2019 BALIK BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Şubat ayında Kabuğundan çıkmaya hazır mısın? Gökyüzü seni harekete geçirmeye hazırlanıyor. Uzun zamandır ertelediğin ancak üstüne düşünmen gereken birçok konu ve sorun vardı hayatında. Hala bu konular hayatının bir parçası olsa da sadece bunlara odaklanmak istemeyeceksin. Hayatına yeni maceralar katmaya çalışacaksın. Tecrübelerinden yararlanarak zorlayıcı etkileri lehine çevireceksin. Hayallerini gerçekleştirdikçe, mücadele ettikçe özgürleştiğini hissedeceğin şubat ayı kalbini ısıtacak. Son zamanlarda seni kısıtlayan, önüne engeller çıkaran konularla didişmekten bıkmıştın. Bu ay gündelik kaygılarını bir tarafa bırakıp sadece hayallerini ve fikirlerini merkezine alacaksın. Bir şeyler ürettikçe, aklının ve duygularının sınırlarını zorladığını fark edeceksin.

Hayata bakış açın değiştikçe farklı kararlar almaya başlayacaksın.

İç dünyanı huzursuz eden, güvensizlik yaratan, bastıran kişileri 19 Şubat’a kadar sorgularken senden hiç beklenmeyecek tanımlamalarda bulunacaksın. Hayata bakış açını değiştirdikçe, çevreni de ona göre düzenlemeye başlayacaksın. Güneş, 19 Şubat’tan itibaren burcuna geçecek ve doğum gününü kutlayacak. O gün aynı zamanda Neptünyen günlerin başlangıcı da olacak. Neptünyen günler yönetici gezegeninin günleri. Sana iyi geldiğini sen de biliyorsun fakat başkalarına iyi gelmediğini toplumda yaşanacak olaylarla seyredeceksin. Özellikle dünya bu dönemde Neptün’ün illüzyonuna maruz kalacak ve birtakım bağımlılıklar, alışkanlıklar, zaaflar konuşulurken sen bu rüzgârdan etkilenmeyecek ve var olan sorunları rahatlıkla çözebileceğin bir ay olacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31557

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI