Kova Haftalık Burç Yorumu (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi:Takıntılı olduğun konularda endişelerini bastırıyorsun.

Tercihlerin değişiyor…

Haftanın ilk günlerinde gerçekleşecek Güneş-Neptün karesi, hayatının önemli bir dönem noktasına işaret edebilir. Başarı kazanmak için elinden geleni yaptığın ilişkinde karar aşamasına girebilirsin. Çocukların ve eşinin arasında kaldığın bir düzleme girebilirsin. Önemli olan bu hafta sevgini değerlendirmek olacak. İlişkisi olanlar kıskançlıkları bir kenara bırakarak sevdiklerine sahip çıkabilirler.  Aşırı kilo kaybı ya da alımı görüntünde estetik kaygılar yaşamana neden olabilir.  

Toparlanıyorsun…                                                                                                   

Haftanın ortasına geldiğinde artık kafanda iyimser bir tablo oluşuyor. Üzülmek yerine motivasyon kazandığın toplumsal güdülerin seni harika girişimlere teşvik edebilir. Bazı haberler melankolik ruh halinden kurtulmana neden oluyor. Söz verdiğin konularda iddialı yaklaşımlarını sürdürmen gerekecek. Birlikte çalışmak istediğin insanlar, grup çalışmaları, görev dağılımı, sorumluluk paylaşımı gibi noktalarda kişileri ve yeni atılımlara zaman vermen gerekebilir.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 17066

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA