YENGEÇ BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

İçinde kopan fırtınalar, seni derin bir sessizliğe itmişti. Son zamanlarda kendini anlatmak,  duygularından bahsetmek bile zor geliyor olabilir. Çünkü en temelde kimsenin seni yeterince anlamayacağını düşünüyorsun. Bu durum uzun zamandır içsel bir sancıya dönüşmüştü sende. Şimdi artık ipleri ele alma zamanı. Unutma, kontrol sende olursa güçte seninle olacaktır. Temmuz ayında duygularının aklına olan baskısından kurtulmaya başlayacaksın. Etrafındaki birçok kişiyi, yapıyı zorlayacak gökyüzü, seninse yaralarını iyileştirmeye hazırlanıyor. Yeter ki inan kendine!

Artık keşfedilmeyi beklemeyeceksin.

İkili ilişkiler senin için bir hayli önemli olacak. Aslına bakarsan bu ay hayata bakış açında, asla yapmam dediklerinde ve sınırlarında birtakım değişiklikler yaşayabilirsin. Örneğin ‘sessiz kalayım ama yine de beni anlasınlar’ düşüncenden yavaş yavaş uzaklaşmaya başlayacaksın. Artık keşfedilmeyi beklemeyecek, kendini direkt olarak ortaya koymaya çalışacaksın. İnsanlarla daha etkili konuşmak için diksiyon türünden kurslara bile kaydolabilirsin. İletişim gücünü artıracak, destekleyecek çalışmalar sayesinde birçok bağlantı kurabilir, insanlarla daha kolay etkileşim sağlayabilirsin.

Yarım bıraktığın ne varsa yeniden başlama zamanı!

Sorunların üstüne üstüne giden bir tavır içinde olman, yakınlarının gözünden kaçmayacak. Daha atak, daha cesur daha kendinden emin davranacak, çözüm odaklı ve pratik davranacaksın. Elini kolunu bağlayan, çözümsüz hissettiğin konularda ise aklına güvendiğin, yol yordam bildiğine inandığın kişilerden destek alabilirsin. Geç kaldığını düşünüp vazgeçtiğin konuları yeniden toparlama yoluna gidebilirsin. Kişisel gelişimini desteklemek adına yarım bıraktığın her noktaya yeniden odaklanman için ideal günler… Eğer yarım bıraktığın eğitimin varsa tekrar başlamanın yollarını arayabilirsin. Yüksek lisans, çift ana dal, kısa süreli yurtdışı programları senin için daha da dikkat çekici ve cazip bir hal alacak diyebilirim.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 52967

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI