Aslan Haftalık Burç Yorumu  (6-12 Temmuz)                   

Bu haftanın gündemi: Tüm ayın izlerini Temmuz'un bu haftası belirliyor olacak.

Aşk havası yeniden esiyor…

Haftanın ilk günü geçen aylarda kaçırdığın bazı fırsatların önüne geldiğini görüyorsun. Güven problemleri yaşadığın kişilerle yeniden bir araya gelmen mümkün. Şans vermen gereken bu kişi aslında kalbin aynası gibi olabilir. Pazartesi gerçekleşen Ay-Satürn kavuşumu sahiplenici etkilerle birlikte çevreni bir araya getirmene neden oluyor. Bu günlerde belli nedenlerden dolayı çok sosyalsin.

İşler bekler…

Gökyüzü yaratıcılık gerektiren konularda sana yeni fikirler kazandırıyor. Eğer aklında bir kitap yazmak ya da akademik çalışma yapmak varsa hemen harekete geçmelisin. Aklındakileri not etmek için zaman kaybetme… Aynı zamanda bu sıralar arkadaş çevrende çok popülersin, yokluğunu fark eden insanlarda etki bırakmak seni sevindirecek. Merkür düz seyrine girerken artık sosyal mesafeni sende aşıyorsun.

Tavsiyeler:

Görüntünde ve havanda fark edilir bir şifalanma var. Bunu etrafına yayman çok zaman almayacaktır. Yardıma muhtaç insanlara el uzatma zamanı...

İyi haftalar.


Toplam Görüntülenme : 27818

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR