2021 YENGEÇ BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Elinizi taşın altına koyduğunuz ancak artık rahat nefes almak istediğiniz bir aydasınız. Geçmiş aylarda çokça sorumluluk aldınız, elinizi taşın altına koydunuz ve asla vermem dediğiniz alanlarda kendinizden taviz verdiniz. İşte bunlar öyle kolay atlatılabilecek şeyler değil diyor gökyüzü. Hal böyle ki inisiyatif konusunda elinizi korkak alıştırmadığınız bir aydasınız. Bu kararlı yapınız da sandığınızdan daha fazla dikkat çekecek. Bambaşka bir karaktere doğru evrilmek için ilk adımı atabilirsiniz. Güven kavramının anlamını yeniden sorguladığınız günlerden geçerken çevrenizdeki kişileri de buna paralel olarak sınayabilirsiniz. Buna ek olarak kalp sınavınızı geçebilen kişilerle daha çok vakit geçirmek isteyeceksiniz. Kalbinizde bazı insanlar yüzünden azaldığını düşündüğünüz güven duygusunu Mayıs ayında tazelemek isteyeceksiniz. Sonuçta hayat sürekli şüpheyle yaşayarak geçmez. Kalp güvenmek ister. Bu da demektir ki kalbinize yük olan kişilere karşı bir yol ayrımına girebilirsiniz. Gök kubbe çevrenizdeki insanlardan Mayıs ayında daha fazla güç alacağınızı vurguluyor.

  • Kendi işini yapan bir Yengeç burcuysanız yeni geliştirdiğiniz projeleri acil toplantılarda sunmak ve yeni anlaşmalar yapmak isteyeceksiniz. Mayıs ayının gündeminde yalnızlık yok. Kolektif bir hareket söz konusu. Bu ay “birlikten kuvvet doğar.” Sözünü hatırlayacaksınız.
  • Üzerinizde olduğunu düşündüğünüz bütün duygusal yıpranmaları bir çırpıda atmak isteyeceksiniz. Bu konuda çevrenizden de çokça yardım alacaksınız.
  • “Ben bunu yapamam.” Dediğiniz anlarda içsel motivasyonunuzu sağlayabileceksiniz. Bu ay kendinizi de yeniden tanımak için fırsat yakalayacaksınız.
  • Sosyal hayatınızda yapacağınız önemli değişimler geleceğinizi de bir o kadar etkileyecek. Bu değişime ilk olarak işinizle başlayabilirsiniz. Mayıs ayında yeni bir serüven için kolları sıvayan tarafın siz olduğunu söylüyor gökyüzü.

Beklenmedik Kişiler Ani Kararları Getirebilir

Mayıs ayının en beyaz sayfa açabilen burcu olarak daha önce yapamadığınız, tabiri caizse cesaret edemediğiniz şeyler yapabileceksiniz. Eylemleriniz ne kadar cesaretli olduğunuzu bir bir ortaya koyarken çevrenizdeki insanlara da ilham olan taraf olacaksınız. Duygusal anlamdaki ketum tavrınızı bir köşeye bırakmak ve kalbinizi aşka teslim etmek için henüz erken olduğunu düşünseniz de yeni gireceğiniz ve adapte olmak için çaba vereceğiniz ortamlarda kalbinizi ısıtan birisi ile tanışabilirsiniz. Bu kişinin etkisi tahmin ettiğinizden daha büyük olabilir. Gök kubbe ani evlilik haberlerinin altını çiziyor, bilginize.

Mayıs ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 33497

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA