YENGEÇ BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

İlgileriniz ve beklentileriniz değişime giriyor. Eksik gördüğünüz hemen her detayı tamamlama yoluna gireceksiniz. Sosyal ilişkilerinize, kariyerinize hatta tarzınıza bile yeni bir soluk getirmek isteyeceksiniz. Dinlenmek, arınmak, huzur bulmak yaşam mottonuz olacak. Satürn, son 2,5 yıldır 7.Evinizde burcunuzla karşıtlık yapıyordu. İlişkilere dair bakış açınızı, dileklerinizi, cesaretinizi, kişisel çabalarınızı, sizi siz yapan birçok duyguyu zorladı, değiştirdi ve köşeye sıkıştırdı. Satürn Retro halinde ve yeniden Oğlak burcuna geri dönecek.  Vazgeçtiğiniz ne varsa, hepsini tekrar önünüze koyacak. Satürn, enerjinizi düşürmek istemiyor, aksine verimli olmanızı, göz ardı ettiğiniz, idare ettiğiniz her şeye düzen getirmek istiyor. İlişkilerinizi de baştan aşağıya revize edecek.

Aşkta Cesursunuz!

En baş döndürücü aylardan birine 2020 yılında merhaba dediğimiz anda kalbinizde uzun zamandır özlemini çektiğiniz konuların peşinden gideceksiniz. Gökyüzü Temmuz ayında aşk hayatınızda cesur hamleler yapmanız adına sizi destekleyebilir. Verdiğiniz kararların etkilerinin ne denli büyük olduğunu net bir şekilde görüyorsunuz. İkili ilişkiler konusunda sonuç odaklı olmak istemenizin bir sebebi var. Siz sonu belirsiz olan durumlardan hoşnutluk duymadığınız için kayıtsız kalamıyorsunuz. Bu bağlamda memnun olmadığınız ilişkiler varsa bu ilişkileri bitirmek, hoşlandığınız kişi varsa da güzel bir ilişkinin başlangıcını yapmak isteyeceksiniz.

Ayrıntıların Önemi Büyük Olabilir

Sosyal yaşantınızda hiç büyütülmemesi gereken konular büyüyebilir, kişisel egolar devreye girebilir. Kendinizi anlam veremediğiniz bir takım diyalogların içerisinde bulabilirsiniz. Anlaşamadığınız kişiler varsa bu kişiler ile orta yolu bulmak isteyebilirsiniz. Yaşadığınız yanlış anlaşılmalar o kadar şaşırtıcı olacak ki ‘bunun gibi olaylar sadece filmlerde olur’ diyeceksiniz. Gökyüzü, gündeminizi yok yere meşgul eden konuların hem sizi hem de ailenizi etkileyebileceğinin üzerinde de duruyor. Küçük de görseniz yaşadığınız bir takım aksaklıklar canınızı oldukça sıkıyor. Kendinize zaman tanımalısınız. Yaşadığınız olayları hem kalbinizin hem de aklınızın süzgecinden geçirmelisiniz.

5 Temmuz’da hem evliliğinizde hem ilişkinizde hem de yuvanızda yaşanacak Ay tutulması, Satürn’le yakından ilişki kuracak.  Ay tutulurken eğlenceli ortamlara girme isteğiniz artacak, kafanızı dağıtmak isteyeceksiniz. Ay tutulması; finansal ve maddi konularda size bazı uyarılar verecek. Ay’ın derdi aslında sizinle değil. Sadece gölgesi burcunuza düşüyor ve diğer yandan da uyarılarını ihmal etmiyor. 

Temmuz ayı içerisinde bir karar almadan önce iki kere düşünmeyi unutmayın. Haklı olmama rağmen bunu nasıl görmezler? Düşüncesi kafanızda dönerken küçük aksilikler ve kazalar gündeme gelebilir. Kafanızı sürekli kurcalayan duygularla ve düşüncelerle yaşamak sizi içten içten kemirebilir, akışına bırakmak isteyebilirsiniz. Yaşantınızdaki bazı dinamikleri ne kadar akışına bırakmış olsanız da bir takım gündelik durumlar mutlaka aklınızın bir köşesinde olabilir. Örneğin; ‘Ocağı kapattım mı?’ ‘Pencere açık mıydı?’ gibi düşünceler zihninizi meşgul edebilir.  

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

 


Toplam Görüntülenme : 34541

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR