KOÇ BURCU MART AYLIK YORUMU

Geçen ayının hızlı ve karmaşık geçen günlerine hoşça kal de. Mart ayında hiç olmadığın kadar kararlı olacaksın. Alacağın kararlar sadece senin hayatını ilgilendirmeyecek, çevrendeki insanların hayatına da dokunacak. Uzun zamandır alttan aldığın, tolere ettiğin, bağışladığın kim varsa, onlarla olan ilişkini yeniden gözden geçireceksin. Sürekli şüphe ve güvensizlik duymaktansa, yoluna bir başına yürümek bile daha cazip gelecek. Bu ay, hiç olmadık kişilerin farklı yüzlerine tanıklık etmen de alacağın kararlar da oldukça etkili olacak. Gökyüzü, herkesi kendin gibi sanma mesajı verecek. Ailene, manevi değerlerine olan bakış açın biraz daha yumuşayacak. Bazı konuların ve detayların aslında ne kadar değerli olduğunu kavrayacaksın. Kısacası bazı insanlara karşı duvar örerken, bazı insanlar için de duvarlarını yıkacaksın.

Engelleri aşmak için elinden geleni yapacaksın.

Güneş’in bir aylık burcundaki süreci, Merkür Retro’su ve Uranüs’ün tamamen burcundan ayrılması aydınlanma dönemine ışık tutacak. Gündelik hayatını aksatan tüm pürüzlerin üstesinden gelmek için elinden geleni yapacaksın. Geçmişi iyileştirip, bugünü en iyi şekilde yaşarsam geleceğimi de o kadar iyi hale getiririm fikri ile motivasyonunu daha da yüksek tutabilirsin. 6 Mart sabahı su burcunda meydana gelen Yeniay, iletişimde iş birliği yapmanı kolaylaştırıyor. Özellikle yakın çevrende eşi ya da sevgilisi ile problemleri olanlar senden akıl almak için sıraya dizilebilir. İstemediğin halde bazı şeylere tanık olmak zorunda kalabilirsin. Senden taraf olmanı bekleyebilirler. Ancak merak etme; su burcundaki Yeniay, mantığını devreye sokacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31611

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI