2022 BAŞAK BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Toparlananı

Her kapıya yetişmek zorunda kaldınız. Bu yüzden belki de hep nefes nefes kaldınız. Özellikle son 3 ayda kendiniz dışında her şeye yetişmek zorunda gibi hissettiniz kendiniz. Ama artık şimdi kendinize bakma zamanı. Aynı anda birçok işi halletmiş olmanın getirdiği rahatlığı hissederken, Ocak ayının “En Toparlananı” siz olacaksınız.

Önceliklerinizin Farkına Varıyorsunuz

Birçok kez yorgunluğunuzu unuttuğunuz hatta aklınıza bile gelmediği 2021 yılı sona erdi. Elde ettikleriniz, beklentilerinizden uzak bir yıl oldu belki de. Birçok konuda başkalarını da kendinizden önce düşündünüz. Fedakârlık hayatınızdan hiç eksik olmadı. Ama artık kendiniz için bir şeyler yapma vakti. Kendi hayatınızdan ertelediğiniz konuları öncelik olarak ele alacağınız 2022 yılına merhaba diyorsunuz. Ocak ayında hem kişisel bakımınız hem de yaşam alanınız ile ilgili dokunuşlarla hayatınızı renklendireceksiniz. Bütün bunları yaparken mümkün olduğunca az masrafta bulunmayı da göz ardı etmeyeceksiniz. Maddi açıdan kendinizi zor duruma sokmak istemeyeceksiniz. Gök kubbe, senin için gelecek günleri işaret ederken, geçmişteki konuları da sineye çekebilmen için sana yol gösterecek. Ötelediğiniz her ne varsa, istediğinizde gerçekleştirebildiğinizin farkına varacaksınız.

  • Saç stilinde değişikliğe gitmek isteyebilirsiniz.
  • Eğer yalnız bir Başak burcuysanız, beklemediğiniz bir anda kendinizi aşka kapılmış hissedebilirsiniz.
  • Devam eden Venüs Retro’su sosyal medya hesaplarınız ile ilgili temizliği sık sık aklınıza getirebilir.
  • Hobi ve uğraşlarınız için daha fazla vakit ayıracaksınız.
  • Çocukları olan bir Başak burcuysanız, çocuklarınızın sağlığı bu ay gündeminizde olabilir.
  • İkili ilişkilerde yapıcı eleştirilerle karşınızdaki kişileri harekete geçireceksiniz.

Memnuniyetsizlikleri Dile Getireceksiniz

Ayın ortalarına geldiğimizde Kuzey Ay Düğümü ve Güney Ay Düğümü sabit burca taşınacak. İlişki ve aşk hayatınızı yakından ilgilendirecek bu gökyüzü olayı, bir çeşit düzeni de beraberinde getirecek. Memnuniyetsizliklerinizi dile getireceksiniz. Karşınızdaki kişiye sorumluluklarını anlatmaktan yorulmayacaksınız. Sevgili Başaklar sizin hayatınızda dağınıklığa yer yok. Dolayısıyla hayatınıza giren kişilerden de aynı davranışları bekliyorsunuz. Kendi hayatınızdaki düzeni riske atmak en son isteyeceğiniz şey. Başkalarının hayatına odaklanmamanız gerektiğini de size yine gök kubbe hatırlatacak.


Toplam Görüntülenme : 37000

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA