Aslan Haftalık Burç Yorumu (27 Eylül-3 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Bu dönem imtihanın geçmişle değil gelecekle ilgili olacak.

İletişim merkezli konular gündeminden kopmuyor.

 Merkür 28 Eylül’de geri gitmeye başlıyor.  Sosyal hayatında, iş hayatında etkili olacağın günler yaşayacaksın. Yalnızca dikkat etmen gereken bir konu var, o da alınganlık. Ev, düzen, sağlıklı yaşam, kalite gibi konuları gündemine yerleşecek. Bugünlerde geçmişle şimdiki şartlarını sürekli olarak kıyaslamana neden olan konular gündeminde yer alıyor.   Yeniden bir araya gelmek için rakiplerine karşı iyi görünmek zorunda kalabilirsin. İş ahlakın sana engeller koyabilir. Bir anda geçen seneki çalışma düzenine geçebilirsin.

Eski ilişkilerden haberler alabilirsin.

Birliktelikleri olan Aslan burçlarının arasında krize dönen konular düzene girebilir. Yaz ayları oldukça sancılı gecen Aslan burçları için ilişkiler düzene giriyor. Ama niyet sorgulamak isteyeceksin. Önemli olan güven duyman olacak. Yaratıcılığını ön plana koyduğun bir mesleğin varsa bu dönemde niteliklerini ortaya koymanda fayda var. Sosyal olarak da çok etkin rol alırken bu haftadan itibaren iletişim kazaları sıklaşabilir.

Haftanın tavsiyesi:

Aşka paydos derken, hayallerin, beklentilerin ve gerçeklerin karşı karşıya gelebilir.

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 17078

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA