ARALIK AYININ BURCU YAY

Ayın Burcu Yay

Şans gezegeni Jüpiter’in yeryüzündeki aynası

Yay Burcunun Künyesi

Yönetici Gezegeni: Jüpiter

Grubu ve niteliği: Ateş - değişken

Mevsimi: Kış

Taşı: Opal

Onu Yansıtan Renkler: Yeşil, mor, koyu mavi

Tarzı: Renklerin birbirine karıştığı spor parçalar, zarif hatlarını ortaya çıkaran kesimler…

Kokusu: Menekşe ve zambak

Onunla Uyumlu Burçlar: Koç ve Aslan

Karşıt Burcu: İkizler

Meraklı ve Eğlenceli Yay Burcu

Bolluğu temsil eden Jüpiter tarafından yönetilen Yay, Zodyak’ın 9. burcudur. Gülümsemesi, enerjisi, birçok konuda fikir sahibi olması onu ayrıcalıklı yapan özellikleridir. Bir ortamda sizinle ilk yakınlık kuracak kişi o’dur. Sıkıcı ortamların havasını hemen değiştirebilecek kadar yüksek bir yaşam sevincine sahiptir. İnsanların keyfini nasıl yerine getireceğini çok iyi bilir. Eğlenmek ondan sorulur!

Ateşli Tartışmaların Baş Aktörü

Açık sözlü konuşmaları onun alamet-i farikası gibidir. Kimseden sözünü esirgemez. Düşüncelerine ve fikirlerine çok bağlıdır. İnsanları görünüşlerine göre değil fikirlerine göre değerlendirir. Savunduklarından kolay kolay vazgeçmez.

Ona Göre Dünya Keşfetmek İçin Çok Küçük

Ayak basılmamış bir yer varsa, oraya ilk adımı bir Yay burcu atar. Hemen hemen her konuda fikir sahibi olmasını, meraklı yapısına borçludur.

Çabuk sıkılır

Onun ilgisini canlı tutmak zordur! Bir Yay burcu merakını kaybetmişse, ilgisini de kaybeder. Kısıtlandığı ortamlarda bir dakika durmaz. Bu yüzden aşk hayatında ve arkadaşlıklarında kişiler sık sık değişir.

Asla sıradanlığa düşmez

Tarzından, hayatındaki ilişkilere kadar basmakalıp ve sıkıcı olandan hep uzak durur. Yeni insanlar, uzak yerler, farklı ilgi alanları onun hayatının vazgeçilmez detayları arasında yer alır.

Dikkat Çeken Yay Burcu Ünlüleri:

Naif güzelliği ve yeteneğiyle genç yaşta yıldızı parlayan Taylor Swift!

Eğlence dünyasında sadece seksi olmanın değil samimiyetin ve yeteneğin de galip geldiğini kanıtlayan Swift, genç yaşta şov dünyasının kurallarını yeniden yazdı. Son dönemde Hollywood’un en gözde aktörleriyle yaşadığı ilişkileriyle de kendinden oldukça bahsettiren genç yıldızın aşk hayatı haritasında etkin olan Mars etkisiyle de 2016 yılında sancılı günlerden geçti. Swift’in haritası 2017 yılının ilk ayında aşk hayatında skandal haberlerle gündeme gelebileceğini işaret ediyor. Genç yıldızın hayatındaki esas dönüşüm 2017 yılının temmuz ayından itibaren başlıyor. Satürn döngüsüne girecek Taylor Swift aşk hayatının en zor sınavlarını verirken, değişen imajı ve tarzı ile hepimizi çok şaşırtacak.

Yıllar geçse de hep ilk günkü gibi kalacak şarkıcı Britney Spears!

Küllerinden daha güçlü bir şekilde yeniden doğan Britney Spears, sahnelere ilk adımını attığı günden bu yana eğlence dünyasının iddialı ismi olarak yerini korumaya devam etti. Karmik bir yılda dünyaya gelen ünlü pop yıldızı, aşkları, ayrılıkları, ruh sağlığındaki dalgalanmalara kadar her şeyi göz önünde yaşadı. Özellikle 2006 - 2007 yılları aralığındaki Güneş tutulmalarından sert bir şekilde etkilenen Britney Spears, geçirdiği ruhsal bunalımla basının gündeminden hiç düşmedi.  Son günlerde müzik dünyasında yeniden isminden bahsettiren Spears’in 2017 yılında aşkta yüzü gülebilir. Önümüzdeki yıl uyumlu bir birliktelik yakalarken, evliliğe imza atabilir. 2017 yılının sonlarında ise şans gezegeni Jüpiter, ünlü pop yıldızının haritası ile etkileşime girerken, Spears’in 2018 yılında eski başarısını yakalayacağını işaret ediyor.

Yazının Her Hakkı Saklıdır

Astrolog Zeynep Turan

Sayfa görüntülenme : 20099
64%
22%
5%
3%
2%
2%


YORUM YAP

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış ilk yorumu sen yap!

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA