2020 TERAZİ BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Gözlemlerken Öğreneceksiniz

Sonbaharın ilk ayına sessiz bir giriş yaparken yaşantınızın ana hatlarını her şeyiyle değerlendirmek isteyeceksiniz. Aslında çok farklı düşünceler besleyen insanların dış dünyada bambaşka insanlar olduğunu düşünürken ‘ bazı şeyler asla değişmez ‘ sözünü oldukça kullanacaksınız. Gök kubbe doğruların peşinden koşarken gözlem konusunda bir filozof gibi olacağınızı belirtiyor. Doğru ve yanlışı Eylül ayında daha net belirleyeceksiniz. Sizin çizginize uymayan kişilere de sivri kenarlarınızı göstermekten çekinmeyeceksiniz. Hayatınıza değer katacak yeni fırsatlar gözünüzdeki ışıltıya ışık katarken bahaneler havuzunda keyif yapanlar ile iletişiminize ara vermek isteyeceksiniz. En büyük dostunuz da sizsiniz en büyük rakibiniz de bunu en çok sosyal hayatınız ve ilişkilerinizde tecrübe edebilirsiniz. Dalgınlığın bencillik ile kol kola girmesine izin vermek, ikili ilişkileriniz açısından hiçte doğru bir hareket olmayacak sevgili Terazi burçları…

Denge Sizden Sorulur

Eylül ayı deyim yerindeyse film gibi başlayacak. Hayatınızın her alanını süzgeçten geçireceksiniz. Uzun zamandır kurmaya çalıştığınız dengeyle yeni bir siz oluşturacaksınız. İçsel olarak kendinizi korumaya alsanız da belli başlı aksaklıklar yaşayabilirsiniz. 2020 yılının en önemli Retro’su, Eylül ayında karışınıza çıkacak. Mücadele gezegeni Mars geri gidecek. 67 gün boyunca Güneş’inizin karşısında yer alacak. İlişkinize, evliliğinize, iş ortaklıklarına, yeni anlaşmalara gözünü dikecek. Hayattaki en önemli mücadelelerinizi göz önüne getirirken tecrübelerinizden de en mümkün seviyede faydalanmak isteyeceksiniz.

  • Özel sektörde çalışan bir Terazi burcuysanız ek gelir için fazla mesai yapabilir, kendinize alternatif gelir kaynakları yaratabilirsiniz.
  • İnterneti ve sosyal medyayı en doğru şekilde kullanmak için önemli adımlar atacaksınız. ‘Kim ne derse desin’ sözü sizi tanımlayan söz olabilir.
  • Ailenizle doğru bir iletişim diliyle diyalog kurarken onların size karşı olan düşüncelerinin olumlu yönde gelişim gösterdiğini hissetmek öz güveninizi arttırabilir.

Hırsınız Tırmanırken Kontrol Sizin Elinizde Olacak

Gerek sosyal hayatınızda gerekse iş hayatınızda çevrenizle olan ilişkileriniz farklı bir boyut kazanabilir. Kazancınızın değerini ve potansiyelini hesaplarken hayata dair önemli yeni rotalar belirlemek isteyeceksiniz. İçinde bulunduğunuz bütün ortamlarda kendinizi en güzel şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. En sevdiğiniz mevsim olan sonbaharda hayata karşı olan mücadelenizin ve hırsınızın tırmanış gösterdiğini hissedeceksiniz. Eylül ayı içerisindeki gezegen transitleri hırsınızı doğru bir şekilde kullanmanız konusunda size önemli uyarılar yapabilir.

  • Bu ay içerisinde yapılacak anlaşmalar konusunda dikkatli davranmalısınız. Anlaşma maddelerini gözden kaçırmanız ilerleyen zamanlarda sorun çıkarabilir.
  • İlişkisi olan bir Terazi burcuysanız, sevgilinizle aranızda yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Özellikle geçmiş konular aranızda fırtınalar kopartabilir.
  • Evli bir Terazi burcuysanız, eşinizin kariyerindeki gelişmeler önemli kararları da beraberinde getirecek.
  • Arkadaşlıklarınızı sorgulayacak, onların samimiyetinden şüphe edeceksiniz.
  • Uzun süreli ilişkisini sonlandırmış bir Terazi burcuysanız eski sevgilinizin sosyal medya gönderilerini görmemek ve arkadaşlarıyla karşılaşmamak adına sosyal medyaya bir süre ara verebilirsiniz.
  • İş arkadaşlarınıza karşı alınganlığınız artabilir.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 42291

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR