2019 YENGEÇ BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Uzun zamandır aradığın tek şey huzur değil mi? Biraz rahatlamak, sorumluluklarından arınmak, kaygılarından uzaklaşmak istiyorsun. Gel gör ki zorunluluklar elini kolunu bağlıyor. Sen tüm bunları en derinde hissederken şubat ayının en büyük mesajı; değişim için adım at olacak. Değişim kolay değildir elbette. Birçok alışkanlıktan, düşünceden sıyrılmak ve birçok şeyi göz almak gerekir. Yeniliklerle birlikte elindekilerden olacağın fikri geri adım atmana neden olsa da karşına çıkacak en ufak mesajlarla bile içindeki gücü açığa çıkarmaya çalışacaksın.

Yolunu aydınlatan kişilerle candan dostluklar kuracaksın.

Şubat ayı geçmişi sürekli kafana takmanın büyük bir engel olduğunu da gösterecek. Kalbindeki, zihnindeki içsel yolculuğa sebep olan Yeniay, yanına destekçi olarak iletişim gezegeni Merkür’ü alıyor. 10 Şubat’tan itibaren seni geçmişe doğru sürükleyebilir.  Su burcunda ruh bulan Merkür, flaş bellek yaparak hatıralarını zorlayabilir. İletişim gezegeninin su burcuna geçişi ve 19 Şubat’taki toprak burcunda meydana gelen Dolunay fazı sorgulamalarının kaynağına ulaştıracak. Bir yandan yeteneğini ve kapasiteni de yakalamana fırsat verebilir. Şubat ayıda hayatındaki düzeni korumak adına sana yardımcı olan insanların sayısının artığını göreceksin. Atacağın adımlarda, fikirleriyle yolunu aydınlatacak kişilerle candan dostluklar kuracaksın.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 37192

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI