Yay Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz )

Bu haftanın gündemi: Geçen haftadan itibaren gücü eline aldığını biliyorsun.

Popüler olmak için çok şeyin var!

6 Temmuz ‘da meydana gelen Ay-Satürn kavuşu seni ciddiyete davet edecek. Geleceğe umutla bakabilirsin, çok geç gelen bir haber bu ama keyfin oldukça yerine geliyor. Ev konuların dâhil aile düzenin, çocuğunun mutluluğu ön planda olacak. Onun büyüdüğüne tanık olmak seni heyecanlandırıyor.

Mesaiyi erken başlıyorsun…

Sorumluluklarının bilincinde olan biri olarak hafta sonunu bilgisayarının başında geçirmen çok normal ancak eşinden eleştiri alabilirsin. Ailenle zaman geçirmek için belli konulardan vazgeçmen gerekecek. Merkür Retro’su öncü burçta düz seyrine giriyor; sağlığına bu dönem bir kez daha dikkat etmen gerektiğini fark ediyorsun.

Tavsiyeler:

Yemeye, içmeye düşkünlüğün artabilir. Günlerin böyle sıradan ama dolu dolu geçiyor olması seni mutlu ve huzurlu hissettiriyor. İstemesen de  kendi planlarından şimdilik ertelemeye ne dersin?

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 22445

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR