İKİZLER BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Kendi masalını yazmaya çalışacağın mayıs ayına hoş geldin. Evet, doğru okudun. Masal tadında bir hayat için kolları sıvıyorsun. Hayatının hemen her alanı sakin olduğu kadar dolu dolu, neşeli ve renkli geçsin isteyeceksin. Seni olumsuz etkileyen noktaları tespit edecek, her durumu adeta elekten geçireceksin. Etrafındaki insanları alttan alta sorgulaman ve adeta sınavdan geçirmeye çalışmakla beklemediğin tepkiler alabilirsin. Kimler kalıcı kimler geçici anlayacağın günlerden geçerken bazı kişiler kalbini kırabilir. Hiç beklemediğin insanların, hayata bakış açılarının keskinliği karşısında kendini ‘Acaba ben mi yanılıyorum? Yanlış mı anlıyorum?’ diye sorgulayabilirsin.

 Bahar esintisi ruhunu tazeleyecek.

Seni ikna etmeye, üstten konuşarak akıl vermeye çalışanlar olsa da yolundan dönememeye kararlı olacaksın. Seni bencil olmakla suçlayanlara karşı da gardını alacaksın. Sana küçük bir cümle fısıldamak isterim; hiç merak etme doğru yoldasın. Son 2,5 senedir yaptığın, alttan aldığın her konu, tepkisiz kaldığın her olay aslında çevrendeki insanlara zaman tanıdığın ve yeni şanslar verdiğin anlamına geliyordu. Şimdi meydan çıkartması yapacaksın. Yaşam standardını artırmak, üretmek, düşünmek, doğru insanlarla bir araya gelerek yepyeni bir sayfa açmanın hakkın olduğunu biliyorsun. Kolay mı insanın kendine yepyeni bir hikâye yazmaya çalışması? Kolay mı tüm alışkanlıklarını, rutinlerini bozup hayata yepyeni bir pencereden bakması? Mayıs ayının günleri bazı anlarda seni zorlasa da mücadeleden taviz vermeyeceksin. Zorlukların üstesinden geldikçe kendini daha güçlü, daha bilinçli, daha da aydınlanmış hissedeceksin. Bahar esintisi ruhunu tazeleyecek.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 37583

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI