2021 BOĞA BURCU MART AYLIK YORUMU

Kolay Olanı Keşfedebileceksiniz

Geleneksel bütün kalıplara elveda demek istediğiniz bir aya giriş yaptınız. Sizin için değişim yapmak ve bunu uygulamak zor olmasa gerek. Bahar ayının başlangıcında dururken kendinizi en çok değiştirmek isteyen ve çözüm bulmanın farklı yollarını arayan bir profil çizeceksiniz. Mart ayında yeni çözüm fikirleri üretmek ve zor durumların üstesinden gelmek sizin için zor olmayacak. Sadece ilk adımı atın yeter.

Rahat Davranışlar Sizi Gerebilir, Dikkat!

Müsait olmak ya da olmamak arasında gelip giderken sosyal çevrenizde izole olduğunuzu düşündüğünüz anlar olabilir. Ancak çevrenizdeki çoğu kişinin size karşı empati kurmaması gergin yapınızı tetikleyecek cinsten. Gökyüzü uyarıyor, size yardımı varmış gibi görünen ancak yalnızca çıkarları için sizi kullanan insanlara dikkat! Mart ayında sizi negatif anlamda çokça etkileyen kişilerin rahat davranışlarına tanıklık edebilirsiniz. Bu kişilere en doğu şekilde yaklaşmak için bir çözüm yolu bulmak da sizin için zor olmayacak. İnsan kaybetmeyi sevmeyen yanınızı daha güçlü bir şekilde ortaya çıkaran Mart ayı ne olursa olsun iyi insanlar kazanmaya odaklandıracak sizi…

Seyahat Günleri Başlasın

Mart ayının ilk 10 gününden itibaren evinizde durmayacağınızı işaret eden gökyüzü, sosyalleşmek ve size iyi gelen aktiviteleri yapmak için cesaretinizi arttıracak. En doğru karar kalpten verilen karardır sözü ise Mart ayı içerisindeki mottonuz olacak. Dünyanın yavaş yavaş kendinizi sokağa attığı günlere doğru yürürken siz de evinizdeki ortamdan bir nebze olsun uzaklaşmak isteyecek. Çevrenizle sosyalleşmek isteyeceksiniz. En alakalı olmadığınız alanlara bile ilginizin arttığını görmek sizi şaşırtmasın. Çünkü Mart ayında beyniniz sizi birbirinden farklı alanlara sürükleyebilir. Mart ayındaki gökyüzü hareketleri daha önce adını koyamadığınız duyguların artık bir finale ulaşabileceğini, bir anlam kazanabileceğini vurguluyor. Seyahatlerinizin, gezmelerinizin ve sosyalliğinizin artabileceği Mart ayında bir yanınız da hem dikkatli olmayı hem de tasarruflu olmayı düşünecek. Mental anlamda rahatlamak isterken hesabınızı düşünmeden edemeyen taraf olacaksınız.

  • Uzun zamandır iş arayışı içinde olan bir Boğa burcuysanız, yakın arkadaşlarınızın tavsiyesi üzerine bir iş sahibi olabilirsiniz.
  • Sorumlu olduğunuz konularda üstünüze düşen görevi yapmanız mental anlamda sizi rahatlatacak. 
Mart ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 25175

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR