Yükleniyor . . .

AYRILIK ACISI ÇEKEN VE ÇEKMEYEN BURÇLAR

AYRILIK ACISI ÇEKEN VE ÇEKMEYEN BURÇLAR

TERK EDİP, MERAK EDENLER

Çok seviyordunuz, yanındayken mutluydunuz, birlikte eğleniyordunuz belki  ama işte her güzel şeyin bir sonu vardır. Zamanında ayaklarınızı yerden kesen bu ilişki artık size ne huzur veriyor, ne de mutluluk. "O zaman niçin devam ediyorum bu ilişkiye" diyerek bir hışımla terk ettiniz sevgilinizi. Şimdi kendiniz daha iyi mi hissediyorsunuz, daha mı kötü hissediyorsunuz sizden iyi bilemeyiz ama en azından "eski sevgiliniz" ne durumda, burcuna göre tahmin edebiliriz. Eğer Koç'sa yıkılmadı, ayakta, Yengeç'se şuan ağlıyor, Akrep'se intikam peşinde... Daha fazlasını merak ediyorsanız, yazımızı okumaya başlayabilirsiniz. 

 

 • KOÇ

Terk ettiğiniz Koç burcu sevgiliniz sanmayın ki uzun süren depresyonlara girecek, gözyaşları dökecek. Emin olun, mümkün olan en kısa zamanda hayatına yeni birini sokacaktır. Bu size değer vermediğini ya da sizi hiç sevmediğini göstermez.Onun yapısı bunu gerektirir. İlişkiyi bitirdiğiniz zaman,en tatlı tavrını takınan Koç burcu,sizi yeniden kazanıp kazanamayacağını görmek ister. Koç burcu insanları, aynı zamanda çok iyi birer avcıdırlar.Onun için bir ilişki bitmişse bitmiştir.Ayrılık sonrası yaşanan gerginlikler, sürünmek, depresif ruh hallerine girmek onun pek tercih ettiği durumlar değildir. Onun yaptığı yeni zaferlere yönelmek, yeni simalar tanımaya çalışmaktır. Geçmişe takılıp kalmak yerine, hayatının geri kalanına odaklanacaktır.

 • BOĞA

Ayrılığı kolay kolay kabullenemez ve asla pes etmez.Bir Boğa burcundan ayrılmak istiyorsanız çok kararlı olmalı ve bunu ona göstermelisiniz.Tüm iletişim bağlarınızı koparmalı ve asla birleşme ümidi vermemelisiniz.Boğa burcu sevgilinizle dost kalabileceğinizi zannediyorsanız,fena halde yanılıyorsunuz. Ayrılmayı tercih ediyorsanız,onu tamamen hayatınızdan çıkarmayı da göze almalısınız. Konu ayrılık olunca Boğa burcu sevgiliniz hiç görmediğiniz kadar ısrarcı olabilir. Sabırlıdır ve sizi tekrar kazanacağına dair ümitleri son derece derindir. Yıllarca tekrar birleşmek ümidiyle bekleyebilir. Ayrıca,size olan duygularından arınmadıkça yeni birisini hayatına almayacaktır da. Yapmanız gereken onu hiç ümit olmadığına inandırmak olacaktır. Aksi taktirde sizinle ilgili kurduğu hayallere ve yaptığı planlara katlanmak zorundasınız.

 • İKİZLER

Size pek de zorlu bir ayrılık süreci yaşamayacağınızı söyleyebiliriz. İkizler burcu sevgiliniz, bu durumu kolayca kabullenebilir.Yine de zaman zaman gelgitler yaşayabilir,hatıralarınızı gözünde canlandırabilir.Dost kalmak istediğini söyleyip çok uzak durabilir. Ya da tam aksi bir daha yüzünüzü görmek istemediğini söyleyip ertesi sabah kahve içmeye davet edebilir. İlişkiniz sürecinde ona değer vermediğinizi düşünürse hakkınızda küçük dedikodular başlatması mümkündür. Bunlara hazırlıklı olun; fakat çok da büyütmeyin. Çok uzun sürmeyecektir. Ayrılığınızın duyulmamasını istiyorsanız bilmelisiniz ki bu pekte mümkün değil.Olayı ilk anlatan İkizler burcu eski sevgiliniz olacaktır. Aşkta biraz daha havai ve başınabuyruk olduğu için ayrılığı atlatması ve yeni birini bulması an meselesidir.

 • YENGEÇ

Ayrılık onlar için tam bir felakettir. Yengeç burcu sevgilinizden ayrılmak hayatınızda alacağınız en zor kararlardan olabilir. Eğer sizi gerçekten sevmişse ve değer vermişse,bunu kaldırması çok zor olacaktır. Odasında tek başına otururken,gözlerinden süzülen yaşlar eşliğinde fotoğrafınıza bakacak ve birlikte geçirdiğiniz güzel anları düşleyecektir. Tekrar birleşmeniz için falcılara bile gidecektir,arkadaşlarınıza sizi barıştırmaları için dil dökecektir. Dışarıdan serinkanlı duruşu sizi yanıltmasın, içi kan ağlayacaktır. Ayrılığınız sonrası sessiz telefonlar, isimsiz mektuplar ya da kapınıza bırakılan çiçeklerle karşılaşırsanız şaşırmayın. Günün birinde duruma alışacak ve hayatına kaldığı yerden devam edecektir.

 • ASLAN

Bir süre yüzü düşse de çabuk toparlanır ve yeni birini bulmakta gecikmez. Duygularını bastırmadan, açıkça ortaya koyduğu için biraz da olsa canı yanar. Ta ki birlikte mutlu olabileceğini sezdiği yeni birini görene kadar... İşte o zaman işler değişir,bütün dikkatini o yeni isme  yönlendirir. Terk edildiğini çoktan unutmuştur. Terk edilmek onun egosunda ve güçlü duruşunda pürüzlere yol açmaz.Acısını çok iyi kamufle eder, kimse onun iç yüzünü göremez.Koruması gereken bir imajı vardır ve çevresindekilerin söylemleri onun için önemlidir. Bu uğurda terk eden kişinin kendisi olduğunu bile söyleyebilir, bozuntuya vermeyin.

 • BAŞAK

Terk edilen Başak burcu insanı, yataklara düşüp salya sümük ağlamak yerine tüm ilişki sürecinizi gözden geçirmeyi tercih eder.Neler yaşadınız, neler konuştunuz, nerelerde yanlış yaptınız? Tüm bunları enine boyuna düşünür ve analiz eder.Acı çeker;fakat üstünde çok durmamaya çalışır. Tüm yaşananları didik didik edip sizin önünüze sunacaktır. Kendisini iyi hissetmenin koşulu tüm suçu sizin üzerinize yıkmaktan geçer. Böylece omuzlarındaki yük biraz olsun hafifler, sizin omuzlarınızdaki yükten kime ne?!

 • TERAZİ

Üzerinde çok düşünmenizi gerektirmeyen bir ayrılıkla karşı karşıyasınız. Bir süre ağlar, somurtur ama kısa sürede toparlanır Terazi burcu insanı. Toparlanır toparlanmaz da kendine yeni sevgililer aramaya başlar. Zaten,oralarda bir yerlerde bekleyen bir seçenek duruyordur. Siz ayrılmak istediğinizi söyleyin, gerisine karışmayın. O mutlaka kendini toparlamanın bir yolunu bulacaktır.

 • AKREP

Ayrılmadan önce bunu istediğinize emin olun ve öyle harekete geçin çünkü Akrep burcu sizi hayatınızdan çıkarttığı zaman tekrar girmeniz mümkün olmayacaktır. Akrep burcundan bir anda kopmayı denemeyin. Yavaş yavaş, alıştıra alıştıra bitirmeyi deneyin. Aksi taktirde yaralanabilir ve intikam almayı deneyebilir. Genelleme yapmak doğru olmayabilir ama büyük çoğunluğu bu şekilde düşünür. İlişkiyi bitirenin o olduğuna inandırabilirseniz, daha sağlıklı bir ayrılık süreci yaşarsınız. Eğer sizi kaybetmemeye karar vermişse, her türlü taktiği uygulayacağını aklınızda bulundurun.

 • YAY

Ayrılığı, sizi bile şaşırtacak derecede ılımlı karşılayacaktır. Birkaç günün sonunda ellerinden yeni birinin tuttuğunu bile görebilirsiniz. Bu burcun insanları “olmuşla ölmüşe çare yok” mantığındadır ve geçmişe takılıp kalmanın gereksiz olduğunu savunurlar. Son derece iyimser ve makuldürler. ”Ayrıldıysak ayrıldık, ucunda ölüm yok ya?” dediklerini duyar gibiyiz. Bu duruma en çok sevinenler tabii ki Yay burcunun eski sevgilileri olacaktır çünkü ikinci bir şans bekliyorlardır ve fırsat ayaklarına gelmiştir. Yalnız kalmak bu burcun insanları için kader değil, sadece bir tercihtir.

 • OĞLAK

Emin adımlarla ilerlemeyi sever. Konu ilişkiler olduğunda mantığı devreye girer ve düşünerek hareket eder. Hal böyle olunca, kolay kolay yeni bir ilişkiye atılmayacaktır. Önce sizi tamamen aklından çıkarmalı ve kalbini onarmalıdır. Üzülür fakat bunu belli etmez. Sakin görünmeye çalışır. Yalnız kaldığında aşk şarkılarına eşlik edebilir ve birkaç damla gözyaşı akıtabilir.

 • KOVA 

“Olan olmuştur,ağlamanın ne faydası var” diye düşünür. Uzun süre aşk acısı çekmesini, gözyaşı dökmesini beklemek hata olacaktır. Her zaman yanında olan arkadaşları onu bu gün de yalnız bırakmayacaktır. Yeni birini illa ki bulacaktır ama şimdi arkadaşlarla kafa dağıtma zamanıdır. Duygularını dile getirmekte başarılıdır. Kendi kendini teselli etmeyi başarır ve işin içinden kolayca çıkabilir.

 • BALIK

İşte karşınızda bol gözyaşı, aşk şarkıları, depresyon halleri... En iyisi siz ayrılmak istediğini söyleyin ve arkanıza bakmadan oradan uzaklaşın. Aksi taktirde Balık burcu sevgilinizin ayaklarınıza yapışması, bir şans daha yalvarması kaçınılmazdır. Sizi sorgulayacaktır, sorular soracaktır. Neden,nasıl...?  Bu şekilde anlamaya çalışacaktır. Onu tekrar birleşmenizin mümkün olmadığına inandırmanız gerekir. Aşk mektupları, araya sokulan arkadaşlar, sürekli gelen telefonlar ve e-postalar... Bunlara da alışmalısınız. Ne zaman bittiğini idrak eder, o zaman başka bir hikayeye adım atar. Balık burcu, bu aşk oyunlarından gizliden gizliye hoşlanır. Pembe dizileri sever ve kendi pembe dizisini yaşama fırsatını arar. 

Astrolog ZEYNEP TURAN 

Günün Ruh Hali
Ay toprağın değişkeninde. Neden-sonuç ilişkisi kurmak isteyeceğimiz bir gün! Evde hummalı bir temizlik yapmak isteyeceğiz. Saman altından su yürütenler hayal kırıklığına uğrayabilir.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...