2021 OĞLAK BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Haziran Ayının En Vefalısı Sensin

Kimler geldi kimler geçti, diyerek selamlıyorsun Haziran ayını… Fakat sen yaptığın iyilikleri ve sana yapılan güzellikleri asla unutmuyorsun. Umursamaz tavırlara karşı bile istifini bozmayacaksın.

Hayatına Sarılıyorsun

Sahip olduğunuz hayatınıza tırnaklarınız ile sarılacaksınız. İyi dostlarla vakit geçirmek, onlarla birlikte anı biriktirmek sizin için önemli olacak. Hiç kimseden karşılık beklemede niyilik yapıyorsunuz fakat en azından bir teşekkürü bile size çok gören insanlar ile olan iletişiminizi gözden geçireceksiniz. Çok çalışan, kendi ayakları üzerinde birisiniz. Haziran ayının gökyüzü, size biraz mola vermeniz gerektiğini söylüyor. İyi bir tatil planı ile kendinizi şımartabilirsiniz. Yaşamınız boyunca kimseye yük olmak istemediniz. Verdiğiniz emeklerin bir karşılığı olacağını bilerek çalıştınız. Fakat ruhsal anlamda kedinizi ihmal etmiş olabilirsiniz. Sevmek ve sevilmek size iyi gelecek. Siz de bunun farkına varacaksınız. Doğru ve yanlış birbirinden ayrılırken, hayatınıza pürüzlük yapan ne varsa berrak bir nehire dönecek. Kendinizi şımartmak isteyeceksiniz. Dış görünüşünüzde, giyim tarzınızda yenilikler yapmak isteyeceksiniz. Yazın bütün ışıltısını yüzünüzde, kıyafetinizde yansıtmak isteyeceksiniz. Dikkat çekici olmanın verdiği etkiyle, yeni iletişim odaklarına dâhil olabilirsiniz. Önemli insanlar hayatınıza dâhil olabilir. Maddi konularda yaza yeni girmemizin de etkisiyle harcamalarınız artış gösterebilir. Giyim konusunda, modaya oldukça ayak uyduracaksınız. Takip ettiğiniz moda sayfaları, moda dergileri sizin için önemli bir yere sahip olacak. Haziran ayında kaçak köçek olmayacaksınız. Sahnede olmanın verdiği özgüven ile hareket edeceksiniz.

  • Sorumluluklarınızın bilincinde biri olarak çevrenizde size karşı bilinçli davranmayan insanları uyaracaksınız.
  • İlişkisi olan bir Oğlak burcuysanız, sevgilinize verdiğiniz değerin karşılığını alamamak aklınızda soru işaretleri uyandırabilir.
  • Tatile çıkmayı planlarken, uzun zamandır görüşemediğiniz dostlarınızı ziyaret etmeyi de planlarınıza dâhil edeceksiniz.
  • Sosyal medya hesabınızda geçirdiğiniz süre artabilir.
  • Size karşı verdiği sözü tutmayan bir arkadaşınız var ise ona bu konuda bazı eleştiriler getirmek isteyeceksiniz.
  • Biraz keyif sürmek isteyeceksiniz, bu sebeple de rafine ve lüks zevklere para harcayabilirsiniz.
  • Estetik operasyonlar gündeminizde olabilir. Daha önce bu konuda deneyimi olan arkadaşlarınızdan görüş alacaksınız.

Bu ay 2021’in en iddialı ayı. Eğer önemli bir işiniz varsa ayrıntılı yorumunuzu edinmeyi unutmayın…


Toplam Görüntülenme : 29305

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA