2022 İKİZLER BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Kendine Güveneni

Zor bir yılı geride bırakırken, öğrendiğiniz en önemli şey aldığınız kararlara güvenmek olacak. Kararlarınızın arkasında durmak Ocak ayı itibariyle size çok şey kazandıracak. Ayaklarınız yere sağlam basarken, adeta bir ağaç misali güçlü olacaksınız. Ocak ayının “En Kendine Güveneni” siz olacaksınız.

Dağınık Günlere Elveda Deme Zamanı
Retro’nun etkisi altında başlayan bir yılın ilk ayına adım atıyorsunuz. Dağınık şekilde geçen günleri geride bırakırken, toparlanmanın etkisini iliklerinize kadar hissedeceksiniz. Bütün bir yılın planlarını geç olmadan yapmak isterken, bu ayda alacağınız kararların bütün bir yılı etkileyeceğini unutmayın. Ocak ayı duygusal konularda devam eden kopuklukları yoluna oturtacağınızı ifade ediyor. Kendi hayatınızdan ödün verdiğiniz konularda yaptığınız fedakarlıklara aslında değmezmiş diyerek son vereceksiniz. Çok çektiniz belki hayattan. Ama şimdi nefes alma vakti. Özellikle de aşk hayatınızdaki iniş ve çıkışlar yılın ilk ayından itibaren belirli bir düzene oturacak. Yeni bir hayata sayfa açacak olmanın getirdiği mutluluğu hissedeceksiniz.

  • Bilinmezliklerin etkisi son bulurken, hayatınızdaki aksaklıkların üzerine gideceksiniz.
  • Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa ve sürekli olarak gel gitler yaşıyorsanız, radikal kararlar almak isteyebilirsiniz.
  • Evli bir İkizler burcuysanız, eşinizle aranızda geçen tatsız konuşmaları ortadan kaldırmak için daha fazla çaba göstereceksiniz.
  • Kendinizi daha rahat bir şekilde ifade ederken, hayatınız ile ilgili kararları da başkasına danışmayacaksınız.
  • Kronik rahatsızlıkları olan bir İkizler burcuysanız, sağlığınıza daha fazla önem vermeye başlayacaksınız.
  • Kişisel bakımınız daha fazla gündeminizde olacak.
  • Yaşam alanınızla ilgili değişiklikler yapmak kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Aidiyet Duygunuz Yüksek

Henüz yılın ilk günlerinde yönetici gezegeniniz, hava burcunda konumlanmaya başlıyor. Merkür’ün bu hareketi, maddi konuları gündeminize getirecek. Kendinize yeni iş alanları oluşturmak isterken, mevcut statünüzü daha iyi noktaya taşımak için de daha fazla çaba sarf edeceksiniz. Siz aidiyet duygusunu çok fazla hissediyorsunuz. Bu durum size her ne kadar zarar verse de vazgeçemiyordunuz. Ama bu yıl sizin için de dönüşüm vakti. Gökyüzündeki gezegen hareketleri, kendinizi frenleyeceğinizi işaret ediyor.


Toplam Görüntülenme : 36314

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA