Balık Haftalık Burç Yorumu (8-14 Mart)

Bu haftanın gündemi: Ani başlangıçların, bitişlerin ayı Mart’ı seni ifade edecek.

Mart rüzgârını estirmeye hazırlanıyor.

Haftanın ilk günü ay toprak burcunun öncüsünde yer alırken, arkadaşlar, duyacakların, iletişimde kaldığın kişiler öne çıkacak. Aynı zamanda grup çalışmalarında, yardımcı olman gereken alanlarda birkaç gün yoğun olacaksın.  Gökyüzü bir yandan çocuk ve aile konusunu gündemine getirebilir. Eğlence anlayışın, zevk duyduğun konular, alışkanlıkların, entelektüel faaliyetler gibi alanlarda gündeminde hızla değişime ve şansa neden açabilir.

Değişken bir burç olarak hareket alanın rahatlıyor.

Cana yakın, insancıl bir o kadar da hırslı olacaksın. Hırsını çevrene, yakın ilişkilerine göstermek söz konusu. Aile içinde baskın olacaksın. Gündemini baştan aşağı değiştirecek çok önemli bir haftaya giriş yapıyoruz. Yeniay gündeminde yer alırken kendini haftanın ikinci yarısında belli edecek. Hobilerine yönelebilirsin. Spor yapmak ve sağlığınla birebir ilgilenmek için güzel fırsatlar doğuyor olacak. Yeniay hem ruhunda hem de pratiğinde bazı detaylara yoğunlaşmanı sağlıyor. Sağlığından diyetine, işinden sorumluluklarına, ilişkinden arkadaşlarına kadar dönüşümü en derinden yaşayan burçlardan biri olacaksın.

Haftanın Tavsiyeleri:

  • Adalet aradığın bir haftadasın.
  • İkna edilmeyi beklememelisin, harekete geçebilirsin.
  • Anlayış karşılıklı olur, unutma!

Dikkat etmen gerekenler günler:

8 Mart dostların ön planda olacak

10 Mart risk almak için uygun bir gün!

13 Mart karar aşamasını geçiyorsun

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 11229

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR