2021 BALIK BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Seçimleriniz Güçlü Yanınızı Ortaya Koyacak

Burcunuzda güçlü olan gezegenlerin sizin güçlü yanlarınızı ortaya koyduğu bir aydan geçiyorsunuz. Etkilendiğiniz alanlarda kendinizi geliştirdiğinizi düşünürken duygularınızın da artık bir denge mekanizması içinde olması hayata olan bakış açınızın ne derecede değiştiğini gözler önüne serecek. Siz siz olun duygularınızı karşılıksız bırakan kişilerden uzak durun. Çünkü 2014 yılından bu yana yaşadığınız duygusal dalgalanmaları 2021’in Şubat ayında sonsuza kadar elveda demek isteyeceksiniz. Gökyüzü Merkür Retro’sunun da etkisiyle yapacağınız seçimlerin geleceğinize olan etkisine vurgu yapacak. Unutmayın bu günlerde ne yaparsanız kendiniz için yaparsınız.

Korkular Mazi Oldu

Doğum gününüzü kutladığınız günlere yavaş yavaş girerken hayata karşı olan beklentilerinizin ve amaçlarınızın farklılaştığını düşünebilirsiniz. Artık her konuya maksimum duygusallıkla bakmak size göre olmayacak. Büyük irade gerektiren kararları almak konusunda elinizi taşın altına sokmak isteyeceksiniz. Sizin için büyük adımları atmak küçük bir kıvılcımla başlar. Ertelediğiniz ne kadar alan varsa bu alanlara geri döneceğinizi işaret ediyor mavi gökyüzü. Sizi mutlu eden ne varsa sonuna kadar peşinde olacaksınız. Korkularınız ise ikinci planda olacak. Çünkü siz o korkuları geçtiğiniz yıldan itibaren ardınızda bırakmayı bildiniz. O korkuların birer mazi olduğu günlerden geçiyorsunuz. Yaşantınızdaki bu güzel serüvende hayatın anlamını yeniden keşfediyorsunuz.

  • Şubat ayında zamanınızın boşa gitmesini hiçbir şekilde istemeyeceksiniz. Sizin için boşa geçen her dakika kayıp bir zaman olacak. Her dakika üretmek isteyeceksiniz.
  • Retro sizi sandığınızdan daha ağır bir şekilde sınayabilir. Öyle ki en güçlü olduğunuz konularda bile zaman zaman çaresiz kaldığınızı fark edebilirsiniz.
  • Teknolojik konulardaki yetkinliğinizi arttırmak için kendinizi geliştirmek isteyeceksiniz. Bunun için online eğitim programlarına kayıt olabilirsiniz.
  • Sinirlendiğiniz bir konu da yaptığınız planların boşa gitmesi. Şubat ayında plan konusunda daha detaycı olabilirsiniz.
  • Çevrenizdeki kişilere karşı kalbinizi açabilirsiniz. Dolayısıyla her zamankinden daha fazla merhametli ve düşünceli davranacaksınız.  
  • Şubat ayında herkes sizinle daha çok vakit geçirmek isteyecek. Çevrenizdeki kişiler yokluğunuzu arayabilir.
  • Ne yaşadığınızı sizden iyi kimse bilemez. Bu yüzden kulaklarınızı boş ve gereksiz gördüğünüz düşüncelere karşı tıkıyorsunuz. Hayatınızın başka kişilerin dudakları arasında olma hissi hoşunuza gitmiyor. Son sözü söylemek istiyorsunuz.

Şubat ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 35928

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR