2020 İKİZLER BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Bakış açınızın, duygularınızın, yönünüzün boyut atlayacağı bir aya merhaba deyin. Evet, her şey değişiyor, dönüşüyor, hiçbir şey olduğu gibi kalmıyor. ‘Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir’ sözü nisan ayında daha bir anlam kazanacak. Son aylarda yaşadıklarınız, gözlemledikleriniz içsel bir uyanışı da beraberinde getirdi. Dünyadaki, çevrenizdeki aksiyonlar sizde de önemli etkiler bıraktı. Aslında içten içe bildiğiniz doğruları onayladığınız bir süreçten geçiyorsunuz. Duyarlılığınız artarken, neleri yapabileceğinizi de tek tek gözden geçireceksiniz. Bir anlamda gök kubbe dört bir köşeyi sınarken, deyim yerindeyse kendinizi de yeniden tanımış olacaksınız. Atacağınız adımlardan korkmayacaksınız ancak bu kez aceleci davranmamak, zamana yaymak uzun vadede avantajınız haline gelebilir.

Nisan ayında eskisine nazaran biraz daha tutumlu davranabilirsiniz.

Geleceğinizi garanti altına alma isteğiniz kısıtlı harcamalar yapmanıza neden olabilir. Elbette kendinizi şımartmaktan, motive etmekten de geri kalmayacaksınız. Gök kubbenin yoğun gündemi herkesin hayatına sirayet ederken; karşınıza çıkan aksaklıkların üstesinden gelmek için harcadığınız çabaya siz bile şaşırabilirsiniz. Karşılaştığınız durumları, başınıza gelen olayları ince eleyip sık dokuyacaksınız. Bu süreçte hayatınızda dert etmeye değmeyecek konuların olduğunu fark edebilirsiniz. Önemsiz detaylardan uzaklaşıp sırtınızdaki yüklerden ve sorumluluklardan arınmaya çalışabilirsiniz. Belki biraz sancılı belki de atlatması zor görünebilir ancak kararlı olur ve kaygılarınızı yönetirseniz, doğru ilerleme de kaydetmiş olacaksınız. Atacağınız adımların somut verilere dönüşmesini arzuladığınız için hiçbir konuda boşa kürek çekmek istemeyeceksiniz. Bu süreçte ikna olmadan, garantiye almadan ilerlememe kararı bile alabilirsiniz.

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 28079

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR