2020 KOVA BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Nisan ayı sık sık geçmişe dalıp gideceğiniz bir ay olacak. Geçmişin iyi ve kötü taraflarıyla bugünü kıyaslayabilirsiniz. Pişmanlığa, keşke demeye geçit vermek istemeyeceksiniz. Kaybettiklerinize odaklanmak yerine neler yapmalıyım diye düşünmeye başlayabilirsiniz. Ancak bu süreçte sınırlı hareket etmek, mecburi alanlarla uğraşmak zorunda kalmak sizi gergin bir ruh haline sokabilir. Bazı noktalarda eli kolu bağlı kalmak erteleme eğiliminizi artırabilir. Bu anlamda nisan ayında duygusal durumunuzu kontrol altına almanız, kurtarıcı nitelikte olabilir. İç dengenizi sağladığınız anda daha sakin, daha planlı programlı ilerlediğinizi fark edebilirsiniz. Diğer yandan nisan ayında yılın başındaki bazı konuları yeniden masaya yatırabilirsiniz. Arkadaşlarınızın yaptığı konuşmalar, olmadık kişilerin birbirleriyle samimi olduklarını duymanız gerçekleri açığa çıkarma isteğinizi tetikleyebilir. Haksızlığa asla gelemeyen biri olarak kendi doğrularınızdan, bildiklerinizden vazgeçmeyeceğinizi keskin mesajlarla etrafınıza yansıtabilirsiniz. Sosyal medya ile bir hayli haşır neşir olduğunuz bu süreçte paylaşımlarınız dikkat çekici nitelikte olabilir. Yanlış anlaşılmalar yaşanabilir.

Sorunlara karşı gardınızı alacak, alternatif çözümler üretmeye çalışacaksınız. 

Nisan ayında ego, gurur, kibir gibi duyguların insanlara çok büyük zarar verdiğini gözlemleyebilirsiniz. Özellikle hırslı karakterlerin keskin çıkışları, duygusal iniş çıkışları, yükselip sonra bir anda kendi kabuklarına çekilmeleri hayat insana neler yaptırıyor dedirtebilir. Sadece kendi yolunuzda ilerlemek isteyeceksiniz. Sorunlara karşı gardınızı alacak, alternatif çözümler üretmeye çalışacaksınız.  Diğer yandan bu süreçte meraklı tarafınız da ön planda olacak. Zaman diliminizi daha iyi değerlendirmek adına eğitime, araştırmaya, bilgiye daha da önem verebilirsiniz. Potansiyelini yeniden keşfetmeye çalışacağınız bir süreç sizi bekliyor. 

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 22469

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR