Yengeç Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Kendini kızgın hissettiğin bir dönemdesin.

Gerçekçi olmaktan ödün vermezsin.

28 Eylül’de Merkür, öncü grupta geri hareket edecek ve bu serüven boyunca bazı konularda ağırlık kazanacak. Bunca yıl emek verdiğin işin, eğitimin, çocuklar, itibarin ön plana çıkaracak bir döngü olacak. Bu yüzden gardını aldığın her konuda ciddi açıklamalar yapmana neden olabilir. Standartları yüksek biri olarak, bu dönemde gökyüzü ayaklarının biraz daha yere sağlam basmasını sağlayabilir. Etrafındaki insanların sana açıklama yapmak için çabaladığını görüyorsun.  Ancak dostluklarını geri kazanmak gibi bir kaygın olmayabilir.

Zihnini kendine rehber edin!

2 Ekim itibariyle aile içinde toparlayıcısın. Ancak kendinle yarışıyorsun ve böylece en iyisini elde etmek için eşine ve varsa çocuklarına özen gösteriyorsun. Standartlarını yükseltmek için girdiğin bir sosyal çevrede farklı deneyimler oluşabilir. Ruhuna hitap edeni değil macera peşinde olmanı körüklüyor, gökyüzü. Ruhunda tutkuyu hissedeceğin yeni bir ilişkiye adım atabilirsin. Bugünlerde emin olmadığın hiçbir şeyin yanında durmak istemiyorsun.

Haftanın tavsiyeleri:

Sonbahar temizliği için yapılacak badananın rengi, bahçeye ekilecek çiçeklerden, alınacak kıyafetlerine kadar müdahale hissin yükselecek.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 16519

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA