Yay Haftalık Burç Yorumu  (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Gezegenler mücadele dolu günleri işaret ediyor.

Aklın karışıyor.

Hayatında hiç bu kadar sahiplenme duygusu yaşamamış olabilirsin. Kendine güveneceğin birine teslim etmeye hazırlanabilirsin. Sevdiklerine karşı biraz daha anlayışlı olacaksın.  27 Eylül’den itibaren sosyalliğin ifade edecek, gökyüzü. Kendini dağlara atabilir, tırmanışa, cesareti bol spor alanlarına merakın artabilir. Bir yandan bireysel tutum sergilerken bir yandan eğitim, planlama ve düzenleme işleri seni yakından ilgilendirecek. 28 Eylül’de iletişim gezegeni Merkür öncü burçta geri gidecek. 11. evde okul, grup, kalabalık, etkinlik, çoğulculuk, dernekler, kalabalık topluluklar konusunda her ne varsa irdelemek isteyeceksin.

Gündemindeki yoğun temponun bir sebebi var. 

İş, kariyer, eğitim, yurt dışı konuları, başka bir ülkede yaşam, taşınma, sağlık, bebek sahibi olma gibi konularda sana bilmediğin bir gündemi sunabilir. Ancak çözüm odaklı ve kararlı olmanı sağlayan bu döngüde yaşamın da değişebilir. Aklın ile hareket etmeyi seven biri olarak seçeneklerin konusunda imtihanların da olacak.  Geçen aydan beri ortaklık gibi görünen ilişkilerinde fikir çatışması yaşıyorsun. Bu kadar dikkatli olmana rağmen insanların aynı özeni sana göstermediğini göreceksin.

Haftanın tavsiyeleri:

Ayrılmak kolay olmayabilir ama karşına çıkan kişi aklını başından alabilir.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 13476

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA