Kova Haftalık Burç Yorumu (20-26 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Doğum günü kutlayan Kova burçları için güzel bir hediye gökyüzünden gelecek.

Eski hızına kavuşuyorsun!

Haftaya Güneş'in burcuna geçişi ile başlıyorsun. Bu durum bazı konulara çabuk adapte olmanı sağlıyor. Para kazanmak ve biriktirmeye çok uzun zamandır kafa yoran Kova burçları, hesap-muhasebe gibi işlerde yoğun olacak. Toplu para gelişleri, yaklaşık bir aydır geçirdiğin ufak çaplı mali krizi hafifletebilir. Kariyerindeki durgunluğa anlam veremeyenler, şans senden yana olacak. Kendin için bir şeyler yapmaya başlıyorsun.  

Ufak sürprizler yüzünü güldürebilir!

Özel hayatın, tutkuların, beklentilerin, sosyal yaşamınla birlikte ön plana çıkıyor. Yeniay aynı zamanda aileden gelen miras ve gayrimenkul gibi konulardaki gelişmeleri takip edeceğini işaret ediyor.  İleride hayatını etki edecek bazı gelişmelere tanık olman sana heyecan verecektir. Aşkın en heyecanlı, eğlenceli yanını yaşamaya ne dersin? Yeniay ile birlikte gökyüzünden gelen olumlu açılar keyifli başlangıçlara ışık yakabilir.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Yeniay’ın burcunda meydana gelmesi, seni yeniden spor yapmaya, fiziksel olarak görünümüne önem vermeye itiyor.
  • Bekâr Kova burçları yüzleri gülüyor. Keyifli kişilerle tanışman tesadüf olmayacak.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 22891

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR