2021 KOVA BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül Ayının En Duygusalı Sensin

Düğüm gibi birbirine bağlanmış hisler çözülecek. Duygularının peşinde olmak, ihmal ettiğini düşündüğün kişileri fark etmeni sağlayacak. Kalbin çarpınca gözün dünyayı görmüyor adeta. İçinden dökülen merhamet, seni daha hassas ve duyarlı yapacak.

Öğrenmeye Hevesli Olacaksınız

Duygularınız sizin için önemli olacak. Onlara zarar gelmesini istemeyeceksiniz. Öz verili ve hislerinize saygılı olacaksınız. Ne zamandır kendinize vakit ayıramadığınız düşünüyordunuz. Şimdi aktiviteler ile dolu bir Eylül ayında sosyalleşmenin zamanı. İçinizden gelen hislerin ortaya saçılmasına izin vereceksiniz. Yeni okula başlamış bir öğrenci edasıyla öğrenmeye hevesli olacaksınız. Keskin zekânız algılama kabiliyetiniz yüksek olacak. Çevrenizde motivasyonu düşük olan insanların da pozitifliğini yükselteceksiniz. Geçmişte kendinizi boş yere baskıladığınızı içinizdeki yetenekler farkındalık ürettiği sırada anlayacaksınız. Çevrenize güven vereceksiniz. Bu ay insanlar size dertlerini tasalarını hiç çekinmeden anlatacak. Açık sözlü bir yapıda olacaksınız. Önerilerinizi, eleştirilerinizi hiç çekinmeden insanlar ile paylaşacaksınız. Zaman zaman bu konuda sorun yaşayabilirsiniz. Dikkatli olmalısınız. Zaman her zamankinden hızlı akacak. Herkesin gönlünü hoş edeyim derken bu hıza yetişmekte zorluk çekebilirsiniz.

  • İlişkisi olan bir Kova burcuysanız ilişkide ipleri tamamen karşı tarafa vermek istemeyeceksiniz.
  • Evli bir Kova burcuysanız eşiniz ile maddi konularda daha fazla ortak karar almak isteyeceksiniz.
  • Öğrenmeye olan hevesiniz sizi çeşitli konferanslara seminerlere katılmaya itebilir.
  • Akrabanız ile girdiğiniz ortamlarda konuşulanları fazla kişiselleştireceksiniz.
  • Yakın bir arkadaşınızın evlilik organizasyonları sırasında duygusal anlar yaşayacaksınız.
  • Çevrenizdeki insanların problemleri kendi probleminizmiş gibi düşüneceksiniz.
  • Uzun zamandır görüşmediğiniz bir tanıdığınız ile ortak projeler aracılığı ile samimiyet kuracaksınız.
  • Halkla ilişkiler işi yapıyorsanız işinize gösterdiğiniz saygı sizi başarıya taşıyacak.

Pişmanlıklarınız Ortadan Kalkacak

Sırtınızda kambur olan insanlardan kurtuldunuz fakat sevdiğiniz saydığınız insanların yeri sizde hiç değişmeyecek. Dostlarınızın ve ailenizin desteği ile önünüze çıkan sorunlar ile mücadele edebileceksiniz. Geçmişte yaşadığınız hadiseler Eylül ayında aklınıza gelebilir. Sonbaharın ilk ayında yaşayacağınız olaylar geçmişte anlam veremediğiniz olayların aydınlanmasına ışık tutacak. Vaktiyle üzüldüğünüz ve gerçekleşmesini istediğiniz olaylarda bilinmezliklerin bilinmeye başlamasıyla ‘’ iyi ki olmamış’’ diyeceksiniz.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 31708

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA