2021 KOÇ BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Eski Özgüveninizi Hatırlayacaksınız

Kendinizden emin olacağınız bir aya giriş yapıyorsunuz. Şubat ayında pratik çözümler üretmekte zorlanmayacaksınız. Entelektüel olarak, yetenek olarak eksik kaldığınız konularda harekete geçme istediğiniz artacak. Bu ay sezgileriniz ile daha çok hareket edebilirsiniz. Fakat bu durum her zaman doğru sonucu vermeyebilir. Kariyer hayatınızda ve özel hayatınızda kararlı, iradeli bir duruş sergilemeniz çevreniz tarafından fark edilecek. Övgüleri göğüsleyip kendinize duyduğunuz o eski güveni hatırlamanız size iyi gelecek. Gerçekleştireceğiniz işlere öncelikle kendinize güvenerek başlamanız rutinlerinize karşı performansınızı olumlu yönde etkileyebilir. Yaşam standartlarınızı yükseltmek isteyebilirsiniz. Hava burcunda gerçekleşen Merkür Retro’su içiten içe bu konuda sorgulamalarınızın nedeni olabilir. Karakterinizin gösterdiği; soğuk ve mesafeli tavırlarınıza çevrenizin bir nebze uyum ve tahammül gösterdiğine şahit olabilirsiniz.

  • Çalışan bir Koç burcuysanız patronunuz maaşınız ve pozisyonunuz konusunda daha fazlasını hak ettiğinizi konuşabilirsiniz.
  • İş yerinde gerçekleştirilen projelerde ekip lideri olarak seçilebilirsiniz.
  • İlişkisi olan bir Koç burucuysanız sevgiliniz ile aranızdaki soru işaretlerini ortan kaldırmaya hevesli olacaksınız.
  • Yaşam tarzın konusunda ailen ile yaşadığın tartışmalar diniyor. Tarzının kabul görüldüğünü fark edebilirsiniz.

Daha Duyarlı Bir İnsan Olmaya Özen Gösteriyorsunuz

Maddi olarak sıkıntıya düştüğünüz konularda çözüm bulabileceksiniz. Geleceğe dair planlarınıza güç vermek için birikim bile yapma fırsatını elde edebilirsiniz. İnsanlar ile aranızdaki iletişim problemlerini çözmek adına profesyonel destek almak, kişisel gelişim kitapları okumak size iyi gelecek. Evli ya da ilişkisi olan bir Koç burcuysanız geçmişte kalmış kötü anıları hatırlamaktan kaçınabilirsiniz. 18 Şubat’ta Güneş yönünü değişken burca çeviriyor. Toplumsal olaylara olan duyarlılığınız artabilir. Finansal durumunuzu da bu duyarlılık çevresinde şekillendirebilirsiniz. Çevrenizde maddi ve manevi ihtiyacı olan kişilere gözünüzü kapatamayacaksınız. İşi olmayan bir Koç burcuysanız girişimci ruhunuzu konuşturabilirsiniz. Kendinize yakın gördüğünüz insanlara ticarete atılma konusunda ortaklık teklifleri ile gidebilirsiniz. Finans, ticaret, e- market gibi alanlarda aktif olabilirsiniz.

  • Kendi işini kurmak isteyen bir Koç burcuysanız verimli günler geçirebilirsiniz.
  • Evinizdeki ruhu değiştirmek adına mobilya değişikliğine başvurabilirsiniz.
  • Akrabalarınız ile aranızdaki manevi sorunları halletmek isteyebilirsiniz.
  • Sağlığınıza ve beslenmenize daha çok dikkat edebilirsiniz. Mide hassasiyetinizi göz önüne alacaksınız.

Şubat ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 40565

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR