2022 KOVA BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Yenilikçisi

Yeniliğe karşı olan tutkularınız peşindeyken başlayacağınız bir yıl olacak 2022. Yerinde durmak sizin için oldukça zor bir durum. Sürekli olarak mevcut koşulları iyileştirmek isteyen siz, hayatınızdan farklılıkları eksik etmeyeceksiniz. Çevrenize örnek olacağınız Ocak ayının “En Yenilikçisi” siz olacaksınız.

Geçmişte Yaşadıklarınızı Tekrar Edecek Cesaretiniz Yok!

Yeni bir yıl başlıyor. Duygu yoğunluğunuzun fazla olduğu bir yıla adım atıyorsunuz sevgili Kova burçları. Hali hazırda devam eden Venüs Retro’su eşliğinde start vereceğiniz 2022 yılı, geçmiş konular eşliğinde başlayabilir. Bedensel yorgunluğunuzdan çok daha fazla hissedeceğiniz ruhsal yorgunluğunuz sizi daha fazla etkileyecek. Ocak ayında hissedeceğiniz geçmiş konular size eşlik eden konuların aslında size zarar verdiğini anlamanızı sağlayacak. Hayatınızda köklü yeniliklere imza atarken, eskiye dair konuları hayatınızdan tam anlamıyla çıkarmak isteyeceksiniz. Geçmişte nasıl yaptıysanız, şimdi de aynı şekilde kendi hayatınızı inşa edeceksiniz. Kimseden de yardım almayacaksınız. Bambaşka birisi olarak devam edeceğiniz hayatınızda farklılık yapmaktan korkmayacaksınız. Bir türlü cesaret edemediğiniz farklılıklar artık sizi anlatacak. Ocak ayı en büyük destekçiniz olarak yanınızda yer alacak.

Yılın hemen başında burcunuzda konumlanmaya başlayacak olan Merkür, bekleyen, yerinde sayan Kova burçları için geliyor. İletişim gezegeninin etkisiyle harekete geçerken, herkese sıradan gelen konuların aslında bambaşka olayları bünyesinde barındırdığını fark edeceksiniz.

  • Çevrenizle ilgili birtakım haberler alabilir ve bu haberleri ilk defa duyduğunuzu fark edebilirsiniz.
  • Çıkarcı kişilerin çevrenizde daha fazla yer almasına tahammülünüz olmayacak.
  • Eğer yalnız bir Kova burcuysanız, arkadaşlarınızın sizi tanıştıracağı kişi ile yeni bir yolculuğa çıkmaya başlayacaksınız.
  • Ailenizde aranızdaki kırgınlıkları sineye çekeceksiniz. Özlem duygusu ağır basacak.

Hırsınız ve İstekleriniz Dikkat Çekiyor!

Yılın hemen başında burcuna yerleşen iletişim gezegeni ayın ortalarına geldiğimizde burcunuzda geri gitmeye başlayacak. Bu süreçte dikkatli olmanız gerekebilir. Çünkü Merkür birtakım aksilikleri de beraberinde getirebilir. Siz hırsınız ve isteklerinizle dikkat çeken birisiniz. Bu da sizin bulunduğunuz ortamlarda ne kadar farklı birisi olduğunuzu gözler önüne seriyor. Dolayısıyla da Merkür Retro halindeyken gözler sizin üzerinizde olabilir. Kıskanıldığınızı hissedebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 30922

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA