2019 BOĞA BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Geçtiğimiz aylar sana çok şey öğretti. Herkese defalarca şans verilmeyeceğini, fedakârlıkların yeri geldiğinde nasıl başa kakıldığını, sırlarını emanet ettiğin kişilerin seni nasıl yarı yolda bıraktıklarını kalbin kırılarak yaşadın. Şubat ayında, bu duyguların etkileri bir süre devam edecek. Özellikle yeni tanıştığın insanlara karşı ‘güvensizlik’ yaşayabilirsin. Kendine karşı korumacı davranırken karşındaki insanlara önyargılı davranmamaya özen göstermende fayda var. Bu ay, sabırsızlığınla ön plana çıkacaksın. Beklediğin haberlerin bir kısmı peş peşe gelecek. Diğer yandan bu haberlerle yeni kararlar almak zorunda kalabilirsin. Seçeneklerin çoğalacağı bu ayda, karar vermekte güçlük çekebilirsin. Ancak hemen kaygıya kapılma. Soğukkanlı ve akılcı yaklaşımlarda bulunursan, alacağın kararların ne kadar doğru olduğunu da görmüş olacaksın.

Romantik günlere hazır ol.

Yönetici gezegenin Venüs’ün çekiciliği, baştan çıkaran, romantik bir o kadar sürprizleri bol günlere işaret edecek. Tutulma aksının devam ettiği bu döngüde yükselişin, yaşamındaki ayrımlar seni güvenli kılacak. Eğer kalbi boş, bekâr bir Boğa burcuysan 2019 yılının en önemli Dolunay’ı seni birileri ile karşılaştırabilir. Güçlü iletişim kuruşun, konuşmalarındaki çekicilik ve gösterişli tavırlarınla oldukça dikkat çekeceksin. Evliliğinde sorunları olan bir Boğa burcuysan, evliliğine, eşine karşı nasıl bir yol alman gerektiğini şaşırabilirsin. Kendi özeleştirini de yapacağın bu süreçte, sana destek olan yakınının akılcı yaklaşımları derdine derman niteliğinde olacak. İlişkisi olan bir Boğa burcuysan, sevgilinle romantik günlerin seni beklediğini belirtmek isterim. Birlikteliğinizi daha da renklendirmek adına, bol bol gezi düzenleyebilir, dans türünden kurslara yazılabilirsiniz. 

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 38189

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI