İKİZLER MART AYLIK YORUMU

Son zamanlarda gündelik hayatında birçok olaya tanıklık ettin. Yeri geldi hiç olmadık haksızlıklara uğradın, yeri geldi beklemediğin yakınlarının yaralayıcı sözlerine maruz kaldın. Mart ayında seni zorlayan duygulardan ve ruh hallerinden sıyrılmaya çalışacaksın. Tecrübelerin sana çok şey öğretti. Gel gör ki tanıklık ettiğin olaylar ve insanlar seni hala şaşırtıyor. Örneğin en yakın arkadaşının yaptığı dedikodulara inanamayacaksın. Bu durumdan dolayı İnsanların davranışlarını sorgulamadan edemeyeceksin. Diğer yandan da küçük parçalarla uğraşmak yerine büyük resme odaklanmak isteyeceksin.

Beklemediğin kişilerle karşı karşıya kalabilirsin.

Mart ayında önüne geçemeyeceğin karmaşalarla uğraşmak zorunda kalabilirsin. Öyle ki zaman zaman her şey üstüne üstüne geliyor gibi hissedeceksin. Yalnız kalmak, huzur bulmak, iç sesini dinlemek isteyeceksin. Yönetici gezegeninin Merkür, su burcunda geri gidiyor ve 28 Mart’a kadar etkisini hissettirebilecek. Etrafındaki kişilerin yaşadığı kafa karışıklıkları, birbirleri hakkındaki gerçek düşünceleri ve geçmiş sorunlar yeniden ortaya çıkabilir. Asla tartışmam, şüphelenmem dediğin kişilerle karşı karşıya gelebilirsin. Yakın çevreni etkisi altına alacak bir Merkür hiddeti ile baş başa kalabilirsin. Herkesin birbirine küstüğü, fikir ayrılıkların sivrileştiği, eski defterlerin açıldığı bir mart ayı seni bekleyebilir. Yönetici gezegenin adeta iletişimi boğuyor, çıkmaz bir dar boğaza sokuyor olacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 29744

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI