2021 İKİZLER BURCU MART AYLIK YORUMU

Takipçiliğinizin Arttığı Bir Aydasınız

Öyle bir aya giriş yapıyorsunuz ki sizin için en değişmez olan bile değişme sürecine giriyor. Tabiri caizse “su akar yolunu bulur” sözünü en derin bir şekilde yaşayan burçlardan birisi olarak geleceğinize karşı olan umutlarınız ise artacak. Mart ayının sizin için en büyük sürprizlerinden birisi de “asla” dediğiniz alanlardaki amansız değişimler. Kemerlerinizi sıkı bir şekilde takın, çünkü bu ay sizin için alelade bir ay olmayacak. Hayata dair ne düşünüyorsanız kalbinizde bunun 10 mislisini hissedeceğiniz günlerdesiniz. Size karşı söylenen ya da sizin söylediğiniz en küçük sözün bile değerinin bambaşka süreçlere yol açabileceğini Mart ayında daha net görebileceksiniz.

Havanın değişken burçlarından birisi olarak sizi en çok yoran durumlardan birisi olan içsel baskıları baharın ilk ayıyla birlikte ardınızda bırakmak için bütün çabanızı ortaya koyacaksınız. Mart ayının gökyüzü hareketleri hesapçı ve detaycı yanınızı ortaya koymakla kalmayacak. Aynı zamanda çevrenizdeki insanları da detaycı yapınızla etkileyebileceksiniz. 

Yüzünüzü Kendinize Döneceksiniz

Geçtiğimiz yılın karanlığından insanoğlu olarak yavaş yavaş sıyrıldığımız günlerde kendinize ne kadar az vakit ayırdığınızı fark etmişsinizdir. Ne uzun zamandır kendiniz için alışveriş yapıyor ne de ruhunuzu dinlendirebilecek aktiviteler sunmuyorsunuz kendinize. Artık bu düzene dur demenin vakti geldi. Bu ay yüzünüzü başka insanlardan, hayatlardan, dertlerden, streslerden çekip kendi hayatınıza bakacaksınız. Kendiniz için harcamadığınız ve güzel planları hayatınıza adapte etmediğiniz her bir dakika sizin için bir kayıp sayılacak. Bu konuda çevrenizdeki bazı insanların eleştiri oklarına tutulmaktansa kendi hayatınıza yön vermek için büyük bir irade ile karar alabileceksiniz. En çok da ailenizin yersiz baskılarından sıkıldıysanız kendinize farkı bir hayat rutini adapte etmek isteyebilirsiniz. Yaşam alanınızdan iş alanınıza kadar değişimin haberciliğini yapan Mart ayı, güzel fırsatların yalnızca kovalandığı zaman size gelebileceğini işaret edecek. Sıyrıldığınız bütün negatif duyguların güzel sonuçlara gebe olduğunu da Mart ayının ilerleyen günlerinde daha net bir şekilde ortaya çıkacak.

Fırsatları yakalamak hiç kolay değildir. Bu duyguyu hissetmek baharın ilk ayında daha fazla sorumluluk almanızı ve ayaklarınızın üzerinde durma hissinizi daha yükseğe çıkaracak.

Mart ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 26405

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR