2020 TERAZİ BURCU OCAK AYLIK YORUMU

2020 yılına farklılaştığınızı, hayata bambaşka bakış açısıyla yaklaştığınızı fark edeceğiniz bir giriş yapacaksınız. Sizin için dönüşüm başlayalı aslında çok uzun zaman olmuştu. Yeri geldi çok sancılı duygular yaşadınız yeri geldi sevinçleriniz sizi daha da ileriye taşıdı. Her ne olursa olsun geçip giden zaman sizi büyüttü, olgunlaştırdı ve manevi duygularınızı daha da besledi. Diğer yandan hayatınızda yer alan kişilerin büyük değişimlerden geçtiğine de şahitlik etmiş olabilirsiniz. Bu doğrultuda siz de yaşamınızda yer eden değişimler eşliğinde yeni bir zemin oluşturmaya başlayacaksınız. Ocak ayında içgüdülerinizle, kalbinizden geldiği gibi hareket edebilirsiniz. Ancak merak etmeyin içinizden geldiği gibi davranırken akılcı, mantıksal davranmaktan geri kalmayacaksınız.

Gökyüzü şaşırtıcı etkilerle hayatınıza sihirli bir değnek gibi dokunacak.

Sevgili Terazi burcu, özellikle son aylarda yaşadığınız belli başlı sıkıntılar sizi biraz umutsuz hale getirmiş olabilir. İçten içe 2020 yılından da istediğimi alamayacağım diye serzenişte bulunabilirsiniz. Gökyüzü şaşırtıcı etkilerle hayatınıza sihirli bir değnek gibi dokunacak. 2020 yılının mucizevi etkileri yaşamınıza bir anda giriş yapmasa da yılın ilk ayında kendisini hissettirecek. Önünüze çıkan fırsatları gözü kapalı değerlendirmek isteyeceksiniz. Bu noktada biraz daha temkinli düşünmenizde fayda var. Alacağınız bazı kararlardan ilerleyen dönemlerde pişmanlık duyabilirsiniz. Daha stratejik davranırsanız önemli adımlar atacağınızdan şüpheniz olmasın. Bu ay hayal gücünüzün ve yeteneklerinizin yükselişe geçtiğini fark edeceksiniz. Diğer yandan arkadaşlık ilişkilerinizde dengeler değişebilir. Hoş sohbet ettiğiniz, dertleştiğiniz arkadaşınızın içe kapanık ve mutsuz bir yapıya bürünmesine çözüm üretmeye çalışabilirsiniz.

Sakinleşeceksiniz, yaşadığınız zorlukları geride bırakacaksınız.

Hayatınıza değer katacak, dinginleştirecek bir yıl yaşayacaksınız. Yıllardır belli başlı konuların yerine oturmaması, içsel huzuru arayıp da bulamamanız sizi oldukça yordu. 2020 yılında sizi hedeflerinize yakınlaştıracak bir gökyüzü var. Sakinleşeceksiniz, yaşadığınız zorlukları geride bırakacaksınız. Belirsizliklerin üstesinden geleceksiniz, arada kalmayacaksınız. Uzun zamandır sorumluluklarınız yüzünden ertelediğiniz konuları tek tek planınıza alacaksınız. Ocak ayı itibariyle önünüzü görmek için bazı atılımlarda bulunmayı hedefleyeceksiniz.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 54518

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR