BAŞAK BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Sezgilerinizin güç kazandığı Temmuz ayında, sorgulayıcı bir kimliğe bürünebilirsiniz. Beklentileriniz yükselirken, hayal ettiğiniz, hedef koyduğunuz konularda hırslanabilirsiniz. Zaman zaman çelişkiye düşerek, kararsızlık yaşamak sizi yorsa da bununla baş etmeyi bir şekilde başarabilirsiniz. Bu durumun üstesinden gelmeniz için çevrenizdeki bazı kişiler büyük destekçiniz olabilirler. Temmuz ayının temasını öğreten gezegen Satürn’ün ta kendisi belirleyecek.  Satürn, yeniden Oğlak burcuna geri gelerek Retro’ya devam edecek. Yılın başında geçirdiğiniz kritik günler varsa, uyarıların tekrar etmesi mümkün. Olayların benzerlikleri de dikkatinizi çekebilir.

Herkes İçini Size Dökecek

Daha önce karşılaşmadığınız insanlarla tanışıp bir arada olabileceğiniz Temmuz ayında, uzun zamandır göremediğiniz ve görüşemediğiniz dostlarınızla da bir araya gelebilirsiniz.  Kırgın olduğunuz arkadaşlıklarla tekrardan yüzleşebilirsiniz. Arkadaşlık kurduğunuz sırada hataları olan arkadaşlarınız size pişmanlıklarını dile getirebilir. Gökyüzü bu kişileri büyüklük gösterip affedeceğinizi ancak yapılanları da unutan bir yapıda olmadığınızı işaret ediyor. İçgüdülerinizin güçlendiği Temmuz ayı tamamen bilinçaltınıza yöneldiğiniz bir ay olabilir. Hisleriniz sizi ne zaman yanılttı? Bu düşünceyi aklınızdan atmayarak önemli radikal kararlar alabilirsiniz. Normal şartlarda asla yapmam dediğiniz şeyleri yaparken bulabilirsiniz kendinizi. O yüzden iddialı konuşmamakta fayda var. Ayrıca tüketim konusunda aşırıya kaçtığınızı düşünebilirsiniz. Bu konuya da ayrı bir şekilde dikkat etmek istiyorsunuz. Bünyenizi zorlamak size hiç iyi gelmiyor, hatırlayın…

Sevgili Başak burçları, önümüzdeki 5 ayı çok iyi yönetmelisiniz. Satürn bu yıl Temmuz ayından Kasım ayına kadar toprak burcunda geri gidecek. Sonra yeniden sabit burca geçiş yapacak. Bu zamana kadar iç disiplinli ve somut olmayı tercih eden Başak burçlarını bir parça sarsacak. Sarsılmamak adına yaşayabileceğiniz olaylara hazırlıklı olmanızda fayda var. Kendinize her zamankinden daha fazla dikkat etmelisiniz.

5 Temmuz’da Ay, Dolunay’ı oluştururken bir yandan da tutuluyor. Ay, kendi kabuğunda huzuru sever ve heybeti güvendeyken yükselir. Ancak kendini hiç rahat hissetmediği bir burçta tutulma meydana geliyor. Toprak temalı tutulmada Başak burçları garantici yanlarını ortaya koyacaklar. Risk almaktansa bin defa düşünüp sonrasında hareket etmek isteyeceksiniz. Bunu yapmak sizin suçunuz değil, önceki tecrübeleriniz sizi böyle davranmaya itmiş olabilir.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 31705

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR