BAŞAK BURCU KASIM AYLIK YORUMU       

Ekim ayında düşündüğün peşin hükümlü kararlar seni Kasım ayı için hazırlamış. Bu ay daha planlı hareket ediyor, söylediğin sözleri daha dikkatli seçiyorsun. Aile ile sürtüşme ve tartışmalar bu ay da sürebilir. Sen ne kadar anlayışlı ve ılımlı olursan polemikler o kadar az olacaktır. Çünkü iletişimsel olarak yaşadığınız sorunların birçoğunun senden kaynaklı olduğunu ve bunları aşmak için de değişime ilk olarak kendinden başlaman gerektiğini anlayacaksın. Beklentilerinin zaman zaman karşılanmadığını düşünsen de aklındaki önyargıyı kaldırdığın takdirde yapılan şeyleri daha iyi görebilirsin. Bu dönemde spora özen gösterebilirsin. Yediklerine dikkat ettiğin için sağlıklı ve başarılı bir diyet gerçekleştirebilirsin. Borcu olan bir Başak burcuysan, bu ay ve gelecek ay sonunda borcunu sonlandıracaksın. Bu yükten kurtulduktan sonra geleceğine daha güvenli bakacaksın.  Planlarını daha dingin bir akıl ile programlayabilirsin.

Mücadele etmekten geri kalmayacaksın.

Açık ara kazananın belli olduğu bu yıl seni de işaret etti. Çektiğin zorluklarda, gerek iş olsun gerek sosyal ilişkiler olsun mücadeleni elden bırakmadın. Sonbaharın sükûneti bu yüzden çalışkanlığına, potansiyeline rehber olacak. Son birkaç ayda kendini derinlemesine sorgularken aslında belli başlı konularda önemli kararlar almaya da fırsat buldun. Hayatta neler istediğini, nelerden vazgeçebileceğini de gördün. Kendin bile bu vazgeçmeleri göze alabileceğine oldukça şaşırdın. Unutma her karar yeni başlangıçları taşır içinde. Azmin ve hedeflerinden asla vazgeçmeyeceksin. Aklında uzun zamandır yapmayı planladığın şeyleri gerçekleştirmen için canını dişine takıp çalışacaksın.

Ancak bazı yol ayrımlarına ihtiyacın olduğunu sen de biliyorsun. Bu zamana kadar tam istediğin gibi hayatında yer bulamadığın sevginin iyileştirici gücüne inanırken, sevdiklerini eksikleri ile kabul etmeyi başaracaksın. İlişkilerde aşırı seçici tavrını bir kenara bırakacaksın. Beklentilerini karşılayacak bakış açın, seni olumlu hamleler yapmaya ve bu uğurda çalışmaya itecektir.

Yılın son Retro’su seni yakından ilgilendiriyor.

Yönetici gezegenin yılın son Retro’suna giriyor. Su burcunda geri giden yönetici gezegenin adeta bir boğulma tehlikesi geçiriyor. Konulara balıklama atlamana neden olabilir. Konuşmalara dâhil olmadan önce konular hakkında biraz okuma yaparak katılmak olmak senin için daha iyi olacak. Bu sebeple de detaylarla boğuşmana vesile olabilir. Bu iç karışıklık senin de bazı planlarınızı sekteye uğratıyor. Karışıklıklardan daha önce nasıl sıyrıldıysan bu sefer de öyle yapacaksın. Özellikle yurtdışına çıkmaya hazırlanan bir Başak burcuysan, bu günlerde hazırladığın belgelerin eksiksiz ve tam olmasına dikkat etmelisin. Bu önemli dönüm noktalarında eksik ve hatalı bir giriş vize almana bile engel olabilir. Kontrollerini iki defa yapmalısın. Retro bazı konularda sana köstek olmaya hazırlanırken, seni bambaşka sürprizler de bekleyebilir.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 33878

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI