2020 BOĞA BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Dik Başlılık Ön Plana Çıkıyor

Sevgili Boğa burçları keskin bir aydan geçerken ani kararlar, ani fikir değişiklikleri sizin için gündemde olacak. Daha kendiniz odaklı düşünmeye başlayacağınız bir ay olacak. Buna bağlı olarak çevrenizdeki insanların derdini dinlemek istemeyeceksiniz. Kararlarınız konusunda daha cesaretli adımlar atmaya başlayacaksınız. Sahip olduğunuz düşüncelerinizi savunmaktan çekinmeyeceksiniz. Eylül ayı size irade gücü kazandıracak. Her şeye evet demek yerine artık düşünsel süzgecinizden geçirmediğiniz hiçbir teklifi kabul etmeyeceksiniz. 3 Eylül’de Ay boşlukta hareket ederken günü daha dingin ve sakin geçirmenizde fayda var. Etrafınızdakilerin şaşırması bir kenara dursun davranışlarınıza siz bile zaman zaman şaşırabilirsiniz. Kendinize ‘’bana ne oldu’’ sorusunu sorabilirsiniz. Fakat endişelenmeleriniz yersiz. Bu ay size dik başlılık kazandıracak. Kendiniz ve çevrenizle alakalı sorunları bir sonuca bağlamaya başladığınız bir aydan geçerken sorun çözmek için kullandığınız yöntemler eleştiri alabilir.

 • Fikirsel anlamda geçirdiğiniz değişkenlik bazı insanların işine gelmiyor olabilir, bunu daha rahat görmeye başlayabilirsiniz.
 • Yeteri kadar fedakârlık yaptığınızı düşünmeye başlayacaksınız. İş yerinde başkalarının sorumluluğunu almayı reddedebilirsiniz.
 • Yakın bir arkadaşınızın bir barışık, bir ayrılık olan ilişkisinin sorunları sizin için artık sıkıcı gelmeye başlayabilir.
 • Kendinize vakit ayıracaksınız. Spora başlayabilir ve rutinlerinize eklediğiniz bu rutini hiç aksatmadan yerine getirebilirsiniz.
 • Eğer yalnız bir Boğa burcuysanız dış görüşünüzde yaptığınız değişiklikler ile birinin beğenisini farkında olmadan kazanabilirsiniz.
 • İş yerinde patronunuzun size dayattığını düşündüğünüz fikirlerine aksi yönde hareket edebilirisiniz.
 • Yaşam tarzınızı eleştiren babanızla tartışma yaşayabilirsiniz.

Unutmayın! Gökyüzünün Keskin Bir Ayından Geçiyoruz

Gökyüzü size bu ay; önemli kararlar ve haberler aldıracak. Etrafınızdaki insanların sağlık problemleri ile ilgili haberler alacaksınız. Bu konuda aldığınız haberler sizi de daha çok sağlınıza dikkat etmeye itecek. Buna bağlı olarak; beslenme alışkanlıklarınızı değiştirebilir, kötü alışkanlıklarınız varsa onları terk edebilirsiniz. 10 Eylül sizin için önemli bir tarih olacak. Hayatınız bir anlık hızlılık kazacak. Yurt dışında yaşayan sevdikleriniz, tanıdıklarınız varsa onlar ile ilgili haberler alacaksınız. Onların plansız ve ani kararları sizi de dolaylı olarak etkileyecek. Yaşadığınız evde tadilat gerektiren işler çıkabilir. Önünüze kariyer anlamında yeni fırsatlar çakacak. Bu fırsatlar size yakınınızdan verilebilir. Kendi eğitiminiz ile ilgili aldığınız ya da almakta olduğunuz kararlara yoğunlaşacakmış. Kontratlar sözleşme maddeleri ile ilgili bu ay yoğun görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Kafanızı dinlemek ve kendinizi şımartmak istiyorsanız güneşin 8. Evinize geçtiği 22 Eylül sizin için verimli olacaktır.

 • Annenizin yakın bir akrabasının sağlık sorunları ile ilgili gelişmeleri haber alabilirsiniz.
 • Kilo aldığını düşünen bir Boğa burcuysanız yağlı besinleri hayatınızdan çıkarabilirsiniz.
 • Yurtdışında yaşayan yakınlarınız varsa onların çalışma koşullarının ne yönde değiştiğini öğreneceksiniz.
 • Yurtdışında çalışan akrabalarınız ani dönüş kararları alabilira.
 • Evinizin mutfak bölümünde değişiklikler yapmak isteyebilir ve bunun için arkadaşlarınızdan deneyimli bir usta önerileri alabilirsiniz.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 44491

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR