2019 KOÇ BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Senin için yepyeni başlangıçları barındıran Şubat ayına hoş geldin. Evet, doğru okudun. Bu ay, karşına hiç beklemediğin fırsatlar çıkabilir. Ancak dikkat etmen gereken en önemli detay bu fırsatları fark edebilmen! Doğru zamanda doğru yerde olmanın dışında, önüne gelen teklifleri iyi değerlendirmelisin. Şubat ayında kendine ve çevrene dair farklı bir bakış açısı geliştireceksin. Şimdiye kadar iyi kötü yaşadığın ne varsa, hiçbirinin boşuna olmadığını anlayacaksın. Hayatına dâhil olan herkesin sana kattıklarını sorgulayacaksın. Sürekli alttan aldığın, bağışladığın ancak değişmeyeceğini hissettiğin kişileri bir anda hayatından çıkarma kararı alabilirsin. Bu kararlar ilk etapta seni zorlasa da artık hayatına yeni bir düzen getirmek isteyeceksin.

Yenilik arayışın artacak.

Keskin ve mantık yönüne atıfta bulunacak bir ay seni bekliyor. Yönetici gezegeni Mars’ın şubat ayının ilk yarısına kadar burcunda ikamet etmesi, Uranüs’ün burcunda yarattığı dönüşüm, güçlü hisler oluşturmana neden oluyor. Bu iki dominant gezegenden destek alman kendinden oldukça emin olmanı sağlayacaktır. Yenilik arayışın Mars ve Uranüs gezegenleri sayesinde tetikleniyor. Merhametli ve duygusal yapın güç kazandırırken sana inanan insanları peşinden sürükleyeceksin. Kime, ne kadar fedakârlık yapman gerektiğine sen karar vereceksin. Öne çıkmak, birçok konuda aranılan, sorulan biri haline gelmek özgüvenini tazeleyecek.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 39435

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI