BAŞAK BURCU  TEMMUZ AYLIK YORUMU

Kalbinin sesine kulak ver! Evet, gökyüzü kalbinden geçenlerin, sezgilerinin güçlendiği bir aya giriş yaptığını vurguluyor. Bu sayede iç sesinin seni doğru yola yönlendirdiğini, birçok konuda yanılmadığını anlayacaksın. Temmuz ayı içinde birçok haberi barındırıyor. Etrafındaki bazı sorunlar ortadan kalkmaya başlayacak. Özellikle ailenle ilgili bazı sıkıntılar söz konusuysa onlarla arayı bulmak adına yapıcı adımlar atabilirsin. Orta yolu bulmaya çalışacak, ailendeki kırgınlıklara son vereceksin. Diğer yandan annenin veya ailendeki kadınların sana bu zamanlarda ihtiyacı olabilir. Onlara vereceğin destek sayesinde yeni bir sayfa açacaksın.

Temmuz ayı seni yeniliklerle, değişimlerle karşılayacak.

Geçtiğimiz ayda kazandıkların da oldu kaybettiklerin de! Yoğun duygularla, kimselere hissettirmeden yaşama dört elle sarıldın. Pes etmek asla sana göre değil, bunu en iyi sen biliyorsun. Mücadeleci kimliğini geçmişte olduğu gibi bugün de yanından ayırmayacaksın. İçine attığın, kalbini sıkıştıran duyguları, kaygı ve korkuları silkelemenin, bir kenara bırakmanın tam zamanı! Temmuz ayı seni yeniliklerle, değişimlerle karşılayacak. Kendine yeni prensipler edinirken, hayatını daha kolay ve konforlu hale getirecek atılımlarda bulunacaksın. Rutin giden detayları değiştirmeye kararlısın. Seni hareketsiz bırakan, pratikliğine engel oluşturan durumların üstesinden gelmeye çalışacaksın. Son dönemlerde vaktinin çoğunu çalışma hayatına entegre etmiş bir Başak burcu olarak, kendine ve sevdiklerine de zaman ayırman gerektiğini fark edebilirsin. Özellikle yurtdışı seyahatleri, kısa süreli geziler hem ruhen hem de zihnen rahatlamanı sağlayacak.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 48886

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI