Aslan Haftalık Burç Yorumu (22-28 Şubat)

Bu haftanın gündemi: Güçlü başlangıç ve bitişleri kolaylıkla gerçekleştirdiğin bir süreç var.  

Şimdi yaptığın değişiklikleri yaşama zamanı.

Haftanın ilk günü 22 Şubat’ta iletişim gezegeni düz seyrine giriyor. Nihayet beklettiğin konuşmayı yapabileceksin. İmza işin varsa gerçekleştirmekten çekinmeyeceksin. Ortak işler için cesaretin olacak. İlişkilerde doğru adımları atıp, gözüne düşen perdeyi aralayabileceksin. Bu da sana farklı bir hava katacak. Entelektüel düzeyde işler için olumlu bir etkidesin.

Gökyüzü etkisinden ilginç olaylar sıralaması var.

25 Şubat’tan itibaren Venüs su burcunda yer alırken, kendi kendine sınırlamalar getireceksin. Bunun içinde biraz tutumlu olmak da var. Baskın ve hassas yapın bir süre sonra sevgilinle problem yaşamana neden olabilir. Duydukların karşısında şaşırabilirsin. Bu kadar zaman senden ailesiyle ilgili detayları saklamasını samimi bulmayabilirsin. Evcimen bir döneme girdiğin tarih ise 27 Şubat! Dolunay değişkenin toprak burcunda oluşuyor. Para akışından yatırım planına kadar yön bulabileceksin.

Bu hafta öne çıkan diğer konular:

  • Bekâr Aslan burçları, flört etmenin hakkını verecek gibi duruyor.
  • Uzun vadeli hayaller için planlama yapma zamanı geldi çattı.

İyi Haftalar...


Toplam Görüntülenme : 24207

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR