Terazi Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Eylül)

Bu haftanın gündemi: Eylül ayının detaycı gökyüzü seyri senin için devam ediyor.

Venüs-Uranüs açısına dikkat!

Dünyanın kendi merkezinde sanan yönetici gezegenin Venüs konumu, 15 Eylül’de Uranüs ile yaptığı açı özellikle diğer insanlarla iletişimini etkiliyor. Bu günlerde kimse kimseyi dinlemezken, sen dikkatli olacaksın. Lider olduğun konularda iletişimde kopuklukları çözmeye çalışabilirsin.

Tekrar düşün!

 Haftanın ikinci yarısı başlarken özellikle çalışan bir Terazi burcuysan; iş yerinde zamanın bir türlü geçmediğini hissedebilir, kendini bir an önce eve gitmek için dakikaları sayarken bulabilirsin. Gökyüzü deli gibi çalışkan olmana, imkânsız dediğin konuları hayatına sokmaya niyetlendiriyor. Kararsız kaldığın bir konuyu detaylandırırken işleri yokuşa sürebilirsin, dikkat et.

Haftanın tavsiyeleri:

Sevdiklerinle bazı konularda gereksiz tartışmalara girmemeye çalış. Yeniay, uzlaşmacı bir atmosfer sunacaktır, değerlendirir.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 18688

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR