2021 BOĞA BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül Ayının En Akıllısı Sensin

Seni durduğunu düşündüğün kararsızlık hali nihayet ruhunun derinliklerinden demir alacak. Fikirlerin ile kendine farkındalık kazandıracaksın. Yolu değişim ile kesişen herkesten bir şeyler öğrenmek arzusunda olacaksın.

Yavaşlık Yerini ‘’İvmeye’’ Bırakacak

Zihninizde canlananlar ile dolup taştı bilinç altınız. Başardıklarınız, başarmak istediğiniz ancak başaramadıklarınız da oldu. Nerede eksik yaptım, ne zaman kendimden bu kadar çok fedakârlık ettim? Sorularını kendinize epeyce sordunuz. Hayalleriniz bazen imkanlarınız ile ters yönlere ilerledi. Aradığınız ruhsal dengeyi bulma çabanızda yıprandığınızı fark ettiniz. Son 2 senedir aşırı düşünerek attığınız adımların sizi yavaşlattığının farkına varacaksınız. Eylül ayında silkelenecek ve koşmaya başlayacaksınız. Hayattaki güzelliklerin ve anın tadını çıkarmak isteyeceksiniz. O ya da bu neden ile ertelediğiniz sevdiklerinize tekrar yüzünüzü döneceksiniz. Hızla dönen Uranüs’ün hızına kendinizi adapte edeceksiniz. ''Bir kere bu dünyaya geliyorum'' sözü mottonuz olacak. Karşılaştığınız tüm konularda keskin kararlardan ziyade daha esnek olacaksınız. Uyumlu olmak size Eylül ayında yeni dostlar kazandırabilir.

  • Kime nasıl davranmanız gerektiği konusunda aradığınız cevapları alacaksınız.
  • Yakın bir arkadaşınızın size karşı bazı konularda sitemkar olmasının haklı nedenleri olduğunu fark edeceksiniz. Sizin iyilinizi istemesi aranızdaki dostluğu pekiştirecek.
  • Çalışan bir Boğa burcuysanız, işinize duyduğunuz ilgi artacak. Sahip olduğunuz hünerlerinizi, katılacağınız kurslar ile çeşitlendirmek isteyeceksiniz.
  • Aileniz ile daha çok ‘’akşam yemeği’’ yiyeceksiniz. Onlarla geçirdiğiniz vaktin ufkunuzu genişlettiğini fark edeceksiniz.
  • İlişkisi olan bir Boğa burucuysanız, karşı tarafın gönlünü yapmak adına kendi hakkınızı gözetmediğinizi fark edeceksiniz.
  • Kendi işini kurmak isteyen bir Boğa burcuysanız, ortak arasanız da işinizi tek başınıza kurmaya daha çok heveslisiniz.
  • Anlık mutluluklar size daha samimi gelecek. Bazen planlamadan yaşamanın kimseye bir zararı dokunmayacağını düşüneceksiniz.

Sular Engelleri Aşıp Yolunu Bulacak

Bir kalkan olarak kullandığınız ön yargıyı aşağı indireceksiniz. Farklı kültürlere, yaşayış biçimlerine olan merakınız artacak. Meraklarınızı gidermek için daha çok gezip, daha çok görmek isteyeceksiniz. Sıranızı başkalarına vermeyeceksiniz. Emek verip hak ettiğinizi düşündüğünüz her konuda sesinizi yükselteceksiniz.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 37472

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA