2019 ASLAN BURCU ŞUBAT AYLIK YORUMU

Sıfırdan başlamak, hayatına yenilik katmak ve gücünü göstermek istiyorsun artık. Hayatın gün geçtikçe seni köşeye sıkıştırdığını hissediyor olabilirsin. Şubat ayında kafandaki problemleri çözmek adına daha kararlı adımlar atacaksın. Şimdiye kadar içinde ukde kalanları, pişmanlıklarını telafi etmen için güçlü günlerden geçtiğini unutma. Bu ay mükemmeliyetçi ve titiz yapın daha da açığa çıkacak. Elini attığın her detayın üzerinde titizlikle duracaksın. Fakat fazla mükemmeliyetçi davranman abartılı davranışlar sergilemene neden olabilir. Farkına varmadan ben bilirim havasına bürünebilirsin. Şubat ayı ilginç tesadüfleri de beraberinde getirecek. Yıllar önce küstüğün ve bir daha görüşmediğin arkadaşın seninle yeniden iletişime geçebilir. Diğer yandan duruşunu beğendiğin, hep tanışmak istediğin kişiyle tanışabilirsin.

Kendine ve hayallerine odaklanacaksın.

Son günlerde aşk hayatında yaşanan güç ve üstünlük savaşları kendi gündemine odaklanmaktan seni uzaklaştırmış olabilir. Özellikle uzun soluklu bir ilişkin varsa, sürekli bir arada olmanın dezavantajlı tarafları ağırlığını hissettirebilir. Kendine de özel bir alan oluşturmak isteyeceksin. Kişisel güçlerini, hobilerini, yeteneklerini açığa çıkarmak için atağa geçebilirsin. İlişkisini yeni sonlandırmış bir Aslan burcuysan, her ne kadar ilişkiyi sonlandırmak senin kararın olsa da bu süreci atlatmakta zorlanabilirsin. Eski sevgilinin yeniden bir araya gelme çabası, arkadaşlarının bitmek bilmez sorgulamaları seni fazlasıyla yorabilir. Evli ve çocukları olan bir Aslan burcuysan, çocuklarınızın eğitimi adına eşinle önemli kararlar alabilirsiniz. Bununla birlikte eşinin ailesindeki sağlık sorunları gündeminizde olacak. Eşine vereceğin destek, duruşun, içten ve samimi tavrınla yaptığın fedakârlıklar aranızdaki bağın güçlenmesini ağlayacak.

Bu ay senin için önemliyse, aşk ve kariyer adına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 40512

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YILIN İLK GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?
2019 YILINDA BURCUNUZU NELER BEKLİYOR?

2019 YILIN İLK AY TUTULMASI
2019 YILIN İLK AY TUTULMASI