Aslan Haftalık Burç Yorumu (3-9 Mayıs)

Bu haftanın gündemi: Özellikle ilişkilerindeki, saklı perde arkasındaki konular aydınlanıyor.

Yenilikler!

Haftanın ilk günü senin için yeni başlangıçları ifade ediyor. Merkür, öz burcunda yer alması  “dost mu, dert mi” diye gördüğün kişilere bir çerçeve oluşturmanı sağlıyor.  Artık hayattan beklentilerin farklılaşıyor. Eğer üzerinde yoğunlaştığın özel bir çalışman varsa, başarılı olmaman söz konusu değil. Kitap yazmak, makale çalışmak, akademik gelişmeleri takip etmek bu günlerde senin en kolay yapabileceğin işler.

Çevrende seninle ilgilenen birileri var!

Venüs hava elementinde, duyguların hafta başına göre daha net olacak. Görüntünle ilgili yapacağın değişiklikler bir yana, siparişlerin, evinde yapacağın değişikler bir süre sonra seni tatminsiz bir hisse büründürebilir. Aşırı harcamalarına dikkat etmen gerekebilir. Kritik finansal işlemlerden uzak durmaya çalışmalısın. Hafta sonu ise; ailen ve sevdiğin birkaç kişi ile yazlık planlar için kısıtlayıcı da olsa organizasyonlar peşinde koşabilirsin.

Haftanın tavsiyeleri:

 Herkesi mutlu etmen gün içinde zor gibi görünüyor. Sen işe el at ve herkes sana uysun!

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 18094

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA