2020 KOVA BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ayın ilk günlerinin her zamankinden daha hareketli geçtiğini ve koşuşturmaların olacağını fark edeceksiniz. Bu koşuşturma her ne kadar getirdiği iş yükü ve sorumluluklarla sizi düşündürse de fazla da gözünüzde büyütmemeniz lazım. Her yoğunluğun da bir sonu olduğunu unutmamak gerekli… Kalabalık ortamlardan uzaklaşmak, kendiniz ile baş başa kalmanızı sağlıyor ve bir takım düşünce farklılıkları da getiriyor. Kendinizi dinlemek bu süreçte size çok iyi gelmekle beraber yaşadığınız olaylara olan bakış açınızı olumlu yönde etkiliyor. Kendinize olan güveniniz yeniden yeşeriyor. Gereksiz durumları haddinden fazla düşünmek ve kafanıza takmak uzun vadede size iyi gelmeyecektir. Sizi düşürecek olumsuz düşünceleri aklınızdan bertaraf etmenin berrak düşünmek konusunda size oldukça yardımcı olduğunu bu ay daha güçlü bir şekilde hissediyorsunuz.

Bu ay sizin için adeta bir yenilenme döngüsü ile geçiyor.

Üzerinizdeki olumsuz havadan kurtulma isteği hem sizi hem de çevrenizi iyi yönde etkiliyor. Hayata dair olan planlarınızda da bir yapılanmaya girebilir bu uğurda çalışmalarınız için harekete geçebilirsiniz. Bu ay sizin için adeta bir yenilenme döngüsü ile geçiyor. Aynı zamanda bu ay içerisinde çeşitli etkinlikler içinde bulunmak, kendinizi ifade etmek açısından çok yararlı olacaktır. İçerisinde bulunacağınız organizasyonlardaki tavrınız gerçek benliğinizi insanlara daha iyi aktarmanıza ön ayak olabilir.

Yaşamınıza yepyeni bir sayfa açmaya çalışacaksınız.

2020 yılında yaşayacaklarınız deyim yerindeyse filmlerdeki kareleri kıskandırarak başlıyor.2020 yılının bu ilk ayında size hayatınızda her şeyin değişeceğini söylesem inanmakta güçlük çekebilirsiniz. 2020 yılı herkes için yoğun geçerken sizi yakından ilgilendirecek.  Her zamanki koşturmanız, telaşınız dinginleşecek. Hayatınıza denge ve cesaret gelirken aidiyet duygunuz değişecek ve sizi zorlayan alışkanlıklardan uzaklaşarak yaşamınıza yepyeni bir sayfa açmaya çalışacaksınız. Adeta hayatın başka köşesinden tutacak, hayal ettiğiniz ama bir türlü olamadığınızı düşündüğünüz sizi ortaya koyacaksınız. Bu kadar değişmenizi, köklenmenizi ise önemli gezegen ve transitlerin burç değiştirdikten sonra sizin burcunuza taşınacak olması sağlayacak. Bu önemli etkiler ışığında 2020 yılını, hayatınızın geri kalan yıllarına bağlayan köprü niteliğinde bir yıl diye düşünebilirsiniz. 2020 yılının enlerinde birinci geliyorsunuz. Kabuk değiştirdiğiniz 2020 yılına merhaba diyerek başlıyorsunuz.

Eti can yapan ruhundur, unutmayın!

Yılın ilk günlerinde dünyayı sarıp sarmalayacak gökyüzü olayları ile başlamak, akıl almaz planlar yapma duygusuna kapılmanıza neden olacak. 2020 yılı ilk günden gücünü heybetini ortaya koyarken, zaaflarınıza vurgu yapacak. Dünyanın rotasını değiştiren kavuşumlar azminizi ortaya çıkarırken efsane çıkışlar yapacaksınız. 10 Ocak’ta su burcunda gerçekleşecek Ay tutulması yüreğinizin derinlerinden yükselen duygularınızı yönetmenize yardımcı olacak. Siz daha önce bu tutulmanın bir benzerinden geçmiştiniz. İçinizi cız ettiren son 2 yılınızı geriye dönüp düşündüğünüzde sevginizde kendinize söz geçiremediğinizi anlayacaksınız. Ay tutulurken bir taraftan da işinizi ve sağlınızı ihmal ettiğinizi fark edeceksiniz.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 47959

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR