2020 TERAZİ BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Nisan ayı bin düşünüp bir hareket edeceğiniz bir ay olacak. Hataya yer vermek istemeyen tarafınız sizi daha kontrolcü bir kimliğe büründürebilir. Bu noktada sadece kendinize karşı değil çevrenize karşı da baskılayan bir tutum sergileyebilirsiniz. Çatışmalara geçit vermemek adına duygularınızı yönetmenizde fayda var. Ki olayları iyi analiz eden, özeleştiri yapabilen biri olarak bunu fark edip kendinizi hızla toparlayabilirsiniz. Geçtiğimiz ayın üzerinizde bıraktığı yorgunluğu, telaşı, kaygıyı bir kenara bırakmaya çalışabilirsiniz. Daha gerçekçi düşüneceğiniz bu süreçte olayları değerlendirme, yorumlama biçimlerinizde de değişimler olduğunu fark edebilirsiniz. Duyduklarınıza, gördüklerinize hemen inanmak yerine, daha mesafeli bir tutum sergileyebilirsiniz.

Kendi kabuğunuza çekilecek ancak elinizi eteğinizi de hiçbir şeyden çekmeyeceksiniz.

Nisan ayında özellikle sizden yaşça büyüklerinize karşı daha ilgili, daha korumacı davranmaya başlayabilirsiniz. Maneviyata verdiğiniz değeri, vefanızla, ince düşüncenizle, arayıp soran tavrınızla pratikte de gösterebilirsiniz. Diğer yandan bu ay karşınıza çıkan küçük fırsatları geri çevirmeden önce bir kez daha düşünün mesajı veriyor Gök kubbe. Proje bazlı, uzaktan yürüteceğiniz işler ilerleyen dönemlerde avantajları da beraberinde getirebilir. Dört bir yandan esen değişim rüzgarlarını hayatınızın her köşesinde hissedeceksiniz. Daha açık sözlü, fikirlerini savunan bir yapıya da bürünebilirsiniz. Düşündüklerinizi rahatlıkla dile getirmeniz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Sorun çıkaran noktalardan uzaklaşabilirsiniz. Kendi kabuğunuza çekilecek ancak elinizi eteğinizi de hiçbir şeyden çekmeyeceksiniz. Yeteneklerinize hızlı bir dönüş yapabilirsiniz. Yaşam alanınızda yapacağınız değişikliklerle zevkli tarafınızı daha da ortaya çıkarabilirsiniz.

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 25812

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR