KOÇ BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Sana değer vermeyen kişileri göreceksin

Bu ay kararlılığın sayesinde etrafındaki insanların sana karşı olan tavırlarını daha net görebilir ve bu bağlamda kendince onlara karşı bir set oluşturabilirsin. Değer konusunda tutarsız davranan insanlara karşı mesafeli davranarak sınırlarını daha net bir biçimde iletebilirsin. Sözlerinin tesirini düşünmeli yakınında olan insanlara karşı daha ağdalı bir dille konuşmalısın. Bu süreç senin için gözlem ile geçecek. Sezgilerini gözlem gücünle sınayacaksın. Bazı konularda ne kadar haklı olduğunu bir kez daha göreceksin.

Beklentilerinin sonucunu verdiğin kararlar belirleyecek

Güneş’in Marsyen etkide yer alması kasım ayına şanslı başlamanı sağlayabilir. Merkür’ün aynı zamanda ateş burcundaki geri hareketi, ilişkiler adına olumlu sinyaller verebilir. Bu bağlamda Venüs’ün Ateş burcunda olması bazı konularda paralel olmayan davranışlarda bulunmana da neden olabilir. Yarım kalan konuları ve ilişkileri tamamlamak ve değerlendirmek için güzel fırsatlar sunan bir gökyüzün var. Karar vermeden önce oturup bunun üzerine düşünmeli ve ona göre hamlelerini yapmalısın. Hak ve adalet üzerine yorulan ve 2013 yılından beri haksızlığa uğrayanlar için nihayet iyi haberler gelişebilir. Eşine, sevgiline, yeni tanıştığın kişilere karşı toleransın bugünlerde artarken huzur dağıtabilirsin. Konuşmalarında yapıcı ve ılımlı olacağın bir aydasın.

Merkür’ün not defteri…

Koç burcunu yakından ilgilendiren Merkür Retro’su, Güneş’ten de desteğini alıyor. 22 Kasım’a kadar çevrendeki insanların yaşadıklarına şahitlik edebilirsin. Sosyal çevrendeki bu gelişmelere şahit olurken gözlemci tavrın bunu kendince yorumlayabilir ve büyük olayların, gelişmelerin neticesinde bulunduğun konuma şükür edebilirsin. Yakın çevren ve sevgilinin ailesi bu dönem kendi içinde problemler yaşayabilir. Yazın keyifsiz geçirdiğin bir ilişkin olduysa, bu günlerde nedenini ve gerçekleri öğrenebilirsin. Geçmişindeki pişmanlıkların geleceğe daha şüpheci bakmana sebep olabilir. Sevdiğin insanların yaşadıkları sorunları birebir gözlemleyeceksin. Hele bir de bu kişiler kardeşlerinse…

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 33780

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI