Koç Haftalık Burç Yorumu (30 Mart-5 Nisan)

Bu haftanın gündemi: Ruhundaki dinginlik tınısı artıyor.

Hakkın olan gecikebilir.

Mars devrede yenilikçi ve girişimci olabilir ancak öngörülü ve uyarıcı da etki oluşturabilir. Garip alışılmamış tepkilere hazır olmalısın. İnsanların akıl almaz korkularıyla, hayalleriyle, beklentileriyle karşılaşabilirsin. Venüs hava burcunun en meraklı haline girerken, allahtan bu aralar ‘’sosyal mesafeleşme var’’dediğini duyar gibiyim.

Rekabet göbek adın!

Aile içinde bazı yüzleşmelere denk gelebilirsin. Jüpiter-Plüton kavuşumu toprak burcunun öncüsünde yer alırken, aile büyüklerin, sahip olduğun yatırımlar, toplumsal duyarlılığın büyüyor, genişliyor, artıyor. Bazı itiraflarının bizzat içinde rol alıyorsun.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • 4-5 Nisan tarihlerinde artık kendine zaman ayırmak için elinden geleni yapıyorsun.
  • Sevdiğin konulara yönelmen bu hafta sonu; kitaplarınla ya da online gezeceğin müze, dinleyeceğin konserlere vurgu yapıyor.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 4345

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR