TERAZİ BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Gerek iş gerekse ilişkiler konusunda son birkaç aydır epey zorladı seni hayat. Her ne kadar hayatını toparlamaya çalışsan da önüne geçemediğin, hatta zaman zaman boyun eğmek zorunda kaldığın çok şey oldu. Sosyal ilişkilerinde de kendini yeterince ifade edemediğini düşündüğün için kendini geri plana çektin. Öyle ki şu sıralar kendine 2019 yılından çok şey umuyordum ama hala umduğumu bulamadım diye adeta isyan edecek noktaya gelmiş olabilirsin. Gök kubbe, her şey olması gereken zamanda olur mesajı veriyor. Mayıs ayının güzelleşen havası, senin hayatına da dokunuşlarda bulunacak. Geçmişten kalan yaraların iyileşmeye başlayacak. İlişkilere önyargıyla yaklaşmana neden olan olumsuz hatıraların üzerini kapatmaya hazırlan. Özellikle yeni tanıştığın insanlara daha farklı bir tavırla yaklaşacaksın. Kendinden emin oluşun, konuşmalarındaki kararlılık gözlerden kaçmayacak.

Hayata bambaşka bir pencereden bakıyorsun.

Hayata bakış açının genişlediğini fark edeceksin. Karmaşaların içinden çıkmak senin için zor olmayacak. Bu ay sık sık geleceğini ne yönde şekillendirmek istediğini düşüneceksin. Yaşam standardın, konfor alanın, geleceğini garanti altına alma çalışmalarına hız kazandıracaksın. Aslında duygusal anlamda hiç kimseye muhtaç olmadan kendi ayaklarının üstünde durmayı arzulayacaksın. Mayıs ayında inanmakta zorlanacağın, şaşırtacak haberlere hazır ol. Etrafındaki kişilerin özel ilişkilerine dair sarsıcı olaylar olurken, yorum yapmamaya hatta görmedim, duymadım, bilmiyorum havasına bürünmende fayda var. Gündelik hayata daha olumlu yaklaşımlar sergilemenin karşılığını görmeye başlayacaksın. Kendini mecbur kalmadıkça, olanakların el verdiği ölçüde kısıtlamamaya çalışacaksın. Öyle ki hep gitmeyi hayal ettiğin yer içi yaz tatili planları yapmaya başlayabilirsin.

İddialı, harika fikirler geliştirirken popüler olabilirsin. Dünya görüşün, estetik yaklaşımın yakın çevren için temel oluşturabilir. Yaşamlarına dokunduğunu, destek verdiğini, yapılan iyilikleri unutmadığını her halükârda göstereceğini vurguluyor gökyüzü. Dinlenmek ve bireysel hareket etmek, bu ayın gündemine yerleşebilir. Özgüvenin artıkça, ilişkilerin farklı bir boyuta gelecek. Tabi diğer yandan farklı çevrelere girmeye başlayacağını da belirtmek gerek.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 33374

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI