Oğlak Haftalık Burç Yorumu (20-26 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Artık neyi seçmemen gerektiğini daha iyi biliyorsun.

Beklentilerin ve gerçekler

20 Ocak Pazartesi günü Güneş sabitleniyor. Artık duyguların coştuğu ve tutkuyu sonuna kadar hissedeceğin günler yakındır diyebilirim. Bu heves sana yeni iş aramaya, yeni projelere dâhil olmaya kadar itecek. Sosyal ve yaratıcı enerjilerin ortaya çıktığı bu günleri evde geçirmek istemeyeceksin. İşinle ilgili hiç zorlanmadan üreteceğin projeler, birlikte çalıştığın insanları şaşırtabilir.

İlgi görmek herkesin hakkı!

Eğer evli bir Oğlak burcuysan, uzun zamandır birbirimizle bu kadar ilgilenmemiştik diyebilirsin. “Gönlüm boş benim” diyorsan, bugünlerde âşık olman mümkün! Hava burcunda meydana gelen Yeniay, ikili ilişkilerde güzel adımlar atmanı sağlıyor. Sadece aşk konusunda değil anlaşma, yeni bir işe başlama, eşinin kazançlarıyla ilgili yatırıma girişmen mümkün. 

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Kendini ifade etmek konusunda oldukça başarılısın.
  • Teknoloji ile yakından ilgilenen Oğlak burçlarını 26 Ocak günü merkezine çekiyor. İletişimde teknolojiyi kullanırken çok dikkatli olman gerektiğini altını çiziyor.
  • Para kazandığın alanlarda belli başlı ilerlemeler oluşacak.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 26296

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR