Yengeç Haftalık Burç Yorumu (20-26 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Adından söz ettirmek için çok bekledin.

Kimse vazgeçilmez değildir.

Hakların, savundukların, yürekten inandığın her şey öne çıkacak. Güneş sabitleniyor, seni de sakinleştiriyor. İlişkiler evinde yeniden bir hareketlenme var. Kısa bir süre önce boşanmış ya da ayrı yaşayan bir Yengeç burcuysan, adrenalini yüksek duyguları yaşatacak biri ile karşılaşıyorsun. Farklı kültürler ve gelenekler ilgini çekerken aynı dili konuşmadığın biri ile flörte başlayabilirsin. 

Güzelliğinle göz kamaştıracaksın!

“Şımartılmaya ihtiyacım var” diyorsan, Yeniay’ın enerjisini hissedebilirsin. Bu günlerde yakın ilişkiler ile harmanlanırken güzel tesadüfler ve karşılaşmalar da oluşabilir. Kendine zaman ayırmak ve isteklerinin peşinden gitmek için motivasyon sağlıyorsun. Eğer gözlük kullanıyorsan çerçevesini, saçlarının kullanım şeklinde, renk seçimindeki radikal farklılığa kadar  gidebilirsin.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

       Yeniay, bu günlerde karşına çetin ceviz tipleri çıkartıyor. Özellikle sosyal yaşamında çekemediğin insan sayısı bu hafta artıyor gibi.

  • Tutku ve beklentilerin ilişkiler adına artabilir.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 24812

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR