2020 BALIK BURCU MART AYLIK BURÇ YORUMU

Önceliklerinizi belirleyeceğiniz, kendinizi merkeze alacağınız, hayallerinizin peşinden gitmek isteyeceğiniz bir ay sizi bekliyor. Daha pratik, planlı-programlı hareket etmeye çalışsanız da kendinizi beklenmedik değişimler içinde bulabilirsiniz. Mart ayının zorlayıcı etkilerine karşı gardınızı almaya çalışarak, kendinize olan inancınızı korumaya alabilirsiniz. Mart ayının iyi niyetinizden, benliğinizden, doğrularınızdan, beklentilerinizden taviz vermek istemeyeceğiniz bir ay olacağı söylenebilir. Maddi manevi tüm imkanlarınızı kullanmayı göze alarak hayatınızı baştan uca yenilemek isteyebilirsiniz. Artık size yük gibi gelmeye başlayan duygulardan, düşüncelerden, mecburiyetlerden kurtulmaya çalışacaksınız. Şimdiye kadar yaptığınız fedakarlıkların, verdiğiniz mücadelelerin getirilerine odaklanmaya çalışabilirsiniz. Hayata farklı bir pencereden bakma konusunda tecrübelerinizin büyük katkılar sağladığını fark edebilirsiniz.

Bahar uyanmaya başlarken, deyim yerindeyse siz de küllerinizden doğmak isteyeceksiniz.  

Aslında içten içe sizi güzel günlerin beklediğini hissedebilirsiniz. Önünüzü daha net görmek için gerek kariyer gerekse özel hayatınızda daha garantici adımlar atmaya başlayabilirsiniz. Fikirlerinizi hayata geçirmek için önemli bağlantılar kurmanız gerekebilir. Mart ayında güçlü, sözü geçen, akli selim düşünen kişilerin yol göstericiliği ilerleyen aşamalarda sizin için büyük avantajlara dönüşebilir. Diğer yandan farkındalığınızın arttığı bir döngüye girdiğinizi fark edebilirsiniz. Kendinizi merkeze alacak ancak sevdiklerinize, ihtiyacı olanlara da sırt çevirmeyeceksiniz. Bu ay maddi sıkıntılar bir yana çevrenizdeki birçok kişinin duygusal, psikolojik sıkıntılarla boğuştuklarına tanıklık edebilirsiniz. Yakın arkadaşınıza, bazı aile bireylerinize vereceğiniz destek inanılmaz derecede kıymetli olacak.

Aşk hayatınızdan kariyerinize, ikili ilişkilerinize kadar yoğun bir gündem sizi bekliyor. Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak mart ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 48333

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR