2020 BALIK BURCU EKİM AYLIK YORUMU

Duyguları Paylaşmak

Sevmeyi ve sevilmeyi her zamankinden daha çok beklediğiniz bir Ekim ayı sizi bekliyor. Geçmiş ayın getirdiği hüznü üzerinizden atmışken duygusal anlamda bir şeyler paylaşmak istediğiniz birisini hayatınıza almak isteyebilirsiniz. Kalbinizi rahatlatmak bir yana kariyer bazında da çeşitli çabalarınız Ekim ayında oldukça ön plana çıkacak. Hem yeni bir işe başlamak için hevesliyken bir yandan da içinizdeki endişe yüzünüzden okunacak. Yönetici gezegeninizin gücü içinizdeki duygusal derinliği ön plana çıkarırken hayatınızdaki dönüm noktalarını daha iyi analiz edebileceksiniz. Maddi anlamda kendinizi farklı bir seviyeye taşımak için çaba sarf etmenizin asıl amacı sosyal statülerle olan yoğun çatışmanız olabilir. Çoğu arkadaşınızın Ekim ayı içerisinde maddiyat gücüne dem vurması sizi de bu konuda atılım yapmanıza sebep olabilir. Ancak ve ancak aceleci kararlardan da kesinlikle uzak durmanız gerekiyor. Zamanı geri alamayacağınız gibi yaptığınız hatanın da geri dönüşü olmayacağını en iyi siz bileceksiniz sonuçta.

Çizgileriniz Keskinleşiyor

Kariyerinize odaklanırken hayata dair bazı önceliklerinizi sağlıklı bir şekilde belirleyemediğinizi fark edebilirsiniz. Bu anlamda psikolojik olarak da önemli zamanları selamlıyorsunuz. Su burcunun duyguları en yoğun yaşayan burcu olarak sadece maddi meselelere değil mental ve psikolojik durumlara da öncelik göstermelisiniz. Hedeflerinizi gerçekleştirmek için küçük bir ivme bile sizi cesaretlendirmeye yetecektir. Kendinize olan güveni tazelerken bu konuda çevrenizden de olumlu yardımlar alabilirsiniz. Arkadaşlık konusunda kesin çizgileri olan ve belli prensiplerden dışarı çıkmayan tavrınızın sonuçlarını görmek istiyorsunuz. Bu bağlamda yakınınızdaki dostlarınızdan da beklenti içerisine girebilirsiniz. Kendi çıkarlarınızı başka kişilerin haklarından önde tutmadınız, ancak Ekim ayında hedefe odaklanmış bir şekilde hareket ederken, sizi ‘’bencil’’ olarak tanımlayabilecek kişilerin de ortaya çıkabileceğine tanıklık edebilirsiniz. Çevrenizdeki insanlara karşı bir güven problemi çektiğinizi düşünebilirsiniz. Bu tarz güven sorunları olası bir ortaklaşa çalışma girişimini de kötü etkileyeceği için. Gök kubbe İşbirliği konusunda olumlu düşünceler beslemeniz gerektiğini güçlü bir şekilde belirtiyor. Yalnız bir şeyler başarsanız bile birlikte bir şeyleri başarmak sizi daha mutlu edecektir.

Beklenmedik Davranışlar Gösterebilirsiniz

İletişim gezegeni Merkür’ün Ekim ayı içerisinde iki defa Retro yapacak olması iletişiminizde büyük etkilerde bulunacak sevgili Balık. Bunun size olan artıları olsa da Merkür’ün hayatınızın her alanında etkisini gösterdiğini girdiğiniz diyaloglarda dahi hissedeceksiniz. İletişiminizde sorunların olması sizi dış dünyaya karşı da bambaşka düşüncelere itebilir. Önyargıyı sevmeyen ve buna müsaade etmeyen bir burç olsanız da Ekim ayında kendinizi tanıyamadığınız davranışlara imza atabilirsiniz. Sosyal hayatınızda da aşk hayatınızda da bencil davranışlar göstermek Ekim ayının Merkür’le kol kola girerek size hazırladığı beklenmedik sürprizi olacak. Güçlü duygularınızın daha fazla güçlenmesi güçsüz duygularınızın da daha çok zayıflamasının önünü açacak. Gökyüzü transitleriniz özlem duygunuzun da Ekim ayında yükselişte olacağını vurguluyor.

  • Uzun zamandır beklettiğiniz işleriniz, planlarınız, sözleşmeleriniz vs. varsa bunları bir an önce sonuca kavuşturmalısınız.
  • Sizinle iletişime geçmek isteyen kişiler artabilir. Bu konuda hoşgörülü olmak ileride yararlı insanlar biriktirmek açısından önemli olacak. Doğru dostlukları işaret ediyor bu Ekim ayı…
Ekim ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 41227

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR