BOĞA BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Yepyeni başlangıçlara ve güzelliklere gebe Mayıs ayı başlıyor. İçini ısıtacak, yaralarını sarıp sarmalayacak günlerin mesajlarına kulak ver. Yaşadığın her an senin için bir değer niteliğinde olacak. Hissettiklerinin, düşündüklerinin, şimdiye kadar attığın adımların senin için ne büyük bir tecrübe olduğunu anlayacaksın. Bu ay senin ayın unutma. Mayıs ayının 21’ine kadar Güneş’in burcundaki seyriyle doğum gününü kutlarken, aklına dahi gelmeyecek fırsatlar çıkacak karşına. Ne olursa olsun kendinden ödün vermek istemeyeceğin olaylarla karşılaşabilirsin. Bu durum özellikle yakın çevrenle gereksiz inatlaşmalara girmene neden olabilir.

Sorularının cevaplarını bulacağın bir ay seni bekliyor.

Seni bu zamana kadar kimler, neden yordu? İşte bu soruların cevabını bulacağın mayıs ayında geri dönülmez kararlar alabilirsin. Defalarca şans verdiğin, düzelmesini beklediğin ancak hala yerinde sayan insanlardan uzaklaşma kararı alabilirsin. Çünkü artık hayatında önyargıyla yaşayan, kendini geliştirmeyen, bire bin katan insanlar olmasa da olur diyeceğin günlerden geçiyorsun. Ne de en iyi sen biliyorsun, herkesin bir gün vazgeçilir olduğunu. Ailen, en yakının, eşin dostun hatta çocuğun bile olsa insanların prensipli olmaları adına onlara küçük psikolojik baskılar yapabilirsin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 38986

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI