BALIK BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Emeklerinin, iyiliklerinin, ince fikirlerinin karşılığını alacağın temmuz ayına ‘merhaba’ de. Bu ayın diğer aylardan farklı olduğunu gösterecek olaylardan geçeceksin. Zaman geçtikçe olgunlaştığını, takıntılarından kurtulduğunu, yeni bir sen ortaya koymak için engellerden korkmadığını anlayacaksın. Son birkaç ayını şöyle bir gözden geçirirsen, ne badireler atlattığını, zorluklara nasıl da göğüs gerdiğini fark edeceksin. Buna da şükür dediğin bugünlerde yaşamını daha da iyi hale getirmeye, huzur bulmaya çalışacaksın. Ancak çevresel bazı etkilerden dolayı kendini kapana kapılmış gibi hissedebilirsin. Sevinsem mi üzülsem mi, bilemiyorum demeden edemeyeceksin.

Kalıcı dostlukların temelini atacaksın.

Alttan aldığın, sabır gösterdiğin konularda sınırlarını göstermek isteyeceksin. Temmuz ayında iyilik yaptığın, zor zamanında yanında olduğun, derdini dinlediğin arkadaşının vefasızlığı seni çok şaşırtacak. Arkadaşının başka kişilerin dolduruşuna geldiğini anlayabilirsin. Neden ne olursa olsun yarı yolda bırakıldığını hissettiğin için geri adım atmak istemeyeceksin. Bu süreçte insanlarla ilgili yanıldığını anlayabilirsin. Önyargılı olduğun, davranışlarına ısınamadığın kişilerin aslında hiç öyle olmadıklarını göreceksin. Öyle ki bu kişilerle kalıcı dostlukların temelini bile atabilirsin.

Hayatına yeni bir yön vermek isteyeceksin.

İşini şansa bırakmak istemeyeceksin. Önüne çıkan fırsatları en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceksin. Spritüel konulara olan ilgin artabilir. Yogaya ve meditasyona yönelebilirsin. Gizli yeteneklerini ortaya çıkarmak için çeşitli araştırmalar yapabilirsin.  Ruh güzelliğine daha bir önem vereceksin. Dostluk, merhamet, dürüstlük, çalışkanlık gibi başlıklarla yeni prensipler edineceksin. Geçmişi geçmişte bırakmak için harika günler! Seni üzen, kıran, kalbinde yara açan konuların bugünlerine faydası olmadığını, hatta seni aşağıya çektiğini fark edeceksin. Olan olmuş, biten bitmiş diyerek yoluna bakma kararı alabilirsin.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 40119

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI