2020 KOÇ BURCU MART AYLIK BURÇ YORUMU

Kendinizi ve çevrenize karşı derin, eleştirel bir bakış açısı geliştireceğiniz mart ayına hazır olun.  Deyim yerindeyse hayatın yakasını tutup, çabalarınızdan ödün vermeyeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Evet, bu ay belki biraz hırslanacak ve rekabetçi tarafınızı ön plana çıkaracaksınız çünkü kaybettiklerinizi geri kazanmak isteyeceksiniz. Geriye dönüp baktığınızda hiçbir şey içinizde ukde kalsın isteyeceksiniz. Hayatınıza dair cesur adımlar atmaya çalışabilirsiniz. Bu süreçte yakın dostlarınızdan, ailenizden ve etkileşimde bulunduğunuz birçok kişiden de aynı cesareti göstermelerini bekleyebilirsiniz. E bir de işin içine açık sözlülüğünüz girince ortalığı tozu dumana katacaksınız denilebilir. İçinizden geçenleri açıkça dile getirmeniz zaman zaman yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirebilir.

Bir süredir üzerinize çöreklenen ağırlıkların, sıkıntıların kaynağını bulmaya çalışacaksınız.

İçsel bir yolculuğa çıkacak, hayatınızda nelerin eksik olduğunu sorgulayacaksınız. Sizin için sancılı bir süreç mi? Evet! Ancak unutmayın, kendinizi köşeye sıkıştırıp yeniden ayağa kalktığınızda güçlü olduğunuzu anlamış olacaksınız. Değişmeye, yenilenmeye, kendinize yeni rotalar çizmeye çalışacaksınız. Dolu dolu geçecek gezegen seyirleri sizi de yakından etkileyecek. Çevrenizde yükselen olayların derin etkisinde kalabilirsiniz. Etrafınızdaki kişilerin ani çıkışları, değişimleri, kararları karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyeceksiniz. Aslında mart ayı hemen herkesi az ya da çok köşeye sıkıştırırken ‘iğneyi kendine çuvaldızı başkasına batır’ mesajı veriyor olacak. Kendini eleştiren, başkalarıyla empati kurmayı başarabilen, daha sakin kalmayı başarabilen zamanın değişkenliğine ayak uydurabilecek. O yüzden de mart ayında yapmanız gereken en önemli noktalardan biri de iyi bir gözlemci gibi davranarak, keskin çıkışlarda bulunmamanız olacak.

Aşk hayatınızdan kariyerinize, ikili ilişkilerinize kadar yoğun bir gündem sizi bekliyor. Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak mart ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 55839

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR