Boğa Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi: Şimdi biraz dur ve düşün. Eksik bıraktığın ne var?

Önemli kararlar almaman gereken günler…

 Planlı hareket etmek, önceden yapılmış programlara ayak uydurmak haftanın ilk günlerinde bir hayli zor gelebilir. Pazartesi günü Ay-Satürn kavuşumu gündemde; erkenden yol alman, planlarına odaklanman modunu değiştirecek. Hafta içinde sabır göstermekte zorlanacağın olaylarla karşılaşabilirsin. Özellikle anlaşmakta zorlandığın ev arkadaşın, kardeşlerin ya da saygı duyduğun büyüklerin yüzünden keyfin kaçabilir.  

Yeniden başlamak için hiçbir zaman geç değildir!

12 Temmuz’da Merkür nihayetinde düz seyrine giriyor. Etkisini ise birkaç gün önce fark edebiliriz. Heyecanın üzerine hissederken birçok yeni olgu ile barışık olacaksın. Eğer yeni boşandıysan biri ile tanışmaya, eğitimine devam ettirmek için araştırma yapmaya, hiç denemediğin bir spor türü için kursa gitmeyi düşünebilirsin. Yeni bir yaşam, yeni bir ev, yalnız yaşamayı denemek için beklediğin haberler geliyor.

Tavsiyeler:

Teknolojik aletlerde yaşadığın aksaklıklara karşı dikkat et derim. Pazar günü fikirlerini onaylamayan insanlarla tartışmaya girmeden önce, kendi fikrini tekrardan gözden geçir derim.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 31339

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR