YENGEÇ BURCU MART AYLIK YORUMU

Müdahale edemediğin olaylar seni epey yordu. Kendince belirlediğin çizgide yol almaya çalışırken gerek bazı aile bireylerinin gerek arkadaşların veya patronunun söylemleri ritmini bozmaya yetti. Artık hayatına disiplin katmak istiyorsun. Yaşamına müdahale eden, yorum yapan insanları kafaya takmak istemeyeceksin. Gökyüzü, sorunların kaynağına inersen çözüm üretmen kolaylaşacaktır mesajı veriyor. Her şeyden önce kendi içsel yolculuğuna çıkıp, özeleştiri yapmaya ne dersin? Gündelik hayatında atak olamayışının nedeni geçmiş korkularından kaynaklanıyor olabilir. Tekrar başarısız olma, tekrar incineceğinden korkmak gibi duygu durumların geri adım atmana neden oluyor olabilir.

Gizli bilgiler açığa çıkabilir.

Kalbini daraltan, ruhunu sıkıştıran, aklını karmaşaya sokan konuların farkına varman gerekecek. Biliyorsun ki çekingen davranmak sana hiçbir şey kazandırmadı. Duygu ve düşüncelerini açık ve doğru bir şekilde göstermenin zamanı geldi. Mart ayının ilk haftalarında kendini değiştirmek isteyeceksin. Üstelik bu ay Dolunay ve Yeniay’ın halleri seni destekleyecek. Ancak iletişim gezegeni Merkür’ün su burcunda geri gidecek olması dış tepkilerden çok çabuk etkilendiğini gösterebilir. Duyarlılığın bazı konularda, mekân ve zaman tanımadığını görmeni sağlayabilir. 5 Mart’tan 28 Mart’a kadar iletişim gezegeni Merkür geri giderken çevrendeki değişimleri, özellikle liderlik tarafını, dominantlığı, kabiliyetlerini görmeni sağlayacak. Su burcundaki Merkür gerilemesi, gizli bilgilerin de ortaya çıkacağını işaret ediyor. Özellikle gündemin bir anda değişmesiyle birlikte çevrendeki bazı kişilerin sosyal medyadaki konuşmaları, yorumları ve paylaşımlarının da farklılaştığını görebilirsin. Gördüklerin karşısında  ‘Nereden nereye geldiler’ gibi söylemlerde bulunmadan edemeyeceksin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 30714

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI