Yükleniyor . . .

BURÇLAR VE FOBİLERİ

BURÇLAR VE FOBİLERİ

Her burcun kendine özgü davranışları vardır. Bununla beraber fobileri de… fobi diye nitelendirilen konular, günlük hayatta en çok çekindiğimiz, karşılaşmak istemediğimiz ve gizli çekmece olarak nitelendirdiğimiz bölmeler olarak karşımıza çıkar. Gelin hep beraber 12 burcun gizli çekmeceleri keşfedelim.

KOÇ: Cesurluğuyla, tabiri caizse kara gözlü olmalarıyla bilinen Koç burçları, dışarıya çoğu zaman güçlü olduğuna dair izlenim bırakır. Çevresine karşı güçlü gözükmek isteyen Koç burçları, güçsüz bir izlenim bırakmaktan oldukça korkarlar.

BOĞA: Kendi alıştığı hayat düzenini devam ettirmek isterler. Farklı, bilmediği bir maceraya atılma konusunda sorun yaşayabilecek olan Boğalar, alışkanlıklarının dışına çıkmaktan çok korkarlar.

İKİZLER: Sosyallik dendiği zaman akılda canlanan burçtur İkizler. Çevresiyle diyalog açısından güzel bir profili olan hava burçları, yalnız kalmaktan ve onaylanmama hissinden çok korkarlar. İletişimsel fobileri vardır.

YENGEÇ: Aile içerisinde güçlü bağlara sahip olan Yengeç burçları daima iz bırakmak ister. En büyük korkusuna gelince, unutulmak ve dikkate alınmamak denilebilir. Duygusal fobiler Yengeç burçlarının korkulu rüyasıdır.

ASLAN: Ateş grubunun gösterişi seven burçları, hayatı boyunca popüler olmak ve takdir edilmek isterler. Aslan burçlarının en büyük fobilerinden birisi ise popülaritesini kaybetmektir.

BAŞAK: Fedakârlık ve sorumluluk dendiği zaman akla ilk olarak Başak burçları gelir. Sorumluluk almaktan hiç kaçmayan Başak burçlarının en büyük fobisi dışlanma ve başkasının egosu karşısında çaresiz kalma durumudur.

TERAZİ: Hava grubunun kreatif burcu Terazi mümkün olduğunca tartışmalardan uzaklaşmak ister. En büyük fobilerinden birisi yükseklik ve iyi niyetinin kötüye kullanılması hissidir.  

AKREP: Akrep burçları her olaya karşı şüpheyle yaklaşma eğilimi içerisindedir. Aklından sürekli olarak farklı düşünceler geçen su burçlarının en büyük fobilerinden birisi maddi güçlerinin zedelenme düşüncesidir.  

YAY: Keyfine düşkün olan Yay burçları, gezmek ve yeni yerler keşfetmekten çok hoşlanırlar. Ateşin değişken burcunun en derin fobisi özgürlüğünün kısıtlanmasıdır.  

OĞLAK: Başarılı olmalarıyla dikkat çeken Oğlak burçlarının hayatlarından çalışma, azim ve disiplin eksik olmaz. Toprağın öncü burçları için başarısız olmak büyük bir fobidir.

KOVA: Kova burçları özgürlüğüne düşkün olmakla beraber, bulundukları ortamda rahat şekilde nefes almak isterler. Havanın sabit burçları dar alan fobisiyle öne çıkar.

BALIK: Kontrol konusunda bir dünya markasıdır Balık burçları. Olaylara akılcı bir şekilde yaklaşmak isteyen Neptün’ün yönettiği bu burcun en büyük fobilerinden birisi kontrolü dışında gelişen olaylardır.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Tüm Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

07.04.2021

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...