2022 OĞLAK BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Beğenileni

Tutkularınız doğrultusunda hareket edeceğiniz ve içinize sineni yapacağınız bir yıla adım atıyorsunuz. Abartıya yer vermeyeceğiniz hayatınızdaki ufak değişikliklerin etkisi büyük olacak. Gözler sizin üzerinizde olurken, Ocak ayının “En Beğenileni” siz olacaksınız.

İsteklerine Olan Bağlılığın Artıyor

İyisiyle kötüsüyle her anını dolu dolu geçirmeye çalıştığınız bir yılı geride bırakarak, 2022 yılına adım atıyorsunuz. Sıfırdan parolasıyla başlayacağınız, bir yıla adım atıyorsunuz. Dağınıklıklarınızı toparlayacağınız ayın adı ise Ocak olacak. İsteklerinize karşı olan bağlılığınız ile dikkat çekeceksiniz. Burcunuzda devam eden Venüs Retro’su içsel dönüşümünüzü beraberinde getirecek. Farklı ortamlara girecek ve bu ortamlara da zorlanmadan ayak uyduracaksınız. Oldukça hareketli günler sizi bekliyor. Gerek kariyer gerekse de ilişki hayatınızda alacağınız kararlar ile bütün bir yılınızı etkileyebilirsiniz. Siz zaten mücadeleden kaçan bir burç değilsiniz. Sahip olduklarınıza olan bağlılıklarınız daha da artarken, mevcut koşullarınızı değiştirmek için de elinizden geleni yapacaksınız. Çevrenizdekilerden beklentileriniz size ayak uydurmaları olurken, dürüstlüğü de göz ardı edemeyeceksiniz sevgili Oğlak burçları.

Yılın ilk Yeniayı, 2 Ocak’ta burcunuzda gerçekleşirken maddi konuları karşınıza getirebilir. Alacağınız haberler, özgüven tazelemenize yardımcı olacak.

  • Kariyer hayatınızda yapmak istediğiniz değişiklik için daha fazla beklemek istemeyeceksiniz. Kendi işinizi kurmayı düşünüyorsanız, ailenizdeki kişilerden beklediğiniz destek işlerinizi kolayca çözüme ulaşmasını sağlayabilir.
  • Çocukluk arkadaşlarınız ile bir araya gelebilir ve geçmişi yad edebilirsiniz.
  • Aile içinde gündeme gelen konularda düşündüklerinizi söylemekten geri durmayacaksınız.
  • Eğer değiştirmek istediğiniz araba varsa bu konuda ısrarcı ve aceleci olmayacaksınız.
  • Dış görünüşünüz ile ilgili değişiklik yapma fikri, siz harekete geçmedikçe aklınızdan çıkmayacak.

Kazanan Siz Olacaksınız

Gökyüzündeki hareketlilik ayın orta noktasına geldiğimizde devam edecek. Ayın 16’sında hava burcunda gerçekleşecek olan Merkür Retro’su ile devam eden retro sayısı ikiye çıkacak. Retro 2. Evinizi yakından ilgilendirirken, çevrendeki kişilere karşı duyduğun güveni sorgulamaya başlayabilirsiniz. Her ne kadar geçici bir süreç olacak olsa da pot kırmamaya özen göstereceksiniz. Doğruluktan şaşmak istemeseniz de karşınızdaki kişiler sizi çoğu kez hata yapmanız için zorlayabilir. Kabuğunuza çekilmek, gerektiğinde de öz eleştiri yapmanız ile kazanan siz olacaksınız.


Toplam Görüntülenme : 32232

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA