2021 BAŞAK BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Eylül Ayının En Yüzü Güleni Sensin

Zihninin içinden başka başka senaryolar kurduran düşünceleri atacaksın. Bu da sana vakit kazandıracak. Öz benliğine odaklanabilmen üretkenliğini tetikleyecek. Üretken ve neşeli günlerine geri dönüyorsun.

Kendinize Duyduğunuz Güven Köprülerini Tekrar İnşa Edeceksiniz

Eylül ayına kronik olarak tekrar eden bazı sorunların çözümlerini bularak başlayacaksınız. Her konuda bilgi sahibi olmak ve etraflıca düşünmek isteyeceksiniz. Yetenekleriniz ve el yatkınlığı bu ay sizin başlıca yardımcılarınız olabilir. Kendinize duyduğunuz güven ilerleme kat ettiğiniz yola bağlı olarak artacak. Hayatın size getirdiği yıpranmış duyguları taze olanları ile değiştireceksiniz. Etrafınızda olup biten olayları merak edeceksiniz. Bilgisiz kaldığınızı düşündüğünüz anlar sizin en savunmasız anlarınız. Zihninizi çok fazla gereksiz bilgiyle doldurabiliyorsunuz. Bu da sizin çokça yorulmanıza neden oluyor. Son baharı karşılayan ilk ayda biraz daha bu konuda dikkatli olmanızda fayda var. Hayatınızı ilgilendiren bütün konularda karşı dikkatli davranacak ve adımlarınızı geçiciliğin üzerine atmayacaksınız. Bu ay yapacaklarınız geleceğinizi de etkileyecek. Eylül ayında manevi dünyanızı kasıp kavuran fırtınalar dinecek.

  • Maddi anlamda kapanmayan ve güncel hayatınızda da sizi etkileyen borçlarınıza bir ödeme planı bulacak ve büyük bir kısmını kapatacaksınız.
  • Gönlünüzü olur olmaz sebepler ile bunaltmamayı öğreneceksiniz.
  • İlişkisi olan bir Başak burcuysanız, sevgilinizin çocukca tavırlar takınması karşısında olgunluğunuzdan ödün vermeyeceksiniz.
  • Aileniz için önemli olan organizasyonlarda boy gösterecek ve dikkatleri üzerinizde toplayacaksınız.
  • Kişisel gelişiminiz adına resim, enstrüman gibi kurslara başlayabilirsiniz.
  • Sağlınız adına daha dikkatli olacaksınız. Eklem ağrılarınız ya da kas ağrılarınız gibi sorunları fizik tedavi ile atlatacaksınız.
  • Aile büyüklerinizin sağlık sorunları çözüme kavuşacak.
  • Evli bir Başak burcuysanız eşinizin ailesi ile problemlerini bitirmek için önemli adımlar atacaksınız.
  • Çalışan bir Başak burcuysanız, bir süredir sağlayamadığınız motivasyonunuz geri gelecek.
  • İş arayışı içinde olan bir Başak burcuysanız, inovatif projelerde yer almak isteyeceksiniz.

Pratikliğinizi Konuşturacaksınız

Pratikliğiniz sayesinde duygularınızdan etkilenmeden mantıklı kararlar verebileceksiniz. Sorgulamalar bitecek. Hem kendinizden hem çevrenizden emin olacaksınız. Temkinliliği elden bırakmadan tabi…

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 37183

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA