Oğlak Haftalık Burç (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Maddi beklentilerin düzene girebilir.

Hayatı biraz daha akışına bırakmak…

Haftanın ilk günlerinde meydana gelen Güneş-Neptün karesi çevresel şartlarını zorlamaya vesile olabilir. Sosyal ortamın ve aile düzenin bu noktada ayrışmalar yaşayacağın tercihler koymana neden olabilir. Dostlukların yüzünden eşinden eleştiri alıyorsan gerçek nedenleri ortaya çıkabilir. Bir anda her şey yön değiştirebilir. Eşinin sana karşı tavrının nedeni ortaya çıkabilir. 

Romantik günler başlıyor!

Hayatı biraz daha akışına bırakırsan romantik olmaman için hiçbir neden kalmaz. Ama sanki âşık olmadan korkar gibi bir halin de var. Sevgilinden yeteri kadar ilgi görmediği için şikâyetleri seri bir şekilde alabilirsin. Yanlış anlaşıldığını düşünüyorsan, bunun biraz da sebebi sensin, bunu aklının bir köşesinde tutmalısın. Yaz demek her zaman tatil demek değildir. Fedakârlık göstermek zorunda kaldığın doğru ama eskisi gibi olmayacak.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 18470

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA