Yükleniyor . . .

Burçlar ve Stil

Burçlar ve Stil

KOÇ BURCU KADINININ STİLİ:

Hareketli ve enerjik yapınızı kendinize has giyim tarzınızla tamamlarsınız. Canlı ve atılgan kişiliğinizi kırmızının her tonu ile bütünleştirir, bulunduğunuz ortamda dikkatleri çekmekten hoşlanırsınız. Kış aylarında tercihinizi kahverengi ve şarap kırmızısı, yaz döneminde ise turuncu, pembe, hardal sarısı, mavi ve canlı kırmızı renklerinden yana kullanırsınız.

Şirin ve samimi olmanın yanı sıra cazibeli ve etkileyici görünmek hoşunuza gider. Liderlik vasfınızı da gösterebileceğiniz gösterişli, kaliteli ve keskin hatları olan tasarımlara yönelirsiniz. Güçlü karakterinizin bir göstergesi olan pırlanta taştan takılar size aynı zamanda şans da getirir. Uğurlu metalleriniz olan demirin ve çeliğin parlak ve cömertçe kullanıldığı parçalara giyim tarzınızda yer verebilirsiniz.

KOÇ BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Sizin için tarzınız ve nasıl göründüğünüz çok önemlidir. Çevrenize cazibe yayan bir Koç kadını olarak modayı yakından takip edersiniz. Alışveriş tutkunuzu dizginlemekte zorlanır, çok beğendiğiniz bir ürünü fiyatına dahi bakmadan satın alabilirsiniz. Alışveriş yaparken sizi dengeleyecek olan kişiler Aslan ya da kararlı ve tutumlu Oğlak burcu olabilir.

Aşık bir Koç kadını iseniz, partnerinizin ilgisinin üzerinizde olması sizin için önemlidir. Nerde, nasıl giyinilmesi gerektiğini iyi bilir, tercihlerinizden övgüyle söz edilmesini istersiniz. Özel geceler ve davetlerde yüksek topuklu, bilekten ya da T kayışlı ayakkabılar, şık, gösterişli, parlak ve küçük çantalar tercih ederken, günlük hayatınızda deri, mat ve spor modellere yönelirsiniz. Sizi tamamlayacak ve enerjinize ayak uyduracak kişi Terazi ya da Yay burcu olabilir.

KOÇ BURCU KADINI 2015 STİLİ:

Bu yıl hiç ummadığınız ortamlara girebilir, çok farklı insanlarla tanışabilirsiniz. Özellikle duygusal hareketliliğin yoğun olacağı 2015 yılında, alışveriş sizin için bir tutkudan öte ihtiyaç haline gelecektir. Bahar sezonu ile birlikte gardırobunuzu yenileyebilir, dişiliğinizi ön plana çıkaran dikkat çekici parçalara yönelebilirsiniz. Topuklu D’orsay ya da Pump ayakkabılar, hafif topuklu bootiler size uygun modeller olabilir. Yaz dönemi içinse, gladyatör ya da bilekten kayışlı sandaletler ve ucu açık topuklu ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Sonbahar sezonu için mor ya da koyu mavi renkteki çantanızı kırmızı tonlarında şık deri ya da süet bir ayakkabı ile kombin edip, tarzınızla hayranlık uyandırabilirsiniz.

BOĞA BURCU KADINININ STİLİ:

Kaliteye verdiğiniz önemi ve lüks merakınızı stilinizden anlamamak neredeyse imkansız. Sıcakkanlı, dostluğa önem veren ve şefkatli yapınızı krem, pembe ya da uçuk mavi renkleri ile yansıtırsınız. Ateşli ve ihtiraslı hissettiğinizde koyu, romantik ve hassas zamanlarınızda ise açık yeşilin tonlarını tercih edersiniz.

Pratik ve iradeli yapınız, alışveriş tutkunuzun gerisinde kalabilir. Bir Boğa burcu kadını olarak, güzel olmanın yanında kendinize fazlasıyla güvenirsiniz. Bu nedenle kıyafet ve aksesuar seçimlerinizde titiz davranır, renk, doku ve kumaş uyumuna önem verirsiniz. Uğurlu metalleriniz olan bakırı, bronzu, pirinci ve platini takılarınızda ve aksesuarlarınızda sıkça kullanır, farklı kombinler yaratarak stil sahibi biri olduğunuzu açıkça gösterirsiniz. Şanslı taşınız olan zümrüt hem karakterinizi hem de renginizi temsil eder.

BOĞA BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

İnatçı karakteriniz hayatınızın her alanında baskın bir şekilde ortaya çıkar. Özellikle de, siz alışveriş tutkunu Boğa burcu kadınları, ‘aklımda kalacağına benim olsun’ anlayışıyla düşünmeden para harcarsınız. Lüks kıyafetlere, gösterişli, deri çantalara, kemerlere, ayakkabılara ve değerli mücevherlere sahip olmak istersiniz. Alışveriş yaparken Başak burcunun tutarlılığı sayesinde harcamalarınızı kontrol edebilirsiniz.

Aşık bir Boğa kadını iseniz, partnerinizi yüceltmek sizin için önemlidir. Bu yüzden giyim kuşamınıza önem gösterirsiniz. Zevkinize ve tarzınıza güvenir, tercihlerinizden ötürü takdir görme beklentisi içinde olmazsınız. Zarif ince topuklu, sivri burunlu çizmeler, Stiletto ya da Oxford model ayakkabılar tercih eder, çok renkli çantalardan ziyade parlak, deri, kroko ya da süet, desensiz çantalara ilgi duyarsınız. Size uygun enerjiye sahip olan kişi kararlı ve gizemli Akrep ya da sizinle oldukça uyumlu Boğa burcu olabilir.

BOĞA BURCU KADINININ 2015 STİLİ:

Geçtiğimiz yıllarda, vermek zorunda olduğunuz kararlar yüzünden düzeninizde birtakım değişikliklere gittiniz ve bir hayli yoruldunuz. Bu yıl ise sizin için oldukça istikrarlı bir yıl olacak ve değişen düzeninize artık adapte olacaksınız. Bu adaptasyon sürecinde hem kendinizi yenilemek hem de rahatlamak adına, alışveriş sizin için bir terapi olabilir. 2015 yılının ilk aylarında kış sezonu indirimlerinden faydalanıp deri bot ya da süet bootie satın alabilirsiniz. İlkbahar-Yaz dönemi içinse, sezonun trendlerinden parlak ve desensiz ayakkabıların cazibesine karşı koyamayacaksınız. Farklı modellerdeki ve desenlerdeki metal aksesuarlı çantalarla bu yılda tarzınızı ve şıklığınızı konuşturabilirsiniz.

İKİZLER BURCU KADINININ STİLİ:

Keskin zekanızı stilinize yansıtır, bulunduğunuz ortamda dikkatleri üzerinize çekmeyi başarırsınız. Yaşamınızı çok iyi dengeler, uyumlu ve sakin davranırsınız. Sanata olan ilginiz sayesinde giyim konusunda oldukça yaratıcı seçimler yaparsınız. Değişken ruh halinizi tarzınıza da yansıtır, günlük hayatınızda gri ya da karışık renkler kullanırken, aşık olduğunuzda açık mavi, iş hayatınızda ise sarı renkleri tercih edersiniz.

Herhangi bir konuda aceleci davranmayı sevmezsiniz. Giyim konusunda içinize sinmeyen bir şeyi kesinlikle satın almazsınız. Uğurlu metalleriniz olan altını ve gümüşü özellikle takı ve aksesuar seçiminizde sıkça kullanır, dore ve lame ayakkabı, çanta ya da kemerle kombin edersiniz. Sarı, turuncu ve kahve tonlarındaki kehribar ve akik taşları size şans getirirken aynı zamanda iç ve dış enerjinizi dengelemenize de yardımcı olur.

İKİZLER BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ

Sizi tatmin etmek zordur çünkü detaylara çok önem verirsiniz ve sevmediğiniz şeylere anında kusur bulursunuz. Kendinizi beğendirmekten hoşlanır, kullandığınız ince detaylarla seçimlerinize hayran bırakırsınız. Paraya önem veren birisi olmanıza rağmen kıyafet ve aksesuar seçiminizde aşırı maddiyatçı davranmazsınız. Stilinizdeki sırrınız, kimsenin göremediği ayrıntıları görebilmenizdir. Alışverişe gereğinden fazla zaman harcamak istemiyorsanız Boğa ya da Oğlak burcundan yardım alabilirsiniz.

Aşık bir İkizler kadınıysanız partnerinize uyum sağlamak için ya da onu mutlu etmek için fazladan çaba sarf etmez, kendi stilinizi yansıtacak tercihler yaparsınız. Özel günlerde ya da davetlerde ince topuklu, bantlı ya da platform topuklu ayakkabılarınızı vegan, rugan, renkli yada desenli çantalarla kombin edersiniz. Günlük yaşamınızda mokasen ya da espadril ayakkabılar kullanmaktan hoşlanır, tercihinizi spor ve çok bölmeli çantalardan yana kullanırsınız.

İKİZLER BURCU KADINININ 2015 STİLİ

2015 yılı sizin için fazlasıyla yoğun bir yıl olacak. Özellikle yılın ortalarına doğru bazı sağlık problemleri yaşayabilir, yapmış olduğunuz planlarınızı değiştirmek zorunda kalabilirsiniz. Bu yıl o çok sevdiğiniz yüksek, platform topuklu ayakkabılarınızı dolabınızın arkalarına itebilirsiniz. İlkbahar-yaz sezonu ile birlikte Babetler, düz ayakkabılar ya da Loafer modeller tercih etmeye başlayacak, yaz dönemi davetleriniz için önü açık, dolgu topuk modeller satın alacaksınız. Dore ve lame renklere olan tutkunuzu, bu yıl ayakkabılarınızın yanında çantalarınızda ve kullanacağınız aksesuarlarınızda da görmek mümkün. Koyu renk çanta ve ayakkabı satın alırken bile altın ya da gümüş metalleri olmasına özen göstereceksiniz.

YENGEÇ BURCU KADINININ STİLİ

Duygularınızla hareket eder, ruh halinize göre stilinizi yaratırsınız. Sizi ve enerjinizi tamamlayan renkler beyaz, gümüş tonları, koyu mor ve bazen de açık mavidir. Kış aylarında tercihinizi koyu renklerden yana kullanır, yaz döneminde canlı çiçek renkleri ile tarzınızı yansıtırsınız.

Kesinlikle klasik biri değilsiniz. Bu yüzden özel tasarım ürünlere yönelir, farklı görünmeyi arzularsınız. Zor beğenirsiniz ama aradığınızı bulduğunuzda ona sahip olmak ister, sınırlarınızı zorlarsınız. Bakımlı olmayı sever, tarzınızı muhakkak hoş ve şık bir aksesuarla tamamlarsınız. Size şans getirmesi için tercih edeceğiniz aksesuarlar gümüş ve gümüş işlemeli takılar ve ay taşı ya da yakut kullanılarak tasarlanmış mücevherlerdir.

YENGEÇ BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Tarzınızda çok büyük değişikliklere gitmez, ayrıntılarla çarpıcı olmayı seversiniz. İstediğinizi elde edene kadar sabreder, yorulmadan ararsınız. Sevdiğiniz ve değer verdiğiniz kişileri mutlu etmeyi istersiniz. Hassas ve romantik yapınız nedeniyle karşınızdaki kişilerin zevklerini ve tarzlarını hesap eder, onlara verdiğiniz önemi pahalı ve kullanışlı hediyeler alarak gösterirsiniz. Uzun süren alışverişlerinizde size eşlik edecek kişi Yay ve İkizler burçları olabilir.

Aşık bir Yengeç kadınıysanız, kullandığınız renklerle bunu tüm dünyaya ilan edersiniz. Karşınızdaki insanı sahiplenir, yanında çekici ve etkileyici olmak adına iddialı parçalar kullanmaktan kaçınmazsınız. Sizi dengeleyecek olan kişi kararlı ve maddi konularda tutarlı Oğlak burcu iken, hayatı doludizgin yaşatacak olan kişi Aslan ya da Akrep burcu olacaktır.

YENGEÇ BURCU KADINININ 2015 STİLİ:

İş hayatınızda hareketli bir yıl sizi bekliyor. Bu yıl klasik tarzınızı çarpıcı aksesuarlarla ve farklı renklerdeki Stiletto ya da Slipp-on modellerle tamamlayabilirsiniz. Bahar dönemi ile birlikte çanta konusunda tercihiniz parlak, renkli ve desensiz modellerden yana olabilir ve bu sayede kontrast renklerle uyumu yakalayabilirsiniz.

Geçmiş yıllara oranla bu yıl daha detaycı davranabilir, küçük ve parlak taşlı ya da metal aksesuarların kullanıldığı parçaları ya da özel tasarım ürünleri seçebilirsiniz. Her yıl olduğu gibi bu yıl da rahatlığınızdan ve şıklığınızdan kesinlikle ödün vermeyeceksiniz. Yaz aylarında gösterişli sandaletler ve küçük renkli çantalar tercih ederken, sonbaharın gelişiyle birlikte deri, mat ve desensiz modellere yönelebilirsiniz.

ASLAN BURCU KADINININ STİLİ:

Bir Aslan burcu kadını olarak oldukça gururlusunuz ve duygularınızı belli etmekten hoşlanmazsınız. Enerjik, şefkatli ve iyi niyetli yapınızı giyim tarzınıza yansıtır, pozitif görünmekten hoşlanırsınız. Bu pozitif enerjiyi yansıtacak altın sarısı rengi ya da sarının tüm tonları size uygun renklerdir.

Para konularında rahat hareket eder, kendinizi şımartmaktan hoşlanır, çevrenizdeki insanlara da hoş jestler yapmayı ihmal etmezsiniz. Küçük şeyler sizi mutlu eder fakat emri vakiden haz etmezsiniz. Gösterişli ve pahalı bir çantadan ziyade özel tasarım ve özgün detayları olan bir çanta hediye edilmesi siz daha çok mutlu eder. Size şans getirecek metalleriniz olan altını ve platini ve uğurlu taşlarınız olan sarı safir ve sarı pırlantayı takı ve aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

ASLAN BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Küçük ayrıntıları bir araya getirme ve yaratıcılığınızla süslendirip, etkileyici tasarımlar yaratma konusunda oldukça başarılısınız. Lüks bir yaşama, güzel ve kaliteli giysilere ve değerli mücevherlere sahip olmak istersiniz. Eğlenmeyi seven biri olarak, gardırobunuzun büyük bir kısmını gece kıyafetleri ya da dikkat çekici renk ve modellerdeki giysiler oluşturur. Daha naif tercihler yapmak adına Oğlak ya da Boğa burcundan olan kişilerden yardım alabilirsiniz.

Aşık bir Aslan kadınıysanız, partnerinizin ilgisinin sizin üzerinizde olmasını ister, onu kıskandıracak tercihler yaparsınız. Çekici ve etkileyici tasarımlara yönelir, günlük yaşamınızda ince topuklu, deri ve zarif çizmeler ya da ayakkabı modelleri kullansanız bile simli, taşlı ya da metal aksesuarlı, platform topuklu ayakkabılar vazgeçilmezlerinizdendir. Küçük çantalardan hoşlanır, dikkat çekmek adına gösterişli, rugan ya da parlak renkli çantalar tercih edersiniz. Sizi dengeleyecek ve enerjinize uyum sağlayacak kişiler İkizler ve Yengeç burçları olabilir.

ASLAN BURCU KADINININ 2015 STİLİ:

Geçmiş yılların hayatınızda bıraktığı derin izlerden ötürü bu yılı ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirerek geçireceksiniz. İnsanlara karşı duyarlılığınız artarken istemeden de olsa sorumluluk almanız gereken durumlarla karşılaşabilirsiniz. Tarzınızda ise bu yıl radikal değişikliklere gidebilirsiniz. Daha yumuşak renklere yönelebilir, 2015 yılında özellikle mavi ve tonlarını tercih edebilirsiniz. Rahat ayakkabı modelleri ilginizi çekebilir, ilkbahar-yaz sezonu ile birlikte dolabınızın bir kısmını Babet, Loafer ve Oxford tarzı ayakkabılarla doldurabilirsiniz. Çanta tercihinizde ise bu yıl kendiniz aşacak, günlük hayatınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz renkli ve farklı tasarımlardaki sırt çantalarına ya da postacı çantalarına yöneleceksiniz. Yaz aylarında hardal sarısı, saks mavisi ya da desenli çantalar, sonbahar sezonunda ise çift renkli, keskin hatlı ve kısa saplı elde taşıyacağınız çantalar satın alabilirsiniz.

BAŞAK BURCU KADINININ STİLİ:

Dürüst, çalışkan ve disiplinli olduğunuz kadar, intizamlı görünmeye de özen gösterirsiniz. İş hayatınızdaki duruşunuzu ve tarzınızı sıklıkla özel hayatınıza da yansıtır, dengeyi kurabilmek adına iki yönlü tercihler yaparsınız. Orta tondaki gri, açık sarı ya da mavi renkler sizi ve enerjinizi tamamlarken, gergin olduğunuz zamanlarda kobalt mavisi ya da koyu mor tercih edersiniz.

Keskin bir mizah anlayışına sahipsinizdir. Kararlarınızı uygulamaya geçmeden önce defalarca analiz eder, önemsiz ayrıntılara takılmaktan kendinizi alamazsınız. Stilinize çok fazla önem verir, gösterişten hoşlanmaz, kaliteli, şık ve sade kıyafetler tercih edersiniz. Aksesuarlarınızda yapacağınız ufak değişikliklerle her daim tarzınızdan konuşturursunuz. Takı ve aksesuarlarınızda kullanacağınız altın ve gümüş metallerle, mavi necef ve safir taşlar size şans ve pozitif enerji getirir.   

BAŞAK BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Hedeflerinize ulaşmak adına kendiniz dışındaki her şeyi ikinci plana atabilirsiniz. Tatlı diliniz ve dostluğa önem veren yapınız nedeniyle çevreniz kalabalıktır ve sosyal ortamlarda sıklıkla boy gösterirsiniz. Garantici davranır, arabanızda, ofisinizde muhakkak bir çift siyah ya da ten rengi ince topuklu, zarif ayakkabı bulundurursunuz. Alışveriş konusunda sadeliğinizi biraz daha gösterişli kılabilmek adına abartıyı seven Aslan burcundan yardım alabilirsiniz.

Aşık bir Başak kadınıysanız, partnerinizi tamamlamak ve onunla uyumlu görünmek sizin için önemlidir. Kibar ve lüks yerlerden hoşlanan biri olarak, frapan modeller size uygun değildir. Renkli ve desenli modellerden çok klasik modellere yönelirsiniz. İş hayatınızda keskin hatlı, deri ve mat çantalar tercih ederken, özel hayatınızda seçiminiz metal saplı, taşsız, küçük çantalardan yanadır. Akrep ya da Terazi burcundan olan bir kişi ile uyum yakalayabilir, kendinizi özel hissedebilirsiniz.

BAŞAK BURCU KADINININ 2015 STİLİ:

2015 yılında kariyeriniz açısından başarılı ve sorunsuz bir yıl geçirirken, özel hayatınızda büyük efor sarf etmeniz gerekebilir. Genel itibariyle bu yıl sizin için iki döngüden oluşacak gibi görünmekte. Yılın ilk altı aylık döngüsü daha durgun ve hareketsiz geçeceğinden, kış aylarında spor-şık çizmeler ya da bootieler size uygun olabilir. Bu dönem çanta seçiminizi ise koyu, tek ya da çift renk, büyük ve kalın askılı çantalardan yana yapabilirsiniz.  Yılın ikinci altı aylık döneminde ise sükse yaratacak modellere yönelebilirsiniz. Özellikle platform ya da dolgu topuk ayakkabılar ve gösterişli sandaletler tercih edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU KADINININ STİLİ:

Sakin, sabırlı, dengeli ve sanatçı ruhlu birisiniz. Her daim bir B planınız vardır. Ahenkli ve huzurlu bir yaşam ister, görselliğe önem verir, şık, pahalı ve etkileyici kıyafetler tercih edersiniz. Bulunduğunuz ortamlardaki enerjiyi dengelemek adına şanslı renkleriniz olan uçuk yeşil, mavi ve sarının her tonunu kullanabilirsiniz.

Bir terazi kadını olarak kendinize has bir çekiciliğiniz vardır. Yalnızlıktan hoşlanmaz, kalabalık sosyal ortamlarda dostlarınızla vakit geçirmeyi tercih edersiniz. Kıyafet seçiminizde sanatçı ruhunuz sayesinde doğru renkleri farklı kumaşlarla ve dokularla dengeli bir şekilde kombin edersiniz. Uğurlu metallerinizi olan bakır ve kurşunu, size şans getiren opal, pembe necef ve kuartz taşları ile birlikte takı ve aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

TERAZİ BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Rahat ve lüks bir hayat yaşamak ister, sevdiklerinizi ve dostlarınızı çevrenizde görmekten mutluluk duyarsınız. Tam bir ayakkabı ve çanta tutkunusunuz. Yeni sezon trendlerini kaçırmaz, aynı modelin farklı renklerini satın alabilirsiniz. Alışveriş konusunda sizinle benzer zevkleri olan Başak ve Balık burçlarından yardım alabilirsiniz.

Aşık bir Terazi kadınıysanız, partnerinizle uyumlu giyinmekten hoşlanır, onun için de alışveriş yapmaktan çekinmezsiniz. Şık ve kaliteli olduğu sürece her türlü tarzda ayakkabı ve çantayı satın alabilirsiniz. Size en uygun modeller kışın diz üstü deri ya da süet çizmeler, bahar ve yaz aylarında hafif topuklu renkli ya da desenli ayakkabılar ve sandaletler olabilir. Çanta tercihinizde gri, beyaz ya da kırmızı ağırlıklı seçimler yapabilir, yumuşak dokulu, mat ya da parlak renkli modeller tercih edebilirsiniz.

TERAZİ BURCU KADINININ 2015 STİLİ

2015 yılında hayatınızın her alanında fırsatlar kapınızda olacak. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu yıl iş hayatınızda tanışacağınız bir kimseyle romantik ve uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. Karşınızdaki kişiyi tanımaya çalışırken, ilişkinizin başlarında kendi tarzınızı karşı tarafın tarzına uydurabilmek adına gardırobunuzu yeniden dizayn edebilirsiniz. Özellikle bu yıl spor ve canlı modelleri tercih edebilir, farklı renklerde Babet, Slipp-on, Sabo, sandalet ya da Loafer satın alabilirsiniz. Kış aylarında alacağınız şık ve rahat süet botlarınızı, günlük, mat ve desensiz çanta modelleri ile kombin edebilirsiniz. Bahar ve yaz dönemleri için ise açık kahverengi tonlarında desenli ya da renkli çantalar tercih edebilirsiniz.

AKREP BURCU KADINININ STİLİ:

Hayal gücü yüksek, sezgileri kuvvetli, özgürlüğüne düşkün ve gösterişe meraklı birisiniz. Kararlı ve ısrarcı yapınız sayesinde ne istediğinizi bilir ve onu elde etmek için mücadele edersiniz. İnatçı ve kindar kişiliğiniz net bir şekilde fark edilir. Hatta hislerinizi saklama gereği dahi duymazsınız. Bu güçlü karakterinize uygun ve size şans getirecek renkler kırmızı, kırmızının tonları ve bazen de siyahtır.

İleriyi görebilme yeteneğiniz sayesinde her daim önleminizi alırsınız. Maddiyata fazlasıyla önem verir, kaliteli ve gösterişli parçalardan hoşlanırsınız. Değerli bir mücevher, şık ve pahalı bir çift ayakkabı ya da yumuşak hatları olan, deri bir çanta ya da cüzdan hediye edilmesini seversiniz. Size şans getiren metalleriniz demir, çelik, radyum, plütonyumken, uğurlu taşlarınız topaz, sarı turkuaz ve sarı neceftir.

AKREP BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Duygularınız, özellikle de gururlu yapınız, kişiliğinizde önemli rol oynar. Egzotik ve mistik nesnelere özel bir ilgi duyarsınız ve deri ya da kumaş, baskılı-desenli yöresel parçalara giyiminizde muhakkak yer verirsiniz. Aşırı kıskanç yapınız nedeniyle özel tasarım ürünler size daha çok hitap eder.  Alışveriş yaparken Yengeç ya da Başak burcundan kişiler yumuşak ve sade zevkleri ile size yardımcı olabilir.

Aşık bir Akrep kadınıysanız, partnerinizin maddi durumu sizin için oldukça önemlidir. Onun da en az sizin kadar şık ve gösterişli tercihler yapmasını istersiniz. Çekici ve etkileyici görünmeyi seversiniz. Genelde yüksek topuk, bilekten ince bantlı ya da platform topuk ayakkabılar, diz altı/üstü süet ya da rugan çizmeler kullanırsınız. Gerekli olmadıkça düz, sade ve spor ayakkabılar tercih etmezsiniz. Çantalarınızda en az ayakkabılarınız kadar gösterişli olmalıdır. Detayları oldukça fazla, şık, yumuşak hatlı, deri, vegan rugan ya da işlemeli çantalar tam size göredir.

AKREP BURCU KADINININ 2015 STİLİ:

Bu yıl sizin için mücadelelerle dolu bir yıl olacak. Kararlı duruşunuz, güçlü sezgileriniz ve yüksek analiz yeteneğiniz sayesinde sorunların üstesinden ustalıkla gelebileceksiniz. Aynı zamanda sakin duruşunuz ve etkili hamlelerinizle rakiplerinizin arasından sıyrılacak, kariyeriniz açısından olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Kış aylarında alışveriş yapmak için pek vaktiniz olmasa da, bahar döneminde yeni sezon trendleri kaçırmayacaksınız. Bu yıl deri, kahve tonları, renkli veya desenli çantalar alabilirsiniz. Yılın ikinci yarısı itibariyle ise davetli olduğunuz organizasyonlar için, simli ya da taşlı, önü açık, platform ya da ince topuklu abiye ayakkabılar satın alabilirsiniz. Çanta seçiminizde de küçük, şık ve kullandığınız ayakkabı ve aksesuarla kontrast oluşturması için sade modeller tercih edebilirsiniz.

YAY BURCU KADINININ STİLİ:

Bulunduğunuz ortama kolayca uyum sağlayan, neşeli, meraklı ve sabırsız birisiniz. İyi niyetli ve dürüst davranır, mücadele etmekten korkmazsınız. Değişken bir yapıya sahip olduğunuzdan zaman zaman huzursuz ve sıkıntılı bir kişiye dönüşebilirsiniz. Yaşadığınız içsel karmaşayı dengeleyecek olan şanslı renkleriniz mor ve tonlarıdır.

Uzun yolculuklardan, yeni yerler görmekten ve yeni şeyler keşfetmekten keyif alırsınız. Eğlenmeyi sever, kalabalık ortamlarda sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmekten hoşlanırsınız. Sevdiğiniz ve beğendiğiniz şeylere para harcamaktan kaçınmaz, maddiyata çok fazla önem vermezsiniz. Size şans getiren lapis ve turkuaz taşlarını takı ve aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz. Enerjinizi dengeleyecek uğurlu metalleriniz ise çinko ve netliğini, parlaklığını kaybetmiş metallerdir.

YAY BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Bir Yay kadını olarak özgürlüğünüze ve maddi bağımsızlığınıza oldukça düşkünsünüz. Bu nedenle çalışma hayatında aktif rol oynamayı tercih edersiniz. Bilmek ve öğrenmek ve yaşamınızın tadını çıkarmak sizin için önemlidir. Alışveriş konusunda sizi sınırlandırabilecek tek şey kredi kartı limitinizdir. Bu nedenle tutumlu Oğlak ya da detaycı ve kararlı Akrep’ten alışveriş yaparken yardım alabilirsiniz.

Aşık bir Yay kadını iseniz, sizin için partnerinizin cimri olmaması çok önemlidir. Onu mutlu etmek adına yapacağınız jestlerin karşılığını görmek istersiniz. İlgi odağı olmak ve dikkat çekmek hoşunuza gider. Bir Yay kadını olarak daha kıvrımlı hatlara sahip olduğunuzdan çok yüksek ya da platform topuk ayakkabı modellerinden ziyade hafif topuklu ama gösterişli ayakkabılar tercih edersiniz. Uzun çizme kullanmaktan hoşlanmaz, bilekte botlar ya da kovboy çizmeler seversiniz. Özel günlerde parlak renkte Stiletto’lar, günlük hayatınızda ise düz, rahat ayakkabılar tercih edersiniz. Omuzdan askılı ya da postacı çantaları ise hiç düşünmeden satın alabilirsiniz. Şanslısınız ki, 2015 yılında bu modelleri rahatlıkla bulabileceksiniz.

YAY BURCU KADINININ 2015 STİLİ:

Bu yıl iş ve özel hayatınızda daha esnek ve anlayışlı davranmanız halinde 2015 yılını sorunsuz geçirebilirsiniz. Fakat fazla esnek davranıp, olayları ciddiye almadığınız takdirde kapınıza kadar gelen fırsatları kaçırabilirsiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa bu yıl aşk ve romantizm kapılarını size açabilir. Yaşadığınız duygusal heyecanla birlikte kıyafetlerinizde canlı ve parlak parçalara yönelebilir, bahar döneminde renkli Oxford ya da Slipp-on modeller, yaz aylarında ise gösterişli, bol metal ve taş aksesuarları olan sandaletler ve terlikler satın alabilirsiniz. Sonbahar döneminde işlerinizin yoğunlaşması nedeniyle ayakkabıda koyu renk ve klasik model tercih ederken, çanta seçiminizi sezonun trendi olan küçük, uzun saplı, deri modellerden yana yapabilirsiniz.

OĞLAK BURCU KADINININ STİLİ:

Sabırlı, duyarlı ve sevimli karakterinizin yanı sıra kimi zaman inatçı ve acımasız olabiliyorsunuz. Eğer bir şeyi sevmişseniz ve ona sahip olmak istiyorsanız, kimse size engel olamaz. Aydınlık yüzünüzü ve samimi bakışlarınızı yansıtması için koyu renkleri özellikle koyu kurşuni nefti ve koyu kahve renklerini tercih edebilirsiniz.

Çevrenizdeki insanların mutluluğu kimi zaman kendi mutluluğunuzdan bile önce gelir. Bu yüzden ne zaman alışverişe çıksanız sevdiklerinize hediyeler almayı ihmal etmezsiniz. Uğurlu metalleriniz kurşun ve kurşun benzeri çok denenmiş metallerdir. Çanta, ayakkabı, kemer ya da cüzdan seçiminizde bu tarz metallerin kullanıldığı özel tasarım parçalar tercih edebilirsiniz. Şanslı taşınız olan garnet ya da diğer adıyla lal taşı ile detaylandırdığınız kıyafetleriniz ve aksesuarlarınız vazgeçilmezlerinizdendir.

OĞLAK BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Toplumda çok beğenilen biri olmanın yanında oldukça zarif birisiniz. Zeki bir kadın olarak saygısızlıktan hoşlanmaz, bu nedenle giyiminizde ve seçtiğiniz parçalarda oldukça titiz davranırsınız. Materyalist bir insan olmasanız da, kaliteyi seven biri olarak farklı ve özgün, maskülen parçalar edinmeye özen gösterirsiniz. Alışverişin bir eğlence olduğunu anlamanız için Koç burcundan yardım alabilirsiniz.

Aşık bir Oğlak kadınıysanız, giyiminizde kırmızı rengine ve tonlarına daha fazla ağırlık verirsiniz. Partnerinizin dikkatinin yanı sıra çevrenizdeki insanların da gözlerinin sizin üzerinizde olduğunu bilmek hoşunuza gider. Maskülen tarzınız, aşıkken daha çekici ve etkileyici bir stile dönüşür. Özellikle kırmızı, mor ya da mavi süet Stiletto ya da uzun, süet, platform topuk çizmeler tercih eder, kurşuni metal saplı çantalar kullanırsınız. Anlayışlı Boğa ya da sakin Başak burcu ile kolaylıkla anlaşır, uyumlu ve dengeli bir enerji yakalayabilirsiniz.

OĞLAK BURCU KADINININ 2015 STİLİ:

Bu yıl iş hayatınızda sizi yükseliş beklemekte. Bu anlamda 2015 yılı çok önemli kararlar alacağınız, hızlı bir yıl olacak. Giyim tarzınızda klasik kesim kıyafetler, özellikle pantolon-ceket takımlar ön planda olurken, ayakkabı ve çanta seçiminizde çok iddialı renklere ve modellere yönelmeyeceksiniz. İnci takılarınıza uygun, sade ama şık, sivri burun ya da Oxford tarzı ayakkabılar satın alabilir, renk seçiminizi genelde siyah ve koyu renklerden yana yapabilirsiniz. Bu yıl kariyeriniz nedeniyle tercih edeceğiniz koyu renk, desensiz, deri ve orta boy çantalar için dolabınızda yer açmaya şimdiden başlayabilirsiniz. 2015 yılının hızına yetişebilmek için ofisinizde ya da arabanızda bırakabileceğiniz iddialı ve şık birkaç çift Babet satın almayı düşünebilirsiniz.

KOVA BURCU KADINININ STİLİ:

Herkes tarafından sevilen, cana yakın, uyumlu ve araştırmayı seven birisiniz. Oldukça meraklı yapınız nedeniyle kıyafet seçiminde sezonun trend ürünlerini tercih eder, yeni koleksiyonlara yönelirsiniz. Size şans getiren renkleriniz olan gece mavisi, lacivert ya da koyu mavi tonları çevrenizdekilerin size olan güvenlerini olumlu yönde etkiler ve aranızdaki enerji bağını güçlendirir.

Giyim konusunda kendinize has bir tarzınız vardır. Her ne kadar yeniliklerin öncüsü olsanız da marka ve model konusunda muhafazakar davranırsınız. Takı ve aksesuar konusunda oldukça renkli ve özgür tercihler yaparken, uğurlu taşlarınız olan ametist ve yeşimi kullanabilirsiniz. Size şans getiren metaller ise uranyum ve radyoaktif tüm metallerdir.

KOVA BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Modern bir kadınsınız ve alımlı hatlara, göz alıcı bir tene sahipsiniz. Giyim konusunda trend parçaları çok para harcamaz, size özgü tarzınızla bulunduğunuz ortamlarda dikkat çekersiniz. Alışverişte kimi zaman dik kafalı ve inatçı davranabilirsiniz. Bu gibi durumlarda sizi ikna edebilecek ve alışveriş yaparken yön gösterebilecek kişi güçlü bir Aslan burcu olabilir.

Aşık bir Kova kadınıysanız, partnerinizin dikkatini çekmek için giyiminiz konusunda ekstra çaba harcamazsınız. Gururlu ve kendine güvenen bir Kova kadını olarak, size kendinizi iyi hissettirecek parçaları tercih edersiniz. Kimi zaman topuktan kayışlı, zarif ayakkabı modellerine, kimi zaman ise binici çizmeler, mokasen ya da espadril ayakkabılara yönelirsiniz. Özel günlerde deri, taşlı ya da metal aksesuarlı, koyu renk çantalar kullanır, günlük hayatınızda renkli, spor ya da özel tasarım deri veya deri ile kombin edilmiş farklı materyallerin kullanıldığı çantalardan hoşlanırsınız. Başak ya da Akrep burcundan olan bir kimse size kendinizi iyi hissettirirken aynı zamanda aradığınız huzuru sağlar.

KOVA BURCU KADINININ 2015 STİLİ:

2015 yılında farklı alanlarda kariyer planları yapabilir, yılın ikinci yarısından itibaren hedefleriniz doğrultusunda harekete geçebilirsiniz. Eğer bekarsanız, yaz aylarında tanışacağınız kişi ile uzun süreli bir ilişkiye başlayabilirsiniz. İş ve özel hayatınızdaki yenilikler nedeniyle bu yıl gardırobunuzu yeniden düzenleyebilirsiniz. Daha klasik ve sade modeller seçebilir, iddialı ve parlak renklerden ziyade mat ve koyu renkli parçalar tercih edebilirsiniz. Kış aylarında severek aldığınız bilekte, topuklu botlarınızın ve diz üstü, düz çizmelerinizin yerini havaların ısınması ile birlikte tek renk ya da çift kombin Oxford, sivri uçlu, hafif topuklu ayakkabılar ya da sade ve deri Sneaker’lar alabilir. Bu yıl tanışacağınız insanlar için hediye olarak deri cüzdanlar, eldivenler ya da özel tasarım çantalar alabilirsiniz.

BALIK BURCU KADINININ STİLİ:

Duygusal, alçak gönüllü, kibar ve sempatik birisiniz. Çevrenizdeki insanlar size güvenir ve sizi hep yanlarında görmek isterler. Duygularınız ve mantığınız arasında gelgitler yaşar, çoğu zaman karar verme konusunda zorlanırsınız. Violet, deniz mavisi ve türk yeşili renkleri içsel enerjinizi dış dünyaya doğru ve pozitif bir şekilde aktarabilmeniz için şanslı renklerinizdir.

Maddiyata fazla önem vermez, kendinize ve sevdiklerinize karşı oldukça cömert davranırsınız. Estetiğe ve güzelliğe önem verir, her şeyin en iyisini sever ve istersiniz. Ruh halinize göre alışveriş yaparsınız ve bu nedenle stabil bir stiliniz olduğu söylenemez. Size şans getirecek taşlardan aquamarine ve kan taşını takı ve aksesuarlarınızda kullanabilirsiniz.

BALIK BURCU KADINININ HAYAT/AŞK STİLİ:

Bir Balık burcu kadını olarak her şeyin en güzeline sahip olmak ister ve bu yüzden, çevrenizdeki insanları kıskanırsınız. Ruh halinizin değişkenliği ve kararsızlığınız yüzünden alışverişe çıktığınızda kontrollü davranamaz, bir modelin farklı birkaç rengini satın alabilirsiniz. Sizi dengelemesi ve karar vermenizde yardımcı olması için Terazi ve Yay burcundan olan kişilerle alışverişe çıkabilirsiniz.

Aşık bir Balık kadınıysanız, partnerinizin etkileyici ve dikkat çekici olması hoşunuza gider. Görünüşünüzle partnerinizin ilgisini çekmek ister, bu nedenle kimi zaman abartılı parçalar kullanabilirsiniz. Kendinizi hoş ve alımlı hissettiğiniz zamanlarda bilekten kayışlı, tokalı, zarif ve yüksek topuklu ayakkabılarınızı aynı tonlarda ya da kontrast renklerde metal saplı ya da aksesuarlı, frapan olmayan, sade ama gösterişli çantalarla kombin edebilirsiniz. Oxford ayakkabı ya da Babetlerinizle birlikte kullanacağınız desenli, kalın askılı çantalarla da spor ve şık olabilirsiniz.

BALIK BURCU KADINININ 2015 STİLİ

2015 yılı sizin için sorumluluk sahibi olmanız gereken bir yıl olacak. Yoğun iş hayatınızla doğru orantılı enerjiniz sayesinde coşkulu ve canlı bir yıl geçirecek, size verilen görevleri itinayla yerine getireceksiniz. Eğer bir ilişkiniz yoksa 2015 yılında güçlü duygular hissedeceğiniz kişiyle tanışabilirsiniz. İş nedeniyle bu yıl sıkça seyahatler yapmanız gerekebilir. Bu nedenle alışveriş yaparken rahat kıyafetler tercih etmenizde fayda var. Bahar-Yaz sezonunda sizi cezbedecek renklerdeki Sneaker, Espadril ve Loafer model ayakkabılara karşı koyamayacak, yaz ayları için yumuşak derili, sade işlemeleri ya da motifleri olan sandaletler tercih edeceksiniz. Özel tasarım çantaların yanı sıra bu yıl özellikle yaz aylarındaki davet ve organizasyonlar için küçük, simli ya da taşlı abiye çantalar satın alabilirsiniz.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının tüm hakları saklıdır.

20.07.2015

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...