Yengeç Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi: 2020 Temmuz deli bir hızla devam edecek.

Değer verdiğin insanlara özel alaka gösteriyorsun.

Haftanın ilk günü yüzün gülümseyerek Temmuz ayına başlıyorsun. Yılın en cesur ve merakları giderek döngüsüne yaklaşırken içinde anlam veremediğin heyecanlar oluşacak. En iyi arkadaşın evlenebilir ya da eski sevgilin seninle buluşmak isteyebilir. Ruhunu ve egonu okşayan bazı haberler kulağına gelebilir.

Hafta sonu güzel değerlendirmek isteyeceksin.

Yaptığın planlar haftalar önce ayarlanmıştı. Heyecanla beklediğin bir buluşma, ortamdaki eski arkadaşlarınla da karşılaşmana neden olabilir. Merkür artık düz seyrinde 12 Temmuz itibariyle kreatif işlerde özel günler geçireceğini gösteriyor.  Bir süre ertelediğin küçük çaplı bir operasyon için girişimlerini hızlandırabilirsin. Arayıp da bir türlü bulamadığın kişiye nihayet ulaşabilirsin.

Tavsiyeler:

Üzerindeki tüm ağırlığı atmak için olumlu havayı değerlendirerek eşini de yanına alarak sırra kadem basabilirsin. Bir de bekar Yengeç burçları; yeni aşklara hazır olmalılar.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 29784

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR