2020 BAŞAK BURCU EYLÜL AYLIK YORUMU

Dolunay İle Hızlanacaksınız.

2 Eylül tarihinde 7. Evinizde gerçekleşecek olan bir Dolunay ile Eylül ayına giriş yapacaksınız. Her anlamda geride kaldığınızı düşündüğünüz konularda paniklerken bulabilirsiniz kendinizi…. Kendinizi kontrol etmek konusunda bir dünya markası olsanız da ani gelen paniklemelerin önünü kesmekte zorlanabilirsiniz.

Geleceğe karşı olan düşünceleriniz gelecek olan bu Dolunay ile birlikte coşkuyla devamlılık gösterebilir. Eğer 1978 ve 1979 yılları doğumluysanız unutmayın ki Satürn’ünüz Başak burcunda. Dolayısıyla Satürn’ünüze karşıtlık yapacak olan bu su burcundaki Dolunay sizde eviniz ve yaşam alanınızla ilgili düzenlemeler yapma isteğinizi arşa ulaştırabilir. Değişiklik rüzgarına kendinizi kaptıracaksınız. Kaldı ki siz bir Başak burcusunuz, yani yaşam alanını ve düzenini kolay kolay değiştiren ve bundan memnun olan birisi değilsiniz. Alışkanlıklarınız yıkılması zor buz dağları gibidir. Yıllarca kendini değiştirmek konusunda zorluk çeken burçlar arasında yer alırsınız.

  • Evli ve çocuklu bir Başak burcuysanız çocuklarınızın eğitim durumları ile ilgili kaygılar duyabilirsiniz. Bu konuda önemli düzenlemeler yapabilirsiniz. Detaycı yönünüz artış gösterecek.
  • Uzun zamandır devam eden bir arkadaşlığınızın yol ayrımında olduğunu hissedebilirsiniz.

Sevgili Başak burçları;

Eğer evliliğiniz ile ilgili bir takım problemler varsa su burcundaki ve yedinci evinizdeki dolunay ilişkinizdeki şüphe duygularına kibrit çakabilir. Duymasanız da şüphe duyduğunuz anlar olabilir demektir bu… Şöyle ki genelde şüpheci, meraklı, araştıran, kıskanan ve karşı tarafı sürekli sık boğaz eden bir burç değilsiniz. Çünkü bunu gibi huzursuzlukları hayatınıza entegre ederseniz uzun yıllar boyunca sırtınızda yük oluşturup hali hazırdaki düzeninizi bozarsınız.

Başak burçlarını daima düzen bozmaktan hoşlanmayan burçlar olarak anlatsam da 2020’nin en çok viraj alınan ayından geçerken bu Dolunay sizin için önemli bir duyuru niteliği taşıyacak. Bu Dolunay’ın Güneş’iniz karşısında etkili olması önemli baskılarla da sınava tabii tutulacağınızı işaret edebilir.

  • Evli bir Başak burcuysanız eşinizin uyumsuz ve aksi tavırlarını gözlemlerken onun ne yapmaya çalıştığını çok daha iyi anlıyor olacaksınız.
  • Uzun süreli ilişkisi olan bir Başak burcuysanız, sevgilinizin geçmişte yaşadığı konulara daha büyük büyüteçlerle bakmak isteyebilir, derinlere inmek için fırsat kolluyor olabilirsiniz.
  • Ailesinden ayrı yaşayan bir Başak burcuysanız, onlara evinizle ilgili önemli bir konu hakkında eksik bir bilgi verebilirsiniz. Çözmek istediğiniz konuların kontrolünüzde olduğu bilgisini anlamalarını isteyebilirsiniz.

Siz Sevgili Başaklar İçin Güneş – Merkür Karşıtlığı Çok Etkili Olacak

Neden mi? Bu güne her zamankinden daha fazla dikkat kesilmeniz gerekiyor. Çünkü bugün yani 11 Eylül’de keskin konuşmalar yapabilir, keskin sözler verebilir hatta bir anda kendinizi öfkelenirken ve yersiz yere söylenirken bulabilirsiniz. Abartılı tepkiler vermek ise yorgunluğunuzun ve bu yıl dinlenmeye fırsatınızın olmadığının göstergesi olacak. Gök kubbe ayrıca hayatın gidişatı konusunda her şeyi sorguladığınızı, kafanızın dolu olduğunu hatta kafanızın içinde bambaşka bir dünyanızın olduğunu gözler önüne seriyor. Kendinizi tanımaya çalışırken Güneş – Neptün karşıtlığının size hatırlatmalarıyla rotanızı yeniden çizebilirsiniz.

Eylül ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 48163

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR