OĞLAK BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Önceden aklınızda kalan her türlü planın sonunu getirmek bu ay odak noktalarınızdan en önemlisi… Gerek maddi gerek manevi anlamda elinizde bulunan bütün imkânları kullanacaksınız. Tamamlayıcı tavırlarınız sadece belirli konularda değil, her konuda kendini gösterecek. Kendinizi bu anlamda telkin etmeniz birçok konuda yol ayrımlarını da beraberinde getirebilir. Verdiğiniz kararların hayati önem taşıdığı bir dönemdesiniz. Temmuz ayında hiçbir şey yarım kalsın istemeyeceksiniz. Geçtiğimiz Mart ayında Satürn, burcunuzdan gitmişti. Ancak 2 Temmuz’da Retro’ya başlıyor. Burcunuza geri gelen yönetici gezegeniniz aslında yaşantınızda neleri yarım bıraktığınızı ve neleri gözden kaçırdığınızı size göstermek istiyor.

Baskın Karakterlerle Karşı Karşıya Gelebilirsiniz

5 Temmuz tarihinde gerçekleşecek Dolunay sizi oldukça yakından ilgilendiriyor. Bunun yanı sıra Ay tutulmasının iş ve eğitim hayatınızdaki zorlayıcı etkisi de size kendisini gösterebilir. Bu dönemde hayatınızda olan otoriter figürlerle sert çatışmalar yaşayabilir, birbirinden farklı uçları savunabilirsiniz. Bunlar kimler mi olabilir? Örneğin; işyerinizdeki patronunuz, okuldaki eğitmenleriniz ve aile büyükleriniz olabilir. Bu karakterlerle gireceğiniz tartışmalarda haklı mıyım? Haksız mıyım? Sorusunu kendinize çokça soracaksınız. Tartışmaların önüne geçmek için öfkenizi kontrol altına almalısınız. Bir diğer yandan size karşı gelen her türlü otoriteyi sorgularken, dilinizin gerçekten de kemiğinin olmadığını net bir şekilde fark edebilirsiniz. Odak noktanızı negatif algılardan uzak tutmalısınız. Çünkü bunu yapmadığını takdirde tek düşünceniz ‘İnceldiği yerden kopsun!’ olacaktır. Yaşantınıza dair bu zorlu süreçlerin size kötü bir şekilde geri dönüşü olmasını istemezsiniz, öyle değil mi? Bu noktada gökyüzü daha gözlemci olmanızdan yana.

Önemli Sınavlardan Geçebilirsiniz

Burcunuzda gerçekleşecek tutulma dünyayı, Türkiye’yi ve kolektif bilinci yakından ilgilendirirken sizin de 13 derecede burcunuzda etkili olacak. 1 Temmuz – 30 Temmuz arası Ay, Jüpiter ve Plüton kol kolayken, derece olarak da neredeyse kavuşurlarken gerçekleşmesi tarihte az rastlanan, hayatınıza büyük kırılmaları getiren bir tutulma olacak. Bu bağlamda maddi konuları da yakından ilgilendirecek. Birilerine arabuluculuk yapacağınız durumlar ortaya çıkabilir. Büyük ve enteresan şeyler düşüneceksiniz. Siz güçlüsünüz ve gökyüzü sizi daha da güçlü kılarken sınava tabii tutabilir.

14 ve 20 Temmuz Arasına Dikkat!

Dikkat etmeniz gereken tarihler ise 14-20 Temmuz tarihleri arası olacak. 14 Temmuz’da 7.Evinizde yani ilişki evinizde hareket eden Güneş, burcunuzda hareket eden Jüpiter ile karşıtlık yapacak. Deyimi yerindeyse birbirlerine meydan okuyacaklar.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 31137

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR