OĞLAK BURCU MART AYLIK YORUMU

Mart ayının bahar havası, usul usul kalbine dokunmaya başlayacak. Hâlihazırda süren sorunları çözmek için kolları sıvayabilirsin. Bu ay seni sıkıştıracak durumlar karşısında artık emeklerimin karşılığını almak istiyorum, diyeceksin. Bu düşünceler zaman zaman motivasyonunu düşürebilir. Merak etme, sürpriz şekilde alacağın haberler, yakalayacağın küçük fırsatların etkisi ilerleyen zamanlarda büyük olacak. Hayatına yenilik katmak için güçlü kalmanın önemini bir kez daha anlayacaksın. Mart ayında hayatında olan bazı insanlarla ilgili pişmanlık duyabilirsin. Derin sorgulamanın, vesvesenin arttığı Mart ayında, tek taraflı düşünme eğilimin artabilir. Keskin, kırıcı davranmak yerine gözlemci davranmanda fayda var.  Kimseye haksızlık etmek istemezsin değil mi?

Kalbinde bin bir türlü duyguyu yaşayacaksın.

Mart ayının ilk haftalarında kendini baştan aşağıya değiştirmek isteyeceksin. Yeni çevrelere dahil olmak, yeni yerler keşfetmek, yeni insanlarla tanışmak ufkunu açacak. Geleneksel kavramlarını, asla dediğin fikirlerini esnetmeye başlayacaksın. Değerlerinin eskisi gibi olmadığını, kendiniz nerede mutlu hissediyorsan aslında hayatın orada olduğunu net bir şekilde kendine tekrar hatırlatacaksın.  Yönetici gezegeninin, adım adım yer altı gezegenine yaklaşıyor olması ve bunları burcunda misafir etmesi nefesin kesiliyormuş, açık kalp ameliyatı geçiriyormuş ve kalbinde kelebekler uçuyormuş gibi hissetmene neden olacak. Yani bu ay kalbinde bin bir türlü duygu durumu yaşayacaksın. Çünkü aslında gökyüzü sana mesajlar vermek istiyor, seni dönüştürürken bir yandan da ruhunda ve aklında değişim rüzgârları estiriyor.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 25462

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI