İKİZLER BURCU EYLÜL AYLIK BURÇ YORUMU

Güneş, kendini rahat hissettiği bir burçta salınıyor. Sana ve duygularına oldukça iyi geleceğinin altını çiziyor, gök kubbe. Doğal bir burç grubundasın ve tepkilerin de her zaman doğal oldu. Dürüst davranışın, eşitlikçi bakış açın sana bu zamana kadar neleri kazandırdı, kaybettirdi analiz edebilirsin. Asla kendinden ödün vermekten yana olmadın, yine olmak niyetinde değilsin. ‘Doğrucu Davut’ hikâyesinde olduğu gibi zarar göreceğini bilsen de kendinden asla şaşmadın. Bu ay için en çok ihtiyacın olan kavram dürüstlük olacak. Sana nasıl aşamalardan geçtiğini gösterecek. Pişmanlık duyduğun konular için kendine bugünlerde kızabilirsin.

Sonbaharın bereketi…

Yönetici gezegenin 14 Eylül’e kadar hem sana hem de çekirdek ailene önemli fırsatlar getirebilir. Sağlığın ve rutin kontrollerin de üstüne üstelik harika haberlerle taçlanıyor ve seni bir kat daha yaşama dair motive ediyor. Güzel gelişmeler ardı ardına gelirken kendini yeniden doğmuş gibi hissedebilirsin. Yaz döneminde yaşadığın fırtınaya boşu boşuna kapıldığını, asıl sinerjini dönüştürmediğine hayıflanabilirsin. Ancak hiç de geç kalmadın; gel eylül ayına birlikte bakalım.

Kabuk bağlamış yaralara bakmak kolaydır.

Önemli olan yarayı tekrar kanatmamaktır. Bu ay kanayan parmağını kesip atmaktan yana olabilirsin. Kimden yana yaralıysan onu arkanda bırakmaya kararlı olabileceğini işaret ediyor gökyüzü. Eylül ayının gezegen seyri ile beraber dengeni buluyor ve yaşadığın olayları sindirip, çırpınmayı bırakıyorsun. Üst üste gelen aksilikler, zorlu mücadeleler hayatını günlük rutinine sokmaya çalışırken seni fazlasıyla zorlamış olabilir. Her şeye rağmen zor günlerden geçtin ve yenilmedin. Bu döngüyü daha rahat atlatabilmek adına aile bireyleriyle sert tartışmalardan uzak durmanı işaret ediyor gök kubbe. Hane içinde bazı aksilikler söz konusu olabilir, hayatta hallolmayacak hiçbir şey yoktur. Önemli olan bu süreci sakin ve dingin atlatabilmek.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 37458

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI