Koç

Günün Ruh Hali: Kayıtsızlığa Gelemiyorsun

Koç03.06 - 13.50 saatleri arasında Ay Boşlukta hareket edecek. Sabırsız taraflarını yönetmen gereken bir gün olabilir. Yakınlaşmak adına yeni sevgilinin ailesine yapacağın ziyaret fikri, pek talep görmeyebilir. Hatta duymamazlıktan gelen havası,  seni iyice sinirlendirebilir. Sen bu duruma öğleden sonra “durup dururken arandım” diye bakabilirsin. Sorgulayıcı tarafın eleştiri yaparken sert söylemlerden kaçınmalısın. İlişkisi olmayan bir Koç burcuysan, hoşlandığın kişiden beklediğin adımları görmemek seni soğutabilir.

Aşk Uyumu

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Kova Burcunda YeniAy
Kova Burcunda YeniAy

Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR