İKİZLER BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU 

Yüksek duyguların sarıp sarmalayacağı bir ay seni bekliyor. Evet, yüksek duygular diyorum çünkü yaşadığın her anı kalbinle, ruhunla, aklınla adeta özümseyeceksin. Mücadele etmekten asla geri kalmasan da sonucunu yeterince alamamış olmak seni epey yordu. Gözün yükseklerde değil evet ancak yaşam standardın da bir düzene girsin istiyorsun. Sadece maddi konularda değil aynı zamanda kişisel, kültürel bir doygunluk da saplama çabası içerisine gireceksin. Hazır havalar iyice güzelleşmişken, günler uzunken bugünleri fırsat bilip sonuna dek kullanacaksın. Hafta sonu gezileri, sanatsal-kültürel etkinlikler, kişisel gelişim kursları önem kazanacak.

Kendin için atacağın güzel adımlar karşılıksız kalmayacak.

Motivasyonunu bozan, seni duygusal çıkmazlara sokan ne varsa enine boyuna sorgulamaya hazırsın. Dışsal etkenlerden ziyade, içsel olarak seni huzursuz eden konulara yöneleceksin. Eğer geçmişte sende ciddi etki bırakan olaylara tanıklık ettiysen, olumsuz etkilerinin hala sürdüğünü, kafandan bazı detayları silip atamadığını fark edebilirsin. Kendini çıkmazda hissettiğin zamanlarda duygularını, fikirlerini paylaşmaktan çekinmemen gerektiğini vurguluyor. Kendini köşeye sıkışmış, bunalmış hissedersen sana yol gösterecek, aklını açacak kişilerden de destek alabilirsin.  Kendin için atacağın güzel adımların karşılıksız kalmayacak.

Sıradan gibi geçen günlerin mesajına kulak ver!

Bir süredir iş yoğunluğundan, gündelik koşturmadan dolayı görüşemediğin arkadaşlarınla bu ay nihayet görüşebileceksin. Birbirinizle görüşmediğiniz zaman diliminde oldukça hayrete düşeceğin gelişmelerin olduğunu göreceksin. Örneğin arkadaşının var olan ilişkisini sonlandırdığını ya da yeni bir ilişkiye, işe başladığını öğrenebilirsin. Bu ay senin için sıradan gibi görünebilir. Ancak sıradan geçen günlerin alt mesajı hareketli günleri işaret edecek. Her ne kadar bazı konular senin için rutin ilerlese de hatta zaman zaman bu durum seni bıkkınlık noktasına getirse de bu ay kendin için atacağın adımlar hareketli günlerin habercisi olacak.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 45600

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI