Yengeç Haftalık Burç Yorumu (3-9 Mayıs)

Bu haftanın gündemi: Yüzleşmekte zorlandığın konular varsa üzerine gidebilirsin.

Her şey normal seyrine dönüyor!

Kendi özüne dönerken insanların peşinden yaptıkları oyunları görüyorsun. Gerçekten önüne bakman gereken gündemlerin var. Gönül yaralarını sarmak için girdiğin yeni ortamlarda hem iş hem de sosyal açıdan farklı deneyimler gelebilir. 4 Mayıs tarihinin ajandanda özel bir yeri olabilir. Merkür değişken burçta önemli anlaşmalar için kritik olabileceğini işaret ediyor. İşin gereği; bugünlerde konuşulacak konular maddeler ve gündem başlıkları çok önem kazanacak.

Karar aşaması!

Özellikle ikili ilişkilerinde bir karar aşamasındayken Venüs, hava burcundaki seyrini yanına destek alarak, güç kazanabilirsin. Eğer sağlıklı iletişimden yana isen geri adımlar atabilirsin. Yeni bir heyecan içindeysen “eski hesaplar artık hiç açılmasın” taraftarı da olabilirsin. Eninde sonunda, ne istersen onu yaşamaktan yana gönlün! Aileni de bu süreçte düşüncelerine karıştırmak istemiyorsun. Çözemediğin problemlerini bir noktada güvendiğin biri ile paylaşabilirsin.

Haftanın tavsiyeleri:

Arzularını saklamanın şu sıralar sana faydası yok eşinin ya da parterinin sana ihtiyacı olabilir.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 19407

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA