Yükleniyor . . .

BAŞIMIZ SAĞOLSUN TÜRKİYE

BAŞIMIZ SAĞOLSUN
Canımız yanıyor! Tarihimizin en zor günlerinden geçiyoruz. Büyük bir afet ile karşıya karşıyayız. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, sevenlerine baş sağlığı diliyoruz. 
Zor belki ama bugünlerde yapmamız gereken sağ duyuyu hiçbir şekilde elden bırakmamak. 
Ülke çapında yaşanan depremin yaralarını sarmak için dört koldan uğraşmak, birlik ve dirliği sağlamak en mühim görevimiz. Hepimiz bu süreçteki sorumluluklarımızı biliyoruz. En büyük gücümüz böylesi zor durumlarda birbirimizin yanında olmaktır.
Hepimize geçmiş olsun.

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, 10:14’te Oğlak burcuna geçecek. Kariyerimizdeki sorunları aşmak adına daha yapıcı konuşmalar içerisinde bulunmak isteyeceğiz. Birbirini yanlış anlayanlar barışıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...