Terazi Haftalık Burç Yorumu (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Sosyal ilişkilerinden iş ağına kadar çok avantajlı günler geliyor.

Mantık mı duyguların mı ön planda!

Pazartesi günü Güneş-Neptün karesinin etkisiyle beklentilerin tam karşılanmayabilir. Biraz daha beklemende fayda var. Gezegenler yön değiştirirken hoşgörü, iyi niyet, kendinden emin olma duygularını yükseltebilir. Ancak cesaret edemediğin konularda gündemine gelebilir. Eğer eşinle konuşmak ve yolları ayırmak istiyorsan, gökyüzü gergin konuşmalara misafirci olabilir.

İtibarini düzene sokuyorsun…

18 Haziran, Ay-Mars 60’lığı yatırımların için doğru kararlar alabileceğini gösteriyor. Bu sıralar yapacağın iş girişimleri doğru sonuçlar almana neden olabilir. Ailenden ya da önem verdiğin bir büyüğünden fikirsel olarak destek görüyorsun. Çalışma hayatına ara verenler ise hayal kırıklıkları ile yaşamak yerine geleceğine bakmak isteyecekler. Katılacağın bir davette, toplantıda göz dolduruyorsun.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 18329

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA