ASLAN BURCU EYLÜL AYLIK BURÇ YORUMU

Değer yargıların bu ay değişiyor. Kariyerinde beklenmedik sürprizler oluşuyor. Aşk ve talih açısından bugüne kadar aradığını bulamayanların zamanı geldi çattı… 2019’un eylül ayının seninle ilgili özel planları olduğunu işaret ediyor eylül ayı gezegen seyri. Bazen boş vermek lazım, önümüzü görebilmek için… Önemli seçimleri geride bırakırken, hangi konularda kazanç elde ettiğine bakacaksın. Geçmişle hesabı biten Aslan burcu olarak şu anla kendini kıyaslamak isteyeceksin. Seni aşağı çekeni ve yavaşlatanı gözünü kırpmadan hayatından çıkarmayı seçebilirsin. Yerinde saymak, arapsaçına dönen sorunların içerisinde dönüp durmak artık senin kalemin olmayacak. Şimdi ise duygularını ardına alıp, geciken yaz temizliğini gerçekleştirme vakti…

Hislerini anlamakta zorluk çektiğin aylar mazide kaldı.

Artık ilişkilerinde daha sağlam adımlar atmaktan yanasın. Birlikteliklerine dair yaşanmamış, konuşulmamış her ne varsa bu döngüde tekrar önüne çıkabilir. Eylül ayı gezegen seyri çevrendeki insanlarla diyaloglarını alçakgönüllülük çerçevesinde daha resmi bir hale getirebilir, uzlaşmacı kimliğini ön plana çıkarmayı tercih edebilirsin. Tüm bu tavırların karşılıklı iletişimi güçlendirmek adına olsa da aslında kalbini artık yaşanması muhtemel olumsuzluklara karşı korumak istiyorsun. Aşk hayatın için hızlı bir dönüşüme hazır mısın?

Ah şu kaygıların yok mu?

Toprağa teslim olan gökyüzü eylül ayının 15’ine kadar ilişkiler adına sana güç gösterisinde bulunabilir. Sevgiline ve eşine karşı davranışların onların seçimleri üzerinden şekillenebilir. Ilımlı başlayan bir eylül ayı seni her koşulda rahatlatabilir. Bir tarafı aydınlık bir tarafı karanlık olan bu ayda duyduklarına inanamayabilirsin. Her ne kadar keyfin yerinde de olsa sürprizleri ve şokları bol günlerde sevdiklerin için kederlenebilirsin. Kuruntularını yükselten bu döngü seni eskisi kadar yormuyor. Son 2,5 senedir yaşadıklarını senden iyi kimse bilemez. Akıl vermek gibi değil ama öğütlerini teker teker sevdiklerin için sıralamak isteyebilirsin. 

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 38233

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI