2022 YAY BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Heyecanlısı

Hatalardan ders çıkardığınız bir yılı geride bıraktınız. Hayatın size kazandırdığı tecrübe, birçok konuda kendisini belli edecek. İlk aydan itibaren gündeminiz yoğun bir tempoyla ilerlerken alacağınız haberler sizin mükafatınız olacak. Hareket halinde olacağınız Ocak ayında heyecan hayatınızdan eksik olmayacak. Ocak ayının “En Heyecanlısı” sizsiniz sevgili Yaylar.

Tempolu Günlere Hazır Mısınız?

2022 yılına oldukça hızlı bir giriş yaparak start veriyorsunuz. Burcunuzda hareket eden Ay ve devam eden Venüs Retro’su sizi bambaşka bir yıla doğru sürükleyecek. Geçmişte yaptığınız hatalardan ders aldınız. Bazen kendiniz bazen de sevdikleriniz için birçok fedakarlıkta bulundunuz. Zorluklardan kaçmadığınız gibi çoğu zaman da elinizi taşın altına koydunuz. İşte şimdi bunların mükafatını toplama vakti. Pişmanlık kelimesine yer yok hayatınızda. Kızgınlıklarınızı bir kenara bırakacak ve hayatınızdaki kırgınlıkları telafi etmek için daha fazla çaba sarf edeceksiniz. Bunu yaparken de empati yapmayı unutmayacaksınız. Burcunuzda hareket eden mücadele gezegeni eşliğinde başlayacağınız 2022 yılının Ocak ayı, sizin temponuzun bir hayli yüksek olacağını işaret ediyor sevgili Yaylar. Hazır mısınız?

  • Sınırlarınızı net bir şekilde çiziyorsunuz. Bencil, sürekli olarak kendisini düşünen kişileri hayatınızdan çıkarıyorsunuz.
  • Yakın çevrenizde yardıma ihtiyacı olan kişilerin yardımına adeta hızır gibi yetişeceksiniz.
  • Evli bir Yay burcuysanız, eşinizden gelecek müjdeli haberler ayaklarınızı yerden kesebilir.
  • Eğer çalışan bir Yay burcuysanız, çalışma ritminizi belirleyecek ve temponuzu kontrol altında tutacaksınız.

Gökyüzünün Maviliklerine Tanıklık Ediyorsunuz

18 Ocak’ta burcunuza taşınacak olan Ay Düğümleri, şansın sizden yana döneceğini işaret edecek. Bir süredir ısrarla üzerinde uğraştığınız fakat bir türlü sonuca ulaştıramadığınız konuları tekrar karşınıza getirecek olan Ay Düğümleri, bu sefer hata yapmayacağınızı belirtiyor. Karamsar ruh hali ortadan kalkarken gökyüzündeki maviliklere şahitlik edeceksiniz. Kariyer evinizdeki gelişmeler Ay Düğümleri ile birlikte daha fazla öne çıkarken, çalışmayan Yay burçlarının yüzünü güldürecek. Bir süre önce başvuruda bulunduğun kurumlar, sizi iş mülakatlarına çağırabilir ya da gerçekleştirdiğiniz iş mülakatları ile ilgili olumlu geri dönüşler alabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 29811

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA