Aslan Haftalık Burcu Yorumu (19-25 Ekim)

Bu haftanın gündemi: Güneş’in sabit etkiye girmesi bu hafta sana derin bir nefes aldırıyor.

Yakın dostlar gündeminde…

Bu hafta en çok dikkat ettiğin konu ise herkese aynı zamanda söz vermemek olsun. Yakın çevren, kardeşler, yakın arkadaşların meşguliyetleri ile harmanlanabilirsin. Sosyal çevrendeki hareketliliğe dâhil olman bu haftanı daha da güzelleştirecek. Sabit burçta yükselen Güneş, bir ay boyunca seninle birlikte olacak; iş, kariyer, kişisel gelişim, bireysel tercihler için güzel dönemleri işaret edecek.

Kendini ön planda tutacaksın.

Bu bencillik anlamında değil elbette. Sadece normalde hiç taviz vermeyeceğin rekabet duygusu bugünlerde düşüncelerini çok fazla şekillendiriyor olabilir. Ama bu duygunu biraz daha kontrol altına almak en azından ileride pişman olacağın şeyler söylemekten seni alıkoyabilir. Spora başlamak, beslenme düzenini tüm aileye kabul ettirmek bu günlerin konusu olacak.

Haftanın tavsiyeleri:

 Sır niteliğinde bazı bilgilerin ortaya çıkması bazı kararlarını hızlandırabilir.

İyi Haftalar…


Toplam Görüntülenme : 21920

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR