Yay Haftalık Burç Yorumu (8-14 Mart)

Bu haftanın gündemi: Bu hafta ev ve iş yaşamındaki konular öne çıkacak.

Daha idealist düşünceler içerisinde olabilirsin.

Hızlı günlerden geçiyoruz. Ay’ın konumu öncü burçtayken Pazartesi başlayacak. İş odaklı, sorumluluk sahibi meselelerinin üzerinde duracaksın. Etrafında olan biten olaylar ve fikirlerin bugünlerde bir bütün halindeyken, bir şekilde kaygıların artabilir. Vereceğin kararlardan emin olamayabilirsin. Bu süreçte hayatına girip çıkıp kafanı karıştırabilecek insanların artabileceğini söyleyebilirim. Farklı fikirlere açık olduğun bir süreçten geçerken, ilişkilere bakış açını değiştiren insanlar daha cazip gelecek.

Hoş geldin Mart!

Yeniay döngüsü yaklaşırken aile bireylerine ve yaşam alanına dair gelişmeler var. Aile içinde verdiğin borçlar varsa geri gelebilir, uzun zamandır üzerinde çalıştığın bir iş tüm ailenizi ilgilendirebilir.  13 Mart’ta ailen, yuvan, duygusallığın, sorumlulukların öne çıkacak. Sabırlı ve düşünceli yapını toparlamak için gerginliğini üstünden atacaksın. Evinle, ailenle ilgili konularda destekçi bir Yeniay gündemini etkiliyor. Bebek düşünenler için olumlu günler.

Haftanın Tavsiyeleri:

  • Aileyle ilişkileri onarmak adına önemli atımları var.
  • Yaşam tarzına müdahale edenler ile zıtlaşabilirsin.

Dikkat etmen gerekenler günler:

9 Mart doğruluktan yanasın

11 Mart kritik bir gün

13 Mart aile birliğini koruyacaksın

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 8366

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR