Koç Haftalık Burç Yorumu (3-9 Mayıs)

Bu haftanın gündemi: Yürüdüğün yollar hep aynı yere çıkıyorsa, yeni bir yol bulma zamanı gelmiş demektir!

Sahiplenici tarafın, çevrendekilere güven veriyor.

Merkür, etkisini göstererek haftaya başlıyoruz. Lider ruhlu, disiplinli bir şekilde hareket ettiğin ve profesyonel düşündüğün bir hafta seni bekliyor. Yaşamınla ilgili önemli bir döngüden geçerken, bu haftanın ilk günlerine hâkim olan gökyüzü sana bu anlamda önemli fırsatlar sunacak. Ne istediğini bilerek hareket etmek haftanın ilk günlerindeki yoğunluğun üstesinden gelmeni sağlayacaktır.

Hayatının ne yöne gideceği önemli…

Zamanlamanı yeniden düzenlerken hem sevdiğin aktivitelere hem de sorumluluklarına zaman ayıracağın bir şekilde denge kuruyorsun. Çünkü Mayıs ayının geri kalanı senin için hareketli  ve yoğun olacak. Özellikle yurt dışı bağlantılı bir işin varsa, gelişecek olayları bir yol haritası belirlemede yardımcı olacaktır. 9 Mayıs’ta Venüs hava burcunun değişkeninde yer alırken işin, mesleğin, kabiliyetin, çevrende dönen olaylar gündemine geliyor.

Haftanın tavsiyeleri:

Eğer korkuların, endişelerin bu sıralar artıyorsa bir nedeni vardır. Aşmak da senin elinde.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 21936

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA