2021 YAY BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül Ayın En Seveceni Sensin

Bilinçaltın uyanıyor. Öğrenmeye ve yenilenmeye olan isteğin artacak. Gönül kapılarını, hedeflerine ve sevdiklerine yine açıyorsun. Sorunlar ile kısa yoldan nasıl baş etmen gerektiğini gösteren bu sefer tecrübelerin olacak.

Gerektiğinde Değişeceksiniz

Eylül ayı sizi bütün ivmesi ile karşılayacak. Siz kendinizde yaptığınız yeniliklerle mesafenizi hep kısa tutacaksınız. Bu sayede hızlansanız bile yorulmayacaksınız. Durum değerlendirmesini en iyi yapabildiğiniz bir gökyüzü altındasınız. Avantajlarınızı ve kriz yönetiminizi bu ay konuşturmanız gerekebilir. Kendinize olan güveniniz işinizi kolaylaştıracak. Motivasyonu düşük, korkak hareket eden insanlar ile anlaşamadığınız bu ya daha net hatları ile göreceksiniz. Sızlanan değil başarıya aç insanlar ile yolunuza devam etmek isteyeceksiniz. Hayattan ne beklediğinizin bilincine varacak ve imkanlarınızı bu doğrultuda yeniden revize edeceksiniz. Olayları sezinleyebilme kapasitesiniz artacak. Öğrenmeye olan hevesiniz artarken zihninizin keskinliği ile algılarınız açılacak. Eylül ayı size tabiri caizse bir ‘’akıl uyanması’’ veriyor.  Eylül ayı sizin için büyük bir tecrübe madeni olacak. Kazdıkça yeni şeyler öğreneceksiniz. Artık entrikalar ile dedikodular ile uğraşmak istemeyeceksiniz. Gözden uzak ancak işlerini bir şekilde yürüten biri haline geleceksiniz. İletişiminiz yalnızca yakın çevreniz ile olacak. Kendinize duvarlar yapacaksınız. Ve o duvarlar samimiyetsiz ifadeleri görmemenizi sağlayacak. Başkası adına çok üzülen ve sorunları ile baş etmek isteyen kişiliğiniz biraz değişecek. Çünkü sizin üzüldüğünüz kadar size üzülmediklerini ve fark edilmediğinizi anlayacaksınız. Sizi duygusal olarak önemseyen hislerinize kıymet gösteren kişiler gözdeniz olacak.

  • Şartlar değişirde insan değişmez mi? Kendinizi tekrar ettiğinizi düşündüğünüz yerde yenilikleri takip edeceksiniz.
  • Moda konusunda oldukça ileri gideceksiniz. Giydiğiniz kıyafetinizden makyajınıza kadar dikkatler üzerinizde olacak.
  • Çalışan bir Yay burcuysanız, iş yerinizde yaşanan sorumlara yeni çözümler ile yaklaşacaksınız.
  • Aile içinizdeki bireyler ile özel günlerinizi daha çok hatırlayacak ve kutlamadan geçmeyeceksiniz.
  • Arkadaş grubunuz içerinizde sizi kıskanan biri olduğunu fakat bunun farklı nedenlere dayandığını öğreneceksiniz.
  • İlişkisi olmayan bir Yay burcuysanız, platonik olarak hoşlandığınız kişi ile bağlantı kurmak için ortak alanlarınızı kullanmak isteyeceksiniz.
Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 30597

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA