ASLAN BURCU KASIM AYLIK YORUMU

İçinde beslediğin liderlik ve şefkat duygusu hayatını zorluklar karşısında güçlü kılacak.  Hem kendine hem de çevrene pozitif enerji dağıtacaksın. İnsanların sana duymuş olduğu güven ve saygı bu dönem daha da yoğunlaşacak. Bu geri dönüşler seni de olumlu yönde etkileyecek. Gezegenlerinin konumuna göre bu ay her ne kadar senin ayın olsa da kafa karışıklıklarının da olacağı belirtmek isterim. Yardımsever tavrın birçok kişi tarafından yanlış anlaşılabilir. Kendini bu süreçte dengeli tutmalısın. İnsanların seni yanlış anlamaması için de egonu dizginleyip yanlış anlaşılmaları yok etmelisin. Yaşamında planladığın şeyler isteğin doğrultusunda ilerleyecek. Bu düzende rehavete kapılmazsan stresten uzak günler pek yakında.

Karakterin çevrene de güç veriyor

Kararsızlığına ışık tutacak günler yaklaştı. Aklındaki soru işaretlerini ayyuka çıkaracaksın. Zirveyi zorladığın konular gündeme gelirken hem kariyer hem de sosyal olarak kendini çok güçlü hissedebilirsin. İletişim konusunda usta becerilere sahip olman etrafındaki kişilere de güven duygusu verecektir. Sahiplendiğin fikirler şekil alıyor, huzurlu uykulara dalabilirsin. Geleceğini kurmak için baban ya da bir aile büyüğün onunla çalışmanı isteyebilir. Aile ile yakınlaşman bu dönemde çok yoğun olacak. Ama gelelim Merkür’e; ateş burcunda geri gitmeye hazırlanan iletişim gezegeni planlarına bir parça çomak sokabilir. İlişkilerinde her ne kadar yapıcı da olsan bu günlerde kafan bir hayli karışabilir. Planlarını her ne kadar kademeli bir şekilde yürütmeye özen göstersen de bu hususta daha kontrollü olman gerekebilir. Güneş ile de iletişim kuracak Merkür Retro’su derece derece ben bilirim tavrını yönetmen gerektiğinin altını çizebilir.

Merkür koltuğu kapıyor.

Krallığın bitti sayılmaz ama yönetmek ve idare etmek konusunda biraz zorlanabilirsin. Eğer sabrını bu ayın son haftasına kadar korursan ne ala…  1 Kasım’da sinyalleri yakan Merkür Retro’sunun gündemi senin için kalabalık olacak. Ev yaşamından, düzenine, çocukların masraflarından, aile büyüklerine kadar her konuda bir aksilik, bir şikâyet ordusu ile karşılaşabilirsin. Tüm aksiliklerin bir anda geldiği bu dönemde kendini istemediğin kişilerle konuşma yaparken bulabilirsin.

Gökyüzü enteresan haberlere ve gelişmelere kapı aralıyor. Aşk hayatından kariyer hayatına, alacağın kararlara kadar merak ettiğin her detay için Ayrıntılı Aylık Yorumunu okuyabilirsin.  


Toplam Görüntülenme : 40598

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI