Terazi Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Sadece özel ilişkilerin değil sağlam temellere dayalı iş bağlantılarında sürpriz gelişmeler var.

Ufak tefek detayları göz ardı etme!

Özellikle iş yerinde dikkatler üzerindeyken bazı haksızlıklara maruz kaldığın durumları anımsayacaksın. Artık o kadar da üzülmüyorsun, başa çıkma yöntemleri geliştirebilirsin. İşte ve sosyal alanlardaki arkadaşlarına karşı savunmalar başlayabilir. Merkür, üreten, yaratan, uyum sağlayan enerjisi geri giderken iş, iş çevresi, kariyerin, adım atacağın konularda bir dejavu etkisi söz konusu olabilir. Bu günlerde ihmal ettiğin kişileri aramaya başlayarak geçireceksin. Aynı zamanda aile içinde itibarını korumaya yönelik bir takım girişimlerin olabilir. İlişkilerinde sadakat ararken, bazı güvendiğin insanlar seni şaşırtabilir.

Çelişkileri çok günlere hazır mısın?

Gezegenler birbirini çekiştirirken sen de insanları eleştireceksin. Yoğun iş temposu ve karışıklıklar birbiri ardına geliyor. Telefon trafiğine, cevap verilemeyen maillere, atlatılmaya çalışılan ödemelere kadar hayli kafan karışabilir. Özgürlük hissini fazlasıyla yaydığı bu günlerde, yorulduğunu fark edebilirsin. Haftaya sert başladın, evet. Ama hep böyle devam etmiyor. Beklediğin dosya, kişi, organizasyon, yolcu geliyor, işler yavaşta olsa yerine oturuyor. Ayrılıklar son buluyor. Eğer bekâr bir Terazi burcuysan, hayatının aşkını bu dönem bulman mümkün. Evli olan Terazi burçları düzensiz giden ev yaşamlarına bir şekil verecekler.

Haftanın tavsiyeleri:

Çok yorulduğun ve çok konuşmak zorunda kaldığın ortamları idare etmek seni yine yıpratmasın.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 14780

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA