İkizler Haftalık Burç Yorumu (6-12 Nisan)

Bu haftanın gündemi: Hayat senin için yenilenme sürecine devam ettirtiyor.

İtibar ve saygı tam olarak ruhsal beslenmeni sağlıyor.

Arka arkaya aldığın haberler hareketlenmeni neden oluyor. Bir süredir aklında olan oluşumu kaçırmak istemiyorsun, kredi, borç alma gibi konular şimdilik piyasa açısından da risk oluşturabilir.  Emin olmadığın kişiler ile ortaklıklar sonradan baş ağrıtabilir. Çocukları olan İkizler burçları için bu günler biraz daha anlayışlı geçmeli.

Bu hafta senin için belirsizlikleri aşmak anlamı taşıyacak.

Yönetici gezegenin Merkür, öncü burçta konumlanacak. 10 Nisan’dan itibaren toplumsal konulara duyarlılığın artacak. Uzakta kalan insanları, arkadaşlarını, ihtiyacı olan yaşça büyükleri düşüneceksin, gündelik konuları onlar için planlayabilirsin. Aslında eskiyi hesap etmek değil senin için yenilik dönemi başladı.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

-Yanılmak değil gönlünün kandırılmasını istemiyorsun.

-Hafta sonu ise biraz daha sakinsin. Cumartesi günü gökyüzü seni titiz ve detaycı yapacaktır ama bir o kadar da toparlayıcı olacaksın.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 13845

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR