Kova Haftalık Burç Yorumu (8-14 Mart)

Bu haftanın gündemi: Bazı konularda ciddi düzenlemelere gidebilirsin.

Temkinli olmak işine yarıyor!

Bireysel tutumundaki değişimine, fikirsel çatışmalarına, bireysel tavırlarını gündemden düşmeyecek. Ay etkisi öncü burçta, sorumluluklarına dönmeni sağlıyor. Planlarını sakince devam ettirmek isteyeceksin. Rutini koruyan şartlar, seni uzun zamandır boğuyordu. Şartlarını belirleyen olacaksın. Değişiklikler hızla meydana gelirken; sevinci ve hüznü bir arada yaşayabilirsin.

Pohpohlanmak isteyeceksin!

Özel hayatında daha fazla romantizm bekleyeceksin. Sezgilerin de çok güçlendiği için özellikle ilişkisi yeni başlayanlarının bu durum işine yarayabilir. Heyecanlı başlangıçlar ve finansal destekler başarının sonucunu gösterecek. 13 Mart’ta Yeniay su burcunun değişiminde etkili olacak. Evli olan Kova burçları için aydınlanması gerekenler konular var. Para, birikim, toprak temelli konular, ev, arsa gibi alanlar öne çıkacak.

Haftanın Tavsiyeleri:

  • Düzeni kontrol altına almalısın.
  • En akıllı ve yaratıcı yanını kullanmaktan korkma.
  • Sebepsiz küslükler nihayet son bulabilir.

Dikkat etmen gerekenler günler:

8 Mart açık sözlüsün

12 Mart niyetini belli ediyorsun

14Mart sürpriz bir telefon görüşmen olabilir

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 9548

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR