BOĞA BURCU MART AYLIK YORUMU

Güneşin kalbini ısıtacağı Mart ayına hoş geldin. 21 günlük döngüsü ile mevsim ilkbahara kucak açıyor. Dallar çiçeklenmeye başlarken, senin de için kıpır kıpır olacak. Yanı başında yaşanan tüm zorluklara karşı daha güçlü ve mantıklı yaklaşımlarda bulunacaksın. Koşullarını daha iyi hale getirmek için yapabileceklerin üzerine düşünebilirsin. Ne zamandır kafanı toparlamakta zorlanıyorsan, hayallerini ve beklentilerini bir kâğıda yazabilirsin. Seni olumsuz etkileyen durumları da yazabilirsin. Böylece olumlu ve olumsuz olarak hayatının bütününe dair saptamalar yapabilirsin. Olumsuz olan her detayı olumluya çevirdikçe kendini daha da huzurlu hissedeceksin.

Hayatına müdahale edilmesine karşı çıkacaksın.

İşin özü mart ayı yapmak istediğin her ne varsa, ideal günleri içinde barındırıyor. 7 yıllık yeni bir döngünün içinde yer alman, diğer burçlara göre sana farklı imkânlar sunacaktır. Neden mi? Uranüs bir yandan içinde kopan fırtınaya eşlik edecek bir yandan da rasyonel yaşamında birkaç adım öne çıkmana yardımcı olacak. Değişim ister istemez gerçekleşecek. Yaşam alanından memnun değilsen, bu süreçte kesin olarak taşınmaya karar verebilirsin. Bazı yakınların maddi konuda seni sarsabilecek bu değişime girmemen konusunda uyarıda bulunabilirler. Kendi mutluluğunu merkeze alacak ve gerekirse bazı sıkıntıları göze alacağının altını tekrar tekrar çizeceksin. Hayatına kimse müdahale etsin istemiyorsun. Bu durum zaman zaman keskin çıkışlar yapmana neden olacak. Aile bireylerine, en sevdiğin arkadaşına bile rest çekebilirsin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 33225

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI