Boğa Haftalık Burç Yorumu (24-30 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Değişim ve dönüşüm zamanı

Kendi sorumluluklarını tek başına sırtlanabilirsin

Haftanın ilk günlerinde planların, adalet konuları, felsefi yaklaşımın, yurt dışı bağlantılı işler yaşamının ön planında. Özellikle emek verdiğin, yurt dışını ilgilendiren işlerde, eğitim alanlarında Mars’ın gücünden faydalanacaksın. Sana destekçi bir etkide mücadele gezegeni hedeflerini hatırlamana ve yılmamana neden oluyor.

·       Hoşlandığın veya birlikte olmaktan keyif aldığın insanlardan besleneceksin.

·       Öğrenci bir Boğa burcuysan, en azından eğitiminle ilgili kararlarda, arkadaşlarından, aileden fikir yürütmesini isteyebilirsin.

·       Uzak akrabalar, yollar ve kalabalık aile yapıları açısından mücadeleyi, azmi ve başarıyı temsil eden bir noktadasın.

·       Uzun süreli ilişkisi olan Boğa burçları, ilişkilerini bir üst seviyeye çıkarmaya ailelerle iletişimi arttırmayla başlayacak.

Yönetici gezegenin yavaşlıyor!

Sana düşmanca yaklaşan kişileri rahatlıkla bertaraf edeceğin günler söz konusu olabilir. Venüs aşk gezegeni toprak burcunda yavaşlarken inançların, değerlerin, geleneklerin, bakış açın durumunu değiştirecek. İnsanların gerçek niyetlerini rahatlıkla çözebilir ve ona göre gardını alabilirsin. Aile içinde ise akrabalarınla ilgili gelişmeler ve onların hayatındaki değişimler seni hareketlendirebilir. Sevdiğin insanların yardımına koştuğun günler. Güvendiğin insanlara karşı daha sıcakkanlı olacaksın.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 19353

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA