Kova Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi: Temmuz, sana pişmanlıklarını, öfkeni, kırgınlıklarını geride bırakmaya başladı bile.

Duygularını temizleme zamanı!

 “Artık bitti, unuttum gitti” dediklerin konular aslında tam olarak hayatından çıkmış değil. Kendine dürüst olabilirsen yüzleşmeler ağır geçmeyecektir.  7 Temmuz’da Ay-Uranüs karesi oluşurken, sende bazı duyguları açığa çıkartıyor. Gizemli ve içinde bir türlü aşamadığın konularda bazı karşılaşmalar yaşaman bu yüzden çok normal… Mutlaka bu günlerde ruhuna iyi gelecek aktiviteler yapmak sana iyi gelecektir. üzüyor.

Motivasyonunun kendin yaratıyorsun.

Hayat felsefene canlılık katacak kişilerle bir araya gelmen uzun süredir aklında olan projelere ışık yakacaktır. Hem fikir alıyorsun hem de uygulamak için yöntem buluyorsun. Eğer sermayesi olmayan bir Kova burcuysan, öğreneceğin şeyler ciddi ivme kazanmana ve cesaret biriktirmene neden oluyor. Sağlığına ve rutin düzenine önem verdiğin günleri Merkür düz seyrinene girerken senin tarafından planlanıyor.

Tavsiyeler:

Ciddi ilişkiler nerdeyse bitme noktasına gelmişti ama yeniden toparlanıyor. Özel ve kalıcı adımlar atmak için ailenle görüşmek istiyorsun.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 22225

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR