BALIK BURCU MART AYLIK YORUMU

Önceliklerini, hayatına dair beklentilerini değiştirmeye başlayacağın Mart ayına hazır mısın? Mart ayında kendini merkeze alacaksın. Yapacağın her seçim, atacağın her adım için iki kez düşüneceksin. Çünkü artık güç senden yana olsun istiyorsun. Hayatının önemli parçaları olan konularda zaman zaman zorluklar yaşayabilirsin. Her ne kadar kararlı olmaya çalışsan da çevrenden gelen etkiler seni bir parça huzursuz edebilir. Onca tecrübeye rağmen, bazı insanların davranışlarına anlam vermekte zorlanabilirsin. Gökyüzünün sert havası, içe kapanmak yerine düşüncelerini net bir şekilde ortaya koymana neden olacak. Bu benim yolum, benimle yürümek isteyene kapım sonuna dek açık demekten çekinmeyeceksin. Şimdiye kadar emek verdiğin her detayın meyvesini toplamaya hazırlanacaksın. Seçimlerinin seni sen yaptığını kavradığın Mart ayında, hem kalbine hem de aklına kulak vereceksin.

Artık hayatını olumsuz yönde etkileyecek hiçbir şeyi pas geçmek, ertelemek istemeyeceksin.

Hep alttan alan, hoş gören tarafını rafa kaldırma kararı alabilirsin. Elbette, kimseye haksızlık etmemek için de ayrı ir özen göstereceksin. Mart ayı, aklından geçenleri, zihnini meşgul eden soruları açıkça dile getireceğin zamanlardan biri. Kaygılarını, beklentilerini, pişmanlıklarını, yanlış ve doğru bulduklarını dile getirirken sakin ve olgun davranman sana büyük bir avantaj sağlayacak. Ne söylediğinden ziyade nasıl söylediğinle de dikkat çekeceksin. Daha aktif, keşfetmeye meraklı, araştıran, iletişimi genişleten yönün açığa çıktıkça kendini daha mutlu hissedeceksin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 25919

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI