TERAZİ BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Temmuz ayı sizin için hem yoğun hem de telaşlı bir ay.  Düzeninizde köklü değişiklikler yapabilir, radikal kararlar alabilirsiniz. Bir süredir gözlem yaptığınız, beklemede kaldığınız, ölçüp biçtiğiniz konularda yanılmadığınızı anlayacaksınız. Birtakım gerçeklerle yüzleşmek kolay olmasa da sorunları çözmek ruhunuza iyi gelecek. Öğreten gezegene başvuran gökyüzü, yeniden toprak burcunun hâkimiyetine giriyor. Burada 5 ay boyunca geri gidecek ve işlerin yolunda gitmesi için çabalamanız gerektiğini vurgulayacak. Emekleriniz gözünüzün önünde bir film şeridi gibi akarken hayatınızın dönüm noktalarını yaşayabileceğinizi güçlü bir şekilde vurguluyor gökyüzü. Telaşınızı atmaya çalışırken, hayatınızdaki sorunların nereden ve nasıl kaynaklandığını daha iyi bir şekilde görebilirsiniz. Dar durumlardan çıkmak için desteğe ihtiyaç duymak sözü bu ay kulaklarınıza çalınabilir. İyi niyetinizi suiistimal eden kişileri artık daha fazla tolere etmeye son!

Yazın Sıcağı Kalbinizi Isıtıyor

Hayatın her anında bitmeyen enerjiniz ve öğrenme isteğiniz sizi daha meraklı bir havaya büründürebilir. Hedeflerinize dair daha net kararlar alma fikrini Temmuz ayı boyunca güçlü bir şekilde hissedebilirsiniz. Yaz sıcağıyla beraber kalbinizin de sıcaklığı hem sizi hem de çevrenizi ısıtacak. İkili ilişkilerde dengenizi sağladığınızı düşünmek özgüveninizi arttırmakla kalmayıp yarım bıraktığınız duygularınızı da tekrardan hissetmenizi sağlıyor. Maddi anlamda kendinizi güçlü hissetmeniz doğal. Çünkü uzun bir zamandır yaptığınız birikimler sonunda meyvesini vermeye başlıyor. Bu başarınız çevreniz tarafından gıpta edilebilir. Destekçi yapınız ön plana çıkarken insanların size karşı olan niyetini de net bir şekilde görüyorsunuz.

Bundan 5 ay önce öğreten gezegen Satürn burç değiştirmişti. Şimdilerde 2,5 sene yolculuk yaptığı burçta geri gidecek. Dolayısıyla 2019’un Temmuz ayını yeniden hatırlayabilirsiniz. Önceden yaşamış olduğunuz ve etkisinden çıkmakta zorlandığınız durumlar bir daha gündeme gelebilir. Aşılması güç sorunları düşünüp kendinizi yormaktansa bu sorunları ardınızda bırakmak için zihninizin zenginliklerini kullanmak yapabileceğiniz en güzel hamlelerden birisi olacaktır. Düşünmek güzeldir, ancak düşünce seline girmek kişiyi yıpratabilir.

5 Temmuz’da toprak burcunda gerçekleşecek Ay tutulması 4. Evinizde etkili olacak. Ay, aile yaşam tarzınıza yenilikler yaptıracak. Yalnızca ailevi anlamda yenilikler değil hem ruhsal hem de fiziksel olarak önemli değişiklere imza atmak isteyeceksiniz. Yaşam alanınızın atmosferini değiştirmek sizi tamamen yenilemekle kalmayıp çevrenizi de yenileyebilir. Yaşam standartlarınızı değiştirmeye hemen adapte olamasanız da zamanla siz de değişim rüzgarını hissedeceksiniz.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 31156

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR