KOVA BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Kalbini, ruhunu, aklını açacak, yeni bir sen ortaya koyacağın Mayıs ayına hoş geldin. Elinden geleni yaptığın ancak kimi zaman kendinden ödün verdiğin zamanları geride bırakıyorsun. Hayatına dair her ne varsa tüm ipler senin elinde olsun isteyeceksin. Kontrolü eline alma isteğin radikal kararlar vermeni gerektirecek. Hayata bakış açın değiştikçe, sana hitap edecek sosyal çevrelere girmek isteyeceksin. Mayıs ayının tatlı, güneşli havası yeni başlangıçlar yapmanı destekliyor. Kişisel gelişimini, bilgi birikimini artırmak ve entelektüel bakış açını genişletmek için çeşitli kurslara yazılabilirsin. Diğer yandan uzun zamandır aklını kurcalayan soruların cevaplarını tesadüfler zinciriyle çözeceğin bir ayın seni beklediğini belirtmek isterim. Hiç ummadığın gerçekleri öğrenmen seni farklı duygulara sürükleyebilir. Gök kubbe, sen sen ol öfkeyle büyük konuşma mesajı veriyor.

Kalbinde, ruhunda açılan izleri kapama vakti!

Geçtiğimiz aydan Mayıs ayına ertelediğin belli başlı konuları halletmek için ideal günlerden geçiyorsun. Bu süreçte atacağın adımların karşılığında alacaklarına sen bile şaşıracaksın. Hiç unutmayacağın başlangıçlara adını yazdırabilirsin. Ancak mutlaka geri adım atmana neden olacak korkularını ve kaygılarını bir kenara bırakman gerekiyor. Başarısız olacağım, üzüleceğim, yorulacağım türünden olumsuzluklara kapılmamalısın. Çünkü bu ay senin için dönüştürücü, yokuşları bile hızla koşacağın, engelleri aşacağın bir ay olacak. O yüzden de Mayıs ayına kocaman bir gülümsemeyle eşlik edebilirsin. Son birkaç yıldır kalbinde açılan derin izleri kapatmanın tam zamanı.  Güneş, Venüs’ün ruhuna bürünürken 5 Mayıs’a toprak burcunda Yeniay ile başlıyor.  Bu anlamda bu ay hem maddi hem de manevi konuları dengelemeye çalışacağın bir ay olacak. Sınırlarını genişletirken, bambaşka prensipler edineceksin. Kendi hayatında bulduğun huzuru çevrene de yansıtacaksın. İnsanlar sendeki bu duygudan epey etkilenecekler. Elbette ki rengini, duruşunu, olaylara farklı açkılardan bakmanı kıskanan kişiler de olacak. Duruşundan ödün vermeyerek, çizdiğin yolda ilerleyeceksin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 29082

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI