ASLAN BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Gücüne güç, neşene neşe, yaratıcılığına yaratıcılık katacağın günlere merhaba de sevgili Aslan.  Seni boşluğa düşüren, elini kolunu nereye koyacağını şaşırtan günleri arkanda bırakıyorsun. Fikirlerini hayata nasıl geçireceğini, kendini nasıl daha iyi ifade edeceğini anlayacağın fırsatlar yakalayacaksın. Mayıs ayının rahatlatıcı, yenileyici havası sana çok iyi gelecek. Elini attığın her işte ışığın parlasın isteyeceksin. Birçok konuya, etkinliğe, oluşuma dâhil olman bazı kişilerce kıskanılmana neden olabilir. İşin açıkçası gökyüzü, beğenilmek kadar kıskanılmanın da hoşuna gideceğinin altını çiziyor.

Sır perdeleri aralanıyor!

Ne zamandır aklında olan, merak ettiğin bazı konuların cevaplarını ardı ardına öğrenebilirsin. Özellikle bir anda hayatından çekilip giden arkadaşların varsa, bir şekilde bir araya gelerek bu uzaklaşmanın nedenlerini öğrenebilirsin. Ya da geçtiğimiz günlerde seninle ilgili dedikoduları kimin çıkardığını fark edebilirsin.  Ailenden uzakta yaşıyorsan, bu ay kısa süreliğine de olsa onları görmeye gidip özlem gidereceksin. Bu ziyaretle yakın akrabalarına, komşularına ya da kardeşlerine dair şaşıracağın gelişmelerden haberdar olabilirsin. 18 Mayıs’ta meydana gelen su burcundaki Dolunay, aile konularını parlatıyor. İster sev ister azarla ailede iki kuşağa uzanan kuzenler ve hala, teyze dediğin kişilerin bazı gerçeklikleri ile yüzleşebilirsin. Bunca sırrın bu kadar yıl nasıl saklanabildiğine inanamayabilirsin.

Yaşam alanında ve kendinde değişiklikler yapmak isteyeceksin.

Yenilikleri daha fazla takip etmeye çalışacaksın. Bazı konulardan, alanlardan geri kalmamak için kendini araştırmalar yaparken bulabilirsin. Yaşam alanında, evinde, varsa araba dair bazı değişiklikler söz konusu. Sosyal çevren çok farklı yapıda insanlarla adeta şenlenecek. Kurduğun içten ve güçlü diyalog sayesinde bazı kişilerle sağlam dostlukların temelini atabilirsin. Diğer yandan Mayıs ayında, sosyal medyanla ilgili sıkıntılar yaşayabilirsin. Adına açılmış sahte bir hesap veya arkadaş listendeki kişinin prensiplerine ters paylaşımları ciddi kararlar almana neden olabilir. Havaların iyiden iyiye ısınmaya başladığı günlerden geçerken, kendini sık sık gezip görmek istediğin yerleri araştırırken bulabilirsin.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 34993

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI