Yay Haftalık Burç Yorumu (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Bu dönem ailen ve düzenin yeniden önem kazanıyor.

Yaz hazırlıkları şimdiden başladı…

Hangi hafta nerede olacağın, kimlerle zaman geçireceğin, izindeysen hangi işleri bitirmek için fırsatın olacak, bakacaksın. Tüm bunları planlamaya girişebilirsin. Ancak bunları göstererek yapma, eşinden eleştiri alabilirsin. Hala bu kadar detaycı olman canını sıkabilir. Biraz rahatlamaya ihtiyacın olduğunu sen de biliyorsun ama gel gör ki gönlün huzurlu değil! 14 Haziran’da Güneş-Neptün karesi gerçekleşiyor. Bu hafta aslında bazı konular hayatında şekil alıyor. Uzun süredir iletişimde olmadığın bir yakınınla ilgili haberler alabilirsin. İşine ara verenler için de farklı sektör ve oluşumlar söz konusu.

 Özel günler….

Haziran  ayı güçlü koşullarla geçiyor olabilir ama haftanın ortasından itibaren sular nispeten durulmaya başlayacak. Sosyal duyarlılığın artabilir ve farklı çevrelerle bir arada olacağın etkinlikler düzenlemek ya da katılmak söz konusu olabilir. Hayvan hakları, çocuk sağlığı gibi konulara yönelebilirsin. Ajandana şimdiden not al. Hafta sonu gerçekleşecek açılar, iş ve sosyal hayatında karşına güzel ama beklemen gereken fırsatlar çıkartabilir. Yazın harika bir aşk yaşayabilirsin. Çekinmeden adım atmalısın.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 15458

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA