2020 YAY BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Hayatınıza yeni bir soluk katmak, sil baştan başlamak isteyeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Bu ay değişime, gelişmeye, araştırmaya her zamankinden daha hevesli bir tutum sergileyeceksiniz. Ancak bazı anlarda duygularınız yükselişe geçebilir. Aylardır kalbinizi sıkıştıran, cesaretinizi kıran, vesveselerinizi artıran durumları daha da hisseder hale gelebilirsiniz. Bu durum sizi zaman zaman içe kapanık bir ruh haline sokabilir. Nisan ayının gündemi çevrenizi daha farklı bir gözle değerlendirmenizi sağlayabilir. Dertten büyük dertler varmış derken, kendinizi toparlama sürecine girebilirsiniz. Daha soğukkanlı davranmaya daha analitik düşünmeye, çözüm odaklı olmaya çalışabilirsiniz. Çevrenizdeki birçok kişinin büyük kırılmalardan geçtiğine tanıklık edebilirsiniz. Kariyeri, özel hayatı dağılan kişilere vereceğiniz destek sandığınızdan daha da önemli olabilir.

Verdiğiniz mücadelenin karşılıksız kalmayacağını hissedeceksiniz.

Nisan ayının hızlı gündeminde alacağınız kararlarla, hislerinizi dile getirme biçiminizle, bilgi ve tecrübelerinizle dikkat çekeceksiniz. Analitik, gerçekçi düşünmeye başlayacak ve geleceğiniz garanti altına almak için kendinizi daha donanımlı bir hale getirmek için çabalayacaksınız. Bu süreçte en büyük yardımcınız sabrınız olacak. Önyargılardan uzaklaşarak, hayatın getirilerini dengede tutmaya çalışabilirsiniz. Duruşunuzu, emeklerinizi, mücadelenizi korumak için verdiğiniz çabanın karşılıksız kalmayacağını hissederek çizdiğiniz yolda ilerleyeceksiniz. Zor sınavları, sizi sınayan durumları bertaraf etmek için hızlı ve pratik düşünen tarafınız destek olacak. Tüm bunlarla birlikte nisan ayında sezgilerinizin sizi yanıltmadığını anlayacağınız olaylara tanıklık edebilirsiniz. Bilhassa yakın çevrenizdeki kişilerin yaşadığı karışıklıklar bazı gerçeklerin de açığa çıkmasına zemin hazırlayabilir. Yılın başında tanıştığınız bazı kişilerin gerçek niyetlerini çözmeye başlayabilirsiniz.

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 21925

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR