2021 YAY BURCU OCAK MART AYLIK YORUMU

Tuttuğunuzu Koparacaksınız!

Mart ayıda mücadele gücünüzü içinizde hissedeceksiniz. Kedinizi eksik hissettiğimiz konuların altını çizecek ve kedinize hedefler belirleyeceksiniz. Azminizi ve hırsınızı doğru yönlendirmek sizi çevrenizdeki insanlardan bir adım öne taşıyabilir. Prensiplerinizi ve sınırlarınızı belirlemek sizin inisiyatifinizde olacak. Çok fazla bireysel kararlar vermeniz bu ay eleştiri konusu olsa da kararlılığınız ağır basacak. Kariyer yaşantınızda önemli atak yapacağınız fırsatları mutlaka değerlendireceksiniz. Bu ay aldığınız kararlardan ilerleyen aylarda pişmanlık duymak gibi bir niyetinizin olmadığını arkadaş çevrenize kanıtlamak isteyeceksiniz. Fakat kendinizi gerçekleştirmek ve kanıtlamak konusunda abartıya kaçmamalı cesaretinizi kontrol altında tutmalısınız. Bu ay sorun yaşayacağınız insanlar sizinle paralel karakterli insanlar olabilir.

  • Kendinize ayırdığınız zaman dilimini artırarak hobilerinize, aktivitelerinize daha çok ağırlık vermek isteyebilirsiniz.
  • İlişkisi olan bir Yay burcuysanız sevgiliniz onu önemsemediğinizi sık sık önünüze tartışma nedeni olarak getirebilir.
  • Arkadaş çevrenizde yaşam tarzınıza getirilen eleştirileri kolaylıkla savuşturabileceksiniz.
  • Aileniz onlar ile daha çok fikir alışverişinde bulunmanız gerektiğini düşünebilir.
  • Çalışan bir Yay burcuysanız alanınız ne olursa olsun performansınız ile göz dolduracaksınız.
  • Akraba ilişkilerinde bir türlü doğru iletişimi yakalayamadığını düşündüren anlar olabilir.
  • Çocuk sahibi olan bir Yay burcuysanız onlara aldığınız hediyelerde, eşyalarda eğiticiliği ön planda tutmaya çalışacaksınız.

Savaş Gezegeni Çevrenizi Gündeminize Taşıyor

4 Mart’ta Mars, hava burcunda konumlanacak. Mücadele gezegeni çevrenizdeki insanların problemlerini sizinle olan iletişimini gündeminize taşıyabilir. Yakın arkadaşlarınızın dertlerine daha çok kulak vermeye ve onlara fikir vermeye başlayabilirsiniz. Sizin de farkında olduğunuz hatalarınızın çevrenizdekiler tarafından önünüze getirilmesi hoşunuza gitmese de problemleri çözücü olacaksınız. Güven ile alakalı sorunlar yaşayabilirsiniz. Sırlarınızı güven altına almak adına sadece yakın olduğunuz insanlara vereceksiniz. Daha önce sizi eleştiren insanları bir arada görmeyi size karşı oluşturulmuş bir ‘’ittifak’’ gibi yorumlayabilirsiniz. Aile bireyleri arasında herkesin gönlünü hoş tutmaya çalışırken yorulan siz olacaksınız. Fakat ailenize verdiğiniz değer anlaşılacak.

  • Daha önceden yakın olduğunuz bir arkadaşınızın arkanızdan konuştuğu kulağınıza gelebilir.
  • İş arayışı içinde olan bir arkadaşınız var ise ona referans olabilirsiniz.
  • Çalışan bir Yay burcuysanız otoriter bir yönetici ile çalışamayacağınızı anlayabilirsiniz.
Mart ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 18839

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR