Kova Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Eylül)

Bu haftanın gündemi: Pratik zekânla kolayca halledebileceğin konuların var.

Haftaya hızlı başlıyorsun!

Gerçekleşen Ay-Uranüs karesi sen de dâhil olmak üzere etrafındaki herkesi etkiliyor. Bu sert açı; iletişim sorunları ve anlaşmazlıkların sıkça yaşanabileceği gergin bir atmosferi işaret ediyor. Ayrıca, özellikle kalbinle ilgili şikâyetlerin varsa bir uzmana görünmeyi  ihmal etmeyeceksin. Yanlış anlaşılmaları ortaya çıkartmak bir nevi görevin olacak.  

Aklın karışıyor.

Aklın ve duyguların arasında orta yolu bulman olası. Toprak burcunda meydana gelen Yeniayla aklını karıştırdığı bu günleri; iş ve para konulu işlerde, alman gereken kararları ve yapman gereken programları planlayabilirsin. Korkma, birazcık tembellikten zarar gelmez! Bu günleri yarım kalan işlerini tamamlamak için geçirebilirsin. Birkaç günün banka, evrak düzenlemek, doktor kontrolleriyle geçebilir.

Haftanın tavsiyeleri:

Bugünlerde kendini şımartmaktan çekinme. Elindeki yetenekleri değerlendirmek için önemli fırsatlar yakalayacaksın.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 16369

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR