2021 YAY BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Haziran Ayının En ‘’Esrarengizi’’ Sensin

Yaşamını bir bilmece kutusu gibi düşünürsek; bulunamaz bilmecelere sahip olduğunu görebiliriz. İnsanların meraklarından sıkıldın. Fakat bunun bir dönem olduğunu insanlara anlatmaya çalışarak vakit kaybetmeyeceksin.

Sezgilerinizin Peşine Düşeceksiniz

Sezgileriniz, Haziran ayında size yön verecek. Ne de olsa içinde Retro var… Sahip olduğunuz sorunlarınızı düşüneceksiniz. İçinde çıkamadığınız kaygılarınız için çıkış yolu bulmaya çalışacaksınız. Ser verip sır vermeyeceksiniz. Sorunlarınızı dertlerinizi kendi içinizde halletmek isteyeceksiniz. Bu konuda ketum davranmak isteyeceksiniz. İçinizde biriktirdiğiniz ölü duygular, zaman zaman fazla ani duygusal patlamalara dönüşebilir. Fakat siz mücadeleden vazgeçen bir insan olmadınız. Mücadele ateşinizi hep diri tutmak için elinizden geleni yapacaksınız. Geçmişe dair hesaplaşmalarınızı bu ay yapacaksınız. Duygusal bir muhasebe yaparken, ailenizi ve size olan desteklerini göz ardı etmeyeceksiniz. Ruhsal anlamda zaman zaman bir daraltı hissedebilirsiniz. Fakat sizi motive eden taraflara odaklanarak, bu sorunu üzerinizden atacaksınız. Sırlarınız, sakladıklarınız ile esrarengiz bir hava uyandıracaksınız. İnsanlar yaşantınızı merak edecek. Cevapsız bırakacağınız soruların yığıntıları arasında yüzebilirsiniz. Fakat biraz da gizemli olmayı ve merak uyandırmayı seviyorsunuz. İkili ilişkilerinizde kelimeler ile anlatamadıklarınızı gözleriniz ve hareketleriniz ile anlatmaya çalışacaksınız. Sizi iyi tanıyan insanlar size yetiyor. Yeni arkadaşlıklara kapalı olacağınız bir dönemdesiniz. Yeni sorulara maruz kalmak istemeyeceksiniz.

  • İlişkisi olan bir Yay burcuysanız, karşı tarafın sizi ailesi ile tanıştırmak istemesine çekimser yaklaşacaksınız.
  • Kariyer hayatınız için hırslı davranacaksınız. Sizi ardında bırakmak isteyen ‘’piyasaya’’ boyun eğmeyeceksiniz.
  • Donanımlarınız konusunda ilerleme kaydetmek, kazanım üzerine kazanım elde etmek isteyeceksiniz.
  • Sizi sınırlayan bir aile baskısı olduğunu hissediyorsanız, ayrı bir eve çıkmak için girişimlerde bulunabilirsiniz.
  • Arkadaş grubunuzda yaşanan tartışmalardan bıktınız, bu konularda fikrinizi söylememeyi tercih edeceksiniz.
  • Elinize gelen davetiyeler konusunda seçici davranacaksınız.
  • Sizi uzun zamandır aramayan, işi düştüğünde sizi hatırlayan insanların mesajlarını ve telefon çağrılarını sakince cevapsız bırakacaksınız.
  • Ailenizle olabilecek fikir ayrılıklarında, kendinizi daha güçlü ifade etmek adına iğneleyici kalıplar kullanabilirsiniz. Aman dengeli olmaya dikkat!
  • Çalıştığınız yerde suskun tavrınız dikkat çekebilir. Bazı arkadaşlarınız bu konuda sizinle iletişime geçmek isteyebilir.

Bu ay 2021’in en iddialı ayı. Eğer önemli bir işiniz varsa ayrıntılı yorumunuzu edinmeyi unutmayın…


Toplam Görüntülenme : 29922

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA