2020 YAY BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Planı Olmayanlar Düşünsün!

Yeri geldi tasarruf yeri geldi fazla harcama yaptınız, ancak Eylül için plansız olmayı gözünüzde asla canlandırmayacaksınız. Diğer burçlardan daha garanti adımlar atmak ve yol haritası belirlemek için zihninizin en derin çekmecelerine kadar ineceksiniz. Ne kadar çaba sarf ettiğinizi ve ne kadar düşündüğünüzü sadece siz biliyorsunuz. Eylül ayının her yönden iyi bir şekilde geçmesi için temennilerden çok daha fazlasını yapacaksınız. ‘Bana sonuçlarla gel’ sözü çokça gündeme gelirken size karşı dürüst davranmayan kişilere, ki bu kişiler aile üyeleri olsa bile cevabınızı esirgemeyeceksiniz. Planlarınızı bir saat gibi tıkır tıkır ilerletmek için aklınızdaki şüpheleri de bir bavula koyup o bavulun yerini unutmalısınız. Siz yolunuza gelebilecek bütün engebeleri aşmak için ‘istek’ olgusunun yeterli olduğunun farkındasınız. Farkında olmayanlar ise zaten Eylül ayında önemli sınavlar verecekler.

  • Ev ve okul değiştirmek isteyen Yay burçlarını önemli süreçler bekliyor.
  • Ailenizle uzun zamandır görüşmüyorsanız onlardan haber almak moralinizi yükseltecek.
  • Sevdiğiniz insanlar ne gibi davranışlar gösterirse göstersin onlarla uyum içerisinde yaşamak için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz.
  • Boşa harcanan zamanın geri gelmediğini söylenen sözlerden sonra daha net göreceksiniz. İçi dolu olmayan sözler size göre değil.

Yumuşak Tavırlar Sizin Avantajınıza Olacak

Sosyal yaşantınızda mesafeli ve ketum birisi olarak görünseniz de içiniz bambaşka. Sizinle bu ay daha fazla iletişim kurmak isteyen ve arkadaş olmak isteyen kişiler olabilir. Gök kubbe çevrenizi genişletirken dostlarınızı da unutmayacağınızı vurguluyor. Arkadaşlık ilişkilerinizi kuvvetlendireceksiniz. Sizden çekinen insanlara bunun nedenini sorsanız da cevap alamayabilirsiniz. Yanlış yapan kişiler sizden akıl almak isteyebilir. Ancak sizden çekinen insanlara sert tepki vermemek aranıza mesafe girmesini önleyecektir.

  • Eğitim alanında görev yapan bir Yay burcuysanız öğrencilerinizle daha fazla ilgilenmek ve imkanlar dahilinde aileleriyle kısa görüşmeler yapmak isteyebilirsiniz.
  • Yönetici konumunda olan bir yay burcuysanız çalışanlarınızdan birinin ailevi problemi sizi de derinden üzebilir.
  • Yakın bir dostunuzun kamusal alanda yaşadığı bir sorunun çözümünü araştırmak isteyebilirsiniz. Çevrenize birkaç telefon açmak gündeme gelebilir.

Tempo Artıyor

Güzel bir tatilin ardından, yazı ardınızda bırakıp sonbahara hızlı bir tempoyla giriş yapıyorsunuz. Kendinizi yeni gelişmelere hazır hissederken, yaptığınız her davranışın ve verdiğiniz her kararın bir sebebi olduğunu Eylül ayının ilk günlerinden itibaren hissedeceksiniz. Belli adaptasyon problemleriniz olsa da önünüze bakmak ve plan odaklı yürümek için yoğun bir çaba içine girebilirsiniz. Eylül ayı zorlayan günleri barındırıyor. Ancak diğer yandan gündelik hayatınızda tesadüf gibi görünen durumların size mesajları olacak. Haziran ayından bu yana ateş burcunda yücelen Mars, 10 Eylül’den itibaren kendi burcunda geri gitmeye başlayacak. Bu süreçte birtakım aksilikler yaşanabilir. Meydan okumak, cesur konuşmalar yapmak isteyeceksiniz. Mars’ın 67 gün boyunca geri gidecek olmasıyla özellikle Eylül ayının sonuna kadar enteresan süreçleri de beraberinde getirecek.

  • Eğer bu dönemde aileden ortaklı bir yeri satmaya çalışıyorsanız, sizin haberiniz olmadan alınan kararları ve planları öğrenerek bu konuya dair fikirlerinizi değiştireceksiniz.
  • Maddi anlamda bir takım beklentileriniz olsa da bu beklentilerin zamanında gelmemesi sizi gerebilir. Borç verme konusuna ekişi gibi yumuşak bir tavırda yaklaşmayacaksınız.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 33851

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR