YAY BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Bulunduğunuz şartların rahatlığı ani değişimler için sizi harekete geçirmeyebilir. Ancak unutmamalısınız ki kararlarınız hem geçmiş tecrübelerinizi hem de gelecek planlarınızı etkiliyor. Kafanızdaki soru işaretlerini bertaraf etmek için yoğun düşünceler içine girebilirsiniz. Temmuz ayının getirileri her ne kadar zorlayıcı olsa da hayata karşı tutumunuz, seçimleriniz ilerleyen aşamalarda sizin için oldukça belirleyici olacak. Bu süreçte konfor alanınızı, motive olma tarzınızı, içsel potansiyelinizi korumaya almalısınız. Bunları yapmak uzun vadede sandığınızdan çok avantajlı olacaktır. Destek almak ve destek vermek için daha doğru bir zaman olmadığını Temmuz ayının ortalarında daha iyi hissedebilirsiniz.

Yeni Projeler, Yeni Hedefler…

Temmuz ayı itibariyle belki de aylardır zihninizi meşgul eden projeleri hayata geçirmek için fırsat yakalayabilirsiniz. Gökyüzü kararlı Yay burçlarını sonuna kadar destekliyor. Bunu da unutmamak lazım değil mi? Özellikle teknoloji altyapılı konularda çalışmak gibi bir fikriniz varsa veya hali hazırda bu işlerde çalışıyorsanız mesleğiniz ile ilgili yeni ve kreatif atılımlarda bulunabilirsiniz. Gök kubbe yeni planlar ve fikirler konusunda olumlu destek alacağınızı vurguluyor. Ayrıca eğitim, uzak yerlere seyahatler, yurt dışındaki ve il dışındaki akrabalarınızla ilgili de önemli gelişmeler yaşayabilirsiniz. Telefonunuz Temmuz ayı içinde her zamankinden daha fazla çalabilir. Hatta gün içerisinde bile beklenmedik bir haber alabilirsiniz.

Eski Tecrübeler Öfkenizi Diriltebilir

3 Temmuz’da Satürn’ün tekrar Oğlak burcuna geri gelmesi aslında bir nevi size öğreteceklerinin olduğunu işaret ediyor. Satürn’ün geri gelmesi, güven konusunu tekrar sorgulamanız gerektiğini, yaşadıklarınızı çabuk unuttuğunuzu, dikkatinizin çabuk dağıldığını, eğitim konusunun devamını getiremediğinizi, ilişkiler konusunda özellikle son yıllarda ısrarla aynı kişilere şans verdiğinizi hatırlatmak istiyor. Duygusal kırgınlıklarınızın adeta bir film şeridi gibi önünüzden geçtiği bu sıcak Temmuz ayında siniriniz de kumsaldaki sıcak kum taneleri gibi  zararsız gözükse de basıldığı anda basan kişiyi yakacak. Çevrenizdeki kişiler yaranıza tuz basmak istemeyecek. İsteseler de cevaplarını alacaklar.

2020 yılının şifrelerini çözen, keskin kararları sadece duygu ve bilgide değil aynı zamanda yaşama geçirecek olan en iddialı tutulmalardan birini yaşayacaksınız. Ayrıca bu tutulma Yengeç - Oğlak aksındaki son tutulma olacak. Tarihler 5 Temmuz’u gösterirken toprak burcundaki tutulma 2020 yılının en önemli tutulmalarından birisi de olacak aynı zamanda. Sonuç olarak Ay tutulması kime güvenmeniz gerektiğini size bir kez daha öğretecek.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 26747

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR