Boğa Haftalık Burç Yorumu (8-14 Mart)

Bu haftanın gündemi: Muhakkak seni ve fikirlerini geliştirecek bir haftadasın.

Rutinini isteklerine göre şekillendireceksin!

Haftanın ilk günlerinde öncü burç etkisi ile başlıyoruz. Eğitim, yurtdışı işler,  hukuksal konular, yardımsever düşüncelerin bu birkaç gün etkili olacak. Atık, cesaretli, belirgin, cesur, sıra dışı girişimlerin ve topluluklarda yer alabilirsin. Seni oldukça heyecanlı günler bekliyor. Kendini göstermek ya da öne çıkartmak bu dönem güç olmayacak.

Kariyerinle ilgili önemli kararlar almak için acele etme!

Çoğulcu, yaratıcı, potansiyeli güçlü, hitap şekli, grup çalışmaları için ideal bir dönemdesin.  Ani yükselmelerini bir kenara bırakıyorsun. Su burcundaki Yeniay, yaratıcı, birleştirici, teknik konulara hâkim, yenilikçi olmanı sağlıyor. Dostların arasında fikirlerin beğeni ile karşılanabilir. Çalışanlar için de olumlu bir dönemi işaret edecek. Su burcunun Yeniay’ı mekanik işlerle uğraşanlara bol şans dağıtabilir.  Eğer yurt dışı alt yapılı bir şirkette çalışıyorsan, çalıştığın kurumun önemli gelişmelerden geçeceğini fark edeceksin. Yüzüne söylenemeyen konular olduğunu düşünüyorsan, yanılmıyorsun.

Haftanın Tavsiyeleri:

  • Sırlarını, özel hayatına dair bilgileri kiminle paylaştığına dikkat et!
  • Bir şey söylemeden önce iki kez düşünmelisin
  •  Sosyal medya paylaşımlarına dikkat et!

Dikkat etmen gerekenler günler:

9 Mart aldığın tekliflerde kararsız kalman normal!

13 Mart dost sıcaklığı sana iyi gelecek.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 10357

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR