İkizler Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Hayatına yeni bir sayfa açmaya çok hazırsın.

Akıllara zarar bir döngü başlıyor.

28 Eylül’den itibaren gökyüzünde Merkür Retro’su rüzgârı esecek. Öncü burçta geri giden iletişim gezegeni bu süreçte; yakın çevren, arkadaşların, meslektaşların, kuzenlerin gündemine alacak. Onlarla ilgili duyumların olacak. Elinden geldiği gibi yardımcı da olacaksın. Kendini zora sokan kişilere yön göstererek, düzen formülünü devreye sokacaksın. Yarım kalan konularına hâkim olman gerekecek. Bu süreci öğretici bir evre olarak değerlendirebilirsin.

Bilinçaltını yönetirken sezgilerinde güç kazanıyor.

Aile mirası, erken paylaşılan mallar, anne ve baba ilişkisindeki kopukluklar yüzleşmelere tabii olabilir. Düşünce gücünü harekete geçirmen güzel başarılar elde etmene yardımcı olacak.  Ailen kadar sana yakın olan insanlardan bugünlerde manevi destek görüyorsun. Eğer hamile bir İkizler burcuysan, bu süreci onlar sayesinde çok rahat geçirebilirsin. Eğer ev, araba almak için bir miktar para biriktirmek istersen çok rahatlıkla bunu başarabilirsin.

Haftanın tavsiyeleri:

Bir süredir belli bir çevrenden uzak durman kendine ve işine odaklanmanı sağlıyor.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 16468

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA