2019 YAY BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Geçmişi geçmişte bırak! Yeni bir aya, yeni gelişmelere, yeni hayallere odaklanma vakti geldi çattı. Şubat ayında hem duyacakların hem de dâhil olacaklarınla bambaşka duygular hissedeceksin. İletişim alanında yaşadığın sorunları telafi edecek günler seni bekliyor. Bu ay arkadaşlıkların, bağlantıların ve sosyal ilişkilerin güçlenirken, ertelediğin eğitimlerini ya da seyahatlerini yeniden programına alabilirsin. Diğer yandan sevdiklerinle, yakın çevrenle ve ailenle ilişkilerini güçlendirmek adına harekete geçebilirsin. İşin özü şubat ayı sana hem maddi hem de manevi yanını dengede tutarsan huzurlu günlerin olacağını işaret ediyor.

Şaşırtıcı haberler alacaksın.

Birkaç ay önce hiç sorgulamadan hayatına aldığın bazı insanları, bu ay aynı hızla hayatından çıkarabilirsin. Şubat ayında alacağın haberler şok etkisi yaratacak. Hiç aklına gelmeyecek insanların karıştırdığı işlere, dedikodulara ve ilişkilerine çok şaşıracaksın.  Eline geçen fırsat sana karşı bazı itirafları da ortaya çıkarabilir. Sen ne yaparsan yap ailenden bazı kişilerin kendi bildiklerini okuyacaklarını, seçimlerinin kurbanı olduklarını, sorunları büyüttüklerini samimi sözlerle duyabilirsin. Yakın akrabalarınla, özellikle kuzeninle ilgili bazı konular seni derin düşüncelere itebilir.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 30509

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI