Oğlak Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Hayatın bir tiyatro oyunu gibi gözünün önünden geçiyor.

Ruhundaki sıkışmanın nedeni var.

Merkür öncü burçta geri gidiyor. 28 Eylül’den itibaren hem sosyalliğini etkileyecek hem de bulunduğun çevre itibariyle yenilikler seni bekleyecek. İş, aşk, eğitim üçlüsü için yoğun günlerde dinlenmek yok. Eğer bir süredir işinden memnun değilsin, beklediğin haberler nihayet oluşmaya başlayacak. Kazandığın bölümden emin değilsen, ortamdan etkilendiğini fark edeceksin. Merkür etkisi arkadaş ilişkileri, aile dostluklar, işten kaynaklı oluşan çevre, büyükler, kardeşler gibi konularını da yönetecek. Caziben, çekiciliğin git gide arttığı günler…

Kariyerinde önemli gelişmeleri takip edeceksin.

1 Ekim’de meydana gelen Merkür-Plüton karesi, ön yargılarını kırmak için bazı insanları yeniden değerlendireceğini ifade edecek. Hem tutku hem de duygusal yönden kendini kontrol edebilirsin. Ayrıca taleplerini iletirken tarzına dikkat etmen gerekebilir. Yıllar önce aranızda geçenleri sürekli hatırlamak ve hatırlatmak, bu ilişkiye iyi gelmeyebilir. Perşembe günü hareketli bir toplantıda ya da organizasyonda yer alabilirsin. Dedikodulara kulak kabartmaya başlıyorsun. Aile içinde dengeler senden sorulacak.

Haftanın tavsiyeleri:

Sana büyüleyici özellik katan bu günlerde, ilişkilerini kullanarak güzelliğine ayrıca özen göstermek istiyorsun.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 13720

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA