Oğlak Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Eylül)

Bu haftanın gündemi: Rüzgâr nereye sen oraya günleri bitti.

Bir yıkıntının üstüne gökdelen dikmezsin!

Dostların ve ailenle ilişkilerinde bazı sorunlar yaşayabilirsin. Seni seven insanların öğütlerini en azından bir kez düşünmelisin. Gerçeği sende biliyorsun ama bunu başkasından duyduğunda kabul etmek istemiyorsun. Diğer yandan kariyer planlarını uygularken ailen tarafından ilgisizlikle suçlanabilirsin.Ara verdiğin ilişkinle ilgili belirsizlik netlik kazanabiilir.

İsteklerini elde etmen için önünde hiçbir engel yok!

Bu günlerde yakın arkadaşların, eşin, komşuların, çalışma arkadaşların merkezinde olacak. Bu konularda duyacağın haberler seni şaşırtabilir. Toprak burcunda Yeniay meydana geliyor, 17 Eylül’den itibaren rest çektiğin konuları şekillendiriyorsun. Evini, aileden gelen destekleri, düzenini coşturacak, çoğaltacaksın.

Haftanın tavsiyeleri:

Kıskançlıkları bir kenara bırakırsan, asıl sorunu görebileceksin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 19141

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR