TERAZİ BURCU MART AYLIK YORUMU

Kendini baştan aşağıya değiştirmek isteyeceğin Mart ayına kucak aç. Seni zorlayan duygulardan ve durumlardan arınmak isteyeceksin. Kendini daha bağımsız ve daha güçlü kılmaya çalışacaksın.  Hayata daha olumlu baktığında, hareket alanının genişlediğini fark edeceksin. Kafan belli konularda karışıksa, nerden başlayacağını bilmiyorsan, kendine yapman gerekenlerin listesini yapabilirsin. Önem sırasını belirledikten sonra rahatlayacaksın. Yaşamında bile bile lades dediğin günleri bir film karesi gibi uzaktan seyredeceksin. Esneklik, prensiplerin, yeniçağa ayak uydurmak ise kazanımların arasında olacak. Bunca yıl omuzlarında yük gibi taşıdığın kişilere ve yapılara yenilik getireceksin.

Hayata bambaşka bir pencereden bakacaksın.

Mart ayında sosyal çevren, iletişime dair konular, özellikle kardeşlerin olmak üzere aile bireylerin ve komşuların ihmal ettiğin konuları sana tekrar hatırlatabilirler. Her sorumluluğu üstlenmeme hakkına sahipsin ancak çevrendekiler daha açık olmanı bekliyor olabilirler. İsteklerini dile getirirken, istemeden de olsa sevdiklerinin zayıf noktalarına değinebilirsin. Öfkeli ve aşırı duyarlı durumlar yaşanabilir. İletişim gücünü ve ikna kabiliyetini kullanarak, durumu kurtaracaksın, merak etme. Çünkü sen de çok iyi biliyorsun ki ne kadar inatlaşırsan inatlaş, vicdanın ‘boş ver, kimsenin kalbini kırma’ diye fısıldayacak. Bu ay aynı zamanda sosyal çevrenin genişlediğini göreceksin. Çok farklı yapıda, oldukça ilgi çekici kişilerle tanışabilirsin. Onlarla yapacağın sohbetler, hayata daha farklı bir pencereden bakmanı sağlarken, güzel dostluklar da edineceksin. Diğer yandan bu ay, aklındaki soruların, şüphelerin boşuna olmadığını anlayacaksın. Gökte ararken, yerde buldum diyeceğin gerçekler seni epey şaşırtacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 27949

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI