Kova Haftalık Burç Yorumu (24-30 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Yaşadıklarından bir mesaj çıkartmaya çoktan başladın

Tuttuğunu koparan birisin!

Senin için öncelik samimiyet olacak. Duyguların biraz karışabilir, kendini yeterince güvende hissetmeye bilirsin. Ama birçok konuda düşünmek için de iyi adımlar oluşacak. Ailene, sevdiklerine hak vereceğin gelişmeler kapı başında… Senin için gerçekten önemli bir hafta. Haftaya Mars’ın burç değiştirmesi ile başlayacağız. Sırlar, gizemli hallerin, kendine sakladığın işler, düşmanlar, kıskançlıklar yanı sıra planlarını ve hedeflerine yönelebileceksin. İşinde ve ilişkinde hırslanabilirsin.

Anlık öfkenin düşüncelerini etkilemesine izin verme!

Sosyal alanlarda, işte ve eğitimde inatlaşmalar, maddi konularda alınan ani kararlar seni sinirlendirecek gibi duruyor. Çabuk öfkelenmeye meyilli olduğun bugünlerde kimsenin seni anlamadığını düşüneceksin. Fakat bu düşüncen yalnızca birkaç zaman sürecek. Ailenle her ne kadar ters düşsen de, bir şekilde orta yolu bulmayı başarıyorsunBaşkalarının söylediklerine göre hareket etmeyi sevmeyen biri olarak kariyer alanında başına buyruk davranacaksın. Eski konular, sırlar, küçük kaçamaklar gündeme gelebilir.  Beklenmedik sportif kazalara karşı da dikkatli olmanı öneririm.

İyi haftalar...


Toplam Görüntülenme : 18199

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA