2022 BOĞA BURCU OCAK AYLIK YORUMU

OCAK AYININ EN HAFİFLEYENİ

Çok sıkıldınız size ait olmayan yükleri taşımaktan. Artık yeter. Size hayatında size ait olmayan hiçbir şeyi artık kabul etmeyecek ve kendi yolunuzu çizeceksiniz. Hafiflediğinizi hissettiğiniz bir süreç sizin için başlarken, Ocak ayının “En Hafifleyeni” siz olacaksınız.

Hayatınızın İplerini Elinize Alıyorsunuz

Farklı bir yıla adım atıyorsunuz. Bunun ne demek olduğunu Ocak ayına adım attığınızda daha iyi anlayacaksınız. Retro’lu bir yıl başlangıcı olsa da siz kendine düşeni yapacak ve çözümcü tarafınızı ortaya koymayı başaracaksınız. Geride bıraktığınız yıl belki sizin için karışık bir şekilde başladı ve sorunlar hep üst üste geldi. Ama siz bunları geride bırakacak ve hayatınızın iplerini kendi elinize alacaksınız. Birçok güzel haberle karşılaşacağınız bir sürece doğru ilerliyorsunuz. Gökyüzündeki gezegen hareketleri sizi oldukça fazla etkiledi ve etkilemeye de devam ediyor. Beklemediğiniz gelişmeler, ani gelen haberler sürekli olarak yolunuzu değiştirdi. Ama artık bu tersliklere son veriyorsunuz. Değişen bakış açınız ile alacağınız kararlar kendi hayatınızı renklendirmenizi sağlayacak. Ocak ayı sizin için “Sıfırdan” bir başlangıcı ifade edecek. İpler sizin elinizde.

  • Kendinizi rahat hissetmediğiniz ortamlardan uzaklaşacaksınız.
  • Taşınma veya çevre değişikliği konuları gündeme gelebilir
  • Eğer yalnız bir Boğa burcuysanız, hoşlandığınız kişiye duygularınızı ifade etmek için cesaretinizi toplayacaksınız.
  • Aile içerisinde yaşanacak tartışmalardan etkilenmemek için sessiz kalmayı tercih edeceksiniz.
  • Kariyer hayatınızda ilerlemek için kişisel gelişiminize daha fazla önem vereceksiniz.
  • Diyet ve spor gibi konuları yılın ilk ayından itibaren gündeminize alacaksınız.
  • Yakın arkadaşlarınız ile aranızdaki buzları eritmek için adım atan taraf siz olacaksınız.

Seferberlik Vakti

Ayın henüz ilk günlerinde toprak burcunda gerçekleşecek Yeniay, sizi yakından ilgilendiriyor. Ertelediğini konu ne varsa tekrar gündeminize gelirken, Yeniay kendinize “Neyi bekliyorsun” sorusunu soracak. Olayları ele alış şekliniz değişirken, bu güne kadar neyi bekledim sorusu sıkça aklınızda yer etmiş bir şekilde karşınıza gelecek. Haklı değil mi? Evet hayatınızdan çok şeyi ertelediniz. Ama daha fazla ertelemek yok. Kendinize karşı dürüst ve adil şekilde davranmaya başlayacak, rutinlerinizde farklılıklar yapacaksınız. Kısacası işlerinizi yoluna koymak için seferberlik vaktinin geldiğini Yeniay size hatırlatacak.


Toplam Görüntülenme : 35135

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA