2020 BOĞA BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Nisan ayı sizin için yepyeni başlangıçları, kararları temsil ediyor, hazır olun. Belki de hiç olmadığınız kadar cesur ve kendinizden emin hareket edeceksiniz. Bu uğurda yer yer kendinizle ve gerektiğinde çevrenizle yüzleşmeyi de göze alabileceksiniz. Bu süreçte aslında tüm ipler sizde olsun isteyeceksiniz. Yönetme duygunuz yükselirken, önüne geçemediğiniz gelişmeler karşısında zaman zaman sert bir havaya bürünebilirsiniz. İyi niyetinizden şüphe yok ancak inatçı tavırlarınız yanlış anlaşılmaları da beraberinde getirebilir.

Yenilenmeyi arzulayan tarafınız değişim için adımlar atmanızı sağlayacak.

Hayatınızın birçok bölümünü yenileyecek ve hareketlendirecek girişimlerde bulunabilirsiniz. Yenilenmeyi arzulayan tarafınız değişim için adımlar atmanızı sağlayacak. Yaşam alanınızdan, rutin alışkanlıklarınıza kadar birçok detayı yeniden şekillendirmeye başlayabilirsiniz. Hislerinize güvenmeniz gerektiğini düşünerek, çevrenizdeki birçok kişiyi gözlemleyeceksiniz. Aslında işin doğrusu artık çevrenizde size yarar sağlayacak, samimi, dürüst, güvenilir insanlar olsun isteyeceksiniz.

Nisan ayında zamanın hızına yetişmekte zorlanabilirsiniz.

Ani kararlar, vazgeçilen fikirler, atılan geri adımlar, belirsiz konular gündeminizin sık sık değişmesine neden olabilir. Bu süreç belli konularda cesaretinizi körükleyebilir. Bir süredir kendinizi suçladığınız, içsel olarak sorguladığınız konularda kendinize haksızlık ettiğinizi anlayabilirsiniz. Nisan ayında deyim yerindeyse kendinizi bağışlayacak, yeniden başlama cesareti göstereceksiniz. Önyargılı olduğunuz, tabu gibi koruduğunuz değerlerinizi yeniden değerlendirebilirsiniz. Kendinizden ödün vermeyecek ve yaşam kalitenizi artırmak için planlamalar yapmaya çalışacaksınız.

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 30328

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR