Yükleniyor . . .

2022’DE AKREP BURCUNU NE BEKLİYOR?

2022’DE AKREP BURCUNU NE BEKLİYOR?

Hayatınızı İlmek İlmek Öreceksiniz

Siz elinizdeki bütün imkanları sonuna kadar kullanmak isteyen bir burçsunuz. Bunu yıl boyunca yaşamınızın her alanında hissettireceksiniz. Tabiri caizse pratik yapınız davranışlarınızdaki rotayı çizecek, güzel gelişmeler birer inci gibi önünüze gelirken, zorlandığınız detayları rahatlıkla çözebildiğinizi fark edeceksiniz. Kendinizi yeniden keşfetmek için bir zamana bağlı kalmayacaksınız.

 • Kendinize harcama yapmadığınızı düşünebilir, imkanlarınızı bir gayrimenkul sahibi olmak için zorlayabilirsiniz. Bunu hak ettiğinizi düşüneceğinizin altını çizen gök kubbe maddi imkanlarınızı ölçeceğinizi vurguluyor.

Yenilenmenin Zamanı Geldi

2022’nin Nisan ayından itibaren birçok güzel gelişmenin bir anda yaşanması, bütün hayal kırıklıklarınızın ortadan kalkacağını işaret ediyor. Bu yıl aklınızı yoran davranışları ardınızda bırakmak isteyecek ve zihinsel anlamda kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Hali hazırda eğitiminiz devam ediyorsa, sosyal alışkanlıklarınıza ara verip bu alanda bir adım ileriye gitmek isteyeceksiniz. Kendi sınırlarınızı yine kendiniz belirleyeceksiniz. Kaygıları zihninizden uzak tutmanın tek yolu zihinsel meşguliyet yaratmak olacak.

 • Bu yıl okuma alışkanlığınıza her zamankinden daha çok hız vereceksiniz.
 • İlişkisi olmayan bir Akrep burcuysanız daha önce sizin gibi aynı yollardan geçmiş birisi ile yakın ilişkide bulunacaksınız. Ortak acılar uzun süreli hikayelerin başlangıcı olabilir.
 • Bakış açınızı değiştirecek eski size meydan okuyacaksınız.

Risk Almak Kaderinizde Var

Olanlarla yetinmek size yeterli gelmeyecek, hem de 2022 gibi bir yılda… Gök kubbe çevrenizdeki kişilerden çok kendinizle rekabete gireceğinizin altını çizerken hata yapma payınızın olabileceğini gözler önüne seriyor. Ekim ayından sonra yönetici gezegeniniz Mars’ta geri giderken bir yandan da burcunuzda bir Güneş Tutulması meydana gelecek. Bu da radikal kararları beraberinde getirecek.

 • Yönetici gezegeniniz hava burcunda geri gitmeye başlıyor. 80 gün sürecek bu devri alem belki de daha önce söylenmemiş sözleri dilinize dökerken yapamam dediğiniz birçok köklü adımı da atmanızı sağlayacak.
 • 25 Ekim tarihinde yaşanacak Yeniay, artık bazı düzenleri yeniden inşa etmeniz konusunda sizi uyaracak.

İlişkisi olan bir Akrep burcuysanız; Sevgilinizden uzak kalmak konusunda epey zorluk yaşayabilirsiniz. Özlem ağır basacak.  

Kalbi boş bir Akrep burcuysanız; Sıradan bir “selam!” sözcüğü nelere kadirmiş diyeceksiniz.  

2022’nin İlk Dört Ayında;

 • Başkaları tarafından da takdir göreceksiniz.
 • Çalıştığınız iş, içsel sıkıntılarınızın üstesinden gelmenize yardımcı olacak.

2022’nin İkinci Dört Ayında;

 • Hatalarınızı kabul edeceksiniz.
 • Özellikle de Temmuz ayında istekleriniz doğrultusunda hareket edebilirsiniz.  

2022’in Son Dört Ayında;

 • Paranızı doğru kullanacaksınız.
 • Güven duygunuzu sınayacaksınız.
Astrolog Zeynep Turan

Yazının Bütün Hakları Saklıdır

Kaynak Gösterilerek Dahi Kullanılamaz

31.12.2021

Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...