2020 YAY BURCU OCAK AYLIK YORUMU

2020 yılının sizi sakinleştirecek, dinginleştirecek, içsel huzurunuzu korumaya alacağınız ayına hoş geldiniz. Yorucu, koşturmayla, kaygılarla geçen aylardan sonra tüm bunlara en çok ihtiyacı olanlardan biri de açıkçası sizdiniz. Ani değişimler, mecbur kaldığınız değişimler ruhsal olarak sizi bir hayli zorlamıştı. Akışınızı, ritminizi dengede tutmaya çalışmak için epey efor sarf etmiştiniz. Zaman zaman yaşamınızda olmazları olduran bir yılı geride bırakırken, artık prensiplerinizden ödün vermek istemeyeceksiniz. 2020 yılının ocak ayında yaşam standartlarınızı yükseltmenin, duygularınızı en güzel şekilde yaşamanın peşine düşeceksiniz. Düşünce yapınız revizyondan geçerken çevrenizdeki birçok kişiyi de şaşırtmış olacaksınız. Özellikle asla dediğiniz konulara daha ılımlı yaklaşmanız, yakınlarınızı da etkileyebilir.

Ocak ayında kendinize uzun vadeli planlar yapmaya başlayacaksınız.  

Hatta bu ay itibariyle hayalleriniz yönünde görüşeceğiniz kişiler size önemli desteklerde bulunabilirler. Yapmak istediklerinizi hayata geçirme şansı yakalayabilirsiniz. Bu süreçte mecbur olmadığınız sorumluluklarınızı da askıya alabilirsiniz. Daha emin, daha ciddi adımlar atarken bazı kişilerin sizi kıskandıklarına ve sizi tatlı sözlerle ikna edip yolunuzdan alıkoymaya çalıştıklarına şahitlik edebilirsiniz. Çevrenizdeki sorunlara seyirci kalmak istemeyeceksiniz. Gelin görün ki keskin çıkışlarınız sizi haklıyken haksız duruma düşürebilir. Aman dikkat!  Tüm bunlarla birlikte kendinizi sık sık anılar içinde kaybolurken bulabilirsiniz. Geçmişte size iyiliği dokunan, sizi olgunlaştıran yol gösteren, hayatınıza önemli dokunuşlarda bulunan kişileri özlediğinizi fark edebilirsiniz. Bu dönemde eski okul arkadaşlarınızı, aile dostlarınızı sosyal medya üzerinden bulmaya çalışabilirsiniz. Duygularınız güç kazanıyor! Hislerinde yanılmadığınızı bir kez daha anlayacağınız haberler alabilirsiniz.

Gökyüzü size yeni kapılar açacak.

2020 yılı sizin yılınız olacak! Gerek 2020 yılındaki gökyüzü olayları gerekse tutulmalar sizin burcunuzda aksiyon alacağı için ciddi anlamda büyük değişimleri barındırıyor olacaksınız. Evet, belki 2019 yılında Jüpiter’in sizde yarattığı kırılmaların hayatınızda büyük faydası olmadığını düşünüyor olabilirsiniz. Ancak her şeyin zamanla başka bir boyuta büründüğünü 2020 yılı ile anlayacaksınız. 2019 yılının olduğu gibi 2020 yılının da sizinle ilgili büyük planları ve değişimleri var. Gezegenlerin pozisyonları burcunuza doğru akarken 2020 yılındaki gökyüzü size yeni kapılar açacak. İşte bu noktada ne kadar cesur olduğunuzu da sınamış olacak. Geleneksel bir burçsunuz. Zihninizin yönetilmesinden asla hoşlanmazsınız. 2020 yılında da kimsenin sizi yönetmesine izin vermeyecek tam tersine yönetmek ve yönlendirmek isteyeceksiniz.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 47013

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR