Kova Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Artık kendin için alman gereken tedbirleri düşünmeye başlayacaksın.

27 Eylül’den sonra seni kim tutar!

Sonbaharın esintisi, kaybettiğin değerleri yeniden ayağına kadar getiriyor. 27 Eylül’de Mars-Jüpiter etkisi dikkat oluşturacak. İtibarlı, güçlü, elinden tutan, seni destekleyen insanların yardımını gözlüyorsun. Yaz aylarında yaşadığın talihsizlikler ya da kaçırdığın fırsatlara bu hafta “iyi ki olmuş “ diyebilirsin. İlişkilerde tutku, kariyer de ise para kazanmanın yolunu buluyorsun. Çekiciliğin, tutkulu hallerin, dikkat çeken yönlerin, bakışların karşı cinsin dikkatinden kaçmayacak. Üzerinde ağırlık yapan insanları gönderebilirsin.

Yalnız kalmak senin tercihin…

Bu hafta Merkür geri gidecek. 27 Eylül’den itibaren yurt dışı konuları, eğitim, bu alanlarda yazışmalar, uzakta yaşayan dostlar ve akademik meselelere başlayacaksın. İkil ilişkilerde anlaşmalar, hatta iş sözleşmeleri de gündeme gelecek.  Kalabalık ortamlarda, kendini belli etmek istemesen de yalnız kalman ne mümkün. Arkadaşlarından yana sıkıntıları olan bir Kova burcu isen, onlara kendince ceza vermek isteyebilirsin. Gündemine uyum ve sıcaklık yerleşecek. Sabit ruh halin dengeleniyor. Ortada kalan konulara yabancılaşmadan sahip çıkacaksın.

Haftanın tavsiyeleri:

İnsanlar hakkında ön yargılı olmayı sevmiyorsun ama bugünlerde yanında yer alan kişilerle hep bir kalite arayışında olacaksın.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 13248

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA