YAY BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Dolu dolu geçecek Kasım ayına hızlı bir başlangıç yapacaksın. Son birkaç ayın yoğunluğunu üzerinden atmak isteyeceksin. Dinlenmek, omuzlarına binen yorgunluklarından arınmak için zaman oluşturmaya çalışacaksın. Motivasyonunu düşüren, hevesini kaçıran gereksiz dertlerini derinlemesine sorgulayacaksın. Sosyal olarak da oldukça aktif bir döneme giriyorsun. İletişim kurma konusunda kendini güçlendirdiğini fark edeceksin.  Kararlı ve bilgili konuşmaların oldukça dikkat çekici nitelikte olacak. Ancak kendini konuşmaya kaptırarak etrafındakilerin söylediklerine odaklanamayabilir ve dinleyici olmaktan çıkabilirsin. Bu durum bazı kişiler tarafından bencilce algılanabilir. O yüzden de sana tavsiyem konuşmalarında ölçülü davranmaya çalışman olacak.

Bu ay gündeme iletişim gezegeni Merkür yerleşiyor.

Zihni ve analitik yapıyı yöneten iletişim gezegeni geri gidiyor. Senin 12.Evinde etkili olurken korkularınla yüzleşmen gerektiğini işaret edecek. Neyse ki yönetici gezegenin sana favori sunmaya devam ediyor ve bu gündemi biraz daha kolay atlatabileceksin. Seni yönetici gezegenin Merkür Retro’sunun etkisinden bir süre koruyacak. Su burcunda meydana gelen geri hareket bu ay ilişkilerde güven konusunu öne çıkartıyor. Çevren dâhil birçok kişinin ilişkisine dair olmadık dedikodular kulağına gelebilir. İlişkine sarılmak ve korkularının üzerine gitmemek için elinden geleni yapacaksın.

Kasım ayında kalbine söz geçiremeyeceksin.

Aşka tövbe etmiş bir Yay burcuysan, seni bilgisiyle, konuşmalarıyla, birikimleriyle etkileyecek biriyle tanışabilirsin. Geçmişte yaralanan kalbinden dolayı geri adım atmayı düşünebilirsin.  Gökyüzü aşka şans ver diyor! İlişkisi olan bir Yay burcuysan, sevgilinin bu ay yapacağı küçük sürprizler seni şımartacak. Eğer bu yaz ayında tatile çıkamadıysanız, birlikte sonbahar havasının tadını çıkaracağınız bir yere seyahat edebilirsiniz. Evliliğinde sorunları olan bir Yay burcuysan, sorunların üçüncü şahıslardan kaynaklandığını fark edeceksin. Özel hayatınıza müdahale etmeye çalışanlara karşı tavrın sert olacak. Boşanma sürecinde olan bir Yay burcuysan, bu süreci yönetmek senin için biraz zor olabilir. Haklarını almak isteyeceksin. Çocuklu bir Yay burcuysan, çocuklarının eğitimleriyle ilgili koşturman gerekebilir. Çocuklarını özel ders, takviye kurs gibi alanlara yönlendirmen gerekebilir.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 27334

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI