2020 ASLAN BURCU OCAK AYLIK YORUMU

2020 yılının Ocak ayında duygularınıza, kalbinize, aklınıza yeni bir sayfa açmaya hazır gireceksiniz. Geçtiğimiz aylar sizi mental olarak yorsa da bu ay içinizde nedensiz bir umut ve güç hissedeceksiniz. Sizi güçlü kılan her ne varsa sıkı sıkı sarılmalısınız diyor Gök kubbe. Başarma içgüdünüz yükselirken, kendinizi zaman zaman hırslı bir ruh hali içinde bulabilirsiniz. Sizin için en olumsuz duygulardan biri de belirsizlik içinde kalmak olmuştur. Ocak ayında duygularınızı belirsizliğe teslim etmeyeceksiniz. Deyim yerindeyse en kötü karar kararsızlıktan iyidir diyerek hareket edebilirsiniz. 2020 yılının Ocak ayı artık cesaretimi sonuna dek göstereceğim diyeceğiniz bir ay olacak. Bu ay mükemmeliyetçi bakış açınızı çevrenize de yansıtabilirsiniz. Gönlünüzü verdiğiniz her işin iyi olmasını istediğiniz için kontrolü eline almaya çalışabilirsiniz. Bu durumdan dolayı zaman zaman çevrenize keskin eleştirilerde bulunabilirsiniz.

İyimser duygularla hareket etmeniz sizi daha da olgun gösterecek.

Ocak ayında peşi sıra gelecek haberler ve yaşanacak olaylar sizi bir hayli şaşırtacak. Diğer yandan bu ay içerisinde, geçmişte çok istediğiniz bazı detayların sizin için aslında çok da önemli olmadığına kanaat getirebilirsiniz. Bambaşka alanlara ilgi gösterebilirsiniz. Yapmak istedikleriniz konusunda sabırsız davranabilir, nereden başlayacağınızı kestiremeyebilirsiniz. Sabrınızı yönetebilirseniz gök kubbenin mükâfatı da o kadar büyük olacaktır. Özel hayatınıza, sosyal ve ikili ilişkilerinize her zamanki gibi renk katacaksınız. Kariyer hayatınızda ise seçici ve planlı davranacaksınız. İyimser duygularla hareket etmeniz sizi daha da olgun gösterecek. Tüm bunlarla beraber ocak ayında gözlem gücünüz ve sezgileriniz sizin için yol gösterici nitelikte olabilir. Geçtiğimiz yılın ikinci yarısında tanıştığınız birileri varsa, bazı konularda oldukça farklı fikirlere sahip olduğunuzu fark edebilirsiniz. Bu durumdan dolayı bu kişilerle aranıza mesafe koyabilirsiniz.

2020 yılında hayatın yakasını iki elinizle tutacaksınız.

Duygularınızla baş edeceğiniz, geleceğinize odaklanacağınız bir yıl sizi bekliyor. İhtişamlı başlayacağınız 2020 yılının ilk ayında geçmişe sünger çekip, arzularınıza odaklanacaksınız. İnce ince planlar yapacağınız bu yeni yılı, yüksek bir enerjiyle selamlayacaksınız. Kalbinizde biten ne varsa,  yalın bir dille anlatacaksınız. Bu ay birçok kişinin eleştirisine maruz kalacağınızı da işaret ediyor gökyüzü. İç dünyanızdan sizi uzaklaştıran yıllara inat, kendinize yöneleceksiniz.

Yeniden ‘ben’ demeye başladığınız bir yıl.

2 Ocak’tan 13 Ocak’a kadar gökyüzünde inanılmaz kavuşumlar gerçekleşiyor. Dünyada tükenen bazı değerlerin yeniden ruh bulacağını gözlemleyeceksiniz. Ağır hareket eden gezegenlerin bir çemberde birbirlerini yakalamaları imkânsızken, beyazı temsil eden gezegenler siyahı temsil eden diğer gezegenler ile kavuşacak. Bu durum 6. Evinizde büyük bir kırılmayı da beraberinde getirecek. Kendinizi ‘’asla’’ dediklerinizi yaparken bulabilirsiniz.

Ocak ayında gökyüzü bir hayli şaşırtıcı, ilginç gelişmeler taşıyacak. Aşk hayatınızdan kariyer hayatınıza varana kadar merak ettiğiniz ne varsa Ayrıntılı Aylık yorumunu okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 60038

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Kova Burcunda YeniAy
Kova Burcunda YeniAy

Enteresan Doğum Yılları
Enteresan Doğum Yılları

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR