KOÇ BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Hayattan alacaklarım var, dediğin mayıs ayına hoş geldin. Uzun zamandır uğraştığın, kafa yorduğun birçok konuda elin boş dönmüş olabilirsin. İçin rahat olsun, mayıs ayı çabalarının karşılığını somut olarak vermeye başlayacak. Mantıklı tarafını ön planda tutarak, senin dışında gelişecek her türlü zorluğu bertaraf etmeye çalışacaksın. Ne de olsa sen bir Koç burcusun.  Her ne olursa olsun burcuna yaraşır bir şekilde mücadeleden vazgeçmeyeceğini en iyi sen biliyorsun.

Geçmişi geçmişte bırakıyorsun!                                             

Mayıs ayının güzelleşen, değişen havası sana yeni kararlar aldıracak. Son zamanlarda aklından bir türlü çıkaramadığın her ne varsa hepsini tek tek masaya yatıracaksın. Kendinle yüzleşmekten korkma! Çünkü bu yüzleşmelerle kendine yepyeni bir sayfa açabileceksin. Gönülden bağlı olduğun,  en güzel anlarını, maddi manevi sahip olduğun her şeyini paylaştığın, güvendiğin insanları sorgulamayı bir kenara bırakıyorsun. Hayatın son zamanlarda sana öğrettiğini en önemli şeylerden biri de sevdiklerinin kıymetini bil ve geçmişe dair kötü anıların seni ele geçirmesine izin verme oldu. Geçmişte yaşananlardan ders çıkartan bir Koç burcu olarak, ileriye dönük yaşamak için elinden geleni yapabilirsin. Kayıp zamanın peşine düşerken daima ilerlemeyi hedefleyeceksin.

Yeniay, kaybettiğin enerjiyi kazanmanı sağlayacak.

Kariyerine dair daha atak olacağın, hareketli zamanlar seni bekliyor. Bu süreçte etrafında rekabet duygusunun arttığını hatta ve hatta insanların hedeflerine ulaşmak için yakışık olmayan davranışlarda bulunduklarını gözlemleyeceksin. Kendini göstermek için sadece bilmenin yetmediğini aynı zamanda iyi bir iletişim ağına ve ikna gücüne gerek olduğunu anlayacaksın.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 36167

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI