2019 TERAZİ BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Son zamanlarda içten içe şanssız olduğunu düşünüyorsun değil mi? Elini neye atsan istediğin sonucu alamıyor olabilirsin. Şanssızlık ne zaman yakamı bırakacak düşünceleri aklın yiyip bitiriyor. Bu durum içten içe kendini sorgulamana da neden olacak. İşlerin bu kadar ters gitmesinde benim ne kadar payım var gibi sorularla meşgul olacaksın. Şubat ayında zihninin, ruhunun ve kalbinin karmaşıklaşmasına izin vermemelisin. Çünkü dertlerine çare bulmaktan uzak değilsin, unutma. Etrafında gelişen olaylara hâkim olmak için biraz daha gözlemci olmalısın. Sabır ve mücadele kelimesinin altın değerinde olduğunu anlayacağın günlerden geçeceksin. Çabalamaktan yoruldum, artık bazı şeyler kendiliğinden gelsin istiyor olabilirsin. Merak etme, şans sana doğru dönmeye başlayacak.

Özgüvenini yeniden kazanacaksın.

Şubat ayında, hiç aklında olmayan meseleler gündemin haline gelebilir. Bununla beraber önceliklerini belirlemeye başlayacaksın. Stabil giden kazançlarının hareketlenmesine çok şaşıracaksın. Şimdiye kadar neler yaptığını ve bundan sonra neler yapman gerektiğini düşünerek daha kararlı adımlar atmaya başlayacaksın. Daha planlı ve organize olarak hareket etmeye başlaman özgüvenini yeniden kazanmanı sağlayacak. Önüne çıkan şansları değerlendirebilir ve yarım bıraktığın işleri tamamlayabilirsen, değişimin senin için başladığını göreceksin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 35997

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI