BALIK BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Sabit fikirlerden ve değişmez yaşam kurallarından bir bir sıyrıldığınızı Temmuz ayında oldukça düşüneceksiniz. Ayrıca sizi frenleyen ve yaşama karşı olan motivasyonunuzu sekteye uğratan tüm düşünceleri de ardınızda bırakıyorsunuz. Yaşamınızı daha da değerli kılmak isteyeceksiniz. 2 Temmuz’da Satürn’ün toprak burcuna geri gelmesi yarım kalan işleri hallettirirken, gizli hiçbir şeyin gizli kalamayacağını ortaya ağır ağır koyarken, Aralık ayına kadar herkesin gerçek yüzün göreceksiniz. Büyük bir değişimin habercisi olacak bu Temmuz ayı sizi tepeden tırnağa yeni birisine dönüştürebilir. Sosyal yaşantınızdan iş yaşantınıza kadar farklılık rüzgarlarını hissediyorsunuz. Sizin için hiçbir şey eskisi gibi olmayacak. Gökyüzüne göre potansiyelinizi fark etmek gözlerinizi açacak.

Kalıplar Kırılıyor

5 Temmuz’da gerçekleşecek olan Ay tutulması toprak burcunda olacak ancak ülkemizden gözlemlenmeyecek. Üzülmeyin çünkü bu tutulma size bitmek bilmeyen bir enerji verecek. Hayata dair prensipleriniz değişirken, sınırlarınız da genişleyecek. Düşüncelerinizin kırılmaz kalıplardan çıkıp esnediğini daha iyi fark edeceksiniz.  Ay tutulması toprak burcunda olsa da sizin üzerinizdeki etkileri kayda değer olacak. Gözlerinizde bir perde varmış gibi hissederken, gerçeğin çölüne gözlerinizi açacaksınız. Elbette gökyüzü bu süreçte sorgulayan ve amaç sahibi olan kişilerin yanında. Bunu da es geçmeyin.  

Derin Bir Nefes Almak…

20 Temmuz’da su burcunda gerçekleşen Yeniayla birlikte son 40 gündür sanki hayatınızın bu bölümünde Merkür geri gitmemiş ve arkasından gelen üç tutulma hayatınızı etkilememiş, küçük büyük aksilikleri peşinize takmamış gibi bir anda hayatınızı toparlayacaksınız. Derin bir nefes aldıracak günler başlarken öncelikle para ve ödemeler konusunda yükleriniz azalacak. Yeniay, üç tutulmayı bertaraf edecek. Aslında hızlı ve ruh hali değişen burçta gerçekleşirken kendinize güveninizi toplatacak. Takdiri de beraberinde getirecek. Hiç olmadığınız kadar kararlı hissetmek size iyi gelecek. Gök kubbe gerçek kararları alabilme gücünü bu ay keşfedeceğinizin altını çiziyor.

Yanlış Anlaşılabilirsiniz

Güneş- Satürn karşıtlığı ise öyle büyük haberleri önünüze getirecek ki son aylarda sizi yoran ve üzen kim varsa herkesin kendi derdine döndüğünü fark edeceksiniz. Samimiyetinizi anlatmak zorunda kalacağınız günlerin de haberciliğini yapacak. Sizin niyetiniz iyi olsa da kullandığınız her sözcük cımbızla seçilebilir. Kendinizi daima düşünen biri olmadığınızı en iyi siz biliyorsunuz. Ancak yardım edeyim derken kişilerin sizi yanlış anlaması da gündeme gelebilir. Temmuz ayı sizin için gözlem dolu bir ay olacak diyor gök kubbe.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 28967

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR