BOĞA BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Hareketli, dinamik, hızlı geçecek günler seni bekliyor Sevgili Boğa. Sen ne kadar plan yaparsan yap, hayatın akışı sana bambaşka yollar, kapılar açacak. Ani gelişecek programlar, tanışmalar, karşılaşmalar karşısında şaşkınlığını gizleyemeyeceksin. Temmuz ayında yıllardır görmediğin arkadaşınla, yakınınla tesadüfen bir araya gelmen dünya gerçekten de küçükmüş demene neden olabilir. Diğer yandan temmuz ayının sıcak havası zaman zaman rehavete kapılmana neden olabilir. Aman dikkat! Yarım bıraktığın, ertelediğin konular tekrar gündemin haline gelebilir. Gök kubbe, eksik kalan hiçbir şey kalmayacak mesajı veriyor. Birkaç yıldır küs olduğun, asla yeniden bir araya gelmem dediklerinden üçüncü kişiler vasıtasıyla haberler alabilirsin. Hayat bu, olmazı oldurur derler ya. İşte Temmuz ayı tam da böyle bir ay olacak.

Gündelik akışın rutinlerinden sıyrılıyorsun.

Bu ay arkadaşlarınla olan bağların ön planda olacak. Arkadaşlarının düzenlediği organizasyonlara yetişmekte zorlanabilirsin. Bu ay doğum günü olan yakın arkadaşın varsa, hediye konusunda oldukça seçici davranacaksın. Arkadaşının çok seveceği tasarım hediyelere yönelebilirsin. Gündelik hayatındaki rutinlerden uzaklaşmak adına belli başlı yeni alışkanlıklar edinebilirsin. Düzenli olarak spora başlamak, yeni hobiler edinmek, sanatsal-kültürel etkinliklere katılmak seni daha aktif ve sosyal bir hale getirebilir.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 51709

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI