Balık Haftalık Burç Yorumu (14-20 Haziran)

Bu haftanın gündemi: Bazı şeyleri birazda olsa akışına bırakmalısın.

İçsel sorgulamalar başlasın…

Ailen, köklerin, içsel yapın bu dönem irdelenmeye uygun bir gökyüzü oluşumun içinde yer alıyor. Güneş-Neptün karesi psikolojik olarak kendini keşfetmene ve bazı açılardan rahatlamana yardımcı olacak. Elinde olmayan nedenlerle bazı şeyleri kaybetmen mümkün olabilir ancak bu canını sıkmasın. Çünkü bu vesile ile bazı belirsizliklerinden kurtuluyorsun. Eğer ortaklığa son vereceksen bu günler belirleyici olabilir.  Davan devam ediyorsa bu sıralar sonuçlanabilir. Bu dönemde de aile içerisinde daha etkin bir rol üstleniyorsun.

Üzerindeki yük bir nebze de olsa hafifliyor.

Yılın uzun süren günleri başlıyor. Akşamları eve girmekte zorlanabilirsin. Eğlence anlayışına neşe gelirken kış ayından beri ertelediğin görüşmeleri gerçekleştirmek için harekete geçiyorsun. Eşinle aranda bir süredir olan soğukluk senin çabanla değişebilir. Eğer bekâr biriysen arkadaş grubunda tanışacağın kişi beğenini topluyor.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 17661

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA