2022 YENGEÇ BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En İddialısı

2021 yılında kendinizden fazla başkalarına vakit ayırdınız. Kendi isteklerinizi ertelerken, hayatınızdan ödün verdiniz. Ocak ayı itibariyle kendinize daha fazla özen gösterirken, çevrenizdekileri şaşırtmaktan da geri durmayacaksınız. Ocak ayı size birçok konuyu öğretirken, ayın “En İddialısı” siz olacaksınız.

Düzeninizi Yeniden İnşa Ediyorsunuz

2021 yılı sizin için nasıl iddialı bir şekilde bittiyse, aynı şekilde bir başlangıç yapacaksınız 2022 yılına. Temponuzdan ve iddialarınızdan ödün vermeyeceksiniz. Gökyüzünde, karşıt burcunuzda devam eden Venüs Retro’su sizi desteklerken, ikili ilişkilerde nasıl bir karakter olduğunuzu sorgulayacaksınız. Hatırlayın, çoğu zaman fedakarlıkları yapan taraf sizdiniz. Başkaları için elinizi taşın altına koymanız da sizi ayrıca yıprattı. Son birkaç yıldır süregelen belirsizlikler, çevrenizdeki kişilerin yaşadıkları sizin için iyi bir tecrübe oldu. Şimdi o tecrübelerden yararlanma zamanı. Ocak ayı itibariyle duygularınızı daha güçlü yaşarken, düzeninizi de yeniden inşa etmek isteyeceksiniz. Evet, belki yine fedakârlık yapmaktan geri durmayacaksınız ama bu durum yalnızca kendinize yakın hissettiğiniz kişilere karşı geçerli olacak. Size karşı nasıl davranılıyorsa, aynı şekilde davranmaya gayret göstereceksiniz. Venüs Retro’su güçlü bir yılın ilk adımı için sizi destekleyecek.

  • 2022 yılına hızlı giriş yapacak ve temponuzun bir an olsun düşmesine izin vermeyeceksiniz.
  • Evli bir Yengeç burcuysanız, eşinizin ailenizle olan uyumu sizi oldukça mutlu edecek.
  • Eğer çocuklarınız varsa, üzerlerine fazla titremeniz, beklemediğiniz tepkilere yol açabilir.
  • Çalışan bir Yengeç burcuysanız ve mutlu değilseniz, iş değişikliği gündeminize gelebilir.
  • Olaylar karşısında acele karar vermek yerine gözlemci birisi olmayı tercih edeceksiniz.
  • Unuttuğunuz eğlenceli haliniz geri gelecek. Kendinizi mutlu etmeyi başaracaksınız.

Kara Bulutlar Geç Olmadan Dağılacak

Yılın ilk günlerinde, toprak burcunda gerçekleşecek olan Yeniay, sizin iletişiminizi etkileyecek. Daha aktif bir görüntü içerisinde olacağınızı işaret eden Yeniay, sizi yoğun bir telefon trafiği içerisine sokabilir. Çevrenizi genişletmek adına atacağınız adımlar, gireceğiniz yeni ortamlar size bambaşka bir hava verecek. Üzerinizdeki atalet ortadan kalkarken, üzerinizdeki kara bulutların kısa süreli olduğunun farkına geç olmadan varacaksınız. 2022 yılı size müjdeli haberleri de getirecek. Ama yine de rehavete kapılmamaya dikkatli olmanız, sizin için çok daha iyi olacaktır.


Toplam Görüntülenme : 37417

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA