Koç Haftalık Burç Yorumu (22-28 Şubat)

Bu haftanın gündemi: İşinde gücünde olan Koç burçları için özel bir dönem.

Gizli düşmanlıklara dikkat!

Arkadaşlar, sosyal çevren, grup çalışmaları, toplumdaki rolün bu haftayı temsil edecek. 22 Şubat’ta Merkür düz seyrinde hayır işleri, desteklerin, dostlukların, iş çevren konusunda belirleyici olmanı sağlayacak. Emin olamadığın bazı kişilerin niyetlerini okuyabileceksin. Zihninde geçen bin bir türlü fikirden dolayı, uykusuzluk çekmen mümkün.

Yardım almaktan çekinmemelisin!

25 Şubat’ta duygularına rehber olacak bir gezegen oluşumu var. Venüs’ün temsil ettiği konular arasında ilişkiler, aşk, yaşamsal dengeler yer alır. Seni yoran, sıkan, dertleri paylaşmana neden olan konuları değerlendireceksin. Kronik rahatsızlıklar, cilt, yüz bakımı, saç dökülmesi gibi konularla birebir ilgilenebilirsin. Dolunay, 6. evinde etkili olurken çalışma ortamını,  şartlarını öne çıkartacak.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Kıskançlıklar kavgaya, öfkeye neden olabilir, dikkat.
  • Beslenme konusunda abartıya kaçabilirsin. İştahını arttıracak, kilo dengelemeni yönetecek bir düzene girebilirsin.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 24091

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR