2021 YENGEÇ BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül Ayının En Açık Sözlüsü Sensin

Doğrular senin için adeta bir kale. Hiçbir gerçeğini yalanların üzerine kurmak istemeyeceksin. Çevrendeki kişilerinde bakış açına saygı göstermesini talep ediyorsun doğal olarak. Bazı yalanları ortaya çıkartırken, küçük oyunları da bozabilirsin.

Planlar Tıkırında

Eylül ayında huzurunuzu parça parça elinizden alan bütün odakları ortadan kaldıracaksınız. Hayal kırıklıkları ortadan kalktığında geleceğinize olan hevesiniz artacak. Kendi hayatınızı bir plana ve programa oturtmak isteyeceksiniz. Yeni mevsimi yüreğinizin ferahlığı ile karşılayacaksınız. Arkanıza aldığınız yaz güneşi sonbaharın sert rüzgarlarını kırıcı etkide olacak. Rutinlerinize karşı sizi motive eden aktivitelerinize yoğunluk vereceksiniz. Zihninizi boşaltmak için yaptığınız uğraşlar ufkunuzu genişletecek. Unutkanlığınızı bir nebze bastırmak için çevrenizde kendinize hatırlatıcı notlar bırakacaksınız. Böylece yerine getirmeniz gereken hiçbir sorumluluğunuzu unutmayacaksınız. Görev bilinciniz yüksek olacak. Çevrenizden bu konuda övgüler alabilirsiniz. Kariyeriniz ya da eğitiminiz adına endişelendiğiniz tüm konuları geride bırakacaksınız. Çünkü emek veren bir gün bir yerde mutlaka mükâfatını alır bunu unutmayın. Kararsız olmayacaksınız.

  • Maddi olarak güç bir durumun yükümlüğünden kurutulacaksınız. Bu da size finansal bir özgürlük verecek.
  • Öğrenmeye meraklı bir Yengeç burucuysanız eğitim kurumları ile eviniz arasında mekik dokuyacaksınız.
  • Yaz boyunca gurme idiniz. Bu da biraz kilo almanıza neden olmuş olabilir. Şimdi sıkı bir diyete başlayarak kendinizi tazeleyeceksiniz.
  • Aile içinde sizden küçük kardeşiniz varsa ona çaktırmadan arka çıkabilir, göz kulak olabilirsiniz.
  • Çalışan bir Yengeç burucuysanız içinden çıkılması zorlu toplantılarda ikna edici konuşmalar yapacaksınız.
  • Kendi işinin sahibi bir Yengeç burcuysanız çalışanlarınızın gözünden problemlerinin ne olduğunu anlayarak sorunlara karşı onlar söylemeden siz adım atacaksınız.
  • Günlerinizin belirli bir akışı var o akış yakın arkadaşlarınızın anlık gelişen planları ile aksayabilir.
  • İlişkisi olan bir Yengeç burcuysanız ilişkinizdeki ‘’aileler’’ problemini aşmış olmanın iç rahatlığı ile hareket edeceksiniz.
  • İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysanız kendi duygularınızı güvene almadan hoşlandığınız kişiye adım atmayacaksınız.

Yardım Eliniz Uzanacak…

Söylediklerinin arkasında duran, kimsenin dile getiremediği konuları konuşabilen biri olacaksınız. İnsanlara uzman olduğunuz konularda yön vermek sizin için basit bir hadise olacak. Çevrenize karşı yardımsever olacaksınız.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 37409

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA