YAY BURCU MART AYLIK YORUMU

Yaşam alanını dengede tutmaya ihtiyacın var. Geçtiğimiz birkaç ayda başına ne geldiyse birçoğu dış etkenlerden kaynaklanmıştı. Müdahale edemediğin, önüne geçemediğin her detayla ayrı ayrı uğraşmak seni hem fiziksel hem de ruhsal olarak yordu. Mart ayında sakinliğe, huzura ve kendine odaklanmak isteyeceksin. Aklında birçok şey var ama bir türlü odaklanamıyor musun? Yapabileceğine dair kendine olan inancın sarsıldı mı? İlkbaharın güneşli, canlanan havasına kucak aç. Geriye dönüp baktığında ne kadar çok değiştiğini en iyi sen biliyorsun. Duygularını kontrol edebilirsen, adım atman da o kadar kolay olacaktır. Güven kendine.

Kırgın ayrıldıklarınla yüzleşiyorsun.

Geçmişe dair sorgulamaların, anıların aklından geçerken Gökyüzü, ilerlemeyi unutma diye fısıldayacak. Bir yerlere takılıp kalmak zaman kaybetmene neden olabilir. Tecrübelerini yolunu aydınlatmak için kullanırsan, olaylar karşısında daha da olgunlaştığını fark edeceksin.  Alacağın bazı kararlarla oldukça net olacaksın. Geçmişin acı veren taraflarıyla yüzleşip, geçmişi geçmişte bırakmak isteyeceksin. Bununla birlikte Mart ayında geçmişte kalbini kırdığın biriyle, hiç ummadığın bir anda karşılaşıp yüzleşebilirsin. Telafi niteliğinde yapacağın her konuşma vicdanen, ruhen rahatlamanı sağlayacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 25249

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI