2021 KOVA BURCU MART AYLIK YORUMU

Her Şey Yoluna Giriyor

Ay yedinci evinde konumlanırken mart ayına gireceksiniz. Baharın ilk ayında huzurlu olmak huzurlu kalabilmek sizin için önemli olacak. Güven alanınızı genişleteceksiniz. Yatırımlarınızın, düşüncelerinizin, sorgulamalarınızın bir sonuca bağlanması sizi mutlu etti. Şimdi sahip olduklarınızı güvence altına almak için efor sarf edeceksiniz. Başarının verdiği rehavet sizi zaman zaman yanıltabilir olsa da mantıklı düşünce tarzınız ile hataları erkenden telefi edeceksiniz. Özel yaşantınıza, hobilerinize, ailenize daha çok vakit ayırma imkanınızı iyi değerlendireceksiniz. Ayrıntılarına fazla takılmadığınız insan ilişkilerinde biraz daha detayları gören bir yapıda olabilirsiniz. İletişimsel kopuklukları ortadan kaldırmak için elinizden geleni yapacaksınız. Saygın bir kişilik olmanızı koz olarak değerlendirebilirsiniz. Koşuşturmaların durgunluğa kavuşması hem mental olarak sizi rahatlatacak.

  • Kariyer hayatında belli ilerlemeler kaydetmiş biriyseniz kazanımlarınızı korumaya öncelik verebilirsiniz.
  • Ailesinden uzakta yaşayan bir Kova burcuysanız onları ziyarete sık sık gideceksiniz.
  • Spor ve hobilerinize ağırlık vermeye başlamak size fit bir görünüm kazandırırken zihninizi boşaltmanıza yardımcı olacak.
  • Son zamanlarda haberleşmediğiniz ve bununda nedenini sorgulamadığınız bir arkadaşınızı arayarak ondan bazı cevaplar alabilirsiniz.
  • Evli bir Kova burcuysanız eşiniz ile çocuklarınızın üzerine daha fazla titreme kararı alacaksınız.
  • Açtığınız banka hesabınıza yeni para yatırımları söz konusu olabilir.

Perspektifleriniz Gelişiyor

Baharın gelmesi hayata olan bakış açsınızın tekrar şekillenmesini sağlayacak. Karşılaştığınız olaylara karşı farklı perspektifler geliştireceksiniz. Kurduğunuz hayaller üzerinde deneyimlemek istediğiniz konular için harekete geçebileceksiniz. Bu nedenle mart ayını yaşanan gelişmelerinin ışığında isteklerinizin karşılandığı bir ay olarak değerlendirebilirsiniz. Gökyüzü size tedbirlerinizi sıkı tutmalısınız diyor. Özellikle ilişki evinizde bu durma özen göstermelisiniz. Kalbinizin peşine takılırken hayal kırıklıklarına uğrayabilirsiniz. Yeteneklerinizi ve imkânlarınızı verimli bir şekilde kullanmak için tüm fırsatları değerlendireceksiniz

  • İlişkisi olmayan bir Kova burcuysanız duygusal olarak çok fazla etkilendiğiniz kişiye duygularınızı açıklayabilirsiniz.
  • Aile şirketinde çalışan bir Kova burcuysanız kendi işinizi kurmak için imkânlarınızı sonuna kadar kullanacaksınız.
  • ‘’Dert etme, hallederiz’’ sözünü Mart ayında çokça duysanız da sizin beklemeye vaktiniz yok. İş bitirici tarafınızı da devreye sokabilirsiniz.
Mart ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 20054

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR