2021 OĞLAK BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül Ayının En Göze Geleni Sensin

Kazanımların senin hiç hep değerli oldu. Onları tehdit altında hissettiğinde duvarların yükselmeye başlıyor. Eylül ayında o duvarları güçlendireceksin. Kendine dönen okları bir anda tersine çevirebilecek kadar da keskin zekalı davranacaksın.

Sabır Gerektiren Bir Süreç

Kendinizi çaresiz hissettiğiniz bir ay olabilir. Fakat geçmiş ile bugünü değerlendirdiğinizde geldiğiniz nokta size motivasyon verecek. Zorlukların arkasında yatan nedenleri yakından bilmek isteyeceksiniz. Kaderinizin gidişatını kendi elinize almanız üzerinizdeki baskı ortamının dağılmasına neden olacak. Duygusallığınızı gizleyemediğiniz ve güdüleriniz ile hareket edeceğiniz olaylar içinde kalabilirsiniz. Sizin için hedefleriniz oldukça önemli. Bu nedenle sizi yavaşlatan etkiler endişeye sürüklenmeye neden olabilir. Endişeleriniz artıkça öfke patlamaları şeklinde gelen dalgalanmalar çevreniz ile olan iletişiminizi etkileyecek. Zaman zaman kendinizi yalnız hissedebilirsiniz. Fakat gerçek dostlarınızı bu süreçte daha net belirleyebileceksiniz. Kendinizi insanların entrikalarından güvene almak için daha önce başvurmadığınız yöntemlere yöneleceksiniz. Doğru bilgiye bile güvenmekte sorun yaşayacağınız bir aydasınız. Bu nedenle en çok kendinize güvenmelisiniz. Sabır en büyük silahınız olmalı. İnsanlar bugünlerde ne yapacaklarını şaşırmış gibi davranabilir zira. Sizde elinizdekinin kıymetini bilmek adına hareket edeceksiniz. Mümkün olduğunca hem maddi hem manevi zarar etmekten kendinizi korumaya almak isteyeceksiniz. Kendinize süre vermeniz gerekecek. Düşünmek ve düşünerek kat edeceğiniz yolların mesafesini hesaplamak ihtiyacı duyacaksınız. Kariyer yaşamınız için korumacı davranacaksınız. Sizi yanlış yönlendirmeye çalışan insanlara fırsat vermek istemeyeceksiniz. Onların emellerini tersine çevirmek için elinizden geleni yapacaksınız. Bugünlere gelmek için fazlasıyla emek verdiniz. Emeklerinizin ‘’hiç’’ olmasını istemeyeceksiniz.

  • Boşanma arifesinde olan bir Oğlak burcuysanız iki tarafın ailesinden farklı görüşler çıkması çaresiz hissettirebilir.
  • Arkadaş grubunuzda sizi sizden daha fazla düşünenler olduğu kadar ayağınızın taşa dolanmasını isteyenler de olduğunu fark edeceksiniz.
  • İlişkisi olan bir Oğlak burucuysanız önünüze sürekli geçmişi getiren sevgiliniz ile ciddi bir konuşma gerçekleştireceksiniz.
  • Manevi olarak çok değer verdiğiniz bir aile büyüğünüzün sağlık sorunları sizi derinden etkileyebilir.
  • Çalışan bir Oğlak burcuysanız ekip arkadaşlarınız ile aynı fikri ve hissiyatı paylaşmadığınız konularda düşündüklerinizi açıkça söyleyeceksiniz.
Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 31307

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA