KOVA BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Aklınızdaki birçok planın gerçekleşmemiş olması ve size uymayan şartların doğması sizi oldukça strese sokmuş olabilir. Kendinizi verdiğiniz kararların gidişatı boyunca hırpalamış ve geçmiş tecrübelerinizin aklınızı karıştırmasına izin vermiş olsanız da bunlardan ders çıkarmayı biliyorsunuz. Merak etmeyin, gökyüzü sizi zorlasa da güçlü günlere merhaba diyeceksiniz. Kendi yolunuzu çizdiğiniz 2020 yılında, aslında göz ardı ettiğiniz protokoller, anlaşmalar, sözleşmeler, hukuksal meseleler, verilen sözler gibi birçok konuda tekrar düşünmeniz gerektiğini fark edeceksiniz. Burcunuzda hareket eden ve şimdilerde geri giden Satürn’ün herkesle yola çıkma mesajını aralık ayına kadar adım adım izleyeceksiniz. Bu süreçte diğer insanlara göre çok daha kuralcı ve gelenekçi davranacaksınız.  

Unutmamanız gereken noktalardan birisi şu; pandemi döneminde kimsenin yapamadığını yaptınız. Ne kimseye yük oldunuz ne de engel oldunuz. Çalıştınız ve ürettiniz. Maddi anlamda kontrollü oldunuz. Ödemelerinizi asla aksatmadınız. Bu yüzdendir ki ödemelerini aksatan kişilere de maalesef tahammülünüz yok. Yaşantınıza dair yaşadığınız birçok sorunu çözmekle beraber bu sorunlara sebep olan insanları da hayatınızdan çıkarmayı bildiniz. Neredeyse sizi engel olabilecek her şeyi hayatınızdan söküp attınız. Bir şey hariç; bitmek tükenmek bilmeyen kuruntularınız.

Aşkın Kapıları Aralanıyor

Temmuz ayı size birçok konuda farklı ve keyif verici tecrübelerin kapılarını açabilir. Duygusal anlamda hem kendinizi hem de çevrenizi yargıladığınız bir ay geçirirken aşkın kapılarının aralandığını hissedebilirsiniz. Gökyüzü, ikili ilişkiler konusunda Kova burçlarının yanında. Haziran ayının izleri silinecek ve yeni bir sayfa açmak isteyeceksiniz. Yeni insanlar tanımak yeni bir atmosfere girmek gibi olacak sizin için. Otoriteler karşısında da zafere ulaşmanız öz güveninizi arttırırken çalıştığınız işe de sıkı sıkı bağlanabilirsiniz. İş yaşantınızdaki bu tutum üstleriniz tarafından da desteklenince, dinlenmek adına güzel bir tatili hak ettiğinizi düşünebilirsiniz. Temmuz ayında huzuru kovalayacaksınız.

5 Temmuz’da yaşanacak Ay tutulması geçtiğimiz yaz ayına bir nevi atıfta bulunacak. Nasıl mı? 2019 yılının Temmuz ayından bu yana hayatı nereden nereye getirdiğinizi, ne kadar değiştiğinizi, hırslarınızın, düzeninizin, önceliklerinizin ne kadar yer değiştirdiğini tekrar fark edeceksiniz. Dolayısıyla bu tutulma hem mucizeleri hem de uyarıları barındıran bir tutulma olacak. Gerçekleri sonuna kadar görmek adına irdelemediğiniz konu kalmayacak. Tutulmanın getirmiş olduğu araştırma tutkusu sizi vakıf olmadığınız birçok konuda da bilgilendirecek. Her halükarda hazırlıklı olmak en iyisi.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 26667

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR