2021 KOÇ BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Bu Ayın En Esip Gürleyeni Sensin,

Rüzgârın yönüne göre düşüncelerini değiştiren kişiler seni o kadar huzursuz etti ki, iki dakikalık mutluluklar için kimsenin gönlüne göre konuşmayacaksın. Senin için bir konu beyaz ise beyaz, siyah ise siyah olacak.

Gerçek Ortaya Çıkmadan, Kalbiniz Ferahlamayacak

Söylediklerinizle beraber, eylemlerinizle de kalbinize paralel bir davranış biçimi güttüğünüz bir aydasınız. Çevrenizdeki kişiler ne kadar strateji yapmakla uğraşsa da kulislerde başkalarının dedikodularını yapsa da siz hiçbir şekilde bu gibi düzenlerin parçası olmayacaksınız. Prensiplerinizi kırmızı çizgilerle belli edeceksiniz. Gündelik işlerinizin yarattığı yoğunluktan ziyade, bugünkü konumunuza gelebilmek için ne gibi zorlukları ardınızda bıraktığınızı yeniden hatırlayacaksınız.

Ayın ilk günlerinde burcunuzda misafir olan Retro ile beraber çevrenizdeki insanlarla daha fazla ters düştüğünüzü fark edebilirsiniz. Aklınızdaki düşünceleri aktarırken kendinizi yanlış ifade ettiğinizi düşünmek ise şaşırtıcı olmayacak. Ne olursa olsun, dudaklarınızın arasından hangi sözler dökülürse dökülsün sizi duygusal anlamda tanıyan kişiler tarafından ılımlı yorumlarla karşılanabilirsiniz. Boşu boşuna drama yapan ve ilgi çekmeye çalışan insanlarsa sizi fazlasıyla rahatsız edecek.

  • Daha önce evliliğini yasak ilişkisi yüzünden sonlandıran bir tanıdığınızın buna benzer bir davranışını daha görebilirsiniz, sessiz kalamadığınızı ise bu evrede fark edeceksiniz.
  • İşinden memnun olan ve uzun süredir aynı yerde çalışan bir Koç burcuysanız, bu aydan itibaren konfor alanınızı terk etmek gibi radikal kararlara imza atabilirsiniz. “Hayat! Sen nelere kadirmişsin.” Sözünü bolca kullanacaksınız.

Hesaplar Kapanacak Mı?

Sonbaharın ikinci ayında kariyer yaşantınızın daha çok yoğunlaştığını fark edeceksiniz. İlgilenmekten en çok keyif aldığınız alanlara bile zaman ayıramamak sizi mental açıdan çokça etkileyecek. Dolayısıyla sizin hakkınızda yerli yersiz yorum yapan ve bu sebeple aranıza mesafe giren kişilerle bütün hesaplarınızı kapatmak isteyeceksiniz. Ne kadar emek verdiğinizi ve uğraştığınızı herkes fark ederken, hakkınızda yorum, eleştiri yapmak isteyenleri iki defa düşündüreceksiniz.

  • Duygusal açıdan amansız bağınız olduğu kişilerin bazı davranışları size geçmişte yaşadığınız sorunları hatırlatabilir. Kimler için ne gibi fedakarlıklara göğüs gerdiğinizi daha net fark edeceksiniz.
Ekim ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 38204

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA