2020 ASLAN BURCU NİSAN AYLIK YORUMU

Nisan ayı, hayallerinizi, beklentilerinizi ilmek ilmek işleyeceğiniz bir ay olacak. Hayata dair her ne varsa yeniden tanımlayacağınız, değer katacağınız günler sizi bekliyor. Evet, bu zamana kadar çok mücadele verdiniz. Kimi zaman prensiplerinizden, doğrularınızdan taviz verdiniz kimi zamansa planlarınızı ertelemek zorunda kaldınız. Bu durum sizi derinden etkilese de nisan ayında tesadüflerin, değişen akışın boşuna olmadığını anlayacaksınız. Hayatınızı olumsuz etkileyen bazı detaylar bugünlerde size iyi ki dedirtebilir. Daha kararlı daha öngörülü hareket etmeye çalışacağınız bu süreçte hayatınızın önemli bir geçişte olduğunu hissedebilirsiniz. Bu hisle tüm kontrolü ele almak isteyecek, gündelik hayatınızın akışını her haliyle yönetmeye çalışacaksınız. Ancak planlarınızı sekteye uğratacak durumlar karşısında öfkenize yenik düşebilirsiniz, aman dikkat! Yükselen duygular sizi yakın çevrenizle çatışmaya sokabilir. Peşi sıra yaşanacak yanlış anlaşılmalar keskin kopuşlara davetiye çıkarabilir. Keşke dememek adına biraz daha gözlemci pozisyonda kalmanız avantajınıza olacaktır.

Duygusal tarafınızla da dikkat çekebilirsiniz.

Tüm bunlarla birlikte nisan ayı, unuttuklarınıza hızlıca dönüş yapacağınız bir ay niteliğinde. Kendi yolunuzu çizmeye çalışacağınız günlerde geriye dönüp baktığınızda hiçbir şey yatım kalsın istemeyeceksiniz. Güçsüz görünmekten asla hoşlanmayan biri olsanız da bu ay duygusal tarafınızla da dikkat çekebilirsiniz. Toplumsal konulara olan duyarlılığınız, araştırmaktan vazgeçmeyen tarafınız olayları daha farklı bir gözle değerlendirmenizi sağlayacak. Diğer yandan nisan ayında sevdiklerinize karşı daha korumacı bir tavra bürünebilirsiniz. Politik biri olamadığınızı bir kez daha gözler önüne serebilirsiniz. Kendi çizginizi bozmadan hayata entegre olmaya çalışacak ve yeteneklerinizi, bilgi haznenizi, kişisel gelişiminizi destekleme yoluna gireceksiniz.

Ayrıntılı aylık yorumunuzu okuyarak nisan ayının detaylı gündemini öğrenebilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 18353

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR