Yükleniyor . . .

2022'DE BALIK BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022'DE BALIK BURCUNU NE BEKLİYOR?

Küllerinizden Doğacaksınız

Geçen yılın üzerinizde bıraktığı şüphe bulutlarını dağıtarak giriş yapacaksınız 2022 yılına… Sizin yapınızda daima olumlu hayaller kurmak var sakın unutmayın. İşin içerisine hüzün yüklü anlar girdiği anda veriminizin ne kadar düştüğünü en iyi siz biliyorsunuz. Dolayısıyla gök kubbenin sizin için ışıltılı planları olduğunu yılın başından itibaren sezecek adımlarınızı ona göre atacaksınız.

 • Dönüşümü bir rutin haline getirecek, 2022’nin en sıfırdan başlayan burçları arasında olacaksınız.
 • Düşüncelerinizi samimi bir şekilde dile getirmek ne kadar sevimli görünse de bazı kötü niyetli kişilerin radarına girebilirsiniz.

Dünkü Siz İle Bugünkü Siz Arasındaki Fark Büyük Olacak

Yönetici gezegenlerinizden Jüpiter ve Neptün’ün kavuşum gerçekleştirmesi hayat yolundaki çatışmalarınızı en az indirecek, daha önceleri kendinizle tutarsızlığa düştüğünüz konularda net bir tavra sahip olacaksınız. 2022’nin her günü sizin için farklı bir tecrübe olacak. Bolluk gezegeni ile hayallerinin gezegeninin mucizevi kavuşumu içinizdeki rönesansı tetikleyecek, değişiminizi göremeyen insanlar sadece ilerleyişinizi izleyecek. Gökyüzündeki frekansların burcunuzda yükselmesi, gözünüzü alan ışığa benzetecek.

 • Bu yıl çevrenizdeki bazı kişileri bir anda hayatınızdan çıkarabilirsiniz.
 • 2022 yılı sizin için fırsatlara gebe, ne olursa olsun fırsatları göz ardı etmeyin diyor gök kubbe…  
 • 12 Nisan – 1 Mayıs tarihleri arasında tüm iyicil gezegenlerin burcunuzda toplanmasıyla daha önce cesaret edemediğiniz süreçlere gözünüz kapalı bir şekilde gireceksiniz.

Güzel Anlara Merhaba

Önceden hayalini kurup neşelendiğiniz anları bu yıl gerçek anlamda yaşayabilmenin hazzı ile motive edeceksiniz kendinizi… Daha fazla kötü ihtimali düşünmek yerine neleri başarabileceğinize odaklanacaksınız. Hayallerinizi gerçekleştirmeyi gaye edinmek sizi olgun bir kişilik yapacak.

 • 28 Ekim’de tarihinde genişleten gezegen Jüpiter’in burcunuza geçişi bazı olaylara daha farklı pencerelerden bakmanız konusunda size ışık tutacak. Aşka karşı olan bakışınız değişecek, kalbinizle dertleşeceksiniz.

İlişkisi olan bir Balık burcuysanız; Sevdiğiniz kişi ile yaşadığınız bazı tartışmaların sonunu sizin getirmeniz, alttan almanız gerekebilir.   

Kalbi boş bir Balık burcuysanız; Daha önce mesafeli olduğunuz bir kişinin aniden sıcak tavırlar göstermesi sizi farklı bir duyguya sevk edebilir 

2022’nin İlk Dört Ayında;

 • Dinleyici yönünüzü daha fazla kullanacaksınız
 • 2022’nin Nisan ayında beklentilerinizin karşılığını alacaksınız.

2022’nin İkinci Dört Ayında;

 • İş arkadaşlarınız ile daha sıkı ilişkiler kurmak isteyeceksiniz
 • Duygu çatışmalarınız içinize kapanmanıza neden olabilir.

2022’in Son Dört Ayında;

 • Huzuru kucaklamak için ne gerekiyorsa yapacaksınız
 • Yeni yıla sayılı günler kala iş değişikliği yapabilirsiniz.

 

 Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, öncü burçta hareket ediyor. Sosyal medyadaki yanlış anlaşılmalar küslükleri, sessiz tiripleşmeleri beraberinde getirebilir. Ailelerin en yaşlı üyeleri bu döngüde daha çok konuşulacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...