2020 ASLAN BURCU EKİM AYLIK YORUMU

İçinizdeki Ateşi Yakmaya Çalışırken…

Önemli deneyimler ve hayat sınavlarını getiren bir Ekim ayı sizi bekliyor. Yaşama dair bildiğiniz ne varsa değişime uğrarken değişimden nasibini herkes alacak. Siz bile… Duygusal dağınıklıklarınızın olduğu Eylül ayını ardınızda bırakırken kendinizi Ekim ayında tecrübelerinizle beraber daha güçlü hissedeceksiniz. ‘Ben buna rağmen güçlü kaldım, ya siz?’’ sözü Ekim ayında sizi anlatan sözlerden birisi olacak. Kendiniz hakkınızda duyacağınız asılsız iddialara cevap vermektense gülüp geçeceksiniz. İçinizdeki gücü arttıracak davranışlar sergilerken çevrenizde egosu yüksek davranışlara imza atmak ise size has bir davranış olacak. Hayatta yeteri kadar ego olmalı mottosunu uygulayabilirsiniz. Size kendinizi iyi hissettiren şeylerin peşinden koşarken mücadelenizi düşüren ne varsa düşünmeden silmek isteyebilirsiniz. Özellikle aile içi ilişkilerde keskin davranışlarınız göze çarparken, lafı hak ettiğini düşündüğünüz kim varsa iki çift söz etmekten kaçmayacaksınız. Sallantılı bir yaşam geçirdiğinizi düşünseniz de zor zamanları nasıl atlattığınızı bir tek siz biliyorsunuz. Sizi sizden daha iyi tanıyan insanlar aramanız ve sürekli etrafınıza fikir danışmanızın sebebi de bu olabilir. Gök kubbe içindeki gücü ve potansiyeli arayan Aslan burçlarının aradığı gücü bulacağını işaret ediyor. Ancak bu güç bulunurken nelerin feda edileceği ise hayatın ta kendisinde saklı.

Sıradan Bir Ay Geçirmeyeceksiniz

Ekim ayı genel hatlarıyla büyük öğretileri barındırıyor. Gök kubbe bir öğretmen edasıyla yaşamınızı ele alırken, tecrübelerinize tecrübe, bilginize bilgi katmaya başlayacaksınız. Gelişiminizin meyvelerini almak isteyeceksiniz. Duygusal iniş çıkışlar söz konusu olduğunda bile toparlayıcı davranmaya çalışacaksınız. Ekim ayında hayatınıza sirayet eden değişimler içinize sinecek. Yapmak istediğiniz ne varsa hepsini gerçekleştirmek isterken size uygun gelmeyen bütün davranışlar geride kalacak. Hayatınızdaki dönüm noktalarını Ekim ayında daha güçlü hissetmek zaman zaman gelecek kaygılarınızı arttırsa da işleri rayına koymayı bir şekilde başaracaksınız. Bu hususta gökyüzü transitleri hayatınızın önemli köşelerini ortaya çıkarabilir. Asla dediğiniz ne varsa kendinizi bir anda onun çehresi içerisinde bulabilirsiniz. Aniden yaşanan gelişmelere hazırlanmalısınız. Neden mi? Çünkü bu Ekim ayı sizin için sıradan bir ay olmaktan çok fazlası…

  • Geleceğiniz hakkında çok fazla düşüncelere dalabilirsiniz. Ailenizle bu konuda konuşma yapmasanız da yakın dostlarınızla uzun sohbetler yapabilirsiniz.
  • Planlarınızın ani değişimleri yoğunluk algınızı arttırabilir. Yani gözünüzde büyüttüğünüz işler aslında göründüğü kadar olmayabilir.
  • Hayata karşı kayıtsız olan birilerini gözlemlemek sizi çevrenizi değiştirmenize kadar zorlayabilir. Ön yargılarınızdan kurtulmak isteseniz de maruz kaldığınız bazı davranışlar sizi bile zorlayabilir.
  • Çevrenizde ilginiz olmadığınız konuların sürekli konuşulması sizi rahatsız edebilir.
  • Siz kendinizi ve yaptıklarınızı bilmenize rağmen sürekli size yapmanız gerekenlerin söylenmesi öfke katsayınızı arttırabilir.
  • ‘Plan demek, ben demektir’ sözü sizi tanımlayabilir.

Sahteliğe Yer Yok

14 Ekim’de su burcunda iletişim gezegeni geri gidecek. Merkür, şüphelerinizi, kıskançlıklarınızı artırabilir. Çevrenizde yaşananlar, tanık olduğunuz konular sizi ilişkinize döndürecek. Araştırmacı ruhunuz ön plana çıkarken yeni durumları keşfetmek sizi aşırı derecede şaşırtabilir.

Ekim ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 47421

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR
2020 ŞİFRELERİ ÇÖZÜYOR