Koç Haftalık Burç Yorumu 19-25 Ekim

Bu haftanın gündemi: Değer verdiklerini artık bir kenara ayırma zamanı geldi.

Kariyer yaşamında önemli adımlar…

23 Ekim’de Güneş su burcu sabit etkiye teslim oluyor. Kalabalık bir gündeme hazır olmalısın. İşlerin yoğunluğu ve kalabalık durumu, çevreni ve iş arkadaşlarını da ilgilendiriyor. Bazen karar vermekte sıkıntı çıkar ya, işte tam böyle bir noktada olabilirsin. Özellikle bütçe finans ve yatırımlar konusunda temkinli davranıyorsun.

Seyret!

23 Ekim’den sonra fikirlerin sivrileşebilir. Sabit fikirliliğin ise gözüne perde indiriyor, şimdiden sakinleşmelisin. Ailede ortaklıkları söz konusu olan bir Koç burcu isen; yoğun fikir ayrılıklarından kaçınmalısın! Ailedeki erkeklerle ortaklığın varsa bu dönemde fikir alışverişlerinden uzak durman faydalı olacak. Çünkü sabit fikirliliğin herkesin üzerinde hâkim olmasına neden olabilir.

Haftanın tavsiyeleri:

Sık sık İletişim kurduğun insanların sana iyiliği dokunabilir.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 21900

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR