2020 BALIK BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Benliğinizdeki farklılıkları görüyorsunuz. Ocak ayı sizin için bir farkındalık ayı olabilir. Gündelik hayatınızın içinden kurumsal hayatınıza kadar süregelen değişim olgusu sizi etkisi altına alıyor. 2020’ye içinizdeki belli beklentilerle girmek karakter olarak hem sizi olgunlaştırabilir hem de bunun için harekete geçmeniz konusunda sizi ateşleyebilir. Yaşantınızın iyi ya da kötü bir şekilde evirilmesi sizin elinizde. Bu ay içerisinde yaptığınız yatırımları daha net göreceksiniz. Çevreniz ile aranızda geçen ilişkilerin eskisi gibi olmadığını görebilir, farklı bakış açıları kazanabilirsiniz.

Duygusal yapınız hayatınızdaki değişim sürecine karşı sizde farklı hisler uyandırabilir.

Ocak ayındaki düşüncelerinizden kafanızı en çok meşgul edeni adaptasyon olabilir. Zorunlu olsun ya da olmasın, bu adaptasyon sürecine bir şekilde gireceksiniz. Bu sürece karşı nasıl bir tepki verdiğinizi görüp kararlarınızı buna göre alabilirsiniz. Hayatınıza olan etkiniz ve kontrolünüz artacağa benziyor. Duygusal yapınız hayatınızdaki değişim sürecine karşı sizde farklı hisler uyandırabilir. Bu durumda yapacağınız en mantıklı hareket, durumu gözden geçirip hayatınızdaki değişimlere ayak uydurmak olacaktır. Aksi takdirde derin bir duygusal boşluğa girmeniz ve tutarsız davranışlar sergilemeniz olası bir durum olarak karşınıza çıkabilir. Ayrıca duygu ve düşüncelerinizin bu ay içinde insanlara karşı daha sorgulayıcı olduğunu fark edebilirsiniz. Arkadaş ortamlarındaki sohbetlerinizde arkadaşlarınızın söylemleri size tamamı ile doğru gelmeyebilir. İlişkiniz varsa sevgilinizin tavırları size bu ay daha ilginç gelebilir. Sebeplerini araştırma gayreti içerisine girebilirsiniz.

Hayatınızın hemen her alanına sirayet edecek değişime yer açın! 

Göründüğünüzün ardında çok daha derin bilgilere, çok daha derin duygulara ve hayallere sahip olan sizi 2020 yılının ilk ayı bambaşka karşılayacak. Gökyüzünün gücünü, gündelik hayatınızda başlayan somut farklılıklarla hissedeceksiniz. Detaylardan beslenen tarafınız daha da açığa çıkacak. Bu sayede çevrenizde olup biten çelişkili durumları, kaçamak bakışların ardındaki gerçekleri çözümleyebileceksiniz. İşin aslı dikkat ettiğinizde, perdeyi araladığınızda gözünüzden bir şey kaçmadığını göstermiş olacaksınız. 2020 yılının ilk tutulması 10 Ocak’ta su burcunda gerçekleşirken duygularınız da adeta boyut atlayacak. Türkiye’den de gözlemlenecek Ay tutulması çevre eviniz olan 5.Evinizde epey etkili olacak. Sosyal hayatınızda karışılacağınız bazı durumları elekten geçirmek size düşecek. Tüm çevreniz ile ilgili değişim sürecinden geçeceksiniz.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 50343

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması
ZEYNEP TURAN TWİTBURC | 2020 Ocak Ayı Teması

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR