OĞLAK BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Temmuz ayı, geriye dönüp geçmişi irdeleyeceğin bir ay olacak. 2019 yılının getirilerini, sana neler katıp senden neler aldığını değerlendireceksin. İçine sinmeyen kararların hayatına olan olumsuz etkilerini kökünden çözmek isteyeceksin. Her ne kadar güçlü biri olsan da bu yıl seni yordu, düşündürdü, adeta hayatın eleğinden geçirdi, hatta kendi kabuğuna çekilmene neden oldu. Diğer yandan ise bu zorlukların, sınavların seni değiştirdiğini, dönüştürdüğünü, olgunlaştırdığını fark edeceksin. Gökyüzü seni köşeye sıkıştırıp test ederken, herkes için sıkıntılı sayacağı günleri aslında sen başarı ve azimle geçirdiğini anlayacaksın. Gücüne güç katacağın, baskın taraflarını ortaya çıkarma şansı yakalayacağın Temmuz ayına kucak aç!

Geçmişi geçmişte bırakmanın tam zamanı!

Bambaşka alanlara açılacağın, yaşam standartlarını yükselteceğin, bakış açının değişeceği Temmuz ayının kıymetini bil, mesajlarına kulak ver diyor Gök kubbe. Hele ki geçmişi geçmişte bırakmanın tam zamanı. Seni üzen, yaralayan, kırıp döken her ne varsa ‘Hayat bu, her şey insana dair. Bunlar da birer tecrübe’ diyerek ruhunu ve zihnini arındırabilirsin. Artık şimdiyi yaşamanın ve geleceği düşlemenin vaktidir. Düşünce yapından arkadaş çevrene kadar pek çok konuda bakış açın farklılaşacak. Çevren tarafından daha çok saygı görmeye başladığını hissedeceksin. Örneğin senden yaşça küçük bireylere rehberlik edecek, hayatlarını şekillendirecek kararlar almalarında etkili olacaksın.

Kaderin ağları yeniden örülüyor.

Neyi sevip sevmediğini, nelerin seni mutlu ettiğini, sevdiklerini, duygularını, hayata bakış açını baştan uca yeniden değerlendireceksin. Hayatını süzgeçten geçirmen uzun vadeli kararlar almanı ve böylece avantajlı olmanı sağlayacak.  Manevi duyguların güçlenirken etrafındaki küslükleri sona erdirmek için aracılık yapabilirsin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 43991

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI