Boğa Haftalık Burç Yorumu (20-26 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Bu dönemde biraz gözlemci kalmayı deneyebilirsin…

Mesafeler yoktur aslında, onu yaratan insanlar var…

Güneş, 20 Ocak günü kendini belli ederken aslında haftanın ilk yarısına hâkim olacak. Plan, program ve düzen üçlüsünün esamisi okunsun, insanlar seni dinlesin, sözün geçsin isteyeceksin. Özellikle itibarin söz konusu olan, sosyal ortamda var oluşun her açıdan önemli olacak. Dedikodu aldı başını gitti ama bir yandan nedenlerini çözmek isteyeceksin.

İtibarını ele almana ramak kaldı!

Eğitime devam eden Boğa burçları ise fikir çatışma son buluyor. Eğitmenleri ile yol ayrımına gidenler ise kendilerine iyi gelen alternatifleri buluyorlar.  Proje bazlı tezler, akademik çalışmalar, para kazanmayla ilgili kafa yoracağın konular gelişebilecek. Ailendeki kişilere belli nedenlerden dolayı haksızlık ettiğini fark edeceksin. 24 Ocak, Cuma günü hava burcunda Yeniay var. Heyecan, tutku, eğlence, sıra dışı yaklaşımların da habercisi olacak.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Buna ilk önce ihtimal vermesen de, karşındaki kişinin itirafları her şeyi açıklamaya yetecektir.
  • Eğer düzenli olarak araba kullanan bir Boğa burcuysan, aynalarını kontrol etmeyi unutma demek istiyorum.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 25331

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR