Kova Haftalık Burç Yorumu (18-24 Mart)

Bu haftanın gündemi: Önemli sorumluluklarını göz ardı edebilirsin. Pratik zekânla kolayca halledebileceğin sorunlar gözünde büyüyebilir.

Kenarda bir yerlerde saklanan duyguların!

Hani bugünlerde daha alıngan olduğun gerekçesiyle, geri çekilen insanlar varsa anla ki ateş ve öncü burçların güncel konumu bu durumu oluşturuyor.  Bu süreci biraz daha mantıklı geçirmek için, duygularını tartmaya başlayarak ilerlemeni tavsiye ederim.

21 Mart’ta gündem değişiyor!

Dolunay çok etkili olacak. Bu durumda iş yolculukların ya da kişisel seyahatlerini artırabilir. Bazı insanların duygusal tarafını kullanmaya kalktıklarını fark edebilirsin. Sırların da bir müddeti olduğunu fark edebilirsin. İtibarını korumak adına bu hafta çokca çalışmalısın.

Haftanın tavsiyeleri:

Dolunay, üst üste gelen toplantıları, projeleri, ailevi görevleri işaret etse de; sorumluluk duygusunu tatmak ağır gelebilir. Kendini yorgun hissedebilirsin.

Gün gün dikkat etmen gerekenler:

19 Mart güne istediğin gibi başlayabilirsin

21 Mart aşk hayatın dikkat çekiyor

23 Mart ailenle zaman geçirmek iyi gelecek

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 20425

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI