2020 YENGEÇ BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Zor Olanı Yapmak…

Sorunlara odaklanmaktan çok çözümler aradığınız bir aydasınız. Hayatta her zaman güzel dakikalar geçirmeyiz. Kötü zamanlar da kişiye olgunluk katar. Siz de olgun tarafınızı Ekim ayında daha net hissedeceksiniz. Yaşadığınız olaylara sitemkar ve olumsuz yaklaşmaktansa çözüm odaklı olmak isteyeceksiniz. Arkadaşlık ilişkilerinizden iş yapış şeklinize kadar gelişmeye odaklı davranışlar sergileyebilirsiniz. Zorlanmalar yaşadığınız zorlu tünellerde ışığı görmek için yoğun bir çabanın içerisinde bulabilirsiniz kendinizi. Kalbinizi güzel duygularla doldurup üzerinde belirsizlik olan işleri halletmek bu ayın avantajlarından olacak. İç dünyanızda daha önce tatmadığınız duyguları da tatmak sizi uzun bir iç yolculuğa çıkartabilir. Çevrenizde güven anlamında bazı kişilerin sınavlara tabi tutulması hata yapmak konusunda daha net tavrınız olduğu gerçeğini ortaya çıkarabilir. Dostlarınıza, sevdiklerinize, değerlerinize, en önemlisi ise duygularınıza sahip çıktığınız bir sürece adım atacaksınız.

Alçak Gönüllülük Sizin Zırhınız

Dünyanın her yerinde çeşitli sıkışmalar yaşanırken siz de hayatınızda önemli dönüm noktalarını deneyimleyebilirsiniz. Bu ay sizin gözlem gücünüz ile doğru orantılı bir şekilde ilerleyecek. Çalışan demir ışıldar sözü ise hayat mottonuz olacak. Maddi anlamda kendine has bir döneme merhaba derken elinizdeki maddi imkanları daha mantıklı kanallara aktarmak isteyeceksiniz. Bilgece tavrınız karşısında aranızın kötü olduğu kişilerden dahi övgü dolu sözler alabilirsiniz. Hırslarınıza elveda derken, alçak gönüllü davranmak sizin altın zırhınız olacak.

  • Bankalar ile başı dertte olan bir dostunuza maddi yardım yapmak konusunda çekinmeyeceksiniz. Maddi açıdan cesur tavırlar ortaya koymanız hem kendinize olan güveni hem de çevrenize verdiğiniz güveni arttıracak.
  • Ailenizde aniden gelişebilecek bir ortaklı iş yapma isteği sizi de şaşırtsa da piyasa ve Pazar araştırması yapmadan edemeyebilirsiniz. Adımlarınızı ailenize sağlam attırmak istiyorsunuz.

İmkansızlıkları Ortadan Kaldırmak İstiyorsunuz

Ekim ayında imkansız görünen durumların gerçekleştiğine tanıklık edebilirsiniz. Geçmişten kalan kırgınlıklarınız, kalp ağrılarınız azalmaya başlayacak. Geçmişi geçmişte bırakmak sizi tanımlayacak. Sizi savunmaya iten duygulardan uzaklaşacaksınız. Kendinizi güzel bir şekilde ifade etmek özgüven duygunuzu arttıracak. Bu ay daha sosyal, daha kararlı, daha kendinizden emin davranışlar sergileyeceksiniz. İletişiminizdeki gelişim yeni kişileri hayatınıza almanıza ve onlarla sağlıklı ilişkiler kurmanıza olanak tanıyabilir. Özel hayatınızda bir düzen oturmak isterken yakın çevrenizde o beklediğiniz düzeni görememek sizi şüpheye itebilir. Özellikle beklentilerinizin olduğu kişiler Ekim ayında sizi en çok şaşırtan hayat dinamikleri olabilirler.

  • Uzun süredir devam eden bir dostluğunuz belirsiz bir sebep yüzünden bitme noktasına kadar gelebilir.

Kuralsız Hayat Olmaz

Ekim ayında gök kubbe hava grubuna teslim olurken, kurallarını hiçe sayanlar için sınav döngüsünü başlatacak. Hayatın bir kullanma kılavuzu olduğunu anlayan kişileri gözlemlemek sizin de adımlarınızı daha sağlam atmanızı sağlayacak.

Ekim ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 51323

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR