Yükleniyor . . .

AŞKTA KAYBETMEYİN!

AŞKTA KAYBETMEYİN!

2020’de Ayrılmak İstemiyorsanız Ne Yapmalısınız?

2020 yılı yaşamın dinamiklerini sekteye uğratırken, ilişkilerde bu durumdan nasiplendi. Dünyanın seyrinin değişmesi kurduğumuz iletişimde bile kopukluklar yaşamamıza neden olurken, duygusal dünyamıza çekildik. Hal böyle olunca ikili ilişkilerde sorgulamalar, iniş çıkışlar ve çatışmalar ortaya çıktı. Peki, ayrılık başa düştüğünde burçların duygu dünyası nasıldır?

KOÇ

Aşk denilince en gözü kara burçlardan birisiniz. Her ne kadar aşkta yöneten ve son sözü ben söylerim tavrına hâkim olsanız da içten içe aşka en derin bağlananlardansınız. Aşk kalbinize bir kez uğradığında ilişkiniz için elinizden geleni yapıyorsunuz. Cesaretli adımlarınızla dikkatleri üzerinize çekiyorsunuz. Aşk kalbinizde bir yara açtıysa, ilk etapta derin bir sorgulama içerisine girebiliyorsunuz. Ancak haklı olduğunuz noktaları, verdiğiniz onca emeği kısa sürede fark edip toparlanma sürecine giriyorsunuz. Kendinizi derin üzüntülerin içine hapsetmiyorsunuz. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 15 Eylül – 15 Kasım tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.

BOĞA

Duygusal yönünüz fazla olsa da zaman zaman duygularınızı ifade etmekte zorlanıyorsunuz. İlişkideki önemli ölçütlerinizden olan dengenin bozulması durumunda kendinizi çıkmazda hissedebilirsiniz. Ufak tefek şımarıklıklar ve koşulsuz inatlaşmalarınız ilişkide sorunlar doğurabilir. Sevginizi yoğun bir bağ kurarak sahiplendiğiniz için ayrılık sürecinde zorluk yaşayabilirsiniz. Sabırlı ve arzulu yapınız nedeniyle karşı taraftan gelen umut sinyali, uzun süre beklemenize neden olacaktır. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 15 Ekim- 15 Kasım tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor. 

İKİZLER

İletişim yönünüz oldukça kuvvetli, enerjik ve hevesli yapınız ilişkide oldukça ideal bir rol oynasa da yaşadığınız değişimleri takip etmek, partneriniz için bir hayli zor. Deneyimleriniz üzerine hareket etmeniz ve merak duygunuza karşı koyamamanız, partnerinizi sorgulamanıza neden olabilir. Gücü seven, planlayan ve düzenleyen tarafsınız. Duygularınızın esiri olmuyor ve ayrılığı kolay atlatabiliyorsunuz. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 23 Haziran – 23 Temmuz tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor. 

YENGEÇ

Sevgili Yengeçler, siyah ve beyaz kadar keskin olduğunuzu söyleyebiliriz. Hassas tarafınız, fazla hassas.    İlişkinizde şefkat ve ilgiyi esirgemezken, dozunu ayarlamakta sıkıntılar çekebilirsiniz. Kırgınlıklar içinizde derin yaraların oluşmasına neden olabilir. Kabuğunuza çekilerek kendinizi korumaya alabilirsiniz. Halihazırda güven duygusunu zor kazanıyor oluşunuz, ilişkiniz sonlandığında sizi iyice sessizleştirecek ve kendi dünyanızın denizine bırakmasına neden olacaktır. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.

ASLAN

Zodyak’ın en gösterişlisi Aslanlar, ilişkinizin başkahramanı gibiydiniz fakat 2020 sizi çok değiştirdi. İnandığınız aşk uğruna yapmayacağınız şey yok. Dürüstlük ve güven ile kurduğunuz ilişkinin sonuna yaklaşıldığında, sessizce oradan uzaklaşacak ve yeni maceralara yelken açmakta gecikmeyeceğinizi söyleyebiliriz. Hata yapmaya karşı olan duvarlarınız hataları tolere etmemenizi de doğuruyor. Egonuz acı çekmenize izin vermiyor. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 15 Eylül – 15 Ekim tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.  

BAŞAK

Her şeyin mükemmel olmasına karşı duyduğunuz arzu ilişki konusunda seçici davranmanızı tetikliyor. Sorunlar karşısında hızlı çözüm üretme taraftarısınız. Partnerinizin de en az sizin kadar emek ve çaba sarf etmesini bekliyorsunuz. Sizler için havada kalan sözlerin, somuta dökülmemiş beklentilerin bir önemi yok. Detaycı ve eleştirel yönünüzün kuvvetliliği, ayrılığı dahi analiz edecek kadar titizlik göstermenizi sağlıyor. Kılı kırk yarana kadar hummalı bir ayrılık listesi çıkararak, okları partnerinize doğru yöneltebilirsiniz. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 13 Haziran – 28 Temmuz tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.  

TERAZİ

Sevgili Teraziler, içinizde fırtınaların koptuğu doğrudur. İlişkinizde, aşk, paylaşım ve huzur ön planda fakat bir yandan da statü sevdiğinizi ifade edebiliriz. Kararsızlığınız maddi konularda yüzeye daha çok çıkıyor, eğitim seviyesi, maddiyat gibi konular sizin için önemli. Hayatın detaylarıyla ilgilenmeyi seviyorsunuz. Karşınızdaki insanı mercek altına alırmışçasına iyice inceliyorsanız, yapmayın! Hele de evliyseniz, bu döngüde biraz daha sakin olmayı deneyebilirsiniz. Tartmadan hedefe yönelmediğinizi söyleyebiliriz. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 23 Eylül – 25 Kasım tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.  

AKREP

İlişki içerisinde eğlenceli taraf olsanız da sevildiğinizden emin olamadığınızda partnerinizi sorgulamaya alabilirsiniz. Mantığıyla sevenlerdensiniz, partneriniz güçlü olsun istersiniz ama yönetimi de elden bırakmak istemiyorsunuz. Sert yapınızın ardında gizlenen derinlik, ufacık bir imada dahi büyük yaralar açılmasına sebebiyet gösterebilir. Ayrılık sürecini yönetmekte zorlanabilirsiniz. Bu durum yanlış insanlara şans vermenize neden olabilir. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 15 Eylül – 15 Aralık tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.  

YAY

Sizin için yeni şeyler ilgi çekicidir, öğrenmeyi, keyfiniz yerindeyken gezmeyi seviyorsunuz. Bunun yanı sıra kuralları belirleyen taraf olmak ve düzeni sağlamak konusunda da aktif rol oynuyorsunuz. Açıkça ifade edebiliriz ki, ipleri elinizde tutmayı seviyorsunuz. Geçmişinizden bağımsız yola devam ederken, “bitmişse bitmiştir” ideolojisinden ayrılmadığınızı söylemek mümkün. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 30 Kasım – 14 Aralık tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.  

OĞLAK

İdealist ve özgüven dolu Oğlak burçları ‘ben bilirim’ tavrınızla ilişkilerinizde çatışmaları doğuran taraf olabilirsiniz. Hayat şemanızdaki idealist yapınız, sevdiğinize zaman ayırmakta güçlük çekmenize neden olabilir. Sevgi ve saygıdan önce aradığınız asıl duygu ’güven’. İlişkide garantici davranıyorsunuz.  İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında 23 Temmuz – 23 Ağustos tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.  

KOVA

Yeniliğe her daim açık, yaratıcı ve bağımsızlığınıza düşkün oluşunuz ilişki kurmada sorun çıkarabiliyor. Hayatınıza müdahale edilmesinden hoşlanmıyor, kısıtlanmaya gelemiyorsunuz. İstek ve arzularınız daima güçlü. Fakat kimi zaman davranışlarınızın değişkenlik göstermesi karşı tarafta ciddi sorular oluşturabilir. Geçmiş ilişkinizde aldığınız yaraları kolay kapatamadığınız için güven sorunları ile mücadele içerisindesiniz. Ayrılığın etkisini sosyalleşerek hafifletmeye çalışırken, hiç yaşanmamış gibi davranmayı tercih edebiliyorsunuz. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında , 1 Aralık – 30 Aralık tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.  

BALIK

Sakin, sessiz görüntünüzün altında karşınızdakini manipüle edebilecek bir güç yatıyor. Ne kadar duygusal olarak lanse edilseniz de aslında, mantıklı adımlar atmayı seviyorsunuz. Kiminle nasıl bir ilişki içerisinde olacağınıza dikkat eder, ince eler sık dokursunuz. Eğer biri sizinle sorun yaşıyorsa ortada gerçekten de bir sorun var demektir. Nihayetinde imzanızı atar gidersiniz diyebiliriz. İlişkiniz varsa ve ayrılmak istemiyorsanız Gök kubbe, 2020 yılında, 15 Eylül – 15 Kasım tarihleri arasına dikkat etmeniz gerektiğini ifade ediyor.  

 

Astrolog Zeynep Turan

10.06.2020

Yazının her hakkı saklıdır.

Kaynak gösterilmeksizin paylaşılamaz.

 

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...