Balık Haftalık Burç Yorumu (20-26 Ocak)

Bu haftanın gündemi: Cesaretini körükleyen  Yeniay döngüsü olacak.

İlişkilerin ön planda

20 Ocak’ta Güneş hava burcunda bir ay boyunca misafir olacak.  Bu ilişkisi ise gündeminde ilk etkileri oluşturuyor. İlişkinde odaklanmak istediğin konular olacak. Söz sahibi olmak ve eşinin ailesinde belli bir ağırlığın oluşmasını isteyebilirsin. Ayrıca eğer ev ortamında değişiklik yapmak isteyen bir Balık burcuysan, haftanın ilk yarısında çok iyi değerlendirebilirsin.

Sükûnet arıyorsun!

Yeniay, bu yılın ilk iyileştirici etkisine sahip olacak.  24 Ocak günü; aşk, gizem, özlem, sevgili ilişkilerini yeniden gözden geçiriyorsun. Senden saklanan konular için bazı itiraflara hazır ol. Unutulmamak, özlenmek sana iyi gelecek. Ani bir evlilik kararı ile karşılaşabilirsin. Bekâr Balık burçları ise bu dönem stillerinde yaptıkları değişiklik ile göz dolduruyor.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Meraklı bir çevre ve ilgili insanlar ile karşılaşman senin de hoşuna gidecek.
  • İlişkisinde mutsuz olan Balık burçları ise gönüllerini daha eğlenceli, sıra dışı, rutinden uzak yaşayan kişilere kaptırabilir.
  • 26 Ocak günü biraz daha telaşlı ve fevri olmana neden etkiler söz konusu. Ağzından çıkan sözler bir an pişmanlıklara dönüşebilir.

İyi Haftalar…

 


Toplam Görüntülenme : 23091

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR