2020 BAŞAK BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Aklınızdaki sorulardan arınmaya başlayacağınız ocak ayına hızlı bir giriş yapacaksınız. Hayatınızda hep engel olarak gördüğün geçmiş konuları bertaraf etmenin tam zamanı! Özgüveninizin artacağı, kendinize olan inancınızın daha da sağlamlaşacağı gelişmeler yaşanabilir. Aylardır verdiğiniz emeklerinizin başarıyla taçlanması size sevinç gözyaşları döktürebilir. Ocak ayının hemen her günü ayrı bir koşturmayla geçerken, aslında hareketli olmanın, çalışmanın sizi daha da dinç tuttuğunu fark edebilirsiniz. 2020 yılının bu ilk ayında beklentileriniz de yükselmeye başlayacak. Son birkaç aydır hedeflerinize ulaşmak adına kendinizi kısıtlamıştınız. Bu ay artık arkanıza yaslanıp başarılarınızın tadını çıkarabilirsiniz. Hayatı akışına bırakmayı ve biraz olsun kendinize zaman ayırmayı hak ettiniz. Yıla taze bir başlangıç yaparken, değişimi hayatınızın hemen her alanında hissedeceksiniz. Kendinize ve gündelik işlerinize karşı inisiyatif ve sorumluluk almaktan kaçınmayacaksınız.

Hızlı ve pratik çözümler üreteceksiniz.

Geleceğinizle ilgili önemli bir dönemin başladığını 2020 yılının bu ilk ayında hissetmeye başlayacaksınız. Ocak ayında etrafınızdaki birçok konuya hızlı ve pratik çözümler üreteceksiniz. Çaresiz kalan, başı sıkışan, dertleşmek isteyen hemen herkesin aradığı kişi haline gelebilirsiniz. Bu noktada bazı kişilerin beklentilerinin yüksek olduğunu fark edebilirsiniz. Özellikle yakın arkadaşınızın ya da bazı aile bireylerinizin uğraşmadan sorunlarının çözümünü sizden bekleyebilirler. Bu yüzden bu konuda sınır çizmen gerekebilir. Diğer yandan olmazsa olmazım dediğiniz konulardaki önceliklerinizi değiştirebilirsiniz. Bu süreçte sevgi hak edene verilir duygunuz gelişebilir. Sevginizi gerçekten değer bilen kişilere gösterip, sizin için manevi değerlerinizi koruyamaya alacaksınız.

Kendi doğrularınızda ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha teyit edeceksiniz.

Siz çalışkan, güçlü ve en önemlisi de detaycı bir burçsunuz. Geçmişi hayatınıza katarak ilerlemeyi benimsiyorsunuz. Yeni bir yıla ve aya adım atan dünyanın bu yıl sorumlulukları ağır olacak. Ayağını yorganına göre uzatan Başak burçları için bu süreç zor olmayacak. Bu ay ruhunuzu tamamlayacak gezegen kombinesi ile karşı karşıyasınız. 2020 yılının Ocak ayının gökyüzü göstergeleri toprak niteliğinde olacak ve sizi tamamlıyor. Kendi varlığınızı ve doğrularınızı rahatlıkla anlatabileceksiniz. Günün birinde herkesin sizin mantığınıza geldiğini gözlemleyeceksiniz.  Kendi doğrularınızda ne kadar haklı olduğunuzu bir kez daha teyit edeceksiniz. 2020 yılı sizleri onaylayarak başlıyor sevgili Başak burçları.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 57962

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR