Balık Haftalık Burç Yorumu (24-30 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Sakin kalarak dışa dönüksün

Duygularına yöneliyorsun

24 Ocak Mars burç değiştirecek. İçsel olarak dışa dönük olmanı sağlıyor. Bu durum kendi yeteneklerine yönelmeni sağlıyor. Daha çok çalışmak ve araştırma yapmak içinde önemli günler olacak. Evinin, ofisinin düzeninde bazı değişiklikler yapmak isteyeceksin. Kariyer hayatında ve kazançlarında farklı gelişmeler olabilecek, evden çalışmayı düşünüyorsan yeni teklifler gelecek. Ekonomik olarak kaygılarını yönetebileceksin.

Emeklerinin karşılığını alıyorsun.

Merkür toprak burcunda geri hareketine devam ettirirken, 26 Ocak ile birlikte egolarıyla yüzleşmek zorunda kalacağın kişileri temsil edecek. Yeni bir iş alanında olanlar, kendini ispat etmek için caba harcamaları gerekebilir. Sosyal açıdan arkadaş çevrende rakiplerin ile dişli bir mücadelenin içine girebilirsin.

  • Eğer uzun soluklu ve kalıcı bir işin varsa yeni ortaklıklar seni zorlayabilir.
  • Bireysel çabaların karşılık görse de insanları tanımakta, anlamakta zorlayabilirsin.
  • Destekler konusunda geç kalmış olabilir ya da bazı süreçler olgunlaşmamış olabilir.  Yönetmek gereken bir toplantı ya da organizasyon işi iptal olabilir.
  • Fikirlerinin bu günlerden itibar görmediğini düşünebilirsin.

İyi haftalar


Toplam Görüntülenme : 18568

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA