Yükleniyor . . .

2022’DE OĞLAK BURCUNU NE BEKLİYOR?

Makale 08/01/2022

2022’DE OĞLAK BURCUNU NE BEKLİYOR?

Özgüven Tazeleyeceksiniz.

Bir yıl düşünün ki içinde yoğunluk barındırmasın… Düşünemiyorsunuz değil mi? İşte gök kubbe de alışılmışın dışında bir yıla gireceğinizi işaret ediyor. Bütün yoğunluğun içerisindeki iddialı duruşunuz yılın kalanında ne kadar istekli olduğunuzu, nelerden vaz geçebileceğinizi, konfor alanınızdan ne kadar uzaklaşabileceğinizi hatırlatacak. Olmazları olduran bir yıl kapınızı çalarken sosyal yaşantınızdaki fazlalığa dönmüş ilişkilere bir son verecek, temizliğe çevrenizden başlayacaksınız.

 • Eğitim hayatı devam eden bir Oğlak burcuysanız bu alandaki çalışmalarınızı hızlandıracaksınız.
 • Kalbinizi yoran ilişkilerden sıyrılmak özgürlüğünüzü tatmanıza ön ayak olacak. “Daha önce böyle hissetmemiştim.” Sözünü zikredeceksiniz.

İniş Çıkışlar Duruşunuzu Bozmayacak

Herkesin hayatında iyisiyle kötüsüyle birçok olay olur. Siz de 2022’nin ilk 3 ayından sonra duygusal anlamda farklı bir seviyede olduğunuzu fark edeceksiniz. Önceleri sizi çokça hırpalayan konuların artık o kadar tesirli olmadığını fark edeceksiniz. İkili ilişkilere karşı olan dağınık tavrınız yerini titiz bir cerraha bırakacak. Nerede nasıl tepki vermeniz gerektiği konusunda uzmanlaşmak da burcunuzun şanından gelecek. Gök kubbe tatlı dilinizi bu yıl epey kullanacaksınız diyor.

 • 2022’nin Nisan ayında daha önce yaşamadığınız duygusal deneyimleri yaşayabilirsiniz.
 • Kurumsal bir şirkette görev alıyorsanız, yaşanan tartışmalar sonrasında yüzünüze gülen insanların arkanızdan işler çevirdiğini düşünebilirsiniz. Güven duygunuz ağır bir sınav verecek.
 • Kimsenin maddi anlamda boyunduruğu altına girmek istemeyecek, gerekirse ek iş yapmak isteyeceksiniz.

Güçlü Hedefler, Kararlı Adımlar

Hayatınıza sirayet edecek en özel hedeflerinizi sonbahardan itibaren atacaksınız. Güçlü olmanın ilk adımını önemli kararlar almada arayacak, özel hayatınızda daha önce deneyimlemediğiniz olgunlukları kalbinizde yeşerteceksiniz.

 • Ay Düğümleri’nin Uranüs ile kavuşumu Toprak burcunda gerçekleşirken, 2022 yılı hayatınızda hiçbir köşeyi dağınık bırakmayacak. Bu enerjiniz devrim niteliğinde olacak.
 • Yılın başında aniden hem siz hem de aile bireyleriniz işten ayrılabilir.

İlişkisi olan bir Oğlak burcuysanız; Eşinizin ailevi sorunlarını geride bırakması daha rahat planlar kurmanızı sağlayacak. Uzun zamandır düşündüğünüz tatil bu yıl gerçekleşebilir.  

Kalbi boş bir Oğlak burcuysanız; Daha önce arkadaş olduğunuz kişinin size olan bakışlarının değiştiğini fark edeceksiniz.

2022’nin İlk Dört Ayında;

 • Önemli işlerinizi şansa bırakmayacaksınız.
 • Maddi gücünüzü arttıracak, kendi işinizi kurmak isteyeceksiniz.

2022’nin İkinci Dört Ayında;

 • Yurtdışına çıkma planınız varsa yaz aylarını değerlendirin.
 • Maddi açıdan kimseye taviz vermemelisiniz.

2022’in Son Dört Ayında;

 • Hayatınıza yeni bir soluk getirmekten korkmayın.
 • Yılın son düzlüğünde kimse ile ego savaşına tutuşmayın.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
2021 Var Olmak
Hiç kimse için alelade bir yıl olmayacak. Keskin ve kararlı bir yıl bizleri bekliyor…