2020 OĞLAK BURCU OCAK AYLIK YORUMU

2020 yılının tatlı telaşlı geçecek Ocak ayına hazır olun! Yılın bu ilk ayı sizi bambaşka duygularla karşılarken, yılın bütününe yansıyacak etkiler yaşayabilirsiniz. Bu ay çevrenizdeki büyük hareketliliğe ve hıza rağmen kendinizi biraz ağırdan alabilirsiniz. Hiçbir şeyi aceleye getirmek istemeyeceksiniz. Hata yapmaktansa daha yavaş adımlarla ilerlemeye çalışabilirsiniz. Ocak ayında geçmişte yaşadığınız olaylara benzer durumlarla karşılaşabilirsiniz. Endişeniz olmasın, deneyimleriniz nasıl davranmanız ve hareket etmeniz gerektiğine dair önemli ipuçlarını da beraberinde getirecek. Bazı günlerde yaşayacağınız aksaklıklar karşısında gardınızı alacaksınız. Olayları sakince ve yerli yerinde çözen tarafınız size artı puanlar kazandıracak.

Gösterişli tarafınızla bir hayli dikkat çekeceksiniz.

Bu ay farkındalığınız ve empati duygunuzun yükseldiğini de fark edebilirsiniz.  Toplumsal konulara olan ilginiz daha da artabilir. Çeşitli konulara dair konuşmalarınız ve düşünceleriniz arkadaşlarınızın da dikkatini çekecek nitelikte olacak. Kariyer hayatınızı baştan uca inşa etmeyi kafanıza koyacaksınız. Sizi bilen bilir. Bir şeyi yapmayı aklınıza koyduğunuzda, asla engel tanımayan tarafınız da açığa çıkar. İşte bu döngüde yaşam standartlarınızı yükseltmek için çalışmalara başlayabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde ise kontrolü elden bırakmadan, yönlendirmelere açık davranabilirsiniz. Ancak diğer yandan da kısıtlanmaya gelemediğinizi, bireysel bakış açınızın ihlal edilmesinden hoşlanmadığınızın mesajını da vermiş olacaksınız. Ocak ayında gösterişli tarafınızla da bir hayli dikkat çekeceksiniz. Aslında 2020 yılına sadece duygusal ya da ruhsal bir değişimle giriş yapmayacaksınız aynı zamanda yaşam alanınızdan tarzınıza kadar da birçok konuya el atacaksınız. Bunlarla beraber, bu ay herkesin hayata sizinle aynı açıdan bakmadığını fark edebilirsiniz. Özellikle önyargılı, ben bilirim, benim düşüncelerim doğrudur düsturuyla hareket edenlerden ortak noktada buluşup, konuşamadığınız ve anlaşamadığınız için uzaklaşabilirsiniz.

Hayatın size hangi kapıları açtığını, yaşadığınız sıkıntıların nelere delalet ettiğini göreceksiniz.

 2018 yılından bu yana sizi o kadar anlattım ki belki de en çok sizi konuşuyor gibi oldum.  Fakat gök kubbe sizi hedef alıyor. Belki hayatınızı değiştirmenizi belki de yollarınızı yeniden belirlemenizi istiyor. 2020 yılında da sizi bol bol anlatacağım. Her ne olursa olsun bu kez gökyüzü en üst seviyede Oğlak burcu olacak. Tüm gezegenler Oğlak burcunda toplanırken siz de 2020 yılına giriş yapacaksınız. Öyle ki 2020 yılının ilk günü iletişim gezegeni ve burcunuzda hareket eden Jüpiter ile kavuşan gökyüzüne merhaba diyeceksiniz. Şans gezegeni ve iletişim gezegeni sizin burcunuzda kavuşurken, kendi şansınızı kendiniz elde edeceksiniz. Geçtiğimiz yaz aylarından bu yana hayatınızı yeniden inşa etme çabanızın, kurduğunuz sohbetlerin kaybolduğu hissine kapılmanızın yanlış olduğunu 2020 yılının ilk günleri size gösterecek. Tarihte az görülen, jenerasyon gezegenleri ile hızlı hareket eden gezegenlerin kavuşum yapması başınızı döndürecek, talih kuşunu kapınıza getirecek. Son 2 yıldır yaşadıklarınızı bir kenara bırakacaksınız. Hayatın size hangi kapıları açtığını, yaşadığınız sıkıntıların nelere delalet ettiğini göreceksiniz.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 57181

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR