Balık Haftalık Burç Yorumu (6-12 Nisan)

Bu haftanın gündemi: Önemli kararlara odaklanırken, alışık olmadığın halde, çevrendeki insanlardan destek bekleyebilirsin.

Sendrom da nedir…

Pazartesi ile birlikte insan ilişkilerini sorgulamaya başlıyorsun. Dakika bir gol bir etkisi yaratan bazı olaylar sabahtan itibaren çok fazla telefon almana ve ikili diyalog yaşamana neden olabiliyor. Dolunay; kazançların, miras, mal bölüşümü, nafaka ve kredi gibi konuları gündemine alıyor.

Duygusal olarak kendini yormamalısın!

Bunu fark eden kişiler ile problemler yaşayabilirsin. Büyük kazanımlar olmasa da, yol alacağın kişileri yakından tanımak istiyorsun. Tasarım altyapılı işlerde fırsatların oluşabililir. Ancak verilen sözlerin geçikmesi hemen moralini bozmamalı. Merkür, öncü burçta para kazanman, aile şirketi, avans gibi konuları da önüne getirecek.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

- Küçük kaçamakların itirafı bu günlere denk gelebilir. 

-Duygusal olarak kendini arındırmak isteyeceksin.

-Aile içi ortak para kullanımı gündeme gelebilir.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 12153

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR