Koç  Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi: Mantık kapılarının senin için aralandığı günler…

Biraz sakin…

Pazartesi günü Ay-Satürn kavuşumu; çalışma hayatında sonra da sosyal ortamında ki ortak aile dostlarınla sinirlerin gerilebileceğine işaret ediyor. Üst üste verilen görevler, biriken sorumluluklar canını bir hayli sıkabilir. Bugünlerde mesaini uzatmak durumunda kalabilirsin. Arkadaşların arasında yapıcı ve mantıklı yönünüzü göstermek için ne gerekiyorsa yapıyorsun.

Bazen söylediklerin yüreğinin derinliklerinde yatanları yansıtır…

12 Temmuz’da Merkür Retro’su sonlanıyor. Öncü etkide; girişimci, toparlayıcı ve iyileştirici özelliği hayatının her alanın etkili olurken bir yandan da üzerinde hassas bir açıya sahip. Bu da zaman zaman sinirlenmene yol açabilir! Düşünmeden konuşabilir, ya da bir yandan düşünürken ağzından bir anda istemediğin sözcükler dökülebilir. Çünkü hem duygusallığın hem de gerginliğin üst üste gelip kafanı dağıtabilir.

Tavsiyeler:

Önümüzdeki günlerde seyahatlerinin gündeme gelebileceğini işaret ediyor. Ufkunu genişletecek, farklı konuları keşfetmek adına daha istekli olduğunu gözlemleyebilirsin.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 25400

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR