2020 KOÇ BURCU OCAK AYLIK YORUMU

2020 yılının açılışını yapan ocak ayında hislerinize ve aldığınız kararlara sonuna dek sahip çıkacaksınız. Son yıllarda çok büyük tecrübelerden geçmiş birisi olarak artık daha sağlam adımlar atmak isteyebilirsiniz. Haklarınız, alacaklarınız, erteledikleriniz, vazgeçtikleriniz, konuşamadıklarınız konusunda daha titiz davranmaya başlayabilirsiniz. Risk almaktan ve hayata öncülük etmekten korkmayacak ancak temkinli davranmaktan da geri durmayacaksınız. Ocak ayı sizin için yeni başlangıçları temsil ederken motivasyonunuzu bozan, size engel olan her ne varsa kurtulmak isteyebilirsiniz. Diğer yandan emeklerinizin, çabalarınızın yavaş yavaş karşılık bulmaya başladığını görmek sizi daha hırslı ve daha çalışkan bir ruh haline sokabilir.

Hayatınızda hiçbir konu eksik kalsın istemeyeceksiniz.

Çok ama çok uzun süredir kafanızı kurcalayan ne varsa cevaplara ulaşmaya başlayabilirsiniz. 2020 yılının ilk ayı hızlı ve yoğun günleri gündeme taşınırken, etrafınızdaki birçok kişinin hayatındaki karışıklıklara tanıklık edebilirsiniz. Özellikle yakın arkadaşınızın sizinle paylaştığı bir sırrı açığa çıkabilir. Zorlu günlerden geçerken sizi sorgulayabilir. Bu konuda keskin çıkışlar yapmadan önce onun duygu durumunu anlamaya çalışmanız arkadaşlık ilişkinizin geleceğini belirleyebilir. Bu ay hem maddi hem de manevi konular sizin için aynı çizgide ilerleyecek. Prensiplerinizden, doğrularınızdan ödün vermeyecek bir yandan da yaşam standartlarınızı korumaya almaya çalışacaksınız. Kışın iliklerimize kadar işlediği Ocak ayında, kendinize daha fazla zaman ayırmanız gerektiğini fark edeceksiniz.  Bu zamana kadar yaşadığınız tüm sorunları artık arkanızda bırakma zamanı! Çünkü siz her zaman güçlü kalmayı başardınız. Geçen yıl yarım kalan birçok konunuz olmuştu. 2020 yılında ise hayatınızda hiçbir konu eksik kalsın istemeyeceksiniz. Her detayı ince ince işleyecek, yapmak istedikleriniz için sağlam temeller oluşturacaksınız.

Hayatınızın merkezine kendinizi koyacaksınız.

Ocak ayının eteklerinde hepimizi bir Ay Tutulması karşılayacak.  Aile evinizde etkili olacak Ay Tutulmasıyla, sevdiklerinizin kendi ayakları üzerinde durmaları konusunda kararlı bir tutum sergileyeceksiniz. Yılın ilk ayında tüm dengelerin değişeceğini anlamak en büyük kazançlarınızdan biri olacak. Diğer yandan geçtiğimiz yıldan kalan sorunlar bu ayın gündemini oluşturacak. Çevrenizdeki pek çok kişi sizi sabırsızlığınız ile bilirken gösterdiğiniz sabırla siz bile kendinize şaşıracaksınız. Kalp kırıklıklarınızın peşini bırakacak, yeni bir yıla girmiş olmanın farkını hissetmeye başlayacaksınız. 3 Ocak’ta ateş burcuna geçecek mücadele gezegeni aynı zamanda sizin de yönetici gezegeniniz olan Mars, deyim yerindeyse sizi sarıp sarmalayacak. Kendinize olan inancınızı artıracak. Hayatınızın merkezine kendinizi koyacaksınız. Hayatınızın temel taşı olarak gördüğünüz konulardan, çevrenizden 3 Ocak’tan itibaren uzaklaşmaya başlayabilirsiniz.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 59178

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR