BOĞA BURCU AYLIK YORUMU

Temmuz ayı, kararlılığınızla kendinize güç katacağınız bir ay olacak. Çevrenizdeki insanların niyetlerini kolayca çözümleyeceksiniz. Bu süreçte kimin size destek olup olmadığını bilerek hareket etmeye çalışacaksınız. Satürn’ün öncü burçtaki geri hareketi ile temmuz ayına giriyoruz. Donanım, tertip, organize olmak açısından kıymetli bir dönem olacak. Ayın ilk gündemini öğreten gezegen Satürn belirliyor. Toprak burcunda geri giden bu gezegen hayata geçirmek istediğiniz planları toparlamanızı sağlıyor. Enerjinizi, kapasitenizi fark etmenizi de sağlayacak.

Gökyüzünün Sizin Üzerinizdeki Etkisine Dikkat Edin!

Karakter olarak kendinizi sağlam olarak niteleyen bir yapıdaysanız, gökyüzünün sıkışmalı durumları sizi de farklı hissettirebilir. Gerek sosyal yaşantınızda gerekse iş yaşantınızda bir takım iletişim problemleri çekebilirsiniz. Özellikle kurumsal bir alanda görev yapan Boğa burcuysanız, yöneticinizle ters düşebileceğiniz konular söz konusu. Ortak bir şekilde iş yapıyor ya da şirket birlikteliğiniz varsa, sizin yönetim konusundaki hal ve tutumlarınız bu ay içerisinde oldukça önem taşıyor. Soğukkanlı yapınızı koruyup mantıklı gözlemler yaptığınız takdirde kariyer anlamında önünüze çıkan engelleri rahat bir şekilde ardınızda bırakacağınızı işaret ediyor gök kubbe. Bu bağlamda sinirlerinizi de şirketinizi kontrol ettiğiniz gibi titiz bir şekilde kontrol etmelisiniz. Konuşmalarınız ve tavırlarınız oldukça dikkate alındığı için bir şeyi söylemeden önce iki defa düşünmelisiniz. Yüzde yüz tavırlarla yaklaşmak Temmuz ayı içinde size iyi gelmeyebilir.

Devrim gezegeni Uranüs bir ileri bir geri giderken, Satürn’ün de geri gittiği bugünlerde sabit fikirli kişilere devinim kazandırıyor. Emektar yanınızı, toparlayıcı vasıflarınızla şekillendirebileceksiniz. Dolayısıyla verdiğiniz kararlardaki doğruluk içinizdeki özgüveni körükleyecek. Sizin bu ışığınızı görenler önemli bir takım durumları sizden saklayabilir hatta size bir şey danışırken çekinebilirler bile.

5 Temmuz’da Ay Tutulması gerçekleşecek. Öncü burçtaki bu tutulma geçen yıl meydana gelen tutulma akslarına oldukça benziyor. 2019 yılının yaz döneminde yaşadıklarınızı bir kez daha hatırlayabilirsiniz. Geçmişin bu denli yeniden yaşanması bir önceki tecrübelerinizi kullanmak konusunda sizleri kararsız bırakabilir. Kararlı olmak adına kendinizi epey zorlayabilirsiniz.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 31153

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR