2020 İKİZLER BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Kalbinizi yoran her ne varsa bertaraf etmeye hazır olun. Geçtiğimiz birkaç ay sizi bir hayli zorlamış, köşeye sıkıştırmıştı. Ne olursa olsun güçlü kalmaktan, ayağa kalkıp yolunuzda yürümeye devam etmekten vazgeçmeyen biri olsanız da duygusal olarak yıprandığınızı da hissettiniz. Ocak ayı itibariyle hayatınızın merkezine kendinizi alacaksınız. Elbette ki çevrenize karşı duyarsız ya da vurdumduymaz kalmayacaksınız ancak önceliklerinizin dışına da çıkmak istemeyeceksiniz. Yardımsever tarafınızla birçok kişiye destek olabilirsiniz. Diğer yandan Ocak ayında düşüncelerinizin, davranışlarınızın esnediğini de fark edebilirsiniz. Sabrınızı zorlayan durumlarda ani çıkışlar yapan biri olarak, bu ay daha sakin ve uyumlu hareket edeceksiniz. Hayatınıza dinginlik kattıkça kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz.

Duygularınızı değiştirecek, ruhunuzu yenileyecek ve dolu dolu günler sizin için akacak

Değişimin büyük kararların ardından geldiğini bilen biri olarak, rutinlerinizden kurtulmaya başlayabilirsiniz. Sosyal ilişkileriniz güç kazanırken sevmenin ve sevilmenin size çok iyi geldiğini fark edebilirsiniz. Kendinizden emin tavrınız ve özgüveniniz ise oldukça dikkat çekecek. Öyle ki etrafınızdaki bazı kişilerin sizi kıskanan gözlerle izlediklerine tanıklık edebilirsiniz. 2020 yılının sizin için öyle büyük planları var ki şu anki durumunuza baki kalmayacaksınız. Doğrularınız değişirken, çıkarlarınızı her zamankinden daha çok düşüneceksiniz. Merakınızı ve coşkunuzu arttıracak tutulma ayına hoş geldiniz. 2020 yılı duygularınızı değiştirecek, ruhunuzu yenileyecek ve dolu dolu günler sizin için akacak.  Bu yılın size kazandıracağı çok şey var. Hayatınızda hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. En önemlisi ise sonunda kendinizi güvende hissedeceksiniz. Geçmişe dönük kaygı ve korkularınızın kalmadığını fark edeceksiniz. Yaşınız kaç olursa olsun hedeflerinizle, doğrularınızla, kendinizden emin tavrınızla kendi tarihinizi yazacaksınız. Bu yıl sizin için zorluklar üzerine değil, iyileşme üzerine kodlanıyor.

Hayatı akışına bırakıp, hayatın size sunacağı sürprizlere, olanaklara kapılarınızı açacaksınız

2020 yılına kapı arayan ocak ayında hem kariyeriniz hem de özel hayatınız ön planda olacak. Aklınıza takılan, hızlı ilerleyen ve takip edemediğiniz konuları sil baştan irdeleyebilirsiniz. Kendi yolunuzu kimseye ihtiyaç duymadan kendiniz çizmek isteyeceksiniz. Yaşadığınız hayal kırıklıklarını, üzüntüleri daha fazla dert edinmemeye çalışacaksınız. Bu noktada duygularınızı anlatma konusunda da oldukça açık davranabilirsiniz. Sizi üzen ya da rahatsız eden durumları rahatça karşınızdaki kişilere dile getirebileceksiniz. Hayatı akışına bırakıp, hayatın size sunacağı sürprizlere, olanaklara kapılarınızı açacaksınız. İşin özünde yaşama daha olumlu düşüncelerle yaklaşmak, güzelliklere odaklanmak isteyeceksiniz. 

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 57746

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR