Aslan Haftalık Burç Yorumu (27 Ocak-2 Şubat)

Bu haftanın gündemi: İsteklerin doğrultusunda gündemini değiştirmeye başlıyorsun.

Hayatınla ilgili güçlü değişiklikler var.

Gündemini yeniden oluşturabilirsin. Fakat yapacağın değişiklikler etrafındaki insanları pek de memnun etmeyebilir, onların eleştiri ve şikâyetlerine maruz kalabilirsin. İki tarafı da dengelemek ve yapıcı tavrından ödün vermemek, verdiğin emeklerin de karşılığını almanı sağlayabilir. Vurdumduymaz insanların genel tutumları sinirlerini bozabilir.

Kariyer yaşamında önemli adımlar…

İş hayatındaki Aslan burçları için rekabet üst seviyede olacak. İş arkadaşların arasında gerilimin içinde olmak istemeyeceksin. Venüs-Neptün kavuşumu su burcunda, bu gökyüzü olayı kariyer evinin etkisi altına alırken, seni yeteri kadar disiplinli olmamakla suçlayabilir. Kendi kararlarına göre bireysel hareket etmemen gerektiğini öğrenebilirsin.İkili ilişkilerde yakından tanımak istediğin birisi olacak.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Baba ailesinden gelebilecek konuları soğukkanlı karşılamak kolay olmayabilir.
  • Kendi çekirdek ailenin içine iş konularını dâhil etmeyeceksin.
  • Hafta içinin yorgunluğunu atmak için, haftanın son günleri elinden geldiğince kabuğuna çekiliyorsun.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 18192

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Kova Burcunda YeniAy
Kova Burcunda YeniAy

Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR