Yükleniyor . . .

2013 – 2014 SONBAHAR – KIŞ MODASI

2013 – 2014 SONBAHAR – KIŞ MODASI

Bu sezonda havalar soğudu, kış geldi, bulutlar üzerimizde diye renklerden eksik kalmıyoruz... Güneş yine aynı güneş, ama ısısından bize gıdım gıdım veriyor. Varsın, sıcak olmasın; yünlü kazaklar, kabanlar, şirin bereler, çizmeler bizi bekliyor. Ama dikkat; bu mevsimin aklı bir karış havada, aynı gün içinde hem yazı hem kışı yaşayabiliyoruz. Ne olursa olsun, herkesin içinde kendine ait bir şeyler bulduğu sürprizler dolu bir mevsimdeyiz… 
 
Peki, bu mevsimde gardolabımızda hangi kıyafetlere yer açacağız? Güneş bize sırtını döndü diye, renklerinden vaz mı geçeceğiz? Tabii ki hayır! Neon yaz renkleri elbette yaz da kaldı ama kış modası sadece siyahi gri ve kahverenginden oluşmuyor! Rengârenk kabanlar giymekten korkmayın. En moda renk hangisi derseniz söyleyelim; bordo...
 
Fakat Kasım ayı biraz zor geçecek. Gökyüzü istediğimizi elde etmek konusunda bize engeller koyuyor. Yani Kasım ayında alışverişe çok fazla para harcamamaya çalışın. Ne giyseniz, ne alsanız kendinizi beğenmeyebilirsiniz. Gel gelelim Aralık ayı rahat geçecek. Alışveriş yapmak kadınları mutlu eder ve Aralık ayında bunu daha net hissedeceğiz.
Bu sezonu modası: Renkli, desenli çoraplar, volanlı etekler, renkli kabanlar, çiçek desenli kıyafetler, diz üstü çizmeler...
 
Ateş grubu burçları: Koç, Aslan, Yay
 
Siz dikkat çekmeyi ve iyi giyinmeyi önemsersiniz ve her zaman fark yaratmaktan yanasınız. Kimsenin birbiriyle yakışacağını düşünmeyeceği kıyafetleri çok güzel şekilde kombin yapabilirsiniz. Cesaret kavramı da adeta sizi tanımlar, bu yüzden dekolte kıyafetleri ya da çok sık kullanılmayan renkleri siz herkesten daha iyi taşırsınız.
 
Her sezon sıkıcı pantolonlar önümüze seçenekmiş gibi sunuluyor, değil mi? Haydi bu sefer farklılık yapın ve pantalon yerine elbiseleri tercih edin! Bu sıralar desen desen kalın çoraplar çok moda!
 
Elbiselerinizi düz çoraplar yerine değişik ve renkli çoraplarla kombinleyebilirsiniz. Böylece gözler hep sizin üzerinizde olacaktır ve bu kışın moda rengi bordo ise siz Ateş grubu burçlarına çok yakışacaktır.
 
Toprak grubu burçlar: Boğa, Başak, Oğlak
 
Ciddi takılmayı seven, giydiği kıyafetlerde tek renk ya da en fazla 2 renk kullanan siz Toprak grupları, bu sonbahar değişiklik yapacağınızı bilin. Risk almayı sevmediğinizi biliyoruz, ama özellikle Kasım ayının kasvetinden kurtulmak için giyim stilinizde ufak farklılıklar yapabilirsiniz. Merak etmeyin bu şekilde de bakımlı ve şık görüneceksiniz.
 
Genel kanıyı çürüten bir örnek; çiçek desenli kıyafetler ve özellikle etekler... Koyu tonlarda çiçek desenli etekleri reyonlarda görmemiz çok mümkün.
 
Siz toprak grubu burçlarına ise sezondaki çiçek deseni modası çok uygun. Renkler çok alacalı değil, daha soft ya da koyu tonlarda çiçeklerle bezenmiş kıyafetler. Baştan aşağı desenli değil ama kıyafetinizin bir detayında çiçekleri kullanırsanız modadan geri kalmayacaksınız ve güzel bir görünüm elde edeceksiniz. Bizim tavsiyemiz etek...
Çünkü hangi mağazaya girseniz çiçek desenli volanlı eteklerle karşılaşmanız çok mümkün...
 
 
 
 
 
 
Hava grubu burçları: İkizler, Terazi, Kova
 
Siz Hava grubu burçları, renkleri kullanmaktan asla çekinmezsiniz. Çok yönlü, hareketli ve meraklı olmanız da yeni çıkan her şeye kolay adapte olmanızı sağlıyor. Modayı diğer burçlardan daha iyi takip ettiğiniz kesin. Ayınılıktan hoşlanmayan, çabuk sıkılan ve değişik tarzlara açık olan sizler için bu sonbahar kabanlar ön planda olacak. Ama kendi tarzınızı yanıstarak tabii ki...
 
Baştan aşağı koyu renkler giyseniz bile elbette bir çantayla, ayakkabıyla ya da montla renklendirmeyi bilirsiniz stilinizi. Bu sezonda ise bildiğiniz gibi renkli kabanlar çok moda.
 
Yani kar kışın ortasında sarı ya da pembe bir kaban giymekten korkmayın. Böylece renkli kişiliğinizi yansıtırken hiç zorlanmayacaksınız. Ayrıca şunu da belirtelim; tulumlarda çok moda...
 
Su grubu burçlar: Yengeç, Akrep, Balık
 
Romantik ve hassas olmanız adeta kıyafetlerinize bile yansıyor. Her ne kadar dikkat çekmeyi sevmeseniz de, özel günlerde bulunduğunuz ortamda gözler hep sizin üzerinizde. Nerede, nasıl giyinmesini bilen ve her giydiğini üstüne yakıştıran siz su grubu burçları için sadelik ve pastel renkler vazgeçilmez. Saten, tül, dantel... Romantikliğinizi her daim göstereceksiniz değil mi?
 
Siz su grubu burçları bu kış modasında detaylara dikkat çekmelisiniz.
Deri eldivenler, renkli bereler ve kıyafetlerinizi tamamlayan bu senenin en moda çizmeleri diz üstü çizmeler...
Diz üstü çizmeler her kıyafetinize; dar pantolonlarınıza, elbise ve eteklerinize uyum sağlayacak türden bir kurtarıcı. Şimdi marka veremiyoruz ama deri diz üstü çizmeleriyle çok konuşulan bir marka var bu aralar... Tarzına alışmanız zor olabilir fakat kıyafetlerinizle çok örtüşecek bu çizmeler...
 

 Astrolog ZEYNEP TURAN

Zeynep Turan

Twitburc Kurucusu & Astrolog

Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Danışmanlık Hizmetleri
Günün Ruh Hali
Ay, Terazi burcunda arkadan iş çevirenlerin veya çapkınların işlerini artık daha da zorlaştırdığı dönemi başlatıyor. Seyahat planı olmayanları dahi harekete geçirecek günler başlıyor.
Zeynep Turan
Hakkında
Astroloji bir yol haritasıdır. Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz? Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor…Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor.
Yükselenini Hesapla
2023 Karar
Gezegen hareketleri 2023’ün seçilmiş bir yıl olduğunu iddia ediyor...