Yükleniyor . . .

BURÇLARIN SEVDİĞİ VE SIK KULLANDIĞI RENKLER

BURÇLARIN SEVDİĞİ VE SIK KULLANDIĞI RENKLER

Koç: Parıltılar. Rengi siyah, bej, kırmızı, hatta daha detaya inersek narçiçeği diyebiliriz. Renkleri iyi kullanmak onun için önemli, ne kadar birbiriyle uyumlu renk o kadar mutluluk demek.

Boğa: Canlı renk detaylar. Mavinin ve yeşilin her tonu… Toprak grubu burcu Boğa, doğanın izlerini kullandığı renklerle de taşır. Yazın renklenirken kışın daha sakinlediğini görebiliriz.

İkizler: Canlı renkler, sarı, mor. Uyumsuz renklerin cesaret isteyen uyumu İkizler burcundan sorulur. Fakat dikkat canı sıkkınsa siyahlara da bürünlebilir.

Yengeç: Desenler. Soft renkler dışında canlı renk detaylar, pembe. Renk cümbüşüne tanık olabililirsiniz. Renkleri ve desenleri öyle bir kullanır ki en soğuk kış gününde içiniz ısınır. 

Aslan: Dikkat çeken tonlar. Roze altın rengi, sarı ve kırmızı, bordo… Aslan burcunun lider ruhunu yansıtan her türlü dikkat çeken rengi kullanır. Kullandığı renklerle "buradayım" diyebilir.

Başak: Soft açık renkler ve toprak tonları, beyaz… Saflık ve masumluğun rengi beyazı kullanmayı sever. Mevsim kış bile olsa illa ki bir detayda soft renkleri kullanır.

Terazi: Mor tonları, siyah ve lacivert aşırı dikkat çekmekten yana değil. Cool bir tarz. Fakat desenleri de sever. Bu iki renk çok uyumsuz dediğiniz renkleri öyle bir kombinler ki şaşıp kalırsınız.

Akrep: Siyah başta olmak üzere şık ve iddialı duran her renk, kırmızı detaylar. Hiçbir iddiadan çekinmez, kendini hangi renkle nasıl iyi hissediyorsa, onu kullanır.

Yay: Kahverengi tonları ve yeşil, ne iddialı ne iddiasız. Öyle bir denge yaratır ki ona ne çok sıradan ne de çok abartı diyebilirsin. 

Oğlak: Payet detaylar. Toprak tonları, siyah klasik renklerle şıklık… Çok sıradan ya da etkisiz gibi görünen parçaları bir araya getirip bir star yaratmak mı? İşte bu Oğlak burcunun işi.

Kova: Gözü yormayan desenler, detaylar. Açık tonlar, mavi… Hava grubu mensubu sonuçta, mavi ona çok yakışıyor. İddiasını arttırmak istediğinde ise mor renk vazgeçilmezi.

Balık: Gri başta olmak üzere renk karmaşasından uzak giyim tarzı… Fakat bu asla solgun, cansız ve yaşamdan uzak renklerle ortalıkta geziyor anlamına gelmiyor. İstediğinde çiçekler, desenlerde kullanmasını bilir ama dediğimiz gibi karmaşadan ve göz almaktan uzak bir şekilde.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Her Hakkı Saklıdır.

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...