2020 Yılının En Zengini Oğlak Burcu!

2020 Yılının En Zengini Oğlak Burcu

AŞK ★★★★

PARA ★★★★★

SAĞLIK★★★★

2020 yılı size doğru akacak sevgili Oğlak burcu. Semada yer alan gezegenler sizi işaret ederken yılın en kazançlısı olmanızı da sağlayacak. Hem de her anlamda…. Sizi her anı dolu dolu geçecek bir yıl bekliyor. Yeni yılın ne kadar hızlı, önemli ve devasa olduğunu en başından hissedeceksiniz. Gökyüzün sizi hedef aldığını belirtmek isterim. Ocak ayında şans gezegeniyle iletişim gezegeni kavuşurken, hiç beklemediğiniz şanslar elde edebilirsiniz. Verdiğiniz emeklerin karşılığını almaya başlamanız sizi daha girişken biri haline getirebilir. Yaşam alanınızı değiştirebilir, yeni bir ev satın alabilir hatta ve hatta farklı bir ülkeye taşınma fikrine bile sıcak bakabilirsiniz. Siz her zaman evcimen ve ailenize düşkün biri oldunuz. Ancak karşınıza bu yıl öyle fırsatlar çıkacak ki tüm sevdiklerinizi yanınızda alıp götürebileceksiniz.

Yılın ilk aylarında talih sizin için dönüyor!

Aldığınız her karar, attığınız her adım, girdiğiniz her çevre uzun vadeli değişimlerin haberciliğini de yapacak. İşin özünde olmazları olduran bir yıl! Asla dediğiniz, umutsuz olduğunuz konularda düğümler birer birer açılacak. Mart ayında Satürn, kendini iyi hissettiği burçta yerini alırken sizin de gücünüze güç katacak. Özellikle geçtiğimiz birkaç yıldır uğraştığınız konular sonuca bağlanabilir. Miras ya da hukuki bir davanız varsa bu süreçte nihai karara bağlanabilir. Maddi kazançlarınızda artış olan bir yıl yaşarken, disiplinli ve çalışkan yönünüz sizi daha da hırslandıracak. Eğer kurumsal bir yerde çalışıyorsanız terfi almanız sizi şaşırtmasın.

Gezegenler sizi destekliyor.

Seyahatleriniz artarken, iş alanınızı, sektörünüzü değiştirebilirsiniz. Ekonomik olarak atacağınız adımlar büyük kazançları da beraberinde getirebilir. Kendi işinizi kurmak istiyorsanız, bir yakınızla ya arkadaşınızla ortaklı bir iş girişiminde bulunabilirsiniz. Özellikle teknoloji alanında yapacağını yatırımlar sizi fazlasıyla mutlu edebilir. Evli bir Oğlak burcuysanız eşinizin size olan desteği daha da umutlanmanıza sebep olacak. Çocukları olan bir Oğlak burcuysanız 2020 yılında onlar için de farklı planlamalar yapacaksınız. Yurtdışı eğitimi, farklı kurslar ilk hedefleriniz arasında yerini alacak.

Kalbinize söz geçirmek zor olacak.

2020 yılının temmuz ayında yaşanacak tutulma maddi konuları daha da gündeme almanıza neden olabilir. Bu süreçte sizden maddi destek vermenizi ya da kefil, aracı olmanızı isteyenler olabilir. Miras, hisse gibi konularda hakkınızı almak isteyeceksiniz. 2020 yılı aynı zamanda kalbinize kolay kolay söz geçiremeyeceğiniz bir yıl olacak. İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysanız, aradığınız aşkı bulabilirsiniz. Kalbiniz aşkla dolarken ilişkiniz hızlı başlayabilir ve hatta kendinizi birden evlilik konuşmaları içinde bulabilirsiniz. Evli bir Oğlak burcuysanız, eşiniz çok istediğiniz arabayı alarak size büyük bir sürpriz yapabilir. Birbirinize daha da yakınlaşacağınız, aşkınızın tazeleneceği bir sürece adım atacaksınız.

Sizin için eğlencesi bol bir yıl olacak.

Ekim ayında Venüs kendini iyi hissettiği burca geçiş yaparken sanatsal, kültürel alanlara yöneleceksiniz. Dijital medya, basın gibi alanlarla uğraşıyorsanız kariyerinizde sıçramalar yaşayabilirsiniz. Venüs ilişkilerinize iyi gelecek. Bir küs bir barışık ilerlediğiniz bir ilişkiniz varsa, aranızdaki sorunlar bertaraf olacak. Sevgilinizle çıkacağınız tatil, birbirinize daha çok vakit ayırmanız ilişkinizi daha da aktif hale getirebilir. Eğer ilişkininizi yakın bir tarihte sonlandırdıysanız, 2020 yılının ikinci diliminde eski sevgilinizle yeniden bir araya gelmek isteyebilirsiniz.

2020 yılı her haliyle kalbinize huzur getirecek.

Emeklerinizin karşılığını katbekat alabileceksiniz. Düşünceleriniz esneyecek, yetenekleriniz konuşulacak ve doğrularınızdan ödün vermeyeceksiniz. Sizi büyüten, derinleştiren, yükselten her detayla sıradanlıktan uzaklaşabileceksiniz. Yeni bir döneme girdiğinizi, şansınızın da bahtınızın da güzel kapılara açıldığını göreceksiniz. Adı büyük kendisi daha da büyük 2020 yılı size bu durumu hissettirirken siz de yaşadıkça fark edeceksiniz. Ailenizin büyümesi, kazançlarınızın artması sizi pek çok konuda motive edecek.

2020 yılında en dikkat etmeniz gereken tarihler; 1 Ocak- 31 Ocak tarihleri arası

2020 yılında en şanslı olduğunuz tarihler; 20 Mart- 2 Temmuz tarihleri arası

Sayfa görüntülenme : 57849
70%
22%
2%
1%
1%
1%


YORUM YAP

Yorumlar

Melih Çağrı Çırak - 20-04-2020 16:59:04
Söylediklerinizin hepsi çok doğru hepsi birebir tutuyor..

Popüler kelimeler

2020, oğlak,

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA