2020 YENGEÇ BURCU MART AYLIK BURÇ YORUMU

Tatlı tatlı değişen mevsim, sizin içinizde de bir dönüşüm havası ortaya çıkaracak. Bulunduğunuz konumu, yaşamınızı, çevresel ve sosyal ilişkilerinizi gözden geçirip tam olarak yaşamdan neler beklediğinize odaklanmaya çalışacaksınız. Açıkçası özellikle son birkaç ay sizi bir hayli zorladı. Hiç kimse kolay günlerden geçtiğinizi söyleyemez. Şu zamana kadar başınıza gelenlerin kaynağını çözmeye çalışacaksınız. Bu döngüde kendi duygu dünyanızda kendinize engel oluşturduğunuz noktaları da tespit etmeye başlayabilirsiniz. Mart ayında akademik çalışmalara, eğitime, sosyal kültürel etkinliklere olan ilginizde artış olabilir. Kendiniz geliştirmek, daha iyi yerlere taşımak isteyeceksiniz. İkinci bir eğitim almak için araştırmalara başlayabilirsiniz.

Olumsuzluklara geçit vermek istemeyeceksiniz.

Gündelik akışınızda, planlarınızda, kariyerinizde, ikili ilişkilerinizdeki iletişim ve tavırlarınızda belli başlı kararlar alabilirsiniz. Kolay kolay uyum bozan biri değilsiniz ancak bu ay kolay kolay hiç kimse size istemediğiniz bir şeyi yaptıramayacak. Ne istediğinizi bilen tarafınız daha da açığa çıkabilir. Bu kadar net bir tavır çizmeniz etrafınızı da şaşırtacak cinsten olacak. Her ne kadar birtakım engellerle, olumsuzluklarla karşılaşsanız da dayanıklı olduğunuzu en başta kendinize ispat etmek isteyeceksiniz. Toplumsal konulara olan duyarlılığınız daha da artabilir. Duygu ve düşüncelerinizi paylaşırken, bazı kişilerle taban tabana zıt düşünmeniz, önyargılı ve keskin düşünen insanlarla aranıza mesafe koymanıza neden olabilir. Mart ayında geride bıraktığınız, görüşmek istemediğiniz kişiler sizinle yenide iletişim kurmak isteyebilirler. Bir şans daha verip vermeme konusunda muallakta kalabilirsiniz. Bu süreçte motive olma biçiminizi, günlük ritminizi korumaya alarak olumsuzlukların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz.

Aşk hayatınızdan kariyerinize, ikili ilişkilerinize kadar yoğun bir gündem sizi bekliyor. Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak mart ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 56660

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR