OĞLAK BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Hayatını ilmek ilmek işleyeceğin Kasım ayına hoş geldin.  Zorluklar karşısında ne kadar güçlü olduğunu, mücadele etmekten asla vazgeçmediğini, pratik çözümlerinle hayatı kolaylaştırdığını bilmeyen yoktur. Bu ay sakin, titiz, dingin tavırlarınla dikkat çekeceksin. Bilgili, tecrübeli, sezgileri yüksek, duyarlı davranışlarınsa göz dolduracak. Analitik düşünmekten vazgeçmeyen biri olsan da zaman zaman duyguların biraz daha ağır basabilir. Duygusal iniş çıkışlar yaşamanı tetikleyecek olan durumlar seni hassas bir havaya sokabilir. Hissettiklerini saklayamadığını daha iyi anlayacağın durumlar yaşayabilirsin.

Sosyal çevrenle ilgili bazı pürüzler yaşanabilir.

Kasım ayı sezgilerini yükseltirken; etrafına karşı daha da duyarlı davranacaksın. İhtiyacı olanlara elinden gelen yardımı yapmak isteyeceksin.  Bunu destekleyecek sosyal sorumluluk projelerinde yer alabilirsin.  Sevdiklerine karşı da oldukça özen göstereceksin. Özellikle ailesinden uzakta yaşayan bir Oğlak burcuysan,  aranızdaki mesafeden dolayı onlara yeterince destek olmadığını düşünebilirsin. Kasım ayında ailenle düzenli telefon görüşmeleri yapabilir, birkaç günlüğüne de olsa onların yanına gidebilirsin. Kasım ayında sosyal çevrenle ilgili belli başlı pürüzler yaşayabilirsin.  Hareketli oluşun, yeni çevrelere girip yeni arkadaşlıklar edinmen, yakın arkadaşın tarafından kıskanılmana neden olabilir.

Kasım ayı; belki aşkın belki de tutkunun ayı.

Ama her şeyden önce bu ay kesinlikle kaderin yeniden yazıldığını işaret edecek. Çünkü bu ay gökyüzünde sadece sana doğru yaklaşan gökyüzü yok. Su ve ateşin yoğun bir şekilde hissedilmesiyle, çevrendeki kişilerin ego dolu konuşmalarını da gözlemlemeni sağlayacak. Geçtiğimiz aylarda kendine yaptığın yolculuklar ne kadar zor olsa da sana büyük katkılar sağladığını zaten biliyorsun. Su ve ateşte gerçekleşecek gökyüzünün hiyerarşisi çalıştığın yapıdaki birçok yapıyı değiştirecek.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 33000

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI