TERAZİ BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Bu ay herkesin favori ismi Terazi burçları olacak. Rahat ve sevimli yanlarını geri kazanıyorsun. Zirvede kalmak için çabaladığın her oluşumu yeniden kendine hatırlatacaksın. İlgi çekici olmak hoşuna gidecek, zaten sen de bu durumu seviyorsun. Seni besleyen unsurlar bu ay fazlasıyla yaşamına dâhil oluyor. Yeniden âşık olmak, işini plana oturtmak, hukuksal mücadelenin peşine düşmek sana imkânsızı kazandırabilir. Kıskanç kişilerle uğraşmak seni her ne kadar bunaltıyor olsa da rutinden çıkmak için elinden geleni yapacaksın. Dikkatini kişisel hedeflere bilemek için kişileri karşına alabilirsin. Yeni bir yön belirlemek için sakinliğin önemli olacak.

Eylül ayı senin ayın olacak çünkü gezegenler burcunda toplanıyor. Senin için bitmeyen ama bir yandan da yaşatacakları ile başını döndürecek bir eylül ayı var karşında! Sorumlulukların konusunda büyük değişimler yaşayabilirsin eylül ayı boyunca. Gezegenlerin seyri sana hiç aklında olmayan planları da düşünmen gerektiğini hatırlatacak. Zamansız planların hesabını yapmak zorunda kalabilirsin. Yeni bir iş teklifi alabilir, üzerinde çalıştığın bir projede ivme kazanabilirsin. Uzun soluklu ilişkilere başlayabilecek bir döneme giriyorsun! Hazır mısın?

Kendini garantiye almak isteyeceksin.

14 Eylül’de meydana gelen Dolunay, çatışmaların yoğun yaşandığı bu süreçte duygularına ve tutkularına hedef gösterecek. İlişkine olduğundan daha çok sahip çıkman, aşırı detaycı davranman karşı tarafı yorabilir. Anlamsız çıkışlar yapmanın nedeni aslında kıskançlık değil, yalnızca eşinin her türlü durumuna fazlaca özen gösteriyorsun. ‘Aman fazla terleme’, ‘yüzün neden düşük’, ‘canın bir şeye mi sıkkın’, ‘duydun mu kolesterole bu yaşlarda dikkat etmeliyiz’ tarzında söylemlerin sevdiklerine karşı ağzından düşmeyebilir.

Maddi anlamda kendini garantiye almak isteyeceksin. Hatta yakın çevreni de bu konulara teşvik edebilirsin. 7 yıldır çalıştığın ortamda dedikodular alıp başını gidebilir. Herkes diken üstünde olurken sen gerekli konuşmaları yapmak için girişimde bulunacaksın. Ortakların ayrılıkları, projelerin durdurulması seni farklı alanlara yöneltebilir. Gizemli konuşmalar, çözemediğin iş ilişkileri seni kısa bir süre de olsa yıpratabilir. Alternatif geliştirmek için yazın başında tanıştığın kişilerle görüşmek isteyebilirsin. Ailenden destek almak için ciddi bir konuşma hazırlığına girebilirsin. Yeni mezunsan geçici işler düşünebilirsin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 35551

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI