BAŞAK BURCU MART AYLIK YORUMU

Mart ayında, geçmişle şimdiki şartlarını ister istemez kıyaslayacağın konular söz konusu olabilir. Elini attığın her işe gönlünü, emeğini koydun. Mart ayında çabalarının karşılığını tam olarak alıp almadığını sorgulayacaksın. Zaman zaman daha yapacağım çok şey var diyebilirsin. Seni güçlü kılan da zaten hayallerin ve başarıların. Mart ayında, bambaşka donanımlar kazanmak isteyeceksin. Bu süreçte tecrübelerin sana nasıl bir yol alman gerektiği konusunda yardımcı olacak. Geleceğine odaklanmanın tam zamanı. Ancak planlarını ve beklentilerini herkesle paylaşmamanı tavsiye ederim. Olumsuz bakış açısına sahip insanların sözleri ya da davranışları motivasyonunu bozabilir. Hatta içten içe seni kıskanan ancak iyi görünen kişiler önüne türlü türlü engeller koymaya çalışabilir.

İleriye bakmak için tüm kozlarını kullanacaksın.

Aklını yoran bazı meseleler yeniden gündeme gelebilir. Bununla birlikte Mart ayında hayatı olduğu gibi değil olması gerektiği gibi görme eğilimin artacak. Bu durum basit gibi görünen ancak önemli detayları atlamana neden olabilir. Sakin kalmalı, aceleci davranmamalısın. Bir yandan baharın rehaveti bir yandan da mart ayının transitlerinden dolayı bugünlerde üzerindeki baskıdan bir türlü kurtulamadığını düşünüyor olabilirsin. Duyguların ile mantığın arasında dengeyi kurmak biraz daha zor olabilir. Her şeye bu kadar takılmamalısın ama döngü seni buna itiyor. Yönetici gezegenin 5 Mart’tan itibaren karşıt burcunda geri gitmeye başlıyor. Neredeyse bu ayın sonuna kadar geri hareketine devam edecek. İkili ilişkiler, ortaklıklar evinde seni yormaya çalışabilir. Ancak bu kez ileriye bakmak için elindeki tüm kozları kullanacaksın. Gündelik hayatını zorlayan tüm etkileri ve sorunları çözüp yoluna devam etmeye çalışacaksın.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 30567

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI