İKİZLER BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Kasım ayında Merkür gerilemesi herkesin hayatına öyle ya da böyle sirayet edecek. Planlı ve programlı olmak ise bu ay senin için bir hayli önem taşıyacak. Bu ay içinde çarpıcı gerçekler ile karşılaşıp sosyal çevrene olan bakış açın değişebilir. İnsanların sana karşı olan tavırlarını daha net göreceksin, onların sana söylediği ve söylemeye çalıştığı yalanları daha iyi anlayacaksın. Tanıdığın insanlardan bile beklenmedik hareketler görebilirsin. Bu davranışlar seni onlara karşı bambaşka bir psikolojiye sokabilir. Bu duruma çok takılmamak, yargılayıcı olmayıp gözlemci pozisyonda kalmak haklıyken haksız duruma düşmeni engelleyecektir.  Bu kadar gerçeğe tanıklık etmek seni diğer kişilere karşı daha tecrübeli kılacak. Özgüveninin artacağı ve kendini daha iyi tanıyacağın bir döneme giriyorsun.

Gizemli Bir Rotaya Doğru İlerliyorsun

Bu aya Merkür gerilemesi ile merhaba demek sıra dışı olacak. Bu süreç yarım kalan, gönlünden akmayan işlerin, konuların tamamlanması anlamına gelecek. Kimler kimlerden intikam alacak, inanması zor gizli ilişkilere kadar uzanan bir dolu kirli bilgi ile karşılaşabilirsin. Kasım ayı her zamanki gibi standart işlerle ilgilendiğin bir ay olmayacak senin için. Bu ayın entrikalı olduğunu kavramış olduğundan eminim.Hava burcu olan sizi çok yakından ilgilendirecek Merkür Retro’su açıklamaları bol sebepleri sıralayıp durabilir.  Bir yandan insanların hayal güçlerine nasıl sığındıklarını fark edeceksin. Hiç beklemediğin kişiler birbirine diş bileyebilir. İnatlaşmalar, gizli planlar, öç almak bu ayın genel havasında gizem olacağını işaret ediyor. Peki, ne yapmalı?

Retro ile özgüvenin artacak.

Yönetici gezegenin, iletişim şahıdır.  Merkür geri gittiğinde dereler durulur, sözler sukut olur, yaralar yeniden açılır… Bu dönem su burcunda geri gitmesi 20 Kasım’a kadar yeryüzünü olabildiğince karıştıracağını işaret ediyor. Ayrıca düz seyrine girer girmez su burcuna geçmesi, toplumca hangi konuları konuşacağımızı, dert edeceğimizi ve şaşırıp kalacağımızı vurguluyor. Kasım 2019 yılını kendine keder ayı, arabesk ayı yapmak istemiyorsan mantığını kavramanı tavsiye ederim. Kendini demoralize eden ortamlardan uzak tutup seni düşüren insanlardan uzak kalmak sana daha iyi gelecek. Açıkçası bol önerilerle dolu günler seni bekliyor.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 32676

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI