Yükleniyor . . .

2022’DE BOĞA BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE BOĞA BURCUNU NE BEKLİYOR?

Final Çizgisini Siz Geçeceksiniz

Fıtratınızda bir olayı kestirip atmak yok. Olmadı da… Öyle ki 2021 yılını ardınızda bırakırken hem kendi içinizdeki yüzleşmelerini sonlandıracak hem de çıktığınız bütün mücadeleleri alnınızın akıyla tamamlayacaksınız. Sorumluluklarınızın verdiği yükleri ve harcadığınız emekleri unutmadınız. 2022’ye girerken de unutmayacaksınız. Yılı büyük bir verimle yaşamak için bütün düzeninizi değiştirecek, kendi hikayenizi baştan yazacaksınız. Gök kubbe küllerinizden doğarken kaybedeceğiniz bir savaşın olmayacağının altını çiziyor.

  • Kendi işini kurmak için imkanlarını sonuna kadar kullanan bir Boğa burcuysanız bunun karşılığını sonunda alabileceksiniz.
  • Aile içi ilişkilerinizi geliştirmek stres oranınızı büyük ölçüde azaltacak.

Yol Göstereceksiniz

Bu yıl size çok şey öğretecek. Daha önce kabul etmediğiniz, ön yargılı olduğunuz konularda ne kadar esneyebildiğinizi fark edeceksiniz. Bir bakıma hem öğrenecek hem de öğreteceksiniz. Çevrenizdeki kişilere engin denizlerin içerisindeki deniz misali olurcasına yardım eli uzatacaksınız. Kalbinizde çözdüğünüz bütün kırgınlıklar daha verimli planlar üretmenize yardımcı olacak. Bu verimli havayı değer verdiğiniz insanlarında yakalaması için uğraşlarınız bitmeyecek. Aşkta yenilgi aldığınızı ve toparlanamadığınızı düşünüyorsanız, artık eski sizi geride bırakacaksınız.

Arayış Çözüm Getirecek

Yerinizde saymanın ne kadar vakit kaybı olduğunu 2022 yılı size gösterecek, bir dakikanızı bile boş ilere ayırmak istemeyecek, hedefe kilitleneceksiniz. Kasım ayında burcunuzda gerçekleşecek Ay tutulması çizgilerinizi belirginleştirecek.

İlişkisi olan bir Boğa burcuysanız; sevdiğiniz kişinin kariyer hayatı ile ilgili aldığı kararlarda onunla aynı fikirde olacaksınız.  

Kalbi boş bir Boğa burcuysanız; 2022 yılında “işte bu doğru kişi!” diyeceğiniz hayat arkadaşınızla yolunuz kesişecek. Evlilik size uzak değil diyor gök kubbe.  

2022’nin İlk Dört Ayında;

  • Zor elde ettiğiniz maddi kazançlarınızı çabucak elden çıkartmak istemeyeceksiniz.
  • Kardeşlerinizle uzun polemiklerden uzak duracaksınız. Buzları eriteceksiniz.

2022’nin İkinci Dört Ayında;

  • Yer, yön, sektör değişikliği konularına daha sıcak bakabilirsiniz.
  • Çevrenizde işi yüzünden huzursuz hisseden kişiler varsa onlara yeni yollar göstereceksiniz.

2022’in Son Dört Ayında;

  • İnadınızı kıracak ve sizi değiştirecek kişi ile tanışacaksınız
  • Ortaklı güttüğünüz işlerde muhalif fikirlere karşı gerilebilirsiniz.

 

Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Yaz gündönümünden geçiyoruz. Güneş Yengeç burcuna günün son saatlerinde geçecek. Ay ise Dolunay Fazına hazırlanıyor. Tesadüflerin tevafuklara hizmet ettiği, izole olmak isteyenlerin nefes aldığı yaz başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...