Yükleniyor . . .

#2018AltınÇağım

#2018AltınÇağım

2018 yılı dönüşümün, değişimin kapısını aralıyor. Pek çok kişinin beklediği günler gelirken, hayatlarımızda büyük adımlar atmamız adına güçlü ve destekleyici bir yıl bekliyor bizleri.

Mutluluk, huzur, sağlık, kariyer, aşk, ilişkiler ve kazançlar için yeni yıl uğurunuz olsun!

Sıkı durun değişmeyen kimse kalmıyor!

#2018AltınÇağım

Büyük değişim başlıyor! Dünya değişirken bizlerde dönüşüyoruz.

Vicdanımız, hedeflerimiz, hayallerimiz gelecek 7 yılı şekillendiriyor. Adeta çok zor günler yaşadım diyen çoğu kişiyi iyi’kilerle dolu bir yıla hazırlıyor.

Aşk, iş, para, sağlık tüm beklentilerimize ulaşacağımız altın bir yıl olsun 2018!

Hızlı akan zamanda kendimizi cebre sıkışmış gibi olanlardan değil, adeta cebrin içinde kazananlar olmayı nasip etsin.

Peki niyetlerimizle son 3 gündür zihinlerimizdeki karmaşıklığı durdurmaya çalışırken ne yapmaya çalıştık?

İçsel dünyamızın yönetimini elimize aldık.  Yeni umutlara yer açtık, kaygılarımıza gem vurmaya çalışırken, duygusal yönetimin bizde olduğunu fark ettik.

Dünyamızı değiştirmek için gelen 2018 yılı, kişisel hayatlarımızda olmaz gözüyle baktığımız konuları düzenleyecek kadar parlak ve can alıcı bir güce sahip! Hâl böyle olunca yeni yıl herkesin hayatında adeta bir dönüm noktası olacak.

Hatırlayın, dünyanızı değiştirmek istiyorsanız önce bilinç altınızı değiştirmeniz gerekli. Dile getiremediğiniz   tekrar tekrar düşündüğünüz konulardan kurtulma zamanı.

Yaratılış itibari ile mucizeler yaratabilen ruhlarımızı arındırarak yenilenmeye başlama zamanı, artık öfkemiz bize değil, biz öfkemize sahip çıkıyoruz.

Kendimizi güzelliklerle donatmak için dünyamıza daha naif davranıyoruz.  Yaşamlarımızın bir altın değerinde olduğunu hatırlıyoruz.

Aklınızda, kalbinizde sadece güzel olanı tutun.
Yanınıza geçmişin güzel anılarını ve gelecek mutlu günleri alın.
Tüm olumsuzlukları gönül kapınızın dışında bırakın. Bırakın ki hayat size sürprizleriyle gelsin.
2018 yılı, ihtiyacınız olandan daha fazlasını hayal etmekle kalmayın, elde edin diyor. Şimdi hayatlarınızı harekete geçirme zamanı. 21. yüzyılın altın çağından geçerken, kendinizi nerede, nasıl görmek istediğinizi düşünün. Bugün sadece en uzun gece yaşanmayacak, Satürn Oğlak burcunda Güneş ile kavuşum yapacak.  Hayatlarımızın en önemli yıllarının kapıları aralanacak. Gelin bereketi önce hayallerinize, sonra düşüncelerinize, sonra da kelimelere dökün. 2018 yılı benim de sizin de altın çağınız olsun.

#2018AltınÇağım

Düşüncelerinizi binlerce düşünce kalıbına sığdırmaya çalışın korkmayın, kendinizi kısıtlamayın hatta yazın, paylaşın, en sevdiğiniz arkadaşlarınıza söyleyin. Bu günlerinizi geleceğinizin en cesur adımlarıyla donatın.  

Sevdanız, kalbinizin mührü olsun.

Gerçek aşk, geleceğiniz olsun.

Kalbiniz aklınıza, aklınız kalbinize düşman olmasın.

Geçmiş yaralar, geleceğin goncası, güzel günlerin habercisi olsun.

Yarım kalanlar tamamlansın.

Gücünüzü keşfettiğiniz, umudunuzu yitirmediğiniz bir yıl olsun.

Derdinizin dermanının, kalbinizin derinliklerinde olduğunu artık biliyorsunuz.  İstediğiniz gibi ruhun ışığı ile önce kendinizi sonra tüm dünyanızı sarıp sarmalasın. Umutlarınızı sakladığınız yüreğinizde yeni yıl bahtınıza şans getirsin.

2018 yılı altın çağınız olsun, bugün yazdığınız sözler hayatınızın gerçeği olsun…

Çalışarak güçlen, severek çoğal.

Astrolog Zeynep Turan

18.12.2017

Yazının tüm hakkı saklıdır.

Günün Ruh Hali
Ay İkizler burcunda. Güncel olaylardan kopuk davrananlar çevrelerinden eleştiri alacak. Dert dinlemekten yorgun düşenlerin tek tavsiyesi “boşver” olacak. Sosyallikten ödün vermek istemeyenler, gizli saklı planlar yapacak.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...