BALIK BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Mayıs ayı senin ayın sevgili Balık burcu. Üzerindeki rehaveti, ağırlığı, duygusal iniş çıkışları geride bırakacaksın. Önünde duran engelleri birer birer aşmaya hazır ol. Mayıs ayında her şeyin bir zamanı, yeri varmış, boşuna kendimi bu kadar hırpalamışım diyeceksin. Küçük resme takılıp kalmaktansa büyük resmi görmeyi tercih edeceksin. Bakış açın değiştiğinde hayatının da değiştiğini fark edeceğin mayıs ayında içindeki potansiyel de açığa çıkacak. Son zamanlarda nedenini bilmediğin şekilde sana adeta düşmanca yaklaşan kişileri bertaraf edeceksin. Duygularını bir kenara bırakıp, gözlemci tarafını kullandığında aklındaki tüm parçalar birleşmeye başlayacak. Böylece bazı insanların gerçek niyetini görerek ona göre gardını alabilirsin.

Adaletli olmaktan şaşmayacaksın.

Mayıs ayının önemli konularından biri de ailevi konular olacak. Kuzeninin hayatındaki değişimler aileyi hareketlendirebilir. Yardımlaşma duygun ön plana çıkacak ancak bu konuda oldukça titiz davranacaksın. Adaletli olmaktan şaşmayacaksın. Gerek iş gerek aile gerekse sosyal çevrende olsun, karşılaşacağın haksızlıklara dur diyeceksin. Başkalarını mutlu etmek, seni de mutlu edecek. Bu ay aynı zamanda sosyal medya hesaplarını oldukça aktif bir şekilde kullanabilirsin. Seyahat ettiğin, gezdiğin yerlerde çekileceğin fotoğraflar epey dikkat çekecek. Yeteneklerine ve ilgi alanlarına daha çok zaman ayırmak isteyeceksin. Mayıs ayında sık sık tiyatro izlemeye, resim gibi sergi açılışlarına ya da söyleşi ve imza günlerine gidebilirsin. Yolunda gitmeyen her ne varsa, kimler durup durup canını sıkıyorsa artık farklı bir yol çizmeye kararlısın. Kimsenin seni kararlarından alıkoymasına izin vermeden, tüm nezaketinle ve olgunluğunla kendi yolunda yürüyeceksin.

Jüpiter, burcuna adeta ışık olacak.

Mayıs hem ruhsal hem de fiziksel olarak rahat edeceğin bir ay olacak. Seyahate çıkacak, organizasyonlara katılacak hatta bazı hırslarını ve öfkeni eskiye göre geride bıraktığını anlayacaksın. Şans ve bolluk gezegeni Jüpiter’in değişken burçta hareket etmesi, senin burcuna ışık olacak ve bir yaz bahçesi havası katacak. Şans gezegeni ne zaman değişken burca düşse, tüm değişken burçların her zaman elinden tuttuğunu yıllar içerisinde gözlemlemişimdir. Dolayısıyla yaşamının beş mucizesini şans gezegeni sayesinde hissedeceksin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 31776

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI