Yükleniyor . . .

ARALIK AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

ARALIK AYINDA BU SAATLERE DİKKAT! (2020)

Aklımızda olmayan olaylara ev sahipliği yapan ve planlarımızı tamamen değiştiren bir yılı ardımızda bırakmaya hazırlanırken 12 aydan sonuncusu olan Aralık ayını selamlıyoruz. Geçmiş aylarda ne yaşarsak yaşayalım Aralık ayında bu yaşadıklarımızı geride bırakmak için içimizdeki cesaret kıvılcımını yakmak isteyeceğiz.

‘’2020 yılı ülkemizin tarihi hikayelerine şahitlik yaptı. Bu hikayeleri hem yaşayıp tecrübe ettik hem de ülkemizin her yerinden tarih mirası fışkıran değerlerimiz dizilere konu oldu. Geçmiş ve geleceğin sentezlenip karşımıza çıkacağı bir sürece girerken tarihin bilinmez sayfalarını aralayan insanoğlu Aralık ayında tarihi yönden zengin hikayelere daha çok kafa yoracak. Bu yıl ikisi Güneş, dördü de Ay olmak üzere toplamda altı tutulmaya şahitlik ederken 2020’nin şifreleri hem semada hem de toprağın 7 kat altındaki değerleri ortaya çıkarmak için elinden geleni yaptı. Mistisizm duygusu uyanan insanoğlu ise farklı varlıklara yoğunlaştığını yılın son ayında daha net hissedecek.’’

İçimizdeki Güce İnanalım

Kolay anlar geçirmediğimiz doğru. Ancak şunu da unutmamamız gerekiyor; hayata karşı bir amacımız olması ne zorluk ortaya çıkarsa çıksın bu zorluğu geride bırakabileceğimizin gücünü hatırlatır bize. Amaçlarımız bizi hayata bağlar. En önemlisi de Aralık ayında hayata dair amaçlarımızı, inançlarımızı hatırlayacağız.

Onarıcı Olan Taraf Olacağız

Kendimizi yuvamıza daha bağlı hissederken evlerimizdeki sorunları da çözmek isteyeceğiz. Gerek evliliğimizdeki gerekse ilişkilerimizdeki çatlakları yıl bitmeden kapatmak adına adımlar atacağız. Yeni yıla küs girme fikri aklımızın ucundan geçmezken ayın ortasında yani 14 Aralık tarihinde yaşanacak Güneş tutulması zihnimizdeki karanlık alanlara ışık tutacak. Tabiri caizse umut verecek.

Karanlığını da Al Götür 2020!

2020 yılının başında hangi hedeflerle ve hangi umutlarla doldurduysak zihnimizi, kalbimizi yıl biterken de aklımızdaki hedefleri ve kalbimizdeki umutları yeniden ortaya çıkarmaktan korkmayacağız. Dünyanın hızına yetişmeye çalışırken Aralık ayıyla sessiz bir şekilde vedalaşacağız. 2020 yılıyla helalleşeceğiz.

Aralık Ayının İçinde Barındırdığı Sırlar;

  • İnanmaktan vazgeçme.
  • Ne olursa olsun özverili olan taraf ol.
  • Adım atmaktan korkma.
  • Sadeliğin içindeki sakinliği hisset.
  • Hayatın içindeki güzel anlara odaklan. Anı yaşa!

Ay’ın Boşlukta Olduğu Saatler:

Tarih

Saat

Tarih

Saat

1 Aralık Salı

06:21’den

2 Aralık Çarşamba

05:32’ye kadar

6 Aralık Pazar

00:27 – 21:46

   

21 Aralık Pazartesi  

12:24’ten

22 Aralık Salı

03:32’ye kadar

24 Aralık Perşembe  

00:50 – 12:55

   

26 Aralık Cumartesi  

13:31 – 18:34

27 Aralık Pazar

01:32’ye kadar

29 Aralık Salı

05:00 – 12:28

   

31 Aralık Perşembe  

15:44 – 20:57

   


Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

25.11.2020

 

Günün Ruh Hali
Ay, ateş burcunda büyüyen fazda. Etrafımızdaki dağınıklıkları toparlamak istesek de bu pek mümkün olmayacak. Duygusal iniş çıkış yaşayanlar, ruhsal sıkıntıları olduğuna kanaat getirerek, destek almaya karar verecek.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...