2021 KOÇ BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Düşündüklerinizi Yaşamak İsteyeceksiniz

Mayıs ayına duygularınızın gücüyle girmeye hazır mısınız? Hislerinizin güçlü tarafı en çok da ayın başında gücüne güç katacak. Keskin zekanızla duygularınızı harmanlamak önünüzü daha iyi görmenize olanak tanırken aklınızda ne varsa eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek için elinizden geleni yapmak isteyeceksiniz. Sonucunu kestiremediğiniz davranışların bile bir yol açacağını hissederken, “aslında fazla mı düşünüyorum, akışına mı bıraksam?” sözünü kendinize çokça edeceğinizi işaret ediyor gökyüzü. Dolayısıyla adımlarınızı sağlam atmak isteyeceksiniz. Çevrenizdeki çoğu insanın tavrı ne olursa olsun, kendinizi yaşamaktan, ne düşündüğünüzü söylemekten çekinmediğiniz bir aydasınız. Sizinle öğrenen insanlar yine sizinle beraber düşüncelerini paylaşmak isteyecek. Ancak şunu bilmelisiniz ki Mayıs ayının size bir mesajı var; Daha önce yolunuzun bir sebeple ayrıldığı kişilerle yeniden iletişim kurabilirsiniz.

Kaderi Zorlamak

Mayıs ayının en anı yaşayanı siz olacaksınız. Ayın 11’inde toprak burcunda bir yeniay gerçekleşirken bütün sorumluluklarınızı bitirme hissi içinizi kaplayacak. Bu öyle bir his ki daha önce çözüme kavuşturamadığınız ne varsa, artık finale doğru hızlıca gidecek. Yeniay’ın etkisini sadece kalben değil, sosyal çevrenizde de çokça hissedeceksiniz. Size karşı dürüst olmadığını düşündüğünüz kişilere karşı mesafeli tavrınız dikkat çekerken, bazı kişiler gibi “bana dokunmayan yılan bin yaşasın.” Demeyeceksiniz. Haliniz ve tavrınız davranışlarınız ile paralel çizgide olacak. İş hayatınızda da hayalini kurduğunuz süreçlere bir an önce kavuşmak isteyeceksiniz. Neden mi? Çünkü burcunuzdan mütevellit sabırsız yanınız da ön plana çıkacak Mayıs ayında. Kaderi zorlayan ve inatçı yanınız gerçek gücünü gösterecek.

  • Uzun zamandır planladığınız çeşitli iş seyahatleriniz varsa hepsini Mayıs ayı içerisine sıkıştırmak isteyebilirsiniz. Programınızın yoğunluğu ise Mayıs ayının ortasından sonra daha da artacak.
  • Aşktan yana şansınızın gülmediğini düşünen bir Koç burcuysanız aceleci olmayın çünkü Yeniay ve yılın ilk tutulmasının tesirini kalbinizde çokça hissedeceksiniz. Beklenmedik yakınlaşmalar uzun aşkların fitilini ateşleyebilir.
  • Yeni insanlar ile tanışıp konuşma istediğiniz artacak. Çevrenizin genişlemesi mental sağlığınızı da olumlu yönde etkileyecek. Kaldı ki kaygı durumunuzu da bu sayede düzene sokabileceksiniz. Strese büyük bir elveda demeye hazırlandığınızı işaret ediyor gökyüzü.
Mayıs ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 31102

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA