2021 İKİZLER BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül Ayının En Koşturanı Sensin

Şimdi karınca gibi çalışma vakti. İyi bir plana ihtiyacın olduğunu biliyorsun. Bu ay yaşadığın duygu yüklü hisler yoğun olsa da kariyer, eğitim gibi konularda kendinden taviz vermeyeceksin.

Aya Duygusu Yoğun Başlayabilirsiniz

Eylül ayında ikili ilişkileriniz yeri geldiğinde sizi zorlayabilir, yeri geldiğinde mutlu edebilir. Kafanızın bu konuda karışacağını epeyce hissedeceksiniz. Kendi içinizde halledebileceğiniz konuların yanı sıra duygusu yoğun konuşmalara ihtiyaç duyulan konular da olacak. Küslükler, kıskançlıklar sonbaharın ilk ayında yoğunlukla yaşayacağınız duygular olacak. Ruhsal anlamda yaşadığınız sarsıntıları dışarıya belli etmek istemeyeceksiniz. Yalnızca yakın çevrenizde olan insanların yanlış anlamayacağı tavırlar sergileyebilirsiniz. Güçlü bir bilinçaltına sahipsiniz. Artık tatil bitti. Sorumluluklarının başına dönme gereğini farkında olarak hareket edeceksiniz. Dağılmış olan düzeninizi toparlamak için biraz konsantrasyon, biraz motivasyona ihtiyacısınız var. Duygularınızı profesyonelliğiniz ile birbirine karıştırmayacaksınız. Maddi olanaklarınızı kontrol altında tutacaksınız.

  • Yakın bir arkadaşınızın yaptığı eleştiriler kalbinizin kırılmasına neden olabilir. Onca yılın hatırına susmayı tercih edebilirsiniz.
  • İlişkisi olan bir İkizler burcuysanız, karşı taraftan beklediğiniz ilgiliyi şu sıra göremiyor olmanız aklınıza farklı şeyler getirebilir.
  • Ailenizdeki parasal sorunların çözümü için köklü çözüm önerileri tasarlayacaksınız.
  • Kendi işinin sahibi bir İkizler burcuysanız, çalışanlarınızın maaşlarında bir revize gerçekleştireceksiniz. 
  • Eğitim gören bir İkizler burcuysanız, eğitim hayatınız açısından önemli belgelerin eksikliğinden yakınabilirsiniz.
  • Evli bir İkizler burcuysanız, eşinizle romantik vakit geçirmek için bir dizi organizasyon yapacaksınız.
  • İş çıkışı ya da boş vakitlerinizde sürekli gittiğiniz mekanlar yerine farklı yerleri keşfetmek isteyeceksiniz.

Kalbiniz Yeteneklerinizi Coşturacak.

Gereksiz gördüğünüz harcamalarınızı kısacaksınız. Acil durumlarda ortaya koyabileceğiniz bir miktar para biriktirmek isteyeceksiniz. Özel hayatınızda yaşanan iniş- çıkış hali unutkanlığınızı tetikleyebilir. Gün içerisinde birçok detaya maruz kalmak bazılarını atlamanıza neden olabilir. Hatırlanması gereken önemli ve özel günlerin aklınızdan çıkması sevdikleriniz ile aranızda küçük küçük tavır almalara neden olabilir. Fakat siz gönül almasını biliyorsunuz. Telafiniz özrünüzden büyük olacaktır. Kalbinizin sesi üretkenliğinizi desteklerken sanatsal alanlarda verimli olduğunuzu fark edeceksiniz.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 37674

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA