YAY BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

2019 yılının başından bu yana bazı şeyleri yoluna koymak için didinip duruyorsun. Kolay kolay pes etmeyen tarafınla, kendi çizginde ilerlemeye çalışman takdire şayan. Çevrende yaşanan olaylardan da anlamsız ve hak etmediğin bir şekilde payını aldığını en iyi sen biliyorsun. Mayıs ayındaki gökyüzü, bu duygusal savaşların, etrafında dönen türlü oyunların son bulacağını avaz avaz bağırıyor. Artık huzurla derin bir nefes alabilirsin. Zaten her şeyden öte bunca zaman ne kadar değiştiğini ve yol kat ettiğini en iyi sen biliyorsun.

Üzerindeki kara bulutlar dağılıyor.

Fikirlerini açık yüreklilikle söyleyecek cesaretin var. Gel gör ki düşüncelerine rest çeken ya da sözlerini kişisel bir ego, üstünlük savaşına dönüştürmeye çalışan kişilerle karşı karşıya kalabilirsin. Ne yazık ki her söz her yerde söylenmiyor. Bunu sen de biliyorsun. O yüzden bazı düşüncelerini kendine saklamanda fayda var. Mayıs ayı ile birlikte artık gerçekten ne istediğine karar verecek ve yaşamına dair önemli kararlar alacaksın. İnsanların seni anlamadığını düşünerek üzüldüğün günleri geride bırakıyorsun. Yanlış anlaşılır mıyım? gibi hassasiyetlerin azalmaya başlayacak.  Gelecekten beklentilerine odaklanarak, üzerindeki kara bulutları dağıtmaya başlayacaksın.

Hayatını kökten uca değiştireceğin, yenileneceğin fırsatlar geliyor.

Yaşadığın iyi kötü ne varsa büyük tecrübelere dönüştürdün. Hayata karşı dimdik bir duruş sergilemen özellikle yakın çevrenin dikkatinden kaçmayacak. Mayıs ayında elinde bir sihir değneği varmışçasına, başkalarının hayatına önemli katkılarda bulunacaksın. Etrafında senden yaşça küçük birinin yaşadığı psikolojik sarsıntıya vereceğin destek ciddi bir meselenin önüne geçmeni sağlayabilir. Diğer yandan toplumsal yardım platformlarında, bağış kampanyalarında yer alabilirsin. Katılacağın davetlerde ya da topluluklarda hayatını kökten uca değiştireceğin, bambaşka fırsatlar yakalayabilirsin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 29770

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI