2020 YENGEÇ BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Korkularınızdan arınacağınız, telaşlı halinizi dengeleyeceğiniz 2020 yılının ilk ayına hoş geldiniz. Bu ay sizin için hem içsel bir yolculuk hem de kapsayıcı değerlendirme günlerini vadediyor olacak. Şimdiye kadar hayatınızda eksik olan ne varsa tespit etmeye ve sorunları kökünden çözmeye çalışacaksınız. Kendinize çizdiğiniz rotada artık hayatı boşa yaşamak istemeyeceksiniz. Her anınızı dolu dolu verimli geçirme çabanız, ocak ayında daha da aktifleşmenizi sağlayabilir. Bu ay bol bol davetlerde boy gösterebilir, birçok çalışmaya, kültürel etkinliğe ve kurslara dâhil olabilirsiniz. Deneyimleriniz ve bilgi haneniz genişlerken, hayata daha farklı ve olumlu bir bakış açısıyla yaklaşmaya başlayabilirsiniz. Bazı duygulara takılı kalmanın size hiçbir faydası olmadığı gibi sizi daha da aşağı çektiğini fark edebilirsiniz. Bu doğrultuda işin özünde Ocak ayında duygularınızı da yönetmeye çalışacaksınız.

Krizleri fırsatlara çevirebilirsiniz.

Hayatınıza yeni alanlar açarken, alacağınız kararlarla hem birçok kişiyi şaşırtacak hem de örnek olacaksınız. Diğer yandan Ocak ayında iletişimde bazı kopukluklar yaşanabilir. Etrafınızdaki birçok kişiyi köşeye sıkıştıran gökyüzü, bir şekilde sizin hayatınıza dolaylı yoldan sirayet edebilir. Örneğin yakınlarınızın, arkadaşlarınızın duygusal geçişlerinden etkilenebilirsiniz. İnce düşünen, nezaketli yapınıza zaman zaman karşılık alamamak sizi geri adım atmaya zorlayabilir. Diğer yandan 2020 yılının bu ilk ayında gelişen krizleri fırsatlara çevirebilirsiniz. Aslında bu ay ile birlikte içe kapanık yapınız da yavaş yavaş dağılmaya başlayacak. Her duyguyu içinizde eritmeyecek, gerektiğinde yüzleşerek gerektiğinde ise açıklayıcı konuşmalar yaparak kendinizi rahatlatacaksınız.

Belirsizlikleri tamamen bertaraf edeceksiniz.

Yaklaşık 2,5 yıldır burcunuzda gerçekleşen tutulmalar, hayatınıza türlü değişiklikleri de beraberinde getirmişti. Sizi yoran, motivasyonunuzu bozan her türlü duyguyu arkada bırakırken, yalnızlığı da geçmişte bırakarak girecekseniz 2020 yılına! Aslında bu süreçte ne kadar güçlü olduğunuzu gördünüz. Artık eskisi gibi ödün vermediğinizi biliyorsunuz. 2020 yılından en çok siz alacaklısınız. Belirsizlikleri tamamen bertaraf edeceksiniz. Net kararlar almanızı sağlayacak. 2020 yılının kapısında sizi bekleyen bir tutulma var. Karakteri güçlü gezegenler ise 7.Evinizde toplandı. Ay tutulmasıyla birlikte hayatınızın en önemli günlerine başlıyorsunuz. Yönetici gezegeninizde gerçekleşen tutulma, dişil bir enerjiye sahip olacak. Ay’ın yüceliğinden referans alarak ailenize karşı daha hassas olacaksınız. Türkiye’den gözlemlenecek Ay tutulması yuva, aidiyet, gelenek gibi kavramları da perçinleyecek.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 64094

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR