gündemi olacak.

Üreten Kazanacak!

Ekim ayına ne açıdan bakarsak bakalım boş durmanın bize bir şey katmayacağını, samanlıkta iğne aramaktan farksız zamanlardan geçtiğimizi fark edeceğiz. Düşünce kalabalığından kurtulabilenler, huzuru elde etmek isteyenler, içsel buhranlarını bertaraf etmek isteyenler ve bütün engellere rağmen “ben varım” deyip üretenler kazanan olacak. Yenilenen, dijitalleşen ve sanal uzuvları olan sosyal yaşamda, yapılan bütün kötü imajlar, bu ay gözümüze daha çok çarpacak. Ünlülere karşı olan bakış açımızın değiştiği bir süreçten geçerken, sanatı gerçek anlamda üretenlerin, bunu bir maddi kaynağa dönüştürme çabasında olmayan insanları takip etmek isteyeceğiz. Hayatın her anında merak edilen ve takip edilen Influencerlar artık “unfollow” tuşuna kurban gidecekler diyor gök kubbedeki Merkür Retrosu…

Ekim Ayının IN’leri

  • Spor salonları, sağlık, takviye ürün kullanımı, gıda sektörü, kırtasiye sektörü, sinema – tiyatro ve konserler, online kurslar, altyapı çalışmaları, şüphe

Ekim Ayının OUT’ları

  • Düğünler, tekstil, kripto paralar, kozmetik, Influencerlar, emlak, müteahhitler, otomotiv, güven

Ekim’in Sıkıştıran Günleri:

  • 1 Ekim’den 20 Ekim’e kadar Merkür Retrosu’ndan dolayı zor günler olacak. En sert gün ise 6 Ekim olacak, dikkat!

Ekim’in Ferahlatan Günleri:

  • 20 Ekim’den sonraki günler nefes aldıracak. Gökyüzü gevşiyor. Size tavsiyem, bu Merkür Retrosu süreci boyunca, gerekmedikçe çok büyük ve iddialı konulara imza atmayın. Örneğin, boşanma dilekçisi için, ya da araba almak için planlarınız varsa bunu 20 Ekim tarihinden sonra yapın.

Retrolu Günlerde Akit Yapılmaz

Burcunuza özel, detaylı Retro tavsiyelerini Ekim ayı boyunca her hafta detaylı bir şekilde anlatacağım. Haftalıklarınızı okumadan büyük kararlar almayın.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

20.09.2021

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...