Yükleniyor . . .

2022’DE KOÇ BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE KOÇ BURCUNU NE BEKLİYOR?

Seçimlerinizden Vazgeçmeyeceksiniz

2021 yılına şöyle bir dönüp baktığınızda ne de zor günleri ardınızda bıraktığınızı ve kararlarınızla yeni bir rota çizmeye doğru emin adımlarla yürüdüğünüzü fark edeceksiniz. Mental açıdan sizi yoran bütün detayları ardınızda bırakma cesareti gösteren ender burçlardan bir tanesi olacaksınız. Kendinize ne kadar büyük sözler verdiğinizi, bu sözlerin altından nasıl kalktığınızı bir kez daha göreceksiniz.

  • 2022’de maddi planlamanızı daha sıkı yapacak, sizi zor duruma düşürecek harcamalardan kaçınacaksınız.
  • Nedensiz dedikoduların içinde bulunmak istemeyeceksiniz.
  • “Hayır” cevabını artık daha çok kullanacaksınız.

Var Olan Sorunları Ortadan Kaldıracaksınız

Yarına ertelemekten hoşlanmayan, olayları dakikasında çözmek isteyen bir burçsunuz. 2022 yılında bu cevval yapınızı asla bırakmayacaksınız. Özellikle de ailevi sorunlarınız varsa bu sorunları arabulucu yanınızı kullanarak çözeceksiniz. Kardeşleriniz ile daha iyi anlaşacak, onlarla ortaklı işler yapmak isteyeceksiniz. Mayıs ayında Jüpiter’in burcunuzda konumlanmasıyla iletişim yeteneklerinizin artarken pratik zekanızı efektif bir şekilde kullanacaksınız.

Geleceğiniz için emin adımlar atacak, üzerinize oynandığını düşündüğünüz oyunların hepsini bozacaksınız. Mayıs ayında gezegenlerin burcunuzda konumlanmasıyla kalbinizi yenileyeceksiniz. Aklınızdaki planları gündelik hayatınıza entegre ederken, mantığınıza bolca başvuracağınız bir yılda olduğunuzu anlayacaksınız. Dayanılmaz konular çözüme kavuşacak.

İlişkisi olan bir Koç burcuysanız; ortak noktaların aşkınızı ne kadar güçlendiren bir detay olduğunu yeniden fark edeceksiniz. Sevdiğiniz kişi ile ortak hobiler edineceksiniz.  

Kalbi boş bir Koç burcuysanız; aşka olan inancınızı yeniden kazanacaksınız. Geçmiş yaralarınızı sarmak geleceğe umutla bakmanızı sağlayacak.

2022’nin İlk Dört Ayında;

  • Arkadaş ortamınızı değiştirecek, vizyonunuzu geliştireceksiniz.
  • Maddi açıdan yeni projelere imza atabilir, iş değişikliği yapabilirsiniz.

2022’nin İkinci Dört Ayında;

  • Kalbinizi yoran konuları bir kenara itebilecek, ferahlayacaksınız.
  • Su akar yolunu bulur sözünü özellikle de hayal kırıklığı yaşadığınız konularda söyleyeceksiniz.

2022’in Son Dört Ayında;

  • Gök kubbenin desteğini ve gayretini detaylı konuları irdelerken fark edeceksiniz.
  • Yaptığınız işlerle çevrenizden takdir toplayacaksınız.

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...