BOĞA BURCU KASIM AYLIK YORUMU

Kendini tamamıyla yenilemek istediğin ve bu isteğin için çalışmalarda bulunacağın bir dönemdesin. Hem kendini geliştirip hem de sosyal çevrene bir şeyler katmak gayesi içerinde olacaksın. Bu ay kendin ile yüzleşip aşmakta zorlandığın durumları aşabilirsin. İçsel olarak kendini tanımak bu ayın senin için en önemli unsuru niteliğinde. Hem kariyer hayatında hem de aşk hayatında seni hareketli bir süreç bekliyor. Konuşmalarında daha ılımlı olurken; iyi bir dinleyici olmaktan da geri kalmayacaksın.  Kendini karşı tarafa anlattığın sırada küçük çaplı yanlış anlaşılmalar da olabilir, bunlara takılmadığın müddetçe iletişim senin için sorun olmayacak. Geçmişteki tecrübelerinin seni daha güçlü yaptığını göreceksin. Bu ay senin için her ne kadar yoğun geçse de keşmekeşli durumların ilişkilerini zedelemesine izin vermeyeceksin.

Farklı Bir Sürece Girebilirsin

İşe ve sorumluluklarına merhaba dediğin günler başladı. Ayrıca bu ay ilişkilerinle de öne çıktığını göreceksin. Aslında bugünleri bir nevi yolculuğa çıkmış gibi hissedebilirsin. Adeta gezgin bir ruha bürünecek, çevrendeki insanları farklı bir gözle algılamak isteyeceksin. Geçmişte yaşananları gündeme almak istemeyeceksin. Hatta daha çok karşı tarafı dinleyerek sürece dingince dâhil olacaksın. Çünkü günlük işlerine odaklanman gerektiğini, aksattığın bir dolu konunun olduğunu, seni zorlayabileceğini fark edebilirsin. Özellikle de geçmiş yıllarda yaşadığın kopmaları, ayrılıkları yeniden yaşamak istemediğini kendine bir kez daha hatırlatabilirsin. Kasım ayının ilk haftasından itibaren ilişki, iş ortaklığı konuları önem taşıyabilir. Yanlış anlaşılmaları çözmek için ekstra çalışman gerekebilir.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 36341

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI