İkizler Haftalık Burç Yorumu (20-26 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Yolculuklar, eğlence, rahat bir nefes almayalı ne kadar zaman oldu?

Yaratıcılığın artıyor… 

20 Ocak’ta Güneş’in hava burcundaki konumu yaratıcılığını arttırabilir. Eğer sanat dallarına ait bir alanda çalışıyorsan, tarzının dışına çıkabilirsin. Hava değişiminin hızlı olduğu bugünlerde duygularında da ani geçişler yaşanacak. Hatta şıpsevdi tavırların arkadaşların arasında esprilere yol açabilir. Evli bir İkizler burcuysan, eşinin alışkanlıklarını eleştirmeyi başka bir güne bırak ve aşkın gücünü tekrardan keşfetmeye çalış... 

Geçmişi sorgulayacaksın, ama nasıl?

Haftanın en ilginç gökyüzü olayı ise Yeniay. 24 Ocak günü son yüksek eğitim, yolculuklar, diploması, yurtdışı bağlantılı gibi konularda özel gelişmeler olabilir. Bugünden itibaren özlemini duyduğun konularda hedefine biraz daha yaklaşmış olacaksın. Dost acı söyler ama küslük sana yakışmayacak.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Bazı insanların senin için eskisi kadar özel olmadıklarını fark edebilirsin.
  • Hava burcunun etkisindeki Yeniay yurtdışı iş, pasaport, başvurular, yüksek eğitimle ilgili sınavlar, burs sonuçları gibi konuları gündemine çekecek.
  • Bir yandan çalışmak için koşturacak, bir yandan sevdiklerin düzenine zarar gelmesin diye geceni gündüzüne katacaksın.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 23203

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR