TERAZİ BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Son zamanlarda hayatın seni ne kadar değiştirdiğini fark ettin mi? Hem hızlı hem de öğretici günlerden geçerken bu değişimi fark edememiş olabilirsin. Maddi ve manevi seni zorlayan gökyüzünü seni olgunlaştırdı. Daha toparlayıcı, daha sakin bir tavra büründün. Ne yaparsak yapalım bazen önüne geçemediğimiz durumlar yaşarız. Hayatımızı baştan uca etkileyen olaylar karşısında kuşandığımız zırh bizi biz yapar. İşte sen de uzun bir süredir güçlü zırhlarla çerçevelemiştin kendini. Çünkü bu hayatta en çok korktun şeylerden birikendi ayaklarının üzerinde duramamak. Başkalarının maddi manevi hükmü altına girmek asla ama asla sana göre değil. Yıkılmaktan, yorulmaktan korktun anacak mücadeleden de bir an olsun vazgeçmedin. Temmuz ayında nihayet kendini daha huzurlu, daha güçlü hissedeceksin. Her şeyden önemlisi zorluklara karşı nasıl göğüs gerebileceğini zaten öğrendin.

Fikir ayrılıkları yeni kararlar almana neden olabilir.

Dostunu da düşmanı da öğrendiğin zamanlardan geçerken kendi kişisel sınavını tek başına verdin. Temmuz ayında yakın çevrendeki kişiler hakkındaki hislerinde yanılmadığını anlayacaksın. İnsanların bu kadar kötü niyetli düşünmelerine anlama vermekte zorlanacaksın. Temmuz ayının ortasından itibaren sosyal çevren, arkadaşlık ilişkilerin ön plana çıkmaya başlayacak. Bazı arkadaşlarınla yaşayacağın fikir ayrılıklarıyla daha keskin ve kararlı bir tavra bürünebilirsin.

Tabularını  bir bir yıkmaya hazırsın.

Diğer yandan temmuz ayı bazı kişiler hakkındaki önyargılı düşüncelerinden arınmaya başlayabilirsin. Örneğin sıkı fıkı olduğun yakının ile aranızdaki ilişkinin çok da iyi olmadığını fark ederek ondan uzaklaşabilirsin. Ya da tam tersine hoşlanmadığın bir kişinin özünde öyle olmadığını fark edebilirsin. Bu ay daha derin düşünecek, kendince tabularını yıkarak daha esnek düşünmeye başlayacaksın. Kendine güvenli ve huzurlu alanlar oluşturmaya çalışacaksın.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 42973

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI