İkizler Haftalık Burç Yorumu (8-14 Mart)

Bu haftanın gündemi: Eylemlerinle düşüncelerini tam anlamıyla kendini yansıtacak.

Sıkı dur!

Pazartesi gününe öncü burç etkisindeki ayın konumuyla başlıyoruz. Cesur konuşmalar, cesur bakışmalar, itibarın, iş bilir tavrın, otoriter insanlar, kuralların öne çıkacak. Birkaç gün boyunca iş ve sorumluluklar adına dışarıda daha çok zaman geçirmen gerekebilir. Senin listende olmayan planlara çok bel bağlamaman gerektiğini düşünebilirsin. Otoriter insanlarla aranda ufak fikir ayrılıkları yaşanabilir. Güzelliğine, detaycılığına, iletişimdeki becerine cazibe katmaya hazırlanıyorsun.

Mesleğinle ilgili kararlar alabilirsin.

Çaresiz hisseden, destek arayan, konuşmalarının iyi geldiği insanlar bu dönem etrafında artabilir. Yeniay su burcunda yerini belirlerken itibar yönetimi, kariyerin, kapsayıcılığın, ailedeki konumun, maddi ve manevi desteklerinle öne çıkacaksın. Bu evrede şehir değişikliği yapmak isteyen, eşiyle arasında sorunlar olan, işi yüzünden maddi sıkıntıda olan insanların derdine derman olmaya çalışabilirsin. Saygın, işinde gücünde, belli bir aile ortamından gelen birine karşı ilgin artabilir.

Haftanın Tavsiyeleri:

  • Birlikte olduğun kişi sorunlarına çözüm bulabilir.
  • Baba ailesini yakından ilgilendiren enteresan haberler var.

Dikkat etmen gerekenler günler:

9 Mart dayatmalardan hoşlanmayacaksın

13 Mart hakkını alıyorsun!

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 10541

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR