2020 KOVA BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

İç Muhasebe Yapabilirsiniz

Üzerinizdeki kötü duyguları atmış olmanın verdiği rahatlıkla Eylül ayına merhaba diyorsunuz. Sizi daima eleştiren insanların gölgelerinden kurtulmak yalnız kalmayı en çok bu ay içerisinde isteyebilirsiniz. Neden mi? Çünkü sizin düşüncenize saygı duyulmasından önce size karşı empati kurulmasını istiyorsunuz. Sizi rahat gibi gören insanlara karşı kayıtsız kalabilirsiniz. ‘Kim nasıl düşünüyorsa düşünsün, ben böyleyim’ sözü tam anlamıyla sizi anlatacak. Her duyduğuna inanan kişileri çevrenizde sıklıkla göreceğiniz Eylül ayında daha gergin olmamak adına elinizden geleni yapacaksınız. Ailenizin bile fikri olmadığı konularda yorum yapmasına dayanamazken arkadaş ortamında kişisel fikirlerinizin çatışması yüzünden hatırı sayılır tartışmalar içerisinde olabilirsiniz. Sizi iyi anladığını düşündüğünüz kişileri sürekli rahatsız etmek istemiyorsunuz. Bu durum sizi ilgisiz ve kayıtsız birisi gibi gösterebilir. Ancak yukarıda da belirttiğim gibi kimin ne düşündüğünü pek fazla umursamayacaksınız. Sizi bilen biliyor, öyle değil mi?

Söylemesi Kolay Olmayan Şeyler Gün Yüzüne Çıkıyor

Düşüncelerinizi içinizde tutmakta zorlanacağınız bu Eylül ayında açık sözlülüğünüz birçok kalbi kırabilir. Siz kendinizin kırıcı olmadığını düşünseniz de söylediklerinizin karşınızdaki insanı ne kadar etkilediğini anlamayabilirsiniz. Eylül ayında birden çok defa özür dileyebilirsiniz.

  • Kitap ve öykü yazarlığı yapan bir Kova burcuysanız Eylül ayı içerisinde bir eseri kaleme alırken kullandığınız dili iyice kontrol etmelisiniz. Kullandığınız kelimeler size normalmiş gibi gelse de okuyucu kitle oldukça şaşırabilir.
  • Medya sektöründe kariyer yapmak isteyen bir Kova burcuysanız kariyer basamaklarını tırmanırken söylemlerinizde daha dengeli olmalısınız. Söylemek istemediğiniz sözlerin ağızınızdan çıkıvermesi kariyerinizin ilerlemesi konusunda sizi oldukça etkileyecektir.
  • Öğretmenlik yapan bir Kova burcuysanız öğrencilerinizden birisi her zamankinden daha farklı davranışlar gösterebilir. Öğrencinizle ders sonrası yalnız konuşmak isteyebilirsiniz.
  • Kova burçları Eylül ayında iletişim konusunda önemli sınavlar verecek.

Her Şey Üst Üste Mi Geliyor?

Yaz ayından çok daha farklı bir duygu durumu ile karşı karşıya olabilirsiniz. Birçok şeyin üst üste geldiğini düşünseniz de bunların çözümünün yine sizin motivasyonunuzdan geçtiğini ayın başından itibaren güçlü bir şekilde hissedeceksiniz. Kimi zamanlarda ne kadar saf olduğunuzu düşündüğünüz zamanlarınız olsa da bu süreçte daha sorgulayıcı bir kimliğe bürünmüş olabilirsiniz. Dünya hızla dönüp değişirken hem sevdikleriniz hem de sizin için eylül ayı bambaşka bir ay olacak. Böyle söylediğim için olumsuz düşüncelere kapılıp içiniz ürperiyor olabilir. Ancak unutmayın ki gök kubbenin bizi sıkıştırmasının bile bir nedeni var.  Yaşadıklarınızı, başınıza gelenleri bu şekilde yorumladığınızda zorlu günlerin üstesinden gelecek gücü de kendinizde bulmuş olacaksınız.

Hem ilişki anlamında hem de iletişim anlamında önemli zamanları ardınızda bırakırken önemli sağlık olaylarına da tanıklık edebilirsiniz. Her zamankinden daha farkındalık güden kişilerin davranışları çok hoşunuza giderken bir takım akraba ziyaretleri de yapabilirsiniz. Orta yolu bulmak sizin işiniz.

  • Evli bir Kova burcuysanız, eşinizin ailesiyle ilgili bazı sağlık problemleri yaşanabilir. Eşinizin soğukkanlılığını koruyamadığını fark ederek, daha ılımlı ve yapıcı yaklaşımlarda bulunmaya çalışacaksınız.
  • Uzun süreli ilişkisi olan ve artık evlilik düşünen bir Kova burcuysanız sevdiğini kişi ile bu konuda önemli planlar ve konuşmalar yapabilirsiniz. Düğün için farklı planlarınız olduğunu sevgilinizle paylaşacaksınız.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 35580

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR