2020 İKİZLER BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Dolunay Sizi Ön Plana Çıkarıyor

Eylül ayına 2 Eylül’de su burcunda gerçekleşecek olan dolunay ile başlıyorsunuz. Gerçekleşen Dolunay sizi yakından ilgilendirecek. Uzun süredir görüşmediğiniz arkadaşlarınız ile görüşeceksiniz. Bugüne kadar kabul görmeyen fikirlerinizin, yöntemlerinizin kabul gördüğünü görmek sizi mutlu edecek. Mutluluğunuzu bağlı olarak rutinlerinize ve iş hayatınıza daha sıkı bir şekilde bağlanacaksınız. Eylül ayında size destek veren bir gökyüzü ile karşılaşıyorsunuz. Eylül ayı getirdiği gelişimleri ile sizi ön plana çıkaracak. Ayın başında karşılaştığınız engellerin giderek azaldığını ve önünüzün açıldığını hissedeceksiniz. Kendinize duyduğunuz güveninizi toparlayarak hem maddi hem manevi daha net kararlar verebileceksiniz. İşlerinizi yürütürken somut olarak dayanaklar olmadan harekete geçmeyeceksiniz. Bu konuda çevrenizdeki arkadaşlarınızın size olan güvenleri artacak.  Bu konuda Dolunayın etkisinin olduğunu hatırlatmamda fayda var.

Dolunay sizin gibi pratik ilerleyen ve hızlı hareket eden insanların verimini artıracak. Sizde bu durumu yararınıza kullanmasını bileceksiniz. Çevrenizdeki insanların ilişkileri ile yakından ilgilenmek durumunda kalacaksınız. Bu konuda objektif olmakta zorlandığınızı hissedebilirsiniz. Size tavsiyem bu konulara dahil olmamanız. Romantikliğiniz artış gösterirken, eğer 2016 yılından bu yana ilişkisi olan bir İkizler burcuysanız; ilgi bekleyebilir, özellikle bu döngüde çokça eleştirip irdeleyebilirsiniz. Daha önceki küskünlükler ve kırgınlıklar gündeminize gelebilir. İşiniz ile alakalı olarak tüm bu salgın sorununa karşı bir seyahate çıkmanız gerekebilir. İş yerine odaklanmakta sorun yaşayan arkadaşlarınızı fark edeceksiniz. Maddi açıdan kendinizi kontrol altında tutacak ve çeşitli düzenlemeler yapacaksınız. Çok kalabalık bir ailede yaşıyorsanız kardeşlerinizin sorunlarına vakıf olacaksınız.

  • Eski bir dostunuz ile sahip olduğunuz ortak hobileriniz vasıtası ile karşılaşabilirsiniz.
  • İş yerinizde patronunuzun size duyduğu güven artabilir. İş yerinde yeni başlanan bir projenin başına sizi getirebilir.
  • Yoğunlaşan iş hayatınız günlük sporunuzu aksatmanız ve kilo problemi yaşamanıza neden olabilir.
  • Evli olan bir İkizler burcuysanız eşinizin ailesi ile aranızda olan problemler çözüme kavuşacak.
  • Ortağınızın getirdiği yeni iş yatırımlarına dair teklifeler konusunda net bir karara varabilirsiniz.
  • İlişkisi olan bir İkizler burcuysanız ilişkinizi bitireceğinize mi yoksa devam mı edeceğinize karar verebilirsiniz.
  • Yakın bir akrabanızın evliliğini sonlandırması karşısındaki fikirlerde taraf olabilirsiniz.
  • Yaptığınız birikimi bankada tutmak isteyebilirsiniz.
  • Çok kardeşe sahip olduğunuz bir ailede yaşıyorsanız; kardeşlerinizin paraya ihtiyacı olmasını görmezden gelmeyerek onlara yardım edebilirsiniz.

Sağlınıza Özen Göstermelisiniz

Eylül ayında dikkat etmeniz gereken bir süreci içinde barındırıyor. Mücadele Gezegeni sağlık koşullarınıza dikkat etmeniz gereğini size hatırlatacak. Sağlık kontrollerinizi aksatmadan yerine getirmelisiniz. Size zararı dokunan besinlerden uzak durmalısınız. Son aylarda iyice bozulmuş olan beslenme alışkanlıklarınızı düzene sokmak isteyeceksiniz. Yakınlarınız ile ilgili gelişmeler; ilerlemeler ve gerilemeler şeklinde kulağınıza gelebilir. İş yerinizde koşullarda veya mekânda bir değişiklik söz konusu olacak. Sizde bu değişimin bir parçası olacaksınız. Eğer çocuk sahibi olmayı düşünen bir İkizler burcuysanız bu konuda net bir karara varmakta zorlanmayacaksınız. Eğer 1984- 1998 yılları arasında doğan ve ailesi ile problemler yaşayan bir İkizler burcuysanız, kendi davranışlarınızı gözden geçireceksiniz.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 49994

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR