Boğa Haftalık Burç Yorumu (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Yardımsever, pratik ve iş bitirici taraflarınla ön plana çıkıyorsun.

Haftanın ilk günleri her anlamda sert geçiyor.

Duygusal anlamda kendini yalnız hissedebilir, yakınlarına özlem duyabilirsin. Eğer ailenden kopuk ya da ayrı yaşıyorsan onların yanında güç bulacaksın. Kendini yorgun ve hasta hissedersen, nedenlerine bakmayı ihmal etmeyeceksin. Uzun zamandır bedenine iyi bakmadığın ortaya çıkabilir. Üstesinden gelmekte zorlandığın işlerin içinde beklemediğin kişilerden destek gelecek. Bu hafta daha çok plan yapmak ve bazı şeyleri düzene sokmak yerinde olacak.

 Aldığın işler üst üste gelince baş etmek zorlaşabilir.

Gerginliğin yoğun olacağı bir süreçte kariyer ile ilgili değişimler söz konusu olabilir. Yeni başlangıçlar yapmak için uzun zamandır bekleyenler için olumlu günler. Nihayet beklediğin projenin kabul mektubu gelebilir. Beklediğin aile desteğine karşılık bulabilirsin. Eğer elden çıkartmak istediğin bir miras, arazi varsa bu konuda olumlu gelişmeler olabilir. Detaylara inmeden belli başlı bir noktaya gelebilir bu konular.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 20589

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA