Terazi Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz )

 Bu haftanın gündemi: Empati kurabilen bu hallerin yok mu, herkesin gönlünü kazanabiliyorsun.

Bu günlerde küsler barışıyor, uzak kalanlar buluşuyor…

6 Temmuz’da Ay-Satürn kontağı gerçekleşecek. Sisli hava nihayet dağılıyor. Özellikle sevgilinle olan ilişkinde sürekli haksızlığa uğradığını, hatayı görmezlikten gelen bir çevren olduğunu düşünüyorsan, artık bazı şeyleri boş veriyorsun. Eğer yeni iş başvurusunda bulunacaksan cv’ni güncellemek için harekete geçebilirsin. Gerekiyorsa eğitimine katkı olması için yazın dil konusunda bir kursa gidebilirsin.

Bu ay da mı yalnız kalıcam, deme!

Merkür düz seyrine giriyor; bu etki öncü burçta meydana gelirken kariyerle ilgili kırgınlıklarınla yüzleşiyorsun. Bazı şeyleri boş vermenin zamanı geldi.  Oldukça verimli ve kreatif bir akış var, ev dekorasyonundan, makale yazımına kadar ilginç işler çıkartabilirsin.  Merkür bir şekilde yeteneklerini ve sezgilerini birleştiriyor.  Güzelliğine ahenk katıyorsun.

Tavsiyeler:

Sosyal hayatında yapıcı ve neşenle aranan insan oluyorsun. Farklı ortamlarda tanıştığın bazı kişiler ilginç teklifler almana neden olabilir. Gökyüzü yeniliklere açık ol diyor. Hayatın akışında güzel tesadüfler var. Güzel değerlendirebilirsin.

İyi haftalar...


Toplam Görüntülenme : 26570

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR