Kova Haftalık Burç Yorumu (6-12 Nisan)

Bu haftanın gündemi: Biraz içsel olarak uzaklaşmak isteyebilirsin.

Açıma açınacak duruma düşersin!

Tavırların net ve keskin olacaktır. Dolunay öncü burçtaki seyri maneviyatını güçlendiriyor. Ayrıca uzakta yaşayan akrabalarından ya da uzakta yaşayan dostlarından haber alman anlamına gelecek. Hukuksal konulu işlerde ertelenmeleri değerlendireceksin. Duygularını kendi başına çözmeye hazırsın.

Kendine karşı dürüst olmanın zamanı geldi.

Merkür, Cumartesi günü öncü burçta yer alacak. Kardeşler, kuzenler, gündelik iletişimde olduğun kişiler gündeminde olacak. Hızlı, çözüm odaklı, öncü çıkışlı bir tarzın olacak. Duyduklarına şaşıracağın bu günlerde haberleşme aracı olarak daha çok internet ve sosyal medya kullanıyorsun.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

-Bol seyahatler ve organizasyonların öncüsü olan Kova burçları; bu günleri sadece uzaktan iletişimde kalarak geçirecekler.

,-Olgunlaşman gereken konularda aile içinde çözümler arıyorsun.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 11584

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR