2021 ASLAN BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Engelleri Aşmayı Öğreniyorsunuz

Şubat ayında sevildiğiniz, değer verdiğiniz kadar ilgi görmek ve beğenilmek isteyeceksiniz. Başarılı olduğunuz alanlara yönelirken övgü almaktan mutlu olacaksınız. Bu nedenle sevdiğiniz kişilerle daha çok vakit geçirmek size iyi gelecek. 22 Şubat’a kadar Merkür Güneş’inizin karşısında geri gidecek. Bu durum duygularınız ile hareket etmenizi sağlayacak. İlişki evinizde yaşanan problemleri ve eksik kalmış konuları şubat ayında halletmek ve önünüze bakmak isteyeceksiniz. Kalbinizi kimsenin kırmasına izin vermek istemeyebilirsiniz. Gelecek ile ilgili ulaşmak istediğiniz hedeflere ve planlara kendinizi yakın hissedeceksiniz. Engelleri aşmak için kriz yönetimi yapmakta elinize kimse su dökemeyecek. Kariyer evinizdeki aşırı disiplinli, lider yapınız çevrenizdeki kişileri zaman zaman yoruyor olabilir. Kendinize bir düzen kurmak isteyeceksiniz. Bu düzen; sağlam bir evlilik, kendinize ait bir olabilir. Bu nedenle rutinleriniz için attığınız adımlar ciddi olacak. Boşanmış bir Aslan burcuysanız kendinize ve kalbinize ikinci bir şans vermek isteyebilirsiniz.  Yeteneklerinizden faydalanmak isteyebilirsiniz. Müzik, resim, oyunculuk gibi aktiviteler ile uğraşıyorsanız bu tür konularda profesyonel olmak isteyebilirsiniz.

  • İlişkisi olmayan bir Aslan burcuysanız kalbine ve mantığına uygun düşen bir insan ile tanışabilirsiniz.
  • Aile şirketinde çalışan bir Aslan burcuysanız kendi işinizi kurmak isteyebilirsiniz.
  • İlişkisi olan bir Aslan burcuysanız sevgilinizin ailesi ile tanışarak ciddi adımlar atabilirsiniz.
  • Söz, nişan gibi organizasyonlara davet edilebilirsiniz.
  • Çocuk sahibi bir Aslan burcuysanız çocuklarınızın üstüne disiplin konusunda çok gidiyor olabilirsiniz.
  • Yeteneklerinizi ifade edebildiğiniz ve hayal gücünüzü kullanabildiğiniz meslek gruplarına yönelebilirsiniz.

Gelecek Konusunda Taviz Vermeyeceksiniz

11 Şubat; akşam saatlerinde Yeniay meydana geliyor. Aşk hayatınızda artık ayakları yere basan mantıklı ve planlı biri olmak isteyeceksiniz. Kısa ömürlü ilişkilerden ziyade geleceğe dönük ciddi ilişkilerin insanı olmak isteyebilirsiniz. Fakat bu konuda aceleci davranmamanızda fayda var. Erken aile tanışmaları, erken söz ve nişan sizin için zararlı olabilir. Sizi anlayan sizi tanıyan biri ile birliktelik kurmak isteyebilirsiniz. Size zarar verdiğini düşündüğünüz bazı insan ilişkilerinden sıyrılabilirsiniz. Sırlarınızı herkesle paylaşmak istemeyeceksiniz. Yalnızca güvendiğiniz dostlarınız ile vakit geçirmek sizi güvende hissettirecek. Arkadaş konusunda daha önceki kötü tecrübelerinizden ders çıkartmış olabilirsiniz.

Şubat ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 45066

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR