KOÇ BURCU AYLIK YORUMU

Gündelik hayatınıza yeni bir soluk katmaya hazır olun. Geçmişi geçmişte bırak mottosuyla önemli kararlar alabilirsiniz. Bu ay evrenden size mesajlar var! Retro ile yeni bir aya giriş yapıyoruz ve geçmişe dönük hesaplaşmalarınızı artık kapatmaya başlıyorsunuz. Öncü burçta geri giden iletişim gezegeni düşüncelerinizi işgal eden, kafanızı karıştıran her ne varsa karşı karşıya gelmenize de neden olacak. 12 Temmuz’a kadar bu süreci yönetirseniz kazanan siz olursunuz. İşinizden çevrenize kadar büyük düzen değişiklerinin sonucunu gözlemleyeceksiniz. Hatta bu süreçte semt ya da şehir değiştirebilirsiniz. Atılım zamanı!

Bu ay enerjinizin büyük bir kısmını anneniz ile ilgili meselelere harcayabilirsiniz. Hem anneniz hem de anne tarafınızdan olan akrabalarınızla daha fazla vakit geçirebilirsiniz. Aile bireyleriniz ve akrabalarınızla mal ve mülk konularında beraber atılımlar yapabileceğinizin de üzerinde ayrıca duruyor gök kubbe. Çalışma alanınız ile ilgili önemli değişiklikler, sıçramalar ve atılımlar yapmak isteyebilirsiniz. Potansiyelinizin üzerine çıkmak istiyorsunuz. Temmuz ayı içerisinde önünüze çıkabilecek her türlü engeli aşmak için net bir tavırda olabilirsiniz. Özellikle iş yerinizdeki sorunları ve sıkışmaları ardınızda bırakmak adına keskin tavırlar sergileyebilirsiniz. Efor sarf ediyor, çok çalışıyor ve çok yoruluyorsunuz. Dolayısıyla emeğinizin karşılığını sonuna kadar almak istemek de en büyük hakkınız. Kendi haklarınızın peşinden sonuna kadar koşuyorsunuz. Aklınızda herkesin hak ettiği değeri gördüğü takdirde sorun çıkmayacağı görüşü hakim. Yaşadığınız zorlu süreci iyi bir şekilde analiz ettiğiniz takdirde her şekilde sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Unutmayın.

Merkür geri giderken her şeye meydan okumak yerine hızlı çözümler üretin ki yaz aylarınız güzelleşsin. Haksızlığa tahammülünüz hiçbir zaman olmadı bu ay da olmayacak. Fakat artık her olayın için de sizi çekemeyecekler. Özelikle de sosyal medyada! Pandemi sürecinde uzaklaştığınız kişileri takipten bir anda çıkarabilirsiniz. Satürn gerilemesi ile karşı kaşıya gelen iletişim gezegeni öğretisi bol günlere vurgu yaparken çok kişiyi de gözlemleyeceksiniz. Kendinizi güvende hissetmek istiyorsunuz…

Güvence Altında Olmak İstemenizin Bir Sebebi Var

İçgüdüsel olarak kendinizi güvence altına alma isteğiniz ise yatırımlarınıza, ailenize karşı tutumunuza ve hatta evinize yönelik yapacağınız değişikliklerde de gösterebilirsiniz. Ailenize ve evinize karşı daha korumacı ve sahiplenici bir tutum içerisine girmek isteyecek ve evinizde değiştirmek istediğiniz, tamir gerektiren ya da yeniden dekore etmek istediğiniz alanlarla da ilgileneceksiniz. Aile içerisinde geçmişinize dair bazı meselelerin gündeme gelmesi bu ay biraz canınızı sıkabilir. Ailenizdeki bazı insanları ilgilendiren konulara siz de dâhil olabilirsiniz ya da aileniz sizinle ilgili bir konuda önemli bir rol üstlenebilir. Eğer karar vereceğiniz konu ya da konular hayatınızın tüm yönünü değiştirecek boyutta ise onlar da kendi adlarına söz sahibi olmak isteyebilirler. Tabii hoşunuza gitmediği anlarda biraz tepkili davranabilirsiniz. Bu ay kariyerinizle ilgili alacağınız kararlarda başka insanların etkisinde kalmamaya çalışmanız sizin için daha iyi olabilir.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 29950

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR