2021 KOVA BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Haziran Ayının En Üretkenisin

Her hayatın kendine özgü tıkanmaları olur ama senin için değil, hem de bu ay… Bütün çalışkanlığını ve el çabukluğunu ortaya koyarken, ne kadar verimli zamanlar geçirdiğini fark edeceksin. Boş duran ellere karşı bir alerjin var.

Sınırlar Aşmak İçindir

Yaza güçlü bir giriş yapmışken, planlarınızı gözden geçirmek istediğiniz bir zaman aralığında bulacaksınız kendinizi. En önemlisi de üzerinde durduğunuz, önemli detayların fazlalaşması, küçük çaplı kararsızlıklara sebep olabilir. Haziran ayının alametifarikası da burada işte; hoşlandığınız detayların peşinden koşmayı bırakmayacaksınız. Kendinize, hali hazırda olan hobileriniz dışında yeni hobiler de bulacak, bunu hayatınıza adapte edeceksiniz. Gök kubbe, hiçbir duyguya zincir vurulamayacağını bu ay bütün üryanlığıyla gösterecek. Hayatınızın birçok açıdan ne kadar elverişli olduğunu bir kez daha keşfedeceğiniz bu ay, sınırları zorlamak kalıbını bolca kullanacaksınız. Hazırlıklı tavrınıza toz kondurmamak ise sizi yansıtacak. Gök kubbe, kendinize az da olsa fırsat yaratmanız gerektiğinin üzerinde duruyor. Tavsiyem; kulak verin.

  • Kariyer alanında ciddi çabalar vereceğiniz bu ay içerisinde, beklediğiniz bütün gelişmeleri almak isteyeceksiniz.
  • Evliliğinden memnun olmayan bir Kova burcuysanız, artık daha fazla yürütmek istemediğinizi fark edeceksiniz.
  • Asılsız iddialar karşısında, objektif tavrınızdan ödün vermek istemeyeceksiniz.
  • Gerçekleştirmek için uzun zamandır beklettiğiniz planlarınız varsa, Haziran ayı bu planları uygulamak için tam istediğiniz ay olacak.
  • Bir takım ailevi gerginlikler, manevi duygularınızı etkileyebilir. Her sözü kişisel bir biçimde algılamak sizin yararınıza olmayacak diyor gökyüzü.

Zaman Bir Hazine, Kullanmasını Bilene…

Haziran ayı içerisinde önünüze çıkacak zorluklar, duygu durumunuzu sınayan cinsten olacak. Öyle ki yeri gelecek bazı hayallerinizi bile ertelemek zorunda kalacaksınız. Bu durumu olumsuz yöne çekmemek ise sizin elinizde. Yapmak istediğiniz önemli aktiviteler ne kadar ertelenirse ertelensin, boş zamanlarınızı en verimli şekilde kullanmak için elinizden geleni yapacaksınız. Gök kubbe, zamanı doğru ayarlayacak burçlardan birinin de sizin olacağınızı işaret ediyor. Verimli yaşamak bir yana, doğruluğuna inanmadığınız konularda da net tavrınız dikkatlerden kaçmayacak. Bulunduğunuz ortamlarda en çok soru soran ve sorgulayan kişi siz olacaksınız.

Bu ay 2021’in en iddialı ayı. Eğer önemli bir işiniz varsa ayrıntılı yorumunuzu edinmeyi unutmayın…


Toplam Görüntülenme : 28449

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA