Yengeç Haftalık Burç Yorumu (19-25 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Değer yargılarının güçlenmeye başladığı bir dönemdesin.

Yüreğinin sesine kulak vereceksin.

“Sevgi, emek ister” kuralı senin için hep baki. Alacağın kararlar bunu bilenlere de bilmeyenlere de sarsıcı bir hatırlatma olabilir. Haftanın ilk günlerinde gökyüzü gündemi seni de  yakından ilgilendiriyor. Bu yüzden haftaya hareketli bir başlangıç yapacağını söyleyebilirim.  Kafan bir hayli doluyken Pazartesi gününe adapte olmakta zorlanabilirsin. Ancak 23 Ekim’de Güneş sabit etkide kalırken bu dönem içerisinde söylenenlere dikkat edeceksin, detayları kaçırmak istemeyeceksin.

Önemli kararlar almak için sence doğru bir zaman mı?

Hafta ortasında gökyüzü hırsları ön plana çıkarırken, duyarsızlığı da tetikliyor. Adil oynamayı tercih eden biri olarak çalışma ortamında ve etrafında rekabetçi insanlarla bir arada olmak biraz canını sıkabilir. Güvendiğin insanları çevrende görme isteğin daha çok artabilir. Bu iki gün içerisinde önemli kararlar alabilir, önemli insanlarla iletişime geçebilirsin. Takım oyunu, ortaklaşa işler ilgini çok fazla çekecek.

Haftanın tavsiyeleri:

 İnsanlara söz verme; bu hafta verdiğin sözleri ilerleyen zamanlarda yerine getiremeyebilirsin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 24149

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR