İkizler Haftalık Burç Yorumu (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Bu günlerin gelip geçici olduğunu sakın unutma.

Hayatına yön vermeye ihtiyacın var.

14 Haziran’da gerçekleşecek Güneş-Neptün karesi geleceğe umutla baktığın konulara belli engeller koyabilir. Bazı insanları anlamakta zorluk çekeceksin. Haziran ayında, girmiş olduğun iş ve sosyal çevreler, bu hafta itibariyle şekil kazanıyor.  Katıldığın toplantılar, yemekler hem özel hayatı ve aşk ilişkileri gibi konuları gündeminde sıcak bir hava ile yer alıyor. Geleceğe yönelik planlarında bir aydınlanma olabilir.

Haziran mesajını çok güçlü bir şekilde veriyor.

Gök kubbe bu ay ezber bozmaya devam ediyor. Kendini tekrar eden bazı şeylerden kurtulmaya çalışıyorsun. Eğer konu kariyerin ise farklı seçenekler geliştirmek için yaz döneminde yeteneklerini ortaya koyabilirsin. Gökyüzü cesaretini arttırırken; duygularını ve düşüncelerini ortaya koymaktan çekinmeyeceksin. Sakin ve sükûnetli geçen yıllarının aksine tanınan, parmakla gösterilen, olumlu anlamda konuşulan kişiler arasında olacaksın.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 22586

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA