2020 BAŞAK BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Aklınıza takılan soruların, içinizi kemiren şüphelerin üstüne üstüne gideceğiniz bir ay sizi bekliyor. Hiçbir detayı kaçırmayan biri olarak belki de bu ayın en düşüncelisi siz olacaksınız. Kendinizi yaşamınızın her bölümünde daha da sorumlu hissedebilirsiniz. Duyarlılığınız sizi daha fazla çabalamaya, araştırmaya, üretmeye teşvik edebilir. Sabit fikirleri düşüncelerden, kalıplaşmış sözlerden uzaklaşmaya başlayacaksınız. Çünkü yaşamın yeri geldiğinde alışılagelmiş her şeyi değiştirecek, dönüştürecek kadar güçlü olduğunu biliyorsunuz. Bu doğrultuda düşüncelerinizin daha da esnediğini fark edebilirsiniz. Sizi frenleyen, akışınızı bozan, cesaretinizi kıran olumsuz fikirleri ardınızda bırakmak için özel bir çaba harcayacaksınız. Aslında tüm bu içsel mücadeleyi verirken derdiniz, yaşamınızı değerli kılmak olacak.

Çevrenizdeki bazı kişilerin göründükleri gibi olmadıklarını anlamaya başlayabilirsiniz.

Nisan ayında Gök kubbe, kişisel alanınızda yarım kalan işlerinizi halletme olanağı sunarken; hiçbir şeyin gizli kalmadığını anlayacağınız günlerden geçebilirsiniz. Kariyer hayatınızdaki iletişiminizden tutun da sosyal ilişkinize varana kadar bazı kişilerin çıkar uğruna yaptıklarına inanmakta zorluk çekebilirsiniz. Bu ay itibariyle etap etap çevrenizdeki bazı kişilerin göründükleri gibi olmadıklarını anlamaya başlayabilirsiniz. Sizde şüphe uyandıran, samimi bulmadığınız kişilerden yavaş yavaş kendinizi izole etmeye başlayabilirsiniz. Her ne kadar duygusal iniş çıkışlarınız yüksek olsa da ne istediğini bilen tarafınız, daha kararlı olmanızı sağlayacak. Hayatınızı daha düzenli kılmak için elinizden geleni yapacaksınız. Nisan ayında geleceğinize yatırım yapmak için neler yapabileceğinize odaklanabilirsiniz. Birikim yapmaya başlayabilir, harcamalarınızda daha dikkatli davranmaya başlayabilirsiniz. Tüm bunlarla birlikte bu ay, haksızlıklara gelemeyen tarafınızı açıkça ortaya koymak zorunda kalabilirsiniz.

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 27859

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR