2021 YENGEÇ BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Sessizlik Sezonu Başladı!

Duygusal olarak, kariyer olarak ve sosyal olarak yeni başlangıçlara imza atacağınız ve yeniliklere doğru ilerlemek isteyeceğiniz bir aya giriş yapıyorsunuz. Bu ayda daha çok kendi içinize çekilmek ve huzuru yakalamak isteyeceksiniz. Çevrenizde hedeflerinden sapanları ve niyeti bozuk olanları fark ettikçe kedinize olan saygınız artacak. Ruhsal yorgunluklarınızı dışarıya yansıtmaktan ziyade kendi içinizde yaşamayı tercih edeceksiniz. Çalışan ve kariyer hayatı oldukça yoğun bir Yengeç burcuysanız bulduğunuz her boş fırsatta kendinize yatırım yapacaksınız. Bilgi birikim düzeyinizi ilerletmek isteyebilirsiniz. Ailenize de aynı ilerlemeyi aşılamak isteyebilirsiniz. Daha önce denemediğiniz radikal olmayan hobilerle uğraşmak size iyi gelecek. Aklınızın yoğunluğunu daha önce deneyimlemediğiniz alanlarda online kurs olarak ya da farklı arkadaşlar edinerek ortadan kaldırabilirsiniz. Geleceğe yönelik hayallerin sade ama daha konforlu olabilir. Ufak tefek yazlık almak ya da yaşadığın standartları daha sakine indirgemek gibi.

  • İnsanların gürültüsünden sıyrılmak adına ormanlık ve kırsal alanlarda kısa tatillere çıkabilirsiniz.
  • Her zaman yaptığınız aktiviteler yerine yeni yeteneklerinizin üzerine gidebilirsiniz. Farklı alanlarda kitaplar okuyabilir, ufkunuzu genişletebilirsiniz.
  • Çocuk sahibi bir Yengeç burucuysanız ailenizden bir büyüğünüzün çocuğunuz konusundaki desteği size iyi gelecek.
  • İşi olmayan bir Yengeç burcuysanız aldığınız iş teklifleri konusunda ağırkanlı harekete edebilirsiniz.

Aksilikler Düzeliyor

Geçtiğimiz aya göre daha olgun kararların insanı olacaksınız. Çevrenize karşı altı dolu olmayan alınganlıkları ve küslükleri bitirmek isteyebilirsiniz. Uzun zamandır küs olduğunuz bir dostunuz ile tekrar iletişime geçebilirsiniz. 22 Şubat’ta Merkür düz seyrine girecek. Geçtiğimiz ayda aksattığınız sorumluluklarınızı yerine getirebilecek gücü hissedeceksiniz. Yarım kalmış hissi veren hayallerinize doğru yeni adımlar atabilirsiniz. Günlük planlarınızı ve rutinlerinizi belli plan çerçevesinde yaşamak size iyi gelecek. Kendi işinin sahibi bir Yengeç burcuysanız çalışanlarınız arasında iyi bir iletişim kurmak isteyeceksiniz. Uzun zamandır ilişkisi olmayan bir Yengeç burcuysanız yüreğinize şans vereceksiniz. İyi anlaştığınız sizi anladığı düşündüğünüz birine karşı duygularınızın karşılıksız olmadığına şahit olabilirsiniz. Zamanında size psikolojik anlamda yardımcı olan bir akrabanızın aynı duruma düştüğünü fark edecek ve ona yardım etmek isteyeceksiniz.

  • İlişkisi olmayan bir Yengeç burcuysanız size karakter olarak yakın bir arkadaşınız ile aranızdaki iletişimi ileriye taşıyabilirsiniz.

Şubat ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 44325

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR