KOVA BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU       

Duygusal geçişlerinin hız kazanacağı bir ay seni bekliyor. Bu hayatta kayıtsız kalamadığın çok şey var. Gerek kişisel yaşamında gerek çevresel ya da toplumsal konularda hemen her durum seni epey etkiliyor. Bu durumun seni yıprattığını fark edeceksin. Merak etme, alacağın kararlarda gamsız olmak gibi bir düsturun olmayacak. Empati kurmaktan, duyarlı olmaktan vazgeçmeden daha mantıklı hareket etmeye başlayacaksın. Temmuz ayında ailevi konular ön planda olacak. Aile içerisinde gelişen olaylarda söz sahibi olmak isteyeceksin. Aile bireylerinin senden aldığın bazı kararların olumsuz etkileri seni üzse de sana danışmadıkları için canının sıkılabilir.

Hem maddi hem de manevi konulara eşit ölçüde yaklaşacaksın.

Hayatını dengeye oturtma çaban zaman zaman seni yorsa da güzel sonuçlar almaya başladığını görerek motive olacaksın. Kendi şansını kendin yaratacaksın. Özellikle aylardır aklında olan konularda risk alarak girişimlerde bulunabilirsin. Miras, vasiyet gibi konular gündemini oluşturmaya aday. Atalarından kalan mirasların, gayrimenkullerin olduğu haberini alabilirsin. Bu haberle aile bireyleri arasında curcunalı günler başlayabilir. Bazı insanların gerçek yüzünü bu vesileyle görmüş olacaksın.

Kendini merkeze alman, kendine olan güvenini artıracak.

Zaman zaman ben bilirim edasına bürünebilirsin. Çevrendeki insanları her anlamda yönlendirmek isteyeceksin. Her ne kadar bu konuda iyi niyetli olsan da sevdiklerini yönlendirmeye çalışırken, baskıcı ve kuralcı bir kişiliğe bürünebilirsin. Öyle ki kardeşin özgürlüğünü kısıtladığından, hayatına olumsuz müdahalelerde bulunduğundan dem vurabilir. Bu konuda özeleştirini yaparak geri adım atabilirsin. Olumsuzluklar konusunda çözüm odaklı oluşun, pratik davranışın sayesinde hız alacaksın.

Geçmiş zamanlarda sıkıcı bulduğun her şeyi bir kenara bırakmaya ne dersin?

Yaşam sevincini yerine getirecek alanlara yönelmek için önündeki engelleri aşmamak için hiçbir nedenin yok.  Kaliteli, eğlenceli, huzurlu zaman geçirmek için yeterli enerjiye de isteğe de zamana da sahip olacaksın. Bu ayın konuşulanları arasına gireceksin.  Gündelik hayata dair gereksiz endişelerini azalttıkça etrafına karşı daha sıcak, samimimi ve toparlayıcı adımlarla yaklaşacaksın. Kişisel farkındalığının artacağı Temmuz ayında kendinden beklemediğin derecede radikal kararlar alabilirsin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 37462

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI