2020 KOÇ BURCU EKİM AYLIK YORUMU

İyi Kararlar Çabuk Alınmaz

Sevgili Koç Burçları; Beklentilerinizin üzerinde bir ay sizleri bekliyor. Hayata karşı olan bakış açınızı tepeden tırnağa değiştirmektense geliştirmek istediğiniz özelliklerinize odaklanmak isteyeceksiniz. Gök kubbe kendinizi her anlamda geliştirmek adına size ön ayak olacak. Adım atma sırası ise sizde. Kendinizi haklı sebeplerle çektiğiniz ya da nokta koymakta zorlandığınız ne kadar konu varsa bunların üzerine gitmek isteyebilirsiniz. Özellikle Ekim ayı kah sürprizleriyle kah keskin köşeleriyle bizleri şaşırtırken siz de net bir köşe bulmakta zorlanabilirsiniz. Arada kaldığınız durumların çoğalması sizi kaygılandırmasın. İyi kararlar asla çabuk alınmaz.

Daha Mı Korumacı Oldunuz?

Duygusal yoğunluğunuzun artış göstermesi sizin ve yakın çevrenizin ilişkilerini güçlendirirken her zamankinden daha korumacı bir yapıda olabilirsiniz. Olmadığınız birisi gibi görünmenizi sağlayan kişileri hem hayatınızdan hem de vaktinizi geçirdiğiniz sosyal medya uygulamalarından çıkartmak emin olun fayda sağlayacaktır. Hayatın her alanında kendine, kararlarına ve ilişki becerilerine güvendiğiniz kişileri çevrenizde bulundurmak istiyorsunuz.

Enerjinizi Kendinizi Geliştirmeye Harcamak İstiyorsunuz

Sabrınızın her zamankinden daha fazla sınava tutulacağı bir aya girmişken maddi anlamda kendinizi geliştirmek için çaba sarf edebilirsiniz. Hem maddi anlamda yükselmek isteyen hem de manevi tarafını güçlendirmek isteyen Koç burçlarını eşine az rastlanır bir süreç bekliyor. Dolayısıyla odak noktamızın da evrim geçireceğini gözlemleyebiliriz. Bu ne demek derseniz, karara varma konusunda kesin olduğumuz zamanlar bile karar değiştirebiliriz demek. Gökyüzü bizlerin keskin köşelerini usulca törpülerken kendi karakterinizin yaşadığı gelişimi bütün hatlarıyla deneyimleyebilirsiniz. Nostaljik anlar yaşamak ve bu anları sevdiklerinizle paylaşmayı her zamankinden daha fazla isteyebilirsiniz. Size iyi gelen sosyal aktiviteleri  yapmaktan kendinizi alı koymuyorsunuz. Ailenizin desteğini omuzlarınızda hissetmek girişimcilik konularına daha pozitif bakmanızı sağlayabilir.

  • Kendi işinizi kurmayı planlayan bir Koç burcuysanız işinizi kurma adımlarını güvendiğiniz kişilerle atmak isteyebilirsiniz.
  • Aile ilişkilerinizi daha sağlam bir şekilde güçlendirmek isteyebilirsiniz.
  • En sevdiğiniz fotoğrafların içinde bulunduğu albümleri kurcalarken zamanın nasıl geçtiğini anlamayabilirsiniz.
  • Nostaljik anıları düşünmek ne kadar duygusal gibi görünse de Ekim ayında geçmiş tecrübelerinizden ders aldığınızı hissetmek size çok iyi gelebilir.

Hayatı baştan uca sorgulayacağınız bir aydan geçerken hayatınızın gideceği yeri her zamankinden daha fazla merak edeceğiniz bir aya giriş yapmış bulunuyorsunuz. Nereden nereye geldim derken, yarım kalan duygularınızı da masaya yatırabilirsiniz. Sosyal hayatınızda sizi sıkan duyguları yada iş hayatında iki arada bir derede kaldığınız süreçleri iyi yönetmek isterken kendinizi de hırpalamak istemiyorsunuz. Yaşantınız için en doğru karar ne ise onu vermeye çalışırken eleştiriye maruz kalmak ise kaçınılmaz olabilir.

Ekim ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 77077

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR