2022 ASLAN BURCU OCAK AYLIK YORUMU

Ocak Ayının En Konuşulanı

Koca bir yılın ardından başlayacağınız 2022 yılı, sizin için birçok sürprize eşlik edecek. Gerek içerisinde bulunduğunuz projeler gerekse de stilinizdeki değişiklik sizi ön plana çıkaracak. Elinizi attığınız her konuda başarıya ulaşırken, Ocak ayının “En Konuşulanı” siz olacaksınız.

Tecrübeleriniz Size Yol Gösterecek

Geçtiğimiz yıl başlayan ve başladığı günden itibaren sürekli olarak artış gösteren temponuz, Ocak ayında da sizinle olacak. Birçok konu için aynı anda koştururken, detayları gözünüzden kaçırmamak için daha fazla dikkat etmek isteyeceksiniz. 2021 yılının son ayında her ne kadar yorulduğunuzu hissetmeniz de hızlı bir şekilde hareket ettiniz. Her ne kadar bu koşuşturmaya ayak uydurduğunuzu düşünseniz de bütün bir ay boyunca bu tempoda hareket etmeyeceksiniz. Zor geçen günleriniz olsa da gökyüzü size bu günlerin iyi bir tecrübe olacağını işaret ediyor. Birçok konudan kendine ders çıkarmayı başaran siz, bu süreci de en verimli şekilde geçireceksiniz. Hayatın size sunduğu nimetlerden en güzel şekilde yararlanmaya devam edeceksiniz. Kendinizden emin davranışlarınız, Venüs Retro’sunun etkisiyle birleştiğinde referanslarınız daha güçlü olacak.

  • Hayatınızı belirli bir düzene oturtmak isteyeceksiniz.
  • Tecrübelendiğinizin farkına varacak ve hata yapma olasılığınızı en aza indireceksiniz.
  • Kardeşi olan bir Aslan burcuysanız, kardeşinize maddi konularda destek olabilirsiniz.
  • Eğer eğitim hayatına devam eden bir Aslan burcuysanız, akademik kariyer yapmak için kendinize yol haritası oluşturacaksınız.
  • Ailesiyle yaşayan bir Aslan burcuysanız, sorumluluklarınızın gündeme gelmesi, aile üyeleriniz ile ters düşmenize sebep olabilir.
  • Eğer çalışmayan bir Aslan burcuysanız, birden fazla iş mülakatına çağırılabilirsiniz.

Özel Birisi Olduğunuzu Hatırlıyorsunuz

Ayın hemen başında, yönetici gezegeninizin karşısına geçecek olan Merkür, sosyal yaşantınıza dair ip uçlarını gözlerinizin önüne serecek. Arafta olan konuları bu sayede daha net şekilde görebileceksiniz. Sürekli olarak aynı kişilerin size zarar verdiğini düşünmeniz, çevre değişikliğini gündeminize taşıyabilir. Tanışacağınız yeni kişiler size özel birisi olduğunuzu yeniden hatırlatacak.


Toplam Görüntülenme : 36512

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri
Terazi Burcunda Yeniay ve Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA