Terazi Haftalık Burç Yorumu (8-14 Mart )

Bu haftanın gündemi: Hayatınla ilgili daha özgür kararlar almak istiyorsun.  

Haftanın ilk günlerinde kendin için bir şeyler yap!

Mart’ın gündemi bu haftadan itibaren şekillenmeye başlıyor. Gökyüzü su hâkimiyetinde salınıp dururken kariyer evini ve ebeveynlerini yakından ilgilendiren süreçleri başlatıyor. Fakat haftanın ilk günleri nispeten daha sakin olacak senin için.  Bugünlerde etrafındaki insanlarla ilgili öngörülerinde haklı çıkabilirsin.  İş ortamı ve günlük rutinler açısından kendini baskıda hissedebilirsin. Özellikle borçlar için bir plan düzeninde ilerleyebileceksin.

Haftanın ilk gününden itibaren Yeniay etkisini gösterecek!

İş yapabilmeni, sorumlu olduğun alanları, kardeşlerin ve iletişim kökenli konuları, sağlığını desteklenmeni hazırlanıyorsun. Bir süredir kendini huzursuz hissetmene neden olan konularda bazı aydınlanmalar yaşıyorsun. Aile konusunda ise kardeş ve kardeş gibi gördüğün kişilere dair ilgin artacak. Su burcunda meydana gelen Yeniay, bazı gelişmelere açık olmanı sağlayacak. Özellikle sorumlulukların, iş yükün, banka işlerin, faturaların, evcil hayvanlar gündeminde olacak. Bireysel olarak seni hareketlendiren bir gökyüzü var.

Haftanın Tavsiyeleri:

  • Özüne geri dönüyor, cesareti tavan yapıyor.
  • Küllerinden doğuyorsun, köşeye çekilmemelisin.

Dikkat etmen gerekenler günler:

8 Mart yeni iş bağlantıları kuruyorsun

11 Mart kariyerini uzaklarda arama

13 Mart heyecan duyacağı haberler var

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 9441

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR