Yükleniyor . . .

AKREP BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

AKREP BURCUNUN 210 GÜNLÜK SERÜVENİ

Sil baştan başlayacağınız günlere merhaba demeye ne dersiniz? Bir süredir hayatınızda köklü değişimler olmasını istiyoruz ve artık o aylara giriş yaptığınızı bilmelisiniz. Şimdi kaygılarınızı usulca bir kenara bırakın ve gelecek günlere odaklanın. Sizin dışınızda gelişen olayların etkisiyle, bazı isteklerinizden vazgeçmek durumunda kalmıştınız. Özellikle 2019 yılının ilk ayları sizi beklemediğiniz olaylarla karşılaştırdı. Şimdi ise sizin için pek çok şey değişecek. Neler derseniz, gelin detaylara bakalım.

  • Önümüzdeki aylarda çalıştığınız ortamda istemediğiniz durumlarla karşılaşabilirsiniz.  İyilik yaparken zor durumda kalmayı kendinize yediremeyebilirsiniz. Tavırlarınız aile ortamına da hissedilir noktaya gelebilir.
  • Romantizm mi, duygusallık mı? Tutulma aksından etkilenen Akrep burçları duygularına söz geçiremeyebilir. Aşk için gözü kara olanlar için birkaç uyarı geliyor; 16 Temmuz’da meydana gelen Dolunay ve Ay tutulması 3.evinizi meşgul ederken en güvendiğiniz dostlarınızdan bile şüphe edebilirsiniz.
  • Aşkı tutkulu yaşamak! Yalnız bir Akrep burcuysanız, sizi yörüngeler bu hızlılıkta biri ile karşılaştırabilir. Bir arkadaşınızın tavsiyesi ile katıldığınız organizasyonda ya da davette kafa yapınıza uygun bu kişi ile hemen temasa geçmeniz zaman almayabilir. Eğer 7 yıl önce eşinden boşanmış ya da o yıllardan beri hayatınıza kimseyi alamamış bir Akrep burcuysanız, aşk kapınızı hızlıca çalarak gönlünüzü fethetmeye çalışabilir.
  • Mucizelere inanın! 2019 yılı bu zamana kadar bana ne öğretti diye soruyorsanız; hemen söyleyeyim. Evlilik, ortaklık, ikili ilişkileri vurgulayan 7.evde hareket eden Uranüs akla gelmeyen konularda sınavlar verdiriyor. Ancak büyüyen, olgunlaşan, acılardan beslenmeyen tarafınız çözüm odaklı olmanızı sağlayabilir. 
  • Gelelim, ilişki hanenize! Kasım ayında Dolunay’ın burcunuzda meydan gelmesi ile ışığını tutkunuza, şüphelerinize, merakınıza çevireceğini işaret ediyor. Özünüzü ortaya çıkartmaya çalışan Dolunay, sizi kasım ayında ikili ilişkilerin içinde bocalatmak istiyor. Fındıkkabuğunu doldurmayan konular yüzünden kendinizi birlikte olduğunuz kişiyle tartışma içinde bulabilirsiniz.
  • Kariyer eviniz sizin kontrolünüzde. Sözleriniz ve inatçılığınızla insanları etki altında bırakabilirsiniz. Yeni gelişmeler ve iş paylaşımları için motivasyonunuz oldukça yerinde olacak. Size yardımcı olanlara siz bir kat daha özverili olacağınızın altını çiziyor.

Astrolog Zeynep Turan

Günün Ruh Hali
Ay Oğlak burcunda. Kurallarımıza ve değerlerimize sıkı sıkıya bağlandığımız bir gün. Çocukların okullarını değiştiren kişilerin sayısı artacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...