Terazi Haftalık Burç Yorumu (20-26 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Biliyorum, kafanın içinde dönüp duran meseleler var.

Güzel haber!

Sevgili Terazi, kalbini fetheden kişinin yaşamsal başarısı senin için önemli olacak. Bu yeni kişi statü ve konfor açısından birbirinize denk ve ortak sosyal ortamlara sahip olduğunuzu gösterecek.Evli Terazi burçları, sakin ve duygusal bol eğlenceli, aile içinde huzurun net bir şekilde hissedileceği zamanlar geliyor!  

Zihinsel mesain artıyor!

Cuma günü, Yeniay etkili oluyor. Bir süreliğine bu hanede misafir olması ise sosyal olacağın anlamına geliyor. Korktuğun, kendine itiraf edemediğin, savunma haline getirdiğin konuları tek tek irdelemene fırsat sunacak. Evlenememe korkusu, çocuk sahibi olmama korkusu, işsiz kalma korkusuz, aile büyüklerine dair sağlık endişeleri, seni işin içinden çıkılmaz bir hale sokabilir.

Bu haftanın öne çıkan konuları:

  • Partnerini kıskanan Terazi burçları, bu durumu açıktan belli edecek.
  • Eğlence hayatından uzak kalan Terazi burçları için renkli bir hafta olacak.
  • Bazı insanlar sana ilaç gibi gelecek.  

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 22990

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR