BAŞAK BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Hayatındaki durağanlığın, aklındaki bulanıklığın yavaş yavaş dağılacağı günler seni bekliyor. Canla başla mücadele ettiğin ancak hüsranla sonuçlanan bazı konular yeniden karşına gelebilir. Bu kez daha farklı bir sen ortaya koyacaksın. Mayıs ayı, senin ve yakın çevren için ani kararların ayı olacak nitelikte. Karşına çıkan fırsat ya da seçenekler aynı zamanda zorlu kararlar almanı da gerektirecek. Sonrasında keşke dememek için her durumu adeta didik didik edeceksin. Ancak gökyüzü her detayı analiz etmeye çalışmanın seni yorabileceği gibi keskin davranışlarda da bulunmana neden olabileceğini işaret ediyor. O yüzden zamanın akışına, anların karşına çıkardığı durumlara biraz daha sakin yaklaşmalısın. Su akar yolunu bulur, unutma!

Hayallerin sana bambaşka kapılar açacak.                  

Yapmak istediklerine dair listenin uzayacağı bir ay olabilir. Sorumluluklarım yine mi artıyor, daha nelerle uğraşacağım? diye düşünme. Yaptığın bu listeyi adım adım gerçekleştirmek, uzun vadede sana bambaşka kapılar açacak. İçsel motivasyonun daha hareketli olmanı sağlayacak. Bu ayın senin için en önemli duygularından biri huzur bulmak olacak. Hayatını daha da dengede tutmaya çalışacaksın. Ancak senin dışında gelişen olaylar zaman zaman elinin kolunun bağlanmasına neden olabilir. 18 Mayıs su burcunda meydana gelen Dolunay, yakın ilişkilerine bir göz atman gerektiğini vurguluyor. Duygusal yıpranmaya neden olan küslükleri toparlamak isteyeceksin. Diğer yandan da çevrendeki bazı insanların bir öyle bir böyle davranması, laf taşıması, ortalığı karıştırmaya çalışmaları seni çileden çıkarabilir. Her ne kadar sabırlı davranmaya çalışsan da doğru bildiğini söylemekten alıkoyamayacaksın kendini. Hem suçlu hem güçlü insanların değişmeyeceğini anlayarak kendini geri çekebilirsin. Çıkar ilişkilerini, samimiyeti test edebilen yanın kişileri ayırt edebilmeni sağlayacak. 3 ay sonra bugün aldığın kararı kendi başına tebrik edeceksin. İyi ki bazı kişilere mesafeli davranmışım diyeceğin günler gelecek…

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 35974

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI