2022 TERAZİ BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Fikri Değişeni

Sabit fikirliliğinizden eser kalmayacak. Takılı kaldığınız, yanlış yaptığınız halde değiştiremediğiniz fikirlerden Ocak ayı itibariyle kurtuluyorsunuz. Bakış açın ile birlikte, hayatında farklı bir sürece doğru ilerlerken yılın ilk ayının “En Fikri Değişeni” siz olacaksınız sevgili Teraziler.

Sezgileriniz Sizi Yanıltmıyor

Yılın sonunu önemli kararlar alarak noktalamıştınız sevgili Terazi burçları. Yeni yıla da aynı motivasyon eşliğinde start vereceksiniz. Güçlü kararlara imza atacak ve geleceğe yönelik adımlar atmak için daha fazla çaba içerisinde olacaksınız. Yönetici gezegeniniz Venüs’ün geri hareketi eşliğinde başladığınız yeni yıl, geçmiş konuları gündeminizden eksik etmeyecek. İleriye yönelik atacağınız adımlar öncesinde tamamen hayatınızdan çıkartmak isteyeceğiniz geçmiş konuları, belki unutmayacak belki sineye çekmeyeceksiniz. Ama zamanı gelinceye kadar da adeta pusuda bekleyeceksiniz. Sorunlar karşısında mücadele yönteminiz değişirken, yeni yöntemler size güç verecek. Yavaş ama sağlam adımlar eşliğinde ilerleyeceksiniz. Sizin için değerli olan konular öne çıkarken, seçimlerinizde sezgilerinize güveneceksiniz. Sezgileriniz sizi kolay kolay yanıltmaz. Bunu en iyi siz biliyorsunuz.

  • Geçmişe oranla daha sakin bir tavır içinde olacaksınız.
  • Sizi ilgilendirmeyen konulara yalnızca gözlemci gözüyle bakacaksınız.
  • Evli bir Terazi burcuysanız, eşinizle aranızdaki sorunları geride bırakmak için atacağınız adımların karşılığını alabilirsiniz.
  • Birikimi olan bir Terazi burcuysanız, yatırım için doğru zamanın geldiğini düşüneceksiniz.
  • Beslenme programınıza çeki düzen vermek isterken, sporu da hayatınıza dahil edeceksiniz.

Merkür İletişim Tekniklerinizi Sorgulayacak

Yönetici gezegeninizin gökyüzünde devam eden retrosuna Merkür’de eşlik edecek. Hava burcunda gerçekleşecek retro, ilişki evinizi yakından ilgilendiriyor. İletişim gezegeni bu süreçte sizi birçok sınava tabii tutabilir. Bir küs bir barışık ya da inişli çıkışlı devam eden ilişkilerinize dair kararlar yılın ilk ayından gündeminize gelirken, alacağınız kararlarınızın doğruluğundan şüphe duymayacaksınız. Retro bu rahat durmaz. Güven konusunu karşınıza getirebilir. Ama siz yine kesin hükümler vermeden önce dinlemeyi, konunun özünü anlamayı ihmal etmeyin. Merkür, iletişim tekniklerinizi sorgulayacak.


Toplam Görüntülenme : 32597

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA