Koç Burcu Haftalık Yorumu (26 Temmuz-1 Ağustos)

Bu haftanın gündemi: Hiçbir şeyin kalıcı olmadığı günlerdeyiz.

Bu dönemde kendini önemsemek

Özellikle Temmuz ayında yaşadığın aile yaşantındaki tüm çatışmalar yerini sükûnete bırakırken, uzlaşmacı tavrın ile gönülleri fethedeceksin. Özellikle aile ve yakın akrabalarla gerilen ipler yerini kuvvetli bir iletişim biçimine çevirebilir. Merkür, ateş burcunda yer alacak. 28 Temmuz ile birlikte sana maddi manevi destekte bulunan insanları da önüne getirecek. Nisan ayında yaşadığın bazı hızlı gelişmeleri ancak sindirebilme imkânı bulacaksın.

Rakiplerin artacak.

Mücadele gezegeni Mars toprak burcunda konumlanırken 29 Temmuz itibariyle iş tempon artabilir, sosyal ortamda kıskançlıkları fark edebilirsin, rakiplerini fark edebilirsin, destek beklentin her anlamda artabilir. İletişim kopukluğu belirsizliklere yol açsın istemeyeceksin. Yakın dostlarının düğün ya da düzenleyecekleri organizasyonların tarihini bir kenara not al, bu vesile ile ulaşmak istediğin insanlar temasın artabilir.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 21525

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA