2019 KOVA BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

İçine dert olan, sana sıkıntı veren, omuzlarına ağırlık yapan tüm yüklerden kurtulmak isteyeceksin. Şubat ayında, geleceğini garanti altına almak için sorumluluklarına daha da odaklanacaksın. Elini attığın her işi hakkıyla yerine getirmek adına özverili davranacaksın.  Şubat ayında, geçmişte yardımının dokunduğu insanların da desteğini görmek seni ayrıca mutlu edecek. Evet, sen yaptığın iyilikleri karşılıksız yapmıştın, bir beklentin yoktu. Ancak iyilik yaptığın kişilerin vefalı tarafları motivasyonunu daha da artıracak. İnsanın özünü, duruşunu, içindeki iyiliği korumasının ve çevresine de faydasının dokunmasının ne kadar önemli olduğunu bir kez daha anlayacaksın.

Köklü değişiklikler yapacaksın.

Şubat ayında kendinle ilgili önemli bir sırrı açık edebilirsin. Artık ne olursa olsun, deyip şaşırtıcı itiraflarda bulunabilirsin. Yapacağın itiraflarla, alacağın kararlarla artık kendine yepyeni bir rota çizmek isteyeceksin. Hayatında köklü değişiklikler yapmaya başlayacaksın. Kalabalık gruplarda ön planda olma isteğin artarken, bilgilerinin doğruluğu konusunda ısrarcı davranabilirsin. Bu durum etrafındaki insanlar tarafından eleştirilmene neden olabilir. Bilgisine, tecrübesine, samimiyetine güvendiğin insanların senden uzaklaşmaması adına biraz mütevazılığı elden bırakmamalısın. Şubat ayının ilerleyen günlerinde çevrendeki insanlara yönelik yardımların çoğalacak. Sosyal yardım kampanyalarına destek verebilirsin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 30658

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI