2021 OĞLAK BURCU MART AYLIK YORUMU

Mart Ayı Duygularınızı Tazeliyor

Baharın ilk ayının ışıkları ruhunuzu, şartlarınızı, kararlarınızı yeni baştan düzenleyecek ve iyileştirecek. Kariyer hayatınıza ya da gündelik işlerinize daldırıp kendinize gözlem yapmaya hiç fırsat vermediniz. Ancak mart ayında bu durumu değiştirmeye kararlı olacaksınız. Çevrenizdeki insanların size olan yaklaşımı size olan tavrını gözlemlemeye başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerinize başka bir gözle bakmanız şartları değiştirebilir. İlişki evinizde tutku ce duygu dolu süreçlere doğru adım atabilirsiniz. Kırgınlıklara ve soğukluklara son vermek için adım atmak gerektiğinde atmaktan çekinmeyecek ve bu konuda iyimser bir bakış açısına sahip olacaksınız. Vurdumduymaz insanlara tahammülünüz azalabilir. Sevdikleriniz için fedakâr olurken kendinizi de ihmal etmeyecek gerektiğinde dişinizi göstereceksiniz. İkili ilişkilerinizde size yol gösterilmesini değil siz kendi yolunuzu bulmak isteyeceksiniz.

  • Sorumluluklarınızı hafifletmek adına elinizde olan işleri erken bitirmek isteyebilirsiniz.
  • Dış görünüşünüzü ihmal ettiğinizi düşünerek bu konuda yaptığınız harcamalar artabilir.
  • İlişkisi olmayan bir Oğlak burcuysanız yakın bir arkadaşınızın size ilgi duyduğunu fark edebilirsiniz.
  • Evli bir Oğlak burcuysanız eşinize daha çok vakit ayırarak aile kurumunun önemini anlayacaksınız.
  • Aile içinde yaşanan tatsız hadiseleri sineye çekecek olgunluğu gösterebilirsiniz.
  • Yakın arkadaşınızın hayatı ile alakalı sancılı bir süreçten geçmesi size de üzebilir.

Bahar Kalbinizi Renklendiriyor

Baharın ilk ayına içinizde kıpırdayan hayaller ve umutlar ile gireceksiniz. Baharın rengârenk havası hem yüreğinizi hem ruhunuzu renklendirecek. Yaşama sevinciniz artarken sporunuzu, hobilerinizi, arkadaşlarınızı ihmal etmeyeceksiniz. Kendinize vakit vermenin zamanın geldiğini bileceksiniz. Çehrenizi insanlara çevirirken gizli kalmış sırlar ve dedikodular da baharın ışıkları ile aydınlanabilir. Kafanızdaki soru işaretlerini gidermek sizi mutsuz etmeyecek aksine daha umutlu yapacak. Sizinle ciddi anlamda iletişim kurmak isteyen kişiler artık arka planda olmaktan çıkıp direk size karşı duygularını ifade ederken detaylar sizin için hiç olmadığı kadar önemli hale gelebilir. Geçmişte edinilen tecrübelerin yeri geldiğinde kullanılmasından çekinmemenin faydasını görebilirsiniz.

  •  İlişkisi olan bir Oğlak burcuysanız onunla gelecek konusunda samimi olacaksınız. Duygularınızın peşine takılacak ve ona duygusal itiraflarda bulunacaksınız.
  • Çalışan bir Oğlak burcuysanız iş yerinizde daha üretken ve farklı yollar izleyen bir tavırda olabilirsiniz.
Mart ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 20697

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR