Yay Haftalık Burç Yorumu (15-21 Temmuz)

Bu haftanın gündemi:Belki de bazı ilişkilerin kalıcı olması için daha sakin olman gerekebilir. 

Sahip olduklarına sıkı sıkı sarıl!

16 Temmuz'da Ay Tutuluyor. Haftanın ilk günlerinden itibaren hâkimiyet hep sende olsun isteyeceksin. Eğer yeni bir iş kurduysan ya da kurmak üzereyse etrafındaki kişilere güvendiğinden emin olmalısın. 

Bazı hatıralar aslında ders almak içindir.

Bunu bir yere not et, bu hafta için sana gerekli olacaktır. Çarşamba günü mümkünse insanlarla ağız dalaşına girme olur mu, yanlış anlaşmalar bambaşka konuların açılmasına neden olabilir.

Haftanın tavsiyeleri:

Ağır aksak giden işlerden memnun kalmayacağın kesin, bu yüzden yeni bir planlama ya da organizasyon seması hazırlaman gerekecek. 

Özel günler!

16 Temmuz bilmediğin sırlar ve gizemli konuların açıklanması anlamına gelirken, maddi konulardaki aksaklıklar ortaya çıkacak.

Bu hafta kariyer, aşk ve ilişkiler konusunda sizi daha neler bekliyor merak ediyorsanız, detaylı burç yorumlarınızı okuyacağınız ayrıntılı haftalık yoruma gidebilirsiniz.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 18131

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI