2022 BALIK BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Vazgeçeni

Size eşlik eden ve yük olmaktan başka bir nitelik taşımayan konular artık rafa kalkıyor. Ocak ayı sizin için birçok alanda toparlanmayı işaret ediyor. Gereksiz ısrarlara artık son verirken, Ocak ayının “En Vazgeçeni” siz olacaksınız Balık burçları.

Kendini Mutlu Etmeyi Başarıyorsun

2021 yılı her ne kadar size durağan geçmiş gibi gelse de aslında öyle olmadığını fark edeceksiniz. Birçok konuda değişim düşünceleriniz vardı fakat uygulayamadığınızı düşünüyor olabilirsiniz. 2022 yılı değişimler için aslında harekete geçmiş olduğunuzu size hatırlatacak. Değişimin etkilerini iliklerinize kadar hissederken, ön planda olduğunuzu anlayacaksınız. Dağınıklığa yer vermeyeceksiniz sevgili Balık burçları. Yılın ilk ayından itibaren karşınıza çıkan fırsatlar, beklemediğiniz anda karşınıza gelebilir. Ani fırsatlar sizi seçimlerinizde zor duruma çıkarabilir. Ama siz mantığınız eşliğinde bu durumları kontrol altına almayı başaracaksınız. Çünkü sizi neyin mutlu edip etmediğini en iyi yine siz biliyorsunuz. Yıl sizin için Venüs Retro’su eşliğinde başlasa da burcunuzda konumlanan iki yönetici gezegeniniz, sizin döneminiz olduğunu işaret ediyor. Şartlar belki istemediğiniz gibi olabilir. Ama siz üstesinden gelmeyi başaracaksınız.

  • Çalışmayan bir Balık burcuysanız, geçmişte yaptığınız iş başvuruları ile ilgili geri dönüşler alabilirsiniz.
  • Yaşam alanınızla ilgili değişiklikler yapabilirsiniz.
  • Eğer evli bir Balık burcuysanız, eşinizin ailesi ile aranızdaki uyumun arttığını fark edeceksiniz.
  • Önceliklerinizi yeniden belirlerken, başkalarının söylediklerine kulak asmayacaksınız.
  • Alım satım konuları her ne kadar gündeminize gelse de kendinizi zor duruma sokmamak için aceleci davranmayacaksınız.

Umutsuzluğa Yer Yok!

Hali hazırda gökyüzünde devam eden Venüs’ün geri hareketine bir de Merkür katılacak. 16 Ocak’ta hava burcunda geri gitmeye başlayacak olan iletişim gezegeni, geçmiş konuları önünüze taşıyabilir. Çözemediğiniz, ertelediğiniz her ne varsa, iki Retrolu bugünlerde yeniden karşınıza gelecek. Kulağınıza her ne kadar kötü gibi geliyor olsa da hemen umutsuzluğa kapılmayın. Birbiriyle alakalı olan bu konuların bir tanesini çözmeniz, diğerleri için de çözümün kolay olduğunu size hatırlatacak. Ocak ayında geçmişe dair her konuyu rafa kaldırmanız aslında o kadar zor olmayacak diyor gökyüzü…


Toplam Görüntülenme : 33974

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA