YAY BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Son birkaç aydır kendini ne kadar yıprattığının farkında mısın? Evet, içinden hayat üzerime üzerime geldi, çıkmaza düşürdü beni diyor olabilirsin. Ama diğer yandan gereksiz ayrıntılara, insanların söylemlerine takılıp kaldığını da kendine itiraf etmen gerektiğini vurguluyor Gök kubbe. Unutma ki senin için güçlü günler yakın, hayallerini, ideallerini, başarmak istediklerini hatırla. Seni yolundan alıkoyacak duygu geçişlerine, geçmişe dair çıkmazlarına ve samimiyetinden şüphe ettiğin insanların müdahalelerine izin vermezsen önemli bir yol kat edeceksin. Temmuz ayında senin için hedeflerini belirleme ve planlama dönemi başlayacak. Potansiyelini görmek isteyecek, güçlü taraflarını yeniden ortaya koymaya çalışacaksın.

Şoke olacağın haberler alabilirsin.

Dönem dönem çevreni kendini beğenmiş kişiler sarıp sarmalayabilir. Seni hayrete düşürecek davranışlar sergileyebilirler. Bu kişilerin bazılarıyla iş gibi zorunlu nedenlerle görüşmeye devam etmek zorunda kalabilirsin. Sosyal çevrendeki bazı gençlerin birtakım olaylara karıştığını ya da ani beklenmedik kararlar aldıklarını öğrenebilirsin. Bu ay açıkçası şoke olacağın haberleri ve olayları da barındırıyor. Yakın arkadaşının nedensiz yere senden uzaklaştığını fark edeceksin. Telefonlarına geç dönmesi, zoraki konuşmaları ve buluşma isteğine programım var gibi cümlelerle kayıtsız kalması seni derinden düşündürecek. Kendini sık sık bu durumu sorgularken bulabilirsin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 40748

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI