2021 BOĞA BURCU HAZİRAN AYLIK YORUMU

Haziran Ayının En Olgunusun

Saygı duyulan bir kişisin. Vakur tavırların ile insanların kalbinde taht kurmuşsun. Verdiğin güven ile sana bu ay sırtını yaslayanların sayısı oldukça fazla olabilir. Sevilmeyi ve sayı duyulan biri olmayı çok seveceksin.

Düzeninizi Kuracaksınız

Sizin için anlımı büyük bir aya giriş yapacaksınız. Geleceğe dair arzularınızda, hedeflerinizde değişimler meydana getirecek gelişmelere şahit olacaksınız. Bu değişimler olumlu manada olduğu gibi bir nebzede olumsuzluk barındırabilir. Kendinizi ve yaşam çevrenizi güven altında tutmak sizin için bu ay önemli bir silah olacak. Risk almaktan ve riske girmekten hoşlanmayacaksınız. Gönül ilişkileriniz açısından oldukça tecrübe kazanacaksınız. Düzenli bir ilişkiniz var ise bu konuda gerek açıklamalarınız, gerek tavırlarınız ile olgunluk abidesi olacaksınız. Evlilik, nişan gibi ciddi müesseseleri bu ayın ortasından itibaren daha çok düşünmeye başlayabilirsiniz. Rekabetten kaçınmayacağınız bir Haziran ayı sizi bekliyor olacak. Gerek özel hayatınızda gerek kariyer hayatınızda size meydan okuyanlara gereken karşılığı vereceksiniz. Sizi yolunuzdan alı koymak isteyenlere karşı sert tedbirleri alabilir, hayatınızı disipline edebilirsiniz. Haziran ekinoksu ile yakın çevreniz ile olan iletişiminiz yoğunlaşacak.

İlham Veriyorsunuz

Çevrenizde yaşayan insanlara ilham vereceksiniz. Onlara yardım etmek, yol göstermek saygınlığınızı artıracak. Sosyal açıdan aranılan ve sürekli bir yerlere davet edilen popüler kişi olacaksınız. İnsanlara gösterdiğiniz iyi niyet ve merhamet sizi farklı kılan özelliğiniz olacak. Rutin işlerinizde size sorun çıkaran ayrıntıları sorun etmek yerine pürüzleri ortadan kaldıracaksınız. Haziran ayında sahip olduğunuz ailevi değerler sizin için önemli olacak. Çocukları olan bir Boğa burcuysanız, onların eğitiminden, sağlığına tüm konularında eksiksiz olmasını isteyeceksiniz. Düzeninize yeni yeni disiplin getirirken, gözden kaçırdığınız bazı ayrıntılar olabilir. Fakat her şey bir çırpıda hallolmuyor bunu bilmelisiniz.

  • Aileniz ile aranızdaki tüm problemleri halletmiş olacaksınız. 
  • Çalışan bir Boğa burcuysanız, iş yerinizde yaşanan kıskançlığa anlam verebileceksiniz.
  • Evinizde, kendinizi daha rahat hissetmek için dekoratif düzenlemeler yapacaksınız.
  • Sizden küçük kardeşiniz var ise; ona maddi desteğinizi sunacaksınız.
  • Aile büyüklerinizin sağlık sorunlarında onlara dayanak oluşturacaksınız.
Bu ay 2021’in en iddialı ayı. Eğer önemli bir işiniz varsa ayrıntılı yorumunuzu edinmeyi unutmayın…

Toplam Görüntülenme : 34770

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA