Yay Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Eylül)

Bu haftanın gündemi: Olgunlaş, içindeki yaramaz çocuk bir boşluk bulup kendini belli ediyor. .

Haftaya sert bir açılışla başlıyoruz.

 Bu dönem toprak burcunun detaycı, eleştirel kişiliği ile senin meraklı ve zaman zaman endişeli olabilen doğan ile birleşiyor.  Ve ortaya hırslı, mücadeleci birini çıkarıyor! İstediğini elde etmek için elinden geleni ardına koymayacağın, gerekirse çatışmalara girmekten çekinmeyeceğin bir dönemdesin.

İradeni kontrol etmelisin…

Bu günlerde ikili ilişkilerin de endişeli ve vesveseli olabilirsin. Uçan kuşu kıskanma halin karşı tarafı sıkabilir. Ayrıca bu günlerde kendini arkadaşlık ilişkilerin arasında boğulmuş hissedebilir, onların sana yeterli özgür alanı tanımadığını düşünebilirsin. Harcamalarına dikkat etmelisin. Ani yolculuklar ya da rahatsızlıklar için ihtiyacın oluşabilir.

Haftanın tavsiyeleri:

Gökyüzün getirdiği rahatlama hissi ile geçmişteki stres ve tasalarından uzaklaşıyorsun.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 16835

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR