Oğlak Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi: Yılın en önemli aylarından geçiyorsun.

Aşk her zaman ruhunda yaşar!

Haftanın ilk günü meydana gelen Ay-Satürn kavuşumu yaklaşımlarını değiştiriyor. Duygusal halinden uzak kalırsan vereceğin kararlar ilerde başarı getirecektir. Belki de bugün işinde son günün ve arkadaşlarınla vedalaşmak için ofise geldin, ne kadar çok sevildiğini fark ediyorsun. Ya da işte önemli bir teklif ile karşılaştın. Yani bir şeyler biterken bir şeylerin başlangıcını işaret edecek, gök kubbe…

Bu dönemde en zorlayıcı görünüm, kontrol edemediğin düşüncelerin.

 Eğer aile tatilinde isen bazı konular var yeniden konuşulmayı bekliyor. Sen bu sefer susmak istemiyorsun. Nihayet Merkür düz seyrine giriyor. 12 Temmuz’dan sonra tüm gizli kapaklı konuların aslında paylaşılması gerektiğinin altını çizebilir. Ancak tavrın çok sert kaçabilir. Ortak araba kullandığın kardeşin, yeteri kadar ilgi görmediğini söyleyen eşin ya da ortağın seni şaşırtabilir. Sosyal medyada tanıştığın yeni kişiler ve girişimleri ilgini çekebilir.

Tavsiyeler:

Bu sıralar meyve yemeyi ihmal etmemelisin. Vitamine çok ihtiyacın olduğu gibi ayaklarında ki ağrının artması keyfini biraz kaçırıyor sanki. Yaz mevsimi evet ama dikkatli olmadığın sürece mide ve böbrek sıkıntısı yaşayabilirsin. Bol bol su iç!

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 26119

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR