İKİZLER BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Temmuz ayında hiçbir şey için aceleci davranmayacaksınız. Adım adım, her detayı ince ince düşünerek hareket edeceksiniz. Sosyal ilişkilerinizde biraz daha seçici davranabilirsiniz. Bakış açınız, beklentileriniz sizi olumlu hamleler yapmaya itecek. Son iki yıldır Temmuz ayında meydana gelen tutulmalar, bugünlere rehberlik yapabilir. Benzer etkilere sahip temmuz ayı tutulmaları, geçmişi de yâd ederken kesip atan tavrınız tüm dengeleri değiştirebilir. Ay’ın konumu hassas ve gergin olacak. Kalıbı içinde kendini huzursuz hissedecek. Dolayısıyla bu süreci zorlu kılan faktörleri oluşturacak.

Hayatın hangi bölümünde olursa olsun ilişkilerinizdeki tıkanmaları, kayıtsız davranmadığınız sürece aşabileceksiniz. Ancak ve ancak empati duygusunun gücünü ve size kazandırdıklarını da göz ardı etmemeniz gerekiyor. Aile içerisindeki tavırlarınızı ve yaklaşımlarınızı gözden geçirerek sağlıklı bir iletişimin ilk adımını atabilirsiniz. Değişimin anlamını tam anlamıyla görmek adına gözlem gücünüze de başvuracaksınız. Uzun süredir fikirsel olarak sabit olduğunuz birçok konuda esneme payı bırakmak üzerinizdeki stresi de doğru orantılı bir şekilde azaltacaktır. Yaşantınızı planlarken bütün ihtimalleri göz önünde bulundurup kendiniz için en iyisini tercih etmek isteyeceksiniz. Sizin için tam tersini isteyenlere de cevabınızı sözlerle değil davranışlarınızla vereceksiniz. Gökyüzünün size olan tavsiyesi sakin olmak ve önünüzü daha berrak görmek yönünde. Sakin kalamadığınız anlarda ise biraz da olsa alıngan yapıya bürüne bilir, olması pek mümkün olmayan senaryolarla zihninizi meşgul edebilirsiniz. Hayal gücünüzün etkili çalışması sizi amansız duyguların peşine sürükleyebilir. Temmuz ayı içinde karşılaşabileceğiniz yol ayrımları sizin karakterinizi şekillendirecek.

Güneş - Satürn karşıtlığı 20 Temmuz’da gerçekleşecek. Bu iki gezegen birbirine meydan okurken, son 6 aydır alım-satım işleriyle uğraşanlar küçük engellerle karşılaşabilir. Konuyu paylaştığınız, fikir alışverişi yaptığınız kişilerle farklı fırsatların olabileceğini fark edebilirsiniz. Araba değiştirmeyi, taşınmayı planlayan İkizler burçları için 20 Temmuz’da enteresan fırsatlar oluşacak. Aynı zamanda bugünlerde fazla cömert davrandığınızı anlayacaksınız. Maddi anlamda ne kadar güçlü olduğunuzu hissetseniz de sizin de öncelikleriniz olduğunu fark edeceksiniz. Maddiyatın getirdikleri ve size karşı verdiği imkanlar önünüzü görmek konusunda sizi engelleyebilir.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 30626

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR