2020 BOĞA BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Yepyeni bir yıla giriş yaptınız. 2020 yılının ocak ayı sizin için huzur odaklı bir ayı temsil edecek. Gereksiz gördüğünüz hiçbir konuyu dert edinmek istemeyeceksiniz. Hayatınızı dengede ve belirli bir ritimde tutma çabanız yeni kararlar almanıza da neden olabilir. Keşkelerden, pişmanlıklardan uzaklaşmak için geçmişe dair bazı durumları yeniden gündeminize alabilirsiniz. Eğer istemeden kırdığınız, üzdüğünüz birileri varsa, yeniden bir araya gelip kırgınlıklara son vermek isteyebilirsiniz. Haklı olduğunuz noktalarda doğrularınızdan ödün vermeyeceksiniz ancak keskin davranmadan, daha yumuşak geçişlerle toparlayıcı bir tutum sergileyeceksiniz. Diğer yandan bu ay özgürlüğünüz sizin için bir hayli önemli olacak. Sınırlarınızın, isteklerinizin, beklenti ve kararlarınızın ihlal edilmemesi konusunda daha titiz davranabilirsiniz. Bu doğrultuda sizi yönlendirmeye akıl vermeye çalışanlara karşı düşüncelerinizi açıkça belirtmekten kaçınmayacaksınız.

Kaygılarınızdan arınmaya başlayacaksınız.

Ocak ayında hayatınızın belki de en yapıcı, en iyimser olduğu dönemi başlıyor. Dünyaya daha farklı bir pencereden bakacağınız bir yıla giriş yapıyorsunuz.  2019 yılında kader sizin için yeniden yazılmıştı. Şimdi kendinizi her anlamda hazır hissedeceğiniz, koskoca yeni bir yıl başlıyor. Ocak ayının ilk desteği kaygılarınızı bertaraf etmekle başlayacak. Artık daha net ve kendinden emin bir Boğa burcu sergileyeceksiniz. Geçtiğiniz yıllarda irdelediğiniz, deneyim kattığınız konuların meyvesini toplayacaksınız. ‘Yaptığım içimde kalmadı, ne istediğimi daha iyi biliyorum’ dedirten bir döngüye hazırlanıyorsunuz. 2020 yılının şanı; kendinize zaman ayırmak olacak.

Uzun vadeli başarılara zemin hazırlayacaksınız.

Ocak ayında girişimci ve detaylardan beslenen tarafınız da ön planda olacak. Büyük riskler almayabilirsiniz ancak öngörülerinize inandığınız noktalarda sağlam adımlar atmanız da an meselesi.  Geleceğinizi garanti altına almak, ilerleyen yıllarda daha rahat yaşamak adına daha planlı programlı ve seçici hareket edeceksiniz. Bu ay çaba göstereceğiniz, emek vereceğiniz hemen her konu uzun vadede büyük başarılara imza atmanıza zemin hazırlayabilir. Gel gör ki içsel motivasyonunuzu ve potansiyelinizi de çok iyi korumanız gereken zamanlardan geçeceksiniz. Gündelik hayatınızdaki ufak tefek aksaklıkları hayatınızın bütününe yansıtmamanız gerektiğini vurguluyor gök kubbe. Bu süreçte seyahatleriniz artış gösterirken, yabancı kültürlere olan ilginiz de artacak. Yabancı bir dil öğrenmek, farklı kültürlerin yaşamlarına dair araştırmalar yapmak isteyebilirsiniz. Bu anlamda önümüzdeki yaz için şimdiden yurtdışı tur programlarını yakından takip edebilirsiniz. 

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 60635

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR