Terazi Haftalık Burç Yorumu (6-12 Nisan)

Bu haftanın gündemi:İşine kimsenin karışmasına izin vermiyorsun.

Çalışkanlığın yapıcı etkileri var!

Dolunay burcunda yükseliyor. Kişisel tercihlerin, yapın, tavrın, sorumlulukların önde olacak. Bu evrede eksikliklerini, tamamlaman gereken konuları, maddi konuları güncelleyeceksin. Konulara yüzeysel bakmadığın bu günlerde yakınların seninle sırlarını paylaşabilir.

Öne çıktığın günler...

Merkür karşıt burcunda. İlişkiler, anlaşmalar, sözleşmeler, kontratlar için özel bir dönemi temsil edecek. İlişkide konuşulmayanlar, işte yarım kalanlar, hakları kovalamak, başta senin için önemli olacak. Eğer bir mimarsan tasarımın, modacı isen çizimlerin, öğrenci isen hazırladığın çalışmalar  için bolca zamanın olacak.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

-Eğer ailenden uzakta yaşıyorsan özlemin gittikçe artacak.

-Ailene ait ortak bir mülkün kaderi senin elinde olabilir.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 14312

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR