2019 BAŞAK BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Hayata bambaşka bir pencereden bakmaya hazır ol! Tecrübe ettiğin, öğrendiğin ne varsa hiçbirinin boşuna olmadığını anlayacaksın. Geçmişte yaşadığın sıkıntılara koskoca bir çizgi çekip, kendinden emin hareket edeceksin. Aslında bir anlamda şubat ayında içsel yolculuğun sana çok şey katacak. Birçok konuda sezgilerinin seni yanıltmadığını anlayacaksın. Şubat ayının değişken havasına kapılmadan, kendine odaklanabileceksin. Yapmak istediklerini planlayıp programlayarak harekete geçeceksin. Şubat ayının tatlı sert havası sana etrafındaki insanların gerçek niyetlerini de gösterebilir. Özellikle abartılı övgülerde ve sevgi gösterilerinde bulunan kişilere karşı dikkatli olmanda fayda var.

Önemli konular yoluna girmeye başlıyor.

Organizasyona dayalı işlerde başarılı girişimler yapıyorsun. Hava burcunda seyir eden Yeniay etkinlikten etkinliğe koşmanı sağlıyor. Bu süreçte kafanın hiçbir şeyle yoğun olmasını istemeyeceksin. Çevreni de bu sürece dâhil edebilirsin. Bu da kalabalık ortamlarda yer alan bir Başak burcuysan, paylaşımcı tarafını ön plana çıkaracak. Kendi hayatındaki gelişmelere ister istemez bu kadar odaklanmışken aile bireylerinin artan şikâyetleri ile karşılaşmış olman da kaçınılmaz. Fakat ilerleyen günlerde hayatında meydana gelen olumlu gelişmeler onların da senin adına sevinip, kendi bencil düşüncelerinden kurtulmalarına yol açabilir. Her şeyin yoluna girmeye başladığı bir süreç seni bekliyor. Adeta iyileşecek, kendini bulacaksın.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 38144

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI