İkizler Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi: Şartlara göre davranmaktansa içinden geldiği gibi hareket etmek istiyorsun bugünlerde.

Konuşarak çözülecek meseleler varken, dargın olmak niye?

Haftanın ilk günlerinde bazı konulara odaklanmakta zorlanabilirsin. Bu yüzden güvendiğin insanlardan destek bekleyebilirsin. Konu iş ise aradığın insanlara ya ulaşamayacak ya da tatilde oldukları için modlarını bozmak istemeyebilirsin. Pazartesi, meydana gelen gezegen kavuşumu duygusal olmanı sağlarken, bir süredir küs kaldığın insanları seninle yüzleştiriyor. .

Aileye yeni bir üye mi katılıyor?

Özel hayatındaki denge, iş yaşamına da olumlu yönde yansıyacaktır. Merkür hazır düz seyrine girmişken kafanda ertelediğin konuları sıralamaya alacaksın.  İş hayatını sağlama almanı ayrıca öneririm.

Tavsiyeler:

Hafta sonu ise dikkatini toplamakta, söyleneni olduğu gibi yerine getirmekte zorlanabileceğine işaret ediyor.  Bugünlerde kimseye herhangi bir konuda söz vermemeni öneririm. Kafanı dağıtmana yardımcı olacak programlar mesela daha önceden görmediğin yerleri ziyaret etmek Cumartesi-Pazar sana daha çok hitap edebilir.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 26574

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR