2019 İKİZLER BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Hayatına güç katacağın günler seni bekliyor. Yaşam standartlarını artırmak için uzun zamandır planlar yapıyordun. Hedeflerine ulaşmak için daha çok çaba harcaman gerektiğini fark edebilirsin. Ne kadar yorulursan yorul sonucunda elde edeceklerinin sana verdiği mutluluğu düşün. Emek verdikçe, çalıştıkça, ürettikçe kendini daha da iyi hissedeceksin. Şubat ayında kırgınlıklarını, kayıplarını bir kenara bırakacaksın. Daha gerçekçi ve somut adımlar atacaksın. Şans senden yana olurken hem hayatını toparlayacak hem de maddi kazançlarını artıracaksın. Eğer ailevi sorunları olan bir İkizler burcuysan bu sorunlara da artık bu ay son deme zamanı. Gezegenlerin seyri seni destekliyor. Şubat ayının yanı sıra 2019 yılını çok iyi değerlendirmelisin. Hayatının en önemli kararlarını bu yıl alacaksın.

Hayatının her alanında belirleyici olmak isteyeceksin.

Aşk hayatından kariyerine, sosyal ilişkilerinden aile yaşamına varana dek hemen her konuda belirleyici olmak isteyeceksin. Tek taraflı, sıradan düşünen insanların sana hiçbir şey katmadıklarını görerek farklı bir çevre yaratmak isteyeceksin. Bu ay mümkün olduğunca sakinliğini korumaya çalışsan da bazı aile bireylerinin baskıcı ve ben bilirim tavırları seni gergin bir havaya sokabilir. Hukuksal ya da bankalarla ilgili sürecin varsa, bu ay bazı sonuçlar elde edeceksin. Empatini sempatiye çevirdiğinde vücudunun tepki verdiğini, psikolojik olarak son yıllarda hassaslaştığını yine yılın ilk tutulmaları ile fark ettin. Artık gökyüzü seni ters açılarla zorlamak istemiyor. Bilakis Güneş’inin karşısında hareket eden şans gezegeni Jüpiter, son 4 yıldır öğrendiklerinle birlikte farklı bir hayat kurmanda sana yardımcı olabilir.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 36371

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI