Balık Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Düşüncelerin ile yorulacağın bir haftanın içindesin.

Bırak bazı şeyler kendiliğinden çözülsün!

Haftanın ilk günleri seni biraz duygusal yapacak, çünkü Merkür-Jüpiter iletişimi ile başlıyoruz. İnsanlara kendini anlatmakta zorlanacaksın. Aslında fikirlerinde açık ve net olacaksın. Bireysel konularda, kafanı karıştıran meselelerde, aile ve özel ilişkilerindeki soru işaretlerine netice bulabileceksin. Bir yandan utangaçlık, alçakgönüllülük de oluşturacaksın. Hayatın tadını almakta zorluk yaşayabilirsin. Bugünlerde banka işleri, kredi alımı, vergi takibi gibi alanlarda konforun bozulabilir. Sağlığına da özen göstermen gerektiğini ifade ediyor, gökyüzü. 

Yaşamsal düzenine dikkat edeceksin.

Çok konuşarak birilerini yorabileceğin fikrine ikna olmalısın. Yanı başında tarz değiştiren insanlar olacak.  Merkür öncü burçta geri gitmeye başlarken; yıllardır birlikte çalıştığın bir kişinin vedasına tanık olabileceğini işaret ediyor.  Ay ortasında almak istediğin avanstan haber gelmemesi, keyfini kaçırabilir. Beklediğin emailin halen sana ulaşmaması işin olumsuz gittiğini düşündürtecek. Eğer bugünlerde takip etmen gereken aile içinde bir davan, gerekli paylaşımların varsa sonuçlar istediğin gibi gidebilir.

Haftanın tavsiyeleri:

Eğer ev ve aile hayatında sorumlulukların ile sınanırsan, bu bazı şeyleri eksik ya da yanlış yaptığın anlamına gelebilir.

İyi haftalar…


Toplam Görüntülenme : 16095

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA