KOVA BURCU MART AYLIK YORUMU

Gönülden dilediğin o kadar şey var ki… Düzen kurmak, bazı konularda kendine yepyeni bir sayfa açmak, yen başlangıçlar yapmak istiyorsun. Gel gör ki son zamanlarda bunları etrafına anlatmakta güçlük çekiyorsun. Mart ayı ile gelen bahar havası, sana sakin ol, acele etme, su akar yolunu bulur mesajı verecek. Yeni hedefler belirlerken, kimseye kendini ispat etmeye çalışmanın o kadar da gerekli olmadığını anlayacaksın. Bu zamana kadar göz ardı ettiğin, bastırdığın duygularla yüzleşmen gerekebilir. Ancak bu seni korkutmasın. Her ne kadar zorlayıcı günlerden geçsen de kendin için vereceğin her mücadele, ilerleyen günlerde sana avantaj olarak dönebilir. Bu süreçte, kendini anlatmanın, ifade etmenin de doğru yollarını keşfedebileceksin.

Gökyüzü, mart ayında kartlarını açık oynayacak

İnsanların asıl niyetini daha da net görmeye başlayacaksın. Dost bildiklerin, hep yanındaymış gibi olanların sözleri, davranışları, uzaklaşmaları seni derin düşüncelere itecek. Onca paylaşım, onca emek, onca söz boşa mı gitti? türünden soruları sormadan edemeyeceksin.  Zaman zaman kendine ben nerede hata yaptım? diyebilirsin. Hata değil ama sosyal ilişkilerinde fazlasıyla toleranslı, kendinden çok fazla ödün vermen iyi niyetinin suiistimal edilmesine neden olmuş olabilir mi? Bunu bir düşün derim. Günlerin yoğunluğu ve telaşı artarken, kimsenin dünüyle bugününün aynı kalmadığını anlayacaksın. Diğer yandan her şeye rağmen bu ay, yardımsever tarafınla ön plana çıkacaksın. Sosyal sorumluluk kampanyalarına katılabilir, bağış yapabilirsin. Çıkar gözetmeden, sadece iyilik için bir şeyler yapmak motivasyonunu korumanı sağlayacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 24775

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI