2020 OĞLAK BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Nisan ayını heybetli günleri, duygularınızı yükseltecek. Gizli saklı konuların açığa çıkacağı, keskin kararların ayyuka çıkacağı günlere ayak uydurmakta zorlanabilirsiniz. Bu süreçte kim kimi koruyor, kimler kimlerin arkasından iş çeviriyor, kimler kendi çıkarları için davranıyor görmeye başlayabilirsiniz. Aslında tüm bu gelişmeler bazı konularda yanlış izlenimlere sahip olduğunuzu size gösterebilir. Örneğin içinize sinmeyen, samimi bulmadığınız kişilerin aslında iyi niyetli, yardımsever olduklarını fark edebilirsiniz. Güçlü, dürüst, sağlam ilişkilerden yana olan biri olarak sosyal ilişkilerinizi sorgulama sürecine girebilirsiniz.  Nisan ayında geç kaldığınızı düşündüğünüz, vazgeçtiğiniz konuları yeniden ele almaya başlayabilirsiniz. Yaşam içerisindeki hedeflerinize, amaçlarınıza odaklanmakla sınırlı kalmayacaksınız. Kişisel gelişiminizi, donanımızı daha iyi hale getirmeye çalışırken bambaşka kararlara da imza atabilirsiniz.

Hızlı akan günlerde hiçbir şey için zaman kaybetmek istemeyeceksiniz.

İçinize attığınız, konuşmayı ertelediğiniz konuları dile getireceğiniz fırsatlar yakalayabilirsiniz. Hiçbir şeyin kalbinizi sıkıştırmasına, sizi ablukaya almasına izin vermeyeceğinizi keskin bir şekilde çevrenize yansıtabilirsiniz. Bu durum zaman zaman sert bir profil çizmenize neden olabilir. Daha yapıcı davranırsanız, sizi sevgisiyle sarıp sarmalayan, destek olan insanların olduğunu daha da iyi anlayabilirsiniz. Hızlı akan günlerde hiçbir şey için zaman kaybetmek istemeyeceksiniz. Hayatın zorunluluklarını yönetmeye çalışırken bir yandan da kendiniz için neler yapabileceğinize odaklanacaksınız. Şanslı olduğunuz noktaları düşünmek motivasyonunuzu artırabilir. Daima hareketli, koşturmalara ayak uyduran biri olarak nisan ayında çalışmanın, emek vermenin ne kadar kıymetli olduğunu daha da kavrayabilirsiniz.

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 25302

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR