YENGEÇ BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Son birkaç aydır bazı konuların rutin ilerlemesi canını sıkıyor olabilir. Hep aynı insanlarla bir arada olmak, hep aynı konular üzerine konuşmak derken ister istemez kafanda soru işaretleri oluştu. ‘Hayatımı değiştirmek için neler yapmalıyım? Bu hep böyle mi gidecek? Şans ne zaman yüzüme gülecek?’ sorularıyla çözüm bulmaya çalıştın. Kendini motive etmenin yolunu bulman gerektiğini söylüyor gökyüzü. Neden mi? Çünkü duyguların çabucak şekil değişebiliyor. En mutlu olduğun anlarda yaşadığın en ufacık bir pürüz bile sevincini dağıtabiliyor. Duygularının ve düşüncelerinin kontrolünü sağlarsan, kendini daha iyi hissedeceksin. Merak etme, mayıs ayının sakin havası seni içe kapanıklığından, köşeye sıkışmış halinden alıp çıkaracak.

Hayatına yeni bir soluk getireceksin.                                              

Zorluklarla başa çıkmayı öğreniyorsun.  Hem kendine hem de çevrene karşı duyduğun sorumluluk daha güçlü adımlar atmanı sağlayacak. Zaman zaman endişelerin artsa da bunu çok büyütmeyeceksin. Ne de olsa hayat hep aynı ritimde akmıyor. Hayatın akışına ayak uyduracak, kazanç ve kayıpları sevdiklerin için çevreleyeceksin. Mayıs ayında ilgi alanların da değişmeye başlayacak. Sosyal ilişkilerine yeni bir soluk getirmek isteyeceksin. Hayatını yeni bir düzene sokmak adına bazı sosyal ilişkilerine bir süre ara verebilirsin. Biraz dinlenmeye ve sakinliğe ihtiyacın olduğu için eğlenceli arkadaşlarınla görüşmek istemeyeceksin. Bu duruma kızacak ya da kırılacak kişiler olabilir. Yine de tüm sakinliğini koruyarak, duygularını anlatarak hareket etmen toparlayıcı etkide olacak. Mayıs ayının tatlı esintisi sadece ruhuna değil görünüşüne de dokunacak. Bu ay, beğendiğin kıyafetleri almaktan, keyif aldığın yerleri gezinmekten çekinmeyeceksin. Gökyüzü, planınızda olmayan yurtdışı seyahatlerinizin olabileceğini de işaret ediyor. Saçlarını farklı bir tarzda kestirerek ya da boyatarak dikkatleri üzerine çekeceksin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 35814

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI