OĞLAK BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

2019 yılının ilk 7 ayı boyunca yakınlarının senden beklentileri oldukça fazlaydı, kendine vakit ayırmaya ihtiyacın olduğunu artık anlamış olmalısın. Eylül ayı sana bu imkânı sunacak. İnsanlar bazen hayattan ne istediğini anlayamayabilir, ancak senin için bu durum söz konusu değil. Çünkü sen her zaman hedeflerine odaklı, ne istediğini bilen birisi oldun. Geçtiğimiz aylarda iletişimde yaşadığın zorluklar hem kalbini hem de aklını yormuştu. Şimdi ise her şeyi arkanda bırakma zamanı. Tabii ki bu ayın da senin için öğretileri olacak ancak geçtiğimiz aylardaki kadar sert ve keskin değil. Aksine önünü çok daha iyi görebilmen adına sana yeni yollar açılacak.

Eylül ayı, derin bir nefes aldığın ay olacak.

Evet, doğru okudun; çabalarının ödüllendirildiğini, samimiyetsiz bulduğun ilişkilerin dağıldığını göreceksin. Bu ay beş duyun birden çalışıyor. Göreceksin, duyacaksın, hissedeceksin ve aynı zamanda keyifli sohbetlerin, organizasyonların içinde yer alacaksın. Eylül ayı seni sevdiğini, samimi olduğunu, seni rahatlatmak istediğini 1 Eylül’den itibaren göstermeye çalışacak. İklimin değiştiği, yaprakların sarardığı bu döngüde; kendini dingin hissedecek, iç dünyanı dinlemeye başlamış olacaksın.

Gönlüne söz dinletmen zor.

14 Eylül’de burç değiştirecek olan aşk gezegeni Venüs, hava burcunda hareket ederken senin de gönlüne dokunacak. Gönlün ne kadar ferman dinlemiyorsa da seçimlerinde daha dikkatli olman gerekebileceğine işaret ediyor gök kubbe. Çünkü aslında ruhunun ihtiyaçlarına hiç uymayan birine kalbini kaptırabilirsin. Nesini sevdim, bilmiyorum ama onsuz olmak istemiyorum, cümlesi belli bir zaman sonra geçerliliğini yitirebilir. Bir anda başını döndürecek kişi derin bir aşk da olabilir, geçici bir heyecan da… 

Kışın habercisi sonbahar, sana güvene dayalı ilişkilere ne kadar ihtiyacın olduğunu yeniden hatırlatacak. Serin bir sonbahar rüzgârıyla, koşulsuz sarılabileceğin, kollarında ısınabileceğin birini arzulayacaksın. Bu nedenle de karşına çıkacak iki kişiden birini seçerken dikkatli olmalısın. Biri yazsa, diğeri kış… Yazın güneşine, neşesine aldanırsan, kış geldiğinde gönlün ayazda kalabilir, benden uyarması!  Arkadaşlarının yorumları bu konuda seni doğru yönlendirmeyebilir, hatta kaygılarını tetikleyebilir… Kendin için en doğru yolu yine yalnız kaldığında, iç sesini ve aklını dinlediğinde bulabileceksin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 35793

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI