Yengeç Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Eylül)

Bu haftanın gündemi:Gerçekleştiremediğin hayallerini peşine düşmemelisin. 

Duygularına söz geçiremiyorsun…

Ay-Jüpiter ilişkisi senin açından etkili olacak. Değişken ve planlı bir etkide olacaksın. Bu günlerde kendini duygusal, hassas ve nostaljik hissedebilirsin. Bu hassaslığın özellikle ailenden birisiyle uzun süredir yaşanan bir anlaşmazlık yüzünden kaynaklanıyor olabilir. Yüzleşmelerin bol olduğu bu haftayı mantıklı çözümler üreterek toparlayabileceksin. 

Negatif duygularına yoğunlaşmamalısın.

Kafanı dağıtmak için resim yapmak, yürüyüşe çıkmak gibi sevdiğin aktiviteler yapmalısın. Mars-Plüton 60’lığı aynı zamanda kaybettiğin duyguları yeniden karşına çıkarabilir. Birinden etkilenebilirsin ama yeni boşanan ya da ayrılan bir Yengeç burcuysan, yanılmak istemeyeceksin. Hazır düzen kurmuşken kolay kolay rahatını bozmak istemiyorsun.

Haftanın tavsiyeleri:

Ayrıca bu hafta kendini sürekli geçmişini düşünürken bulabilirsin. Ancak özgüvenin sayesinde bu melankolik tavrını dış dünyaya yansıtmayacaksın. Bazı şeyleri kendi kendine büyütüyor olabilirmisin!

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 12935

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI