2021 BAŞAK BURCU MART AYLIK YORUMU

Kendinizi Gerçekleştirebileceksiniz

Değişimi ve dönüşümü hayatınızın her noktasında güçlü bir şekilde hissedeceğiniz bir aya “merhaba!” deyin. Odak noktanızın bambaşka yerlere kaydığını düşünüyorsanız aceleci olmayın. Çünkü gökyüzü Mart ayının her detayıyla sizi şaşırtabileceğinin altını çiziyor. Dünyanın özgürlüğe 5 kala dediği günlerden geçerken tabiri caizse en çok sıkılan ve hayata devam etmek isteyen burçlardan birisi de siz oldunuz. Çünkü sizin için tembellik hiçbir zaman bir seçenek olmadı. Hayatınızdaki hareketi azaltmaya yönelik bütün kapıları kapadınız. Bu ay da aynı düşüncelerinizi koruyacaksınız. Yaptığınız hesapların ve planlamaların işlediğini görmek sizi oldukça mutlu edecek. Sonuca ulaşan işleri gördükçe içsel motivasyonunuzu bambaşka seviyelere çıkarabileceksiniz. Çevrenize de gerçek potansiyelinizi gösterme şansını elde edebileceksiniz.

İçgüdüleriniz Keskinleşecek

Güneş, anlam yüklediğiniz ve değer verdiğiniz bütün çağrışımları yeniden analiz etmek için sizi harekete geçirebilir. Bu ne demek oluyor demeyin! Detaylarla derinlemesine ilgilenmek fazlaca hoşunuza gitmese de Mart ayında dedektiflik içgüdülerinizi ortaya çıkaran burçlardan birisi olacaksınız. Sizden saklanan bir şeyler olduğunu hissetme güdüleri de buradan hareketle gelecek. Gök kubbe Etki alanınızın artacağı ve karakteristik gelişmelerinizi ivmelendirebileceğiniz bir süreçte olduğunuzu gözler önüne serecek. Sonucu olumlu beklediğiniz ne varsa o yönde sonuç alabileceğinizi görmek, yeni işlere karşı kolları sıvamanızın önünü açacak. Çünkü siz başarıyı gördükçe motivasyonu artan bir burçsunuz. Mücadele etmek için bir amaca inananlardansınız. Öyle ki mücadele gezegeninin henüz ayın başında hava elementinde olması, iletişim kabiliyetinizin ne kadar geliştiğini gözler önüne serecek. Daha önce önyargılı olduğunuz ya da sizi çabuk öfkelendiren konuları artık daha sakin karşılayabildiğinizi fark edeceksiniz. Ancak Mars’ın bir diğer etkisi de doğrusunu bildiğiniz şeyleri farklı şekillerde dinlemenin sizde yaratacağı huzursuzluğu tetiklemek olacak. Neden huzursuz oluyorum derseniz ise yapınızda yalanları sakince dinleme kabiliyetinin olmadığını bir kez daha belirtmek isterim. En nihayetinde sosyal çevrenize önem veren ve bu çevrede keyifli vakit geçirmek isteyen bir burçsunuz. İyi niyetinizin farklı biçimlerde sömürülmesi de görmek istediğiniz en son şeylerden birisidir.

Mart ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 25208

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR