2021 İKİZLER BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Haziran Ayının En Yenilikçisisin

Hücrelerine kadar her şeyini yenilemek, geri kalmışlık hissini ortadan kaldırmak isteyeceksin. Yenilik, yapına oldukça uygun bir kavram. Bunu hissetmek ve farkına varmak sana iyi gelecek.

Tutulmalar Önemli!

Hayatınızda türlü yenilikler için cesaret bulacağınız ve kendinizi zinde hissedeceğiniz bir aya giriş yapacaksınız. Her ne kadar Retro’yla start veren bir ayda olsanız da farklılık kelimesini anlamına yaraşır bir biçimde yansıtan, hayat tarzınız ile dikkat çeken bir kişi olacaksınız. Kişisel gelişiminize bu ay katkınız büyük olacak. Haziran ayında kendinize kattıklarınız, yaşamınızın önemli bir alanını kapsayacak. Keşfetme merakınız artarken, farklı kültürlere, farklı dillere, farklı geleneklere yolculuğa çıkabilirsiniz. Kariyer hayatınızda önemli dönüm noktalarına neden olacak kişiler ile tanışacaksınız. Bilgi nerede olursa siz de orada olacaksınız. Sosyal yaşamınızda beklemediğiniz kişilerden yardım görmeniz, bol şaşıracağınız bir ay yaşamınıza neden olabilir. Sizinle uzun zamandır küs kişilerin tavrını değiştirdiğine ve size karşı ılımlı yaklaştığına şahit olacaksınız. Kendinize kattıklarınız ile geçmişi çok sık karşılaştırır halde olacaksınız. İkizler- Yay aksında meydana gelen tutulmalar hayatınızda önemli bir etkiye sahip. Haziran ayı için diğer insanlara kıyasla cesur adımlar atacaksınız. Hayatınızın yarım kalmışlık hissi veren konularına daha çok odaklanabileceksiniz. Farklı girişimler, farklı insanlar, farklı alışkanlıklar bu ayın şanından olacak. Size tavsiyem hayatınızdaki insanları bu ay iyi seçin. Çünkü Haziran ayında çevrenizdeki insanlar hayatları ile sizin hayatınıza etkide bulunacak. Bu etkiler çoğunlukla olumlu olsa da beklenmedik aksilikler programınızı değişime uğratabilir, bir kenara not edin…  

  • İşi olmayan bir İkizler burcuysanız, tanıdığın bazı insanların bağlantıları ile güzel bir meslek edinebilirsiniz.
  • Zamanında yaptığınız fedakârlıkların ve iyiliklerin karşılığını almak sizi geçmişe götürecek.
  • Giyim tarzınızda dikkat çekici bir değişim olabilir.
  • Moda dergilerini inceleyebilirsiniz. Avangart tarzınız ile dikkat çekeceksiniz.
  • Sık davetlere katılacaksınız. Hazırlıklı olun!
  • Dil kursu ya da yeni enstrüman gibi hobiler edineceksiniz.
  • Aile büyüklerinizin size duydukları güvenin ne derecede olduğunu öğreneceksiniz.
  • Sporunuzu aksatmayacak, uyguladığınız diyet programından şaşmayacaksınız.
  • İlişkisi olan bir İkizler burcuysanız, sevgiliniz ile sık sık bilgi alışverişinde bulunduğunuz bir ay geçireceksiniz.

Bu ay 2021’in en iddialı ayı. Eğer önemli bir işiniz varsa ayrıntılı yorumunuzu edinmeyi unutmayın…


Toplam Görüntülenme : 37259

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA