2021 KOÇ BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Temmuz Ayının En Başına Buyruğu Sensin

Hareketli olmanın sana kazandırdıklarını kullanmak isteyeceksin. ‘’ Yapmak’’ eylemi senin için kolay olacak. Sıkmalar, sıkıştırmalar yıkılması gereken tabulardan ibaret olacak. Değişimi en iyi sindirenlerden olacaksın.

Zihninizi Kendinize Çalıştıracaksınız

Özgürlüğünüzü kendinize bir pusula olarak belirlediniz. Ve bu pusulanın gösterdiği yönden şaşmak istemeyeceksiniz. Düşüncelerinizi, gelecek hakkında kurguladığınız planlarınızı güven altına almak isteyeceksiniz. Fikirlerini hemen açıklamayan, gözlem yapmayı seven yanınız kendini gösterecek. Aile büyükleriniz, önemli mevkilerde örnek aldığınız kişilerin hayatınızda kırılma anlarını temsil ettiğine şahit olacaksınız. Temmuz ayında bir fikir kirliliği ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Fakat zihinsel süzgecinizi doğru çalıştırmanız sizi bu kirlilikten koruyacak. Aileniz ile duygusal bağlarınız güçlenecek. Kendinize duyduğunuz güveni onlara da duyacaksınız. Yarım ağız konuşmalar, vakitsiz tavırlar onlar söz konusu olduğunda son bulacak. Onlar ile birlikte aktivite yapmak onlar ile birlikte sosyalleşmek sizin için değerli olacak. Aile içinde güçlü bir bireysiniz sizi örnek alan akrabalarınızdan bunu fark edeceksiniz. Arkadaşlarınız ile yapacağınız planlar konusunda çok düşünmeyeceksiniz. Bir şey ‘’yeni’’ ise peşinden gitmek isteyeceksiniz. Gezerek görmek ve öğrenmek isteyeceksiniz. Yaşadığınız bu Temmuz yaşayamadığınız yaz tatili için önemli bir yere sahip olacak. İkili ilişkilerinizde iletişime açık olacaksınız. Fakat iyi niyetinizin suiistimal edilmesi olası olabilir. Güven evinizi iyi yönetmelisiniz. Yaz sıcaklarının iyiden iyiye hissedildiği bu ayda kendinize vakit vereceksiniz. Rafine zevkleriniz, lüks tüketiminiz kendini gösterebilir. Maddi olarak bağımsız olmak isteyeceksiniz. Birikimlerinizi ya da kazancınızı değerlendirmek için girişimleriniz artabilir.

  • Küs olduğunuz aile üyeleriniz ile aranızdaki buzları eritmek isteyeceksiniz.
  • İlişkisi olmayan bir Koç burcuysanız doludizgin bir ilişki yaşamak isteyeceksiniz.
  • Eğitim ve öğretime verdiğiniz değer yükselecek. Çocuklarınız var ise onların eğitim anlamındaki kariyerlerine odaklanırken kendinizi de ihmal etmeyeceksiniz.
  • Çalışan bir Koç burcuysanız işinizde kazandığınız tecrübe ile kariyerinize daha farklı bir şekil kazandırmak isteyeceksiniz.
  • Uzun zamandır çıkamadığınız fakat hakkettiğiniz tatilinize çıkabileceksiniz.
  • Yorgunluklarınızı erteleyeceksiniz. Sizin için yorgunda olsanız hareket zamanı!
  • Yurtdışı kaynaklı güvendiğiniz kişilerden gelen bilgiler kariyer yaşantınız için önemli bir yere sahip olacak.
Temmuz ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 34737

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA