OĞLAK BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Seni zorlayan, kafanı karıştıran, önüne engeller koyan duygulardan ve alışkanlıklardan uzaklaştıracak günleri selamla sevgili Oğlak. İçini sıkan her ne varsa kendine saklamaman gerektiğini işaret ediyor Gök kubbe. Güvendiğin kişilere kendini açman, kaygılarından bahsetmen bazı şeyleri daha net görmeni sağlayacak. Mayıs ayında içsel bir yolculuğa çıkacaksın adeta. Hayatında eğri ve doğru olan ne varsa baştan uca kafa yoracaksın. Kimliğini, özünü, geçmişini, hayata bakış açını, duygularını sorgulama cesareti bulurken, ne kadar savaşçı ve güçlü olduğunu etrafına bir kez daha göstermiş olacaksın.

Korkularının üstesinden gelecek, öz saygınlığını kazacaksın.

Tamam ya da devam diyeceğin çok şey var. Şimdiye kadar sabrettiğin, alttan aldığın, görmezden geldiğin konuların seni zor durumda bırakması önemli kararlar almana neden olacak. Korkularının üstesinden gelmeye çalışırken öz saygınlığını yeniden inşa edeceksin. Bu zamana kadar içinde biriktirdiğin ama hep çekindiğin, ertelediğin konuları ortaya dökerken, kimlerin iyi niyetli olup olmadığını görecesin. Özellikle çelişkili davranan kişiler hakkında yanılmadığını anlayacaksın. Bunlarla birlikte Mayıs ayında eğitim, kariyer, yeteneklerine dair yarım bıraktığın ne varsa, tamamlamak, yeniden başlamak için harekete geçeceksin. Yüksek lisans, ikinci bir üniversite okumak gibi hedefler belirleyerek sınav hazırlıklarına başlayabilirsin. Unutma, bu ayın baş aktörlerinden biri de sen olacaksın. Yaşam alanını düzenlemek isteyeceksin. Özellikle evinde mutfak, banyo gibi alanlarda tadilata girmek için araştırmalar yapabilirsin.

Gök kubbe, ‘Dur, dinlen, nefes al’ diyor.                                                    

Mayıs ayında Güneş toprak burcunda hareket edecek ve gökyüzü Venüsyen bir ruha bürünecek.  O yüzden biraz daha ilişkilere odaklanacaksın. Satürn burcuna taşındığından bu yana nefes almadan kariyerine, geleceğine, hedeflerine odaklandın. Geçmişte eleştirdiğin taraflarına inat aslında ne kadar çalışkan olduğunu, fiziksel olarak ne kadar büyük bir efor sarf edebildiğini kendine gösterdin. Şimdi ise birazcık arkana yaslanma ve hayatın akışını seyretme döngüsünü kendine hatırlatacaksın. Keza bu ay gökyüzünün akışı size ‘Dur, dinlen, nefes al’ diyeceğin duyguları kalbine usulca fısıldayacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31839

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI