Balık Haftalık Burç Yorumu (6-12 Temmuz)

Bu haftanın gündemi: Bugünlerde ilişkilerinin anlamı ve yaşadıklarına çok önem veriyorsun.

Sevdiklerine daha sıkı sarılman gereken günler…

 Haftaya Ay-Satürn kavuşumu ve tutulma etkisiyle başlıyoruz. Bu haftaya tamamlamak için bıraktığın işlerin varsa, yine son dakika çıkan sorunlar yüzünden planların suya düşebilir. Program yapmaktan ziyade en hızlı ve pratik bir şekilde işlerini nasıl tamamlayacağına odaklanmanı tavsiye ederim. Grup çalışmaları, ortak işler ve arkadaş buluşmaları için hayal ettiklerin gecikebilir.

Artık durma. Git ve konuş.

Uzak durduğun birileri mi var? Çok kızdığın ama kızgınlığını dile bile getiremediğin birileri? Tam zamanı 12 Temmuz’da Merkür nihayet düz seyrine giriyor.  Hep aklında dönüp duran parlak olduğuna inandığın ama bir türlü paylaşmadığın bir fikrin mi var? Ya da uzun zamandır bakıp iç geçirdiğin ama içinden ‘yok, bakmaz o bana’ dediğin biri… Hiç durma, harekete geç! 

Tavsiyeler:

Yoğun düşünceler içine girebilirsin. Geleceğe dönük planların artarken, mevcut şartlarını daha iyi bir konuma getirmek için plan yapabilirsin. Rekabetçi tarafı ön planda olan insanlar önümüzdeki günlerde daha çok ilgini çekebilir.

İyi haftalar...


Toplam Görüntülenme : 24417

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR