Boğa Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)                                                       

Bu haftanın gündemi: Olmadığın kadar kendini özgür hissedebilirsin, bu sana ivme kazandıracak.

Üzerinde hissettiğin ağırlık gidiyor.

Merkür’ün geri hareketi bu haftanın genelini etkiliyor. Ailen ön planda olacak, toparlaman gereken konuları sıralayacaksın. Özellikle baba ailesine dair devam eden belli başlı husumetler varsa bu alanlarda çözümlemeler oluşabilir. Satış, ihale, banka kredisi gibi konulara yoğunlaşabilirsin. Sadece biraz sabır!

Tavırlarına dikkat edeceksin.

Bugünlerde seni kimse evden çıkartamıyor. Huzur bulduğun ortamda zaman geçirmek, arkadaşlarınla, dostlarınla evinin ortamını paylaşmayı tercih edeceksin. Ancak elinde olmadan masrafların da artacak. Bu konuda özenli olman gerekebilir. Çocukları olan Boğa burçları için farklı bir gündem başlayacak. Eğitimleri, sağlıkları, özel ihtiyaçları ve talepleri ayrı ayrı gündemini meşgul edebilir.Ülkelerarası konularda başarılı izleminler bırakmak için imkanların olacak. Kendini bu sefer geri planda tutmayacaksın.

Haftanın gündemi:

Aynı şeylerin tekrarlanmasını istemiyorsan aşk konusunda acele kararlar almamalısın. Özel günler!

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 14720

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA