ASLAN BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Temmuz ayında yönetilmek değil yönetmek isteyeceksiniz. İpleri elinizde tutmak, yaşam standartlarınızı artırmak daha da önem kazanabilir. Motivasyonunuzu düşüren, sizi duygusal çıkmazlara iten her ne varsa kaynağını bulup, üzerinizdeki yüklerden arınmaya çalışacaksınız. Bu süreç sizin için zorlayıcı geçebilir.  Ciddiyet ve disiplini öngören bir ayı karşılıyoruz. Öğreten gezegen ayın ilk günlerinde öncü burca dönerek, geri hareketine devam edecek. Tutulma günleri de çabası! Transitler kendini ağırdan göstermeye hevesli olacaklar.  Mücadele ettiğiniz her şey için bu ay karşılığını alacaksınız. Yönettiği burca geri dönen Satürn tolere edeceğiniz her konunun sizin başınıza çorap öreceğini ifade ediyor. Önümüzdeki 6 ay boyunca bu döngüyü ciddiyetle takip etmeniz gerekecek.

Ani Değişimler Sizi de Şaşırtıyor

Temmuz ayının sonuna doğru, aniden gelişen değişimler sizi oldukça şaşırtabilir. Hem eviniz hem de yaşam alanınızla ilgili değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu durum sizi ne kadar masrafa sokacak olsa da içinize en sinen düzeni sağlamak sizi yeni bir hayata başlamış gibi hissettirebilir. Ancak bu yoğun dönemde siz maddi anlamda ters düşen harcamaları yapmak konusunda kolay kolay ikna olamayabilirsiniz. Aileniz kirada oturuyor ise onların ev sahibi ile yaşadığı bir takım sorunlar gündeme gelebilir. Ailenizde arazi ile ilgili bir durum varsa bu konu hakkındaki bütün sorunları çözmek isteyeceksiniz. Bu arazi ailenizin arasını açıyorsa satma fikri ile onları rahatlatmak isteyebilirsiniz. Gökyüzünün size olan tavsiyesi; dedikodulara çanak tutmamak ve fırsat vermemek. 2020’nin stresi en özel günlerimize yansırken ev ve ofis arasında gidip gelmek sizleri her zamankinden daha fazla yorabilir. Kendinizi devamlı bir çalışma hali içinde hissedebilirsiniz.

5 Temmuz’da Ay Toprak Burcunda Tutulacak.

Ay toprak burcunda tutulurken aynı zamanda Satürn’den bu evrede de desteğini sonuna kadar alacak. Bu hususta yalnızlığı hayatınızın her alanından atmak isteyeceksiniz. Dolunay’ın da sizde uyandıracağı hisler kendi yaşantınıza büyülü dokunuşlar yapmanızı sağlayacak. Yaptığınız dokunuşlar farkındalığınızı arttıracak. Burada bilinçaltınızı ne kadar aktif kullanabildiğinizi daha iyi göreceğini işaret ediyor gök kubbe. İçinizde uzun zamandır saklı kalmış konular gün yüzüne çıkabilir. Hatta bu yüzdendir ki Dolunay dönemlerinde insanlar kendi içindekileri daha çok dökerler. 5 Temmuz’da gerçekleşecek Dolunay da sizin içinizdekileri dökmek adına tetikleyici bir etkide bulunacak. Evli ya da ilişkisi olan bir Aslan burcuysanız uzun zamandır konuşmak istediğiniz ancak ertelemek zorunda kaldığınız konuları masaya yatırmak isteyebilirsiniz.

Temmuz ayında burcunuzu neler beklediğini detaylarıyla öğrenmek için Ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 32081

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR