KOÇ BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Kendine yeni bir bakış açısı kazandırmaya hazır mısın? Her yeni karar yepyeni sayfalar açtırır. İşte temmuz ayı da aldığın kararların hayatına sirayet ettiği bir ay olacak. Hiçbir şeyin bir anda, belki o kadar da kolay olmadığını en iyi sen biliyorsun. Çünkü hayatında elde ettiğin her ne varsa mücadeleyle oldu. Temmuz ayında hem yepyeni bir sen hem de yepyeni bir çevre oluşturmaya başlayacaksın. Aldığın kararların arkasında duruş şeklin birçok kişiye örnek olacak. Beklentilerine, hayallerine, yapmak istediklerine, ertelediklerine yeniden şekil vermenin ve en önemlisi de harekete geçmenin tam zamanı. Ancak çevrendeki akış seni bazı konularda zorlayabilir. Etrafındaki insanların hayatlarını yaşayış biçimleri seni epey düşündürecek. Öyle ki insanların bu kadar çabuk pes etmelerini, hayatlarını hiç yere heba ettiklerini, toplumsal olaylara karşı duyarsız davranmalarını anlamakta zorlanacaksın. Özellikle yakın çevrenin duyarsız davranışlarına sessiz kalmayacak, öğretici, ders veren konuşmalar yapmaktan geri kalmayacaksın. Manevi duyguların ne kadar önemli ve hayati olduğunu çevrene adeta aşılayacaksın.

Duyacaklarına çok şaşıracaksın.

Temmuz ayında, üstü kapalı, sır niteliğindeki bazı konular gündemini meşgul edebilir. Örneğin yakın arkadaşının başkalarına laf taşıması güvenini sarsabilir ya da ailen, akrabaların gibi yakın çevrene dair gizlenen, saklanan olaylar açığa çıkabilir. Başkalarına ya da kendine dair konularda ağzından çıkacak sözlere özellikle dikkat etmen gereken günlerin seni beklediğini söylemeliyim. Hayatına dair özel konuları paylaşacağın kişiler konusunda bir kez daha düşünmelisin. Diğer yandan geçtiğimiz yıllarda yollarını ayırdığın, görüşmeme kararı aldığın kişilerle ilgili gelişmeler yaşanabilir. Duyacakların seni epey şaşırtacak. Yeniden iletişime geçip geçmeme konusunda kararsız kalabilirsin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 51567

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI