Yükleniyor . . .

BURÇLAR AYRILIK SONRASI NE DER?

AYRILDIKTAN SONRA BURÇLAR

Her aşk ardında büyük bir hüsran bırakır. Kimi acısını sonuna kadar yaşarken kimisi de hayat devam ediyor deyip yeni aşklara yelken açar. Peki siz sevgilinizden ayrıldıktan sonra sizce sevgiliniz ne yapıyor? Gelin hep beraber burcuna göre değerlendirelim.

Koç: ‘Sıradaki aşk ne tarafta’ diyecek kadar rahat bir tavır sergileyebilen Koç burçları ayrılık acısını en iyi atlatan burçlardan biri. Her ne kadar boş vermişlik olarak algılansa da Koç burçları hayatı oldukça severler ve üzülerek zaman kaybetmekten hoşlanmazlar.

Boğa: ‘Bu saatten sonra aşk benden uzak olsun’ diyenler ise Boğa burçlarıdır. Hemen pes etmeyi ve hatta tövbe edip aşktan uzaklaşmayı tercih eder. İlişkisini bitirmiş bir Boğa burcunu tekrar aynı aşka döndürmek çok zordur.

İkizler: ‘İyi ki bitti ama keşke bitmese miydi’ diye kendi kendine çelişen birini görürseniz anlayın ki o İkizler burcudur. Bir taraftan kendini haklı bulurken diğer taraftan her an her şey olabilir tavrını devam ettirir.

Yengeç: ‘Yastayım’ deyip kendince milli yas ilan edenler ise Yengeç burçlarıdır. Adeta sesi içine kaçar ve uzun bir sessizliğe gömülür. Kendi kendine asla cevabını bilemeyeceği sorular sorup durur.

Aslan: ‘Kendi kaybetti’ diyen birini duyarsanız bilin ki o Aslan burcu. Hatta ayrılığı kabul edemeyip, etrafındaki insanlara farklı senaryolar dahi anlatabilir. Çivi çiviyi söker deyimi tam olarak Aslan burçları için söylenmiştir. Yeni bir aşka yelken açması geç olmaz.

Başak: ‘Bana hiçbir şey olmaz’ diyen burç ise Başak burcudur. Gücünü toparlamakta geç kalmaz ve çok kısa sürede rutin hayatına geri dönerek adeta sosyal bir kelebek haline gelir. Eee yeni bir aşk bulması da çok geç olmaz.

Terazi: ‘Eski sevgilime yazmam gerek’ diyen ve hemen telefonuna sarılan birini görürseniz bilin ki o Terazi burcu. Güvenli sularda gezinmeyi tercih eden denge burçları yine dönüp dolaşıp eski birlikteliklerine dönmekte bir sakınca görmezler.

Akrep: ‘Hiç umurumda değil’ diyenler sizce kimdir diye sorsam sanırım Akrep burçları dersiniz. Duygularını yansıtma konusunda ketum davranan Akrep burçları ayrılığın ardından hiç vakit kaybetmeden yeni bir aşk arayışına girerler. Ne de olsa intikam soğuk yenen bir yemektir.

Yay: ‘Bir daha asla ama asla’ demek onlar için hiç zor olmasa da uygulaması oldukça zordur. Yay burçlarından bahsediyorum. Aşk acısının ardından ne yapacağını bilemeyen bu burçlar sessiz sedasız kendisini beklemeye alır. Durağanlık onun en büyük silahıdır.

Oğlak: ‘Ben bitti demeden bitmez’ diyerek hem egosunu hem de gücünü ortaya koymak isteyen Oğlak burçları için ayrılık her ne kadar kolay gibi görünse de içten içe acı çekerler. Onun için hayatta her şey bir mantık silsilesine bağlıdır. Yeni aşklara açılması geç olmasa da mesafesini her zaman korur.

Kova: ‘Şimdi özgürlük zamanı’ diyerek sanki daha önce özgür değilmiş gibi davranıp ayrılığa iyi tarafından bakan burca Kova denir. Ayrılık sonrası semptomlarını sosyalleşerek hafifletmeye çalışır ve sanki hiç yaşanmamış gibi davranmaya devam eder.

Balık: ‘Aşka tövbeliyim artık’ diyen burçları bu tarafa alalım, onlar kesinlikle Balık burçları. Ayrılıktan sonra kısa bir şok yaşayıp, hayatlarına kaldıkları yerden değil daha da geriden devam ederler. Uzun süre yalnızlığı kendilerine yakıştırırlar.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının her hakkı saklıdır.

23.04.2014

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...