Yükleniyor . . .

DEĞİŞİM BAŞLASIN

Makale 18/02/2022

DEĞİŞİM BAŞLASIN

Dünyanın her yerindeki değişim rüzgarları güçlü bir biçimde etkili olacak. Her kafadan bir ses çıkarken, bizler ise olmazları konuşuyor olacağız. Gündemin yoğunluğu kişisel hayatlarımıza bir yandan yoğunluk bir yandan da adım atma içgüdüsü katacak. Teknoloji, sosyal medya, ekonomik dalgalanmalar, siyaset ve liderler gibi konuları sık sık konuşacağız.

Engellere Elveda

Gözümüz gündemden sıyrılmak istese de viral olacak haberleri bu dönemde daha çok duyacağız. Bir yandan her alanda başlayan değişimi gözlemlerken bir yandan da kendimizi değiştirmek isteyeceğiz. Kolay olmasa da fırsatları sonuna kadar zorlayacak olan insanoğlu “yapamıyorum” kelimesini kabul etmeyecek diyor gök kubbe.

Yorumlar Ayrıştırsa da Bir Araya Geliyoruz

Herkes aynı düşünmez, aynı söylemez, aynı yürümez… Öyle ki 2022’nin değişim hareketi ilk olarak sosyal ortamlarımızdaki detaylarda başlayacak. Özelden genele yayılacak bu furya tahminlerin bile dışına çıkan sonuçlar ile karşımıza gelecek. Farklı düşüncelerin de bir araya gelebildiğini görmek, değişime bir yerden başlanıldığının en net göstergesi olacak. Dünyamızın ihtiyacı olan en önemli davranışlardan birinin ön yargıları bir kenara bırakmak olduğunu yeniden göreceğiz.

Yenilikçi Modern Dünya

Bizler değişeduralım dünya piyasaları da bu değişimden nasibini alacaklar. Global şirketlere ev sahipliği yapan büyük ülkeler çeşitli stratejilere başvururken, uzun vadeli projelerle ileriye dönük atılımlar yapmak isteyecekler. Ekosistem için yapılan harcamalar daha fazla artarken iklim krizlerinin önüne geçilmek adına çalışmalara şahit olacağız. Çürümeye yüz tutan geleneksel düşünce yapısı insanlığın “modern dünya” temelini sıfırdan atmasına ön ayak olacak.

Gittiğimiz Yer Neresi?

2022’nin önemli aylarını yaşayacağımız bugünler, çeşitli sürprizlere gebe… Yeni bir dünya düzeninin kuruluşunu ekranlardan takip ederken korku satan yapılar parçalanmaya başlayacak. Ülkelerin bundan sonra neler yapacağı, ne yöne doğru gideceği ortak bir soru haline gelecek. Yer kürenin frekansı 2022 yılı ile beraber değişecek.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

18.02.2022

 

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…