Aslan Burcu Haftalık Yorumu (16-22 Eylül)

Bu haftanın gündemi: Sana en önemli önerim; maddi kaynaklarını iyi organize etmen yönünde olacak.

Ön planda olmayı seviyorsun!

Haftaya önemli gezegen açıları ile başlıyoruz. Bir yandan, tüm dikkatlerin üzerinde toplanmasındanhoşlanacağın bir hafta olacak. Ayrıca özgüveninin de yüksek olacağı bu günlerde, ikili ilişkilerinde baskın olmak, düşüncelerini karşındakine kabul ettirmek isteyeceksin. 

Çözüm bekleyen konular var.

İlişkin ya da ailenle ilgili bir süredir yaşadığın problemleri artık bir çözüme ulaştırman gerektiğini hissedebilirsin. Gerekirse arkadaşlarından yardım almaktan çekinmiyorsun. Onların desteği ile kendini daha güvende hissedeceksin. Evli Aslan burçları, sabırsızlıkları diikkat çekerken, ilişkinin akıcılığını bozabilirler, dikkat. 

Haftanın tavsiyeleri:

Genel olarak haftan güzel ve hareketli geçecek. Sana tek tavsiyem; bu yüksek enerjini düşürmemesi için negatif insanlardan uzak durman yönünde olacak.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 21388

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI