2020 OĞLAK BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Düşüncelerinizdeki Sisi Yok Etmek İstiyorsunuz

Uğraştığınız her türlü konu hakkında daha net fikirlere sahip olduğunuz bir aya giriş yaptınız. İçinizde bambaşka düşünceler olsa da dışınızda belirttiğini tepkilerin farklılık göstermesi gözlemci yapınızdan kaynaklanıyor. Kendinizi ve duygularınızı çok belirgin bir şekilde belli etmemeye kendinizi şartlayabilirsiniz. Aslında yakın çevrenizden güzel eleştiriler aldığınızı düşünüyorsunuz. Kariyer anlamında sizi etkileyen olayların minimum hasar ile ayrılmak size iyi gelmiş olacak ki çevrenize karşı daha güzel davranışlar ortaya koyuyorsunuz. Verdiğiniz kararların ardında özgüvenli bir şekilde olmak sizi gelecek planları yapma konusunda ertelerken bir takım olaylarda hızlı davranabilirsiniz. Aceleci olmamaktan yanasınız ama şartlar ve koşullar sizi bambaşka durumlara sevk edebilir. Eylül ayı sizin için bazı ikilemleri de beraberinde getirebilir.

Fedakarlıklar Düşündürebilir

Gerek aileniz içerisinde gerekse arkadaş ortamında çeşitli davranış değişikliklerinin sebebini ararken önemli fedakarlıklara da şahitlik edebilirsiniz. İlişkilerinizdeki değişken yapı sizin de aklınızın karışmasına sebep olmuş ki yakın arkadaşlarınızla bile zaman zaman aranıza mesafe girmiş. Sizin ne kadar sorguladığınızı ve ne kadar düşündüğünüzü hisseden bir arkadaşınızdan kayda değer tavsiyeler alabilirsiniz.

  • Kariyer hayatınızda önemli sıçramalar yapmak için önemli sertifikalar almak isteyebilirsiniz. Kendinizi geliştirmenin yaşı olmadığını düşünüyorsunuz.
  • Uzun süreli ilişkisine ara vermiş bir Oğlak burcuysanız sevgilinizin bazı davranışlara her zamankinden daha çok şaşıracaksınız. Gök kubbe Oğlak burçlarının ilişkilerinin önemli sınavlar vereceğini söylüyor.
  • Araç satın alma konusunda tereddütleri olan bir Oğlak burcuysanız, yakın bir arkadaşınızın tanıdığı vasıtasıyla ekspertiz işlemlerini yürütebilir. Aklınızdaki soru işaretlerini atmak isteyebilirsiniz.
  • Değerinizi önceden anlamayan bir arkadaşınızın size olan tavırları oldukça değişebilir.

Dengeli davranışlara daha fazla ağırlık veriyorsunuz. İçinizde bir sıkılma duygusu hissetseniz de bazı konularda harekete geçmeniz ve kararlı olmanız gerektiğini siz de biliyorsunuz. Sizi bu dönemde sürprizler bekleyebilir. Her şeye hazırlıklı olmak en iyisi olacaktır. Sonrasında düşünce sarmalına kapılmak istemezsiniz…

Mars Retrosunun Etkileri Büyük Olacak!

Son yıllarda sahneye çıkmayan, kendi rotasında giden Mars gökyüzünü ele geçirecek. Mars gerilemesinin bazı konularda uyarıları ve mesajları olacak. Mars, kendi yönettiği burçta geri gidecek. Kendi yönettiği burcu yakıp yıkarken sizin burcunuzu da yakından etkileyecek. Mars gerilemesi ateşin öncü burcunda etkili olacak. 4.Evinizi etkileyecek. Kim ile nasıl hareket etmeniz gerektiğini öğretecek. Mars gerilemesi sizi duygusallaştıracak, alınganlık verecek, hassasiyetinizi artıracak. 10 Eylül tarihinde yaşanacak bu yılın en keskin kapanışlarını ve konuşmalarını yaptıracak olan Retro önünüze daha önce yaşamadığınız ve tecrübe etmediğiniz birçok olayı taşıyacak.

Retro ve Sağlık İlişkisi

4. Evinizde etkili olacak olan bu Retro, sağlık konusunda daha dikkatli olmanız gerektiğinin altını çiziyor. Doktorunuz bağışıklık sisteminize yatırım yapmanız gerektiğinin üzerinde durabilir. Uzun zamandır devam eden sağlık sorunlarınız varsa bu konudaki davranışlarınızı değiştirmek isteyeceksiniz. Sağlığınız her şeyden önce gelir sonuçta.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 41847

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR