Boğa Burcu Haftalık Yorumu (14-20 Eylül)

Bu haftanın gündemi: Kişiliğini çözmüş insanlar zayıf noktalarına oynayabilirler.

Ön planda olmayı seviyorsun!

Haftaya önemli önemli gezegen açıları ile başlıyoruz. Bir yandan tüm dikkatlerin üzerinde olmasından hoşlanacağın bir hafta seni bekliyor. Ayrıca özgüveninin de yüksek olacağı bu günlerde ikili ilişkilerinde baskınlık kurmak, düşüncelerini karşındakine kabul ettirmek isteyeceksin. Tedirgin olduğun bir konuda daha fazla önlem alacaksın.

Gökyüzü dinlenme vaktinin geldiğini müjdeliyor!

Dünyanın yeni bir döngüye girdiği bu dönemlerde sen de tüm kırgınlık ve kızgınlıklarını geride bırakarak hayatında yeni bir sayfa açacaksın. Bu hafta, Yeniay ile gündem biraz da olsa hafifleyecek. Küs olduğun aile bireyleri ya da arkadaşlarınla barışman için ideal bir zaman. Anlayışlı tavrın iş hayatına yansıyacak.

Haftanın tavsiyeleri:

 Sana tek tavsiyem yüksek enerjini düşürmemesi için negatif insanlardan uzak durman yönünde olacak.

İyi Haftalar…

 


Toplam Görüntülenme : 19414

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR