2019 OĞLAK BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Onca zorluğun, onca emeğin boşuna olmadığını anlayacağın Şubat ayına merhaba, de. Bunca zaman hayat seni hemen her konuda sınamış olsa da olumsuzluklardan arınmalısın. Hayat her şeye rağmen devam ediyor deme cesareti gösterip atağa geçtiğin zaman yeni başlangıçlar yapmaya başlayacaksın. Bu ay hayatına dâhil edeceklerin veya hayatında çoktandır olanlar konusunda artık daha seçici davranmaya dahi başlamış olabilirsin. Sana bu denli keskin seçimler yaptıran, aşağı çekenler, iyi hissettirenler arasındaki farkı daha net görebilirsin. Senin için hiçbir şey çözümsüz değil; hızlı sonuca ulaşmak için elinden geleni yapacaksın.

Güzel gelişmeler kapıda!

Hayatında göz ardı ettiğin, sessiz kaldığın, seni yoran sıkan durumları yeniden değerlendireceksin. Tahammül etmekte zorlandığın kişilerden uzaklaşma kararı alabilirsin. Tartışmalardan mümkün olduğunca uzak kalmaya çalışacaksın. Kendine bir huzur ortamı yaratmaya çalışacaksın. Şubat ayında sanatsal çalışmalar, yaşam alanında yapacağın yenilikler ve etrafına karşı gösterdiğin merhametli tavrın ön planda olacak. Müdahale edemediğin olaylar karşısında duygusallığın artabilir. Kendini zaman zaman ani tepkiler verirken bulabilirsin. Kriz yönetimini sağlayarak aslında ben ne istiyorum sorusuna cevaplar arayacaksın. Aslında bu anlamda şubat ayında biraz geri çekilip, içsel bir yolculuğa çıkacağını belirtmeliyim. Tabi ki kendini dış dünyadan geri çekmeyeceksin. Son zamanlarda keşfettiğin hobilerin ve seyahatlerinle ilgili güzel gelişmeler de yaşayacaksın. Yaratıcı tarafını açığa çıkararak kendi fırsatlarını adeta kendin yaratacaksın. Yeter ki kendine güven, gerisi kendiliğinden gelmeye başlayacaktır.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 32312

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI