2021 BALIK BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Duygularınızı Kontrol Altında Tutmalısınız!

Duygularınızın otokontrolünü gerçekleştirmede zorluk çekeceğiniz bir ay sizi bekliyor olabilir. Fevri çıkışlar ani kararlar vermek çevrenizi ve sizi büyük ölçüde etkileyecek. Harekete geçmekte zorlandığınız karar veremediğiniz konular zihninizi yorabilir. Zihninizi yoran konular bu ay mimiklerinize de yansıyacak. Siz hedeflerinize sorunsuz ulaşmak isteyen birisiniz. Kendinize koyduğunuz eşikleri aşmak için elinden geleni yapan ve başarıya ulaşmak isteyen bir burçsunuz. Sizi baskı altına alan çevrelere gereken tepkiyi göstereceksiniz. Özgürlüğünüze düşkün olduğunuzu her fırsatta belli etmek isteyeceksiniz. Bildiğinizi okuyabilirsiniz. Kendine has davranışlarınızdan ve alışkanlıklarınızdan taviz vermemek adına farklı virajların içinde olabilirsiniz.  Dobra oluşunuz, hislerinizi açık açık dile getiriyor olmanız; bazı çevrelerden uzaklaşmanıza ve bazı insan ilişkilerinizi bitirmenize neden olabilir. Kişisel ihtiyaçlarınıza daha çok önem vereceksiniz. Aktiviteleriniz ve hobileriniz konusunda tavizsiz olacaksınız. Bu durum size ‘’bencil’’ yakıştırması yapanların sayısını artırsa da geçmişte yaptığınız fedakârlıklara ve tavizlere olan inancınız iradenizi güçlü kılıyor. Toplum baskısını kabul etmeyeceksiniz davranışlarınız belli ölçülerin içinde olsa da sizi eleştirenlere gereken cevabı vermekte gecikmeyeceksiniz. Zaman zaman hırçınlaşabilirsiniz. Fakat kendinizi rahatlatmasını da iyi bildiğinizi fark edeceksiniz. Dirayetiniz ile tüm zorluklara göğüs germeyi başaracaksınız. Duygularınızın yıprandığınız hissederken; kendinize karşı daha korumacı olacaksınız.

 • Evli bir Balık burcuysanız; eşinizin ailesine karşı daha fazla taviz vermek istemeyeceksiniz.
 • Arkadaş çevrenizde sizi yönlendirmeye çalışan insanlara gereken çizgiyi çekeceksiniz.
 • Maddi konularda biraz ketum davranabilirsiniz. Harcamalarınızı kendi ihtiyaçlarınıza yönlendireceksiniz.
 • Çalışan bir Balık burcuysanız iş yerinizdeki yoğun tempo sizi başka iş arayışlarına itebilir.
 • Eğitimi devam eden bir Balık burcuysanız ailenizin isteklerine göre değil kendi hayallerinize göre hareket edeceksiniz.
 • Akrabalarınız ile çözümleyemediğiniz sorunların derinleştiğini hissedebilirsiniz.
 • Her şeyden haber almak bilgi sahibi olmak isteyeceksiniz.
 • İlişkisi olan bir Balık burcuysanız; sorunlar hakkında fevri davranışlarınız ilişkiyi ayrılığa taşıyabilir.
 • Size çıkarılan zorluklar karşısında pes değil pes ettireceksiniz.
 • Ailenizde sizden küçük kardeşiniz var ise; onun sizi örnek aldığını düşünebilirsiniz.
 • Yakın dostlarının sana karşı ne kadar anlayışlı olduğunu fark edeceksiniz.
 • 8 yıl önce kurumsal bir firmada çalışan bir Balık burcuysanız, şu anda farklı bir iş yapsanız dahi size eski iş yerinizden teklifler gelmeye devam edebilir.
Mayıs ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.

Toplam Görüntülenme : 25092

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA