Yengeç Haftalık Burç Yorumu (22-28 Şubat)

Bu haftanın gündemi: Kendine yeni bir yol izlemek için fırsatları kolluyorsun.

Samimi ilişkilerin değeri bambaşka!

Haftanın ilk günlerde etkili olan iletişim gezegeni düz seyrinde olacak. Düzenine sahip çıkmak, eksik işlerini tamamlamak, birilerinin gönlünü almak gibi koşturmaların var. Bu günlerde insan ilişkilerini değerlendirmeye alabilirsin. Bu hafta; kariyer ve sorumlulukların adına büyümeni sağlayan faktörler ile karşılaşman mümkün. İnsanlar yüzüne gülerken aslında sadece senin yeteneklerinden nemalandıklarını görüyorsun.

Venüs yönünü değiştirmeye hazırlanıyor!

Haftanın ikinci yarısı başlarken Venüs, su burcunda dikkat çekici olacak. Bu vesile ile ilişkilere bakış açına farklılık katabilirsin. İkili ilişkilerde çok tutkulu ve çok arzu dolu olman mümkün. Beklentilerin duygusal boyutta olabilir. 27 Şubat’ta ayı bir Dolunay etkisiyle bitiriyoruz. İletişimi temsil eden evde meydana gelen etkiler arasında yakın çevren, kardeşler, ev sahibin, kiracın, iş arkadaşların olabilir.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Sabırsız, hırslı ve bir yandan yaratıcı olman dikkat çekecek.
  • Bazı şeyleri baştan değiştirmek için şartların olacak.
  • Ev işlerine odaklanırken geçmişi de temizleyeceksin.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 24279

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR