2021 ASLAN BURCU MAYIS AYLIK YORUMU

Temkinli Adımlar Atacaksınız

Aceleci olmanın ve anı yaşamaktan yoksun hareket etmenin Mayıs ayının ruhuna aykırı olduğunu bilmek sizin için zor olmasa gerek. Çünkü tam olarak bu düşüncelerle geçen bir aya giriş yapacaksınız. Kayda değer kararlar almak da bunun olumlu bir getirisi olacak. Sizin için hem sakin hem de düşünceli bir ay olması içinizde birtakım meseleleri noktalandırmak için güzel bir fırsat gibi… Ancak ruhunuzun ve zihninizin bu kadar dinlenmeye ihtiyacı varken yeni sorumluluklar almak acaba ne kadar yorucu olacak? İşte bu soruyu kendinize çokça soracaksınız Mayıs ayında. Gök kubbe sorumluluk almaktan korkmayan bir yanınız olduğunuz gözler önüne serse de kendinizi yok yere töhmet altında bırakmak istemeyeceksiniz. Gerçekleştirmek için can attığınız planların biraz daha beklemesini işaret eden gökyüzü eğer sabırsız bir tavır içerisine girerseniz beklediğiniz sonuçları alamayacağınızı da vurguluyor. Çevrenizdeki insanlarla kuracağınız iletişimin bazı kopukluklar yaşaması sizden yana olmayacak. Şunu unutmayın ki sözlerinize olan rağbet artarken kelimelerinizi daha dikkatli seçmek isteyeceksiniz. Çünkü herkes kendi duyduğunu sorgulamadan doğru sayabilir. Huysuz kişiler Mayıs ayında daha çok karşınıza çıkacak.

  • Aranızda sorun olduğunu düşündüğünüz kişiler varsa onlara bir şekilde yaklaşmak isteyeceksiniz.
  • İşyerinizdeki sorumluluklarınız değişebilir, iş saatleriniz de bundan nasibini alabilir. Ne olursa olsun düzeninizden bir şey kaybetmek istemeyeceksiniz.
  • Mayıs ayında damak tadınıza da çokça özen göstereceksiniz. İnternetten gördüğünüz yeni tarifleri denemek ve mutfağınıza heyecan katmak sizi mutlu edecek.
  • Sürprizlerde hoşlanan yanınız Mayıs ayından çokça nasibini alacak. Beklenmedik olaylar kapınızı çalacak.
  • Sezgilerinize bu ay daha fazla ihtiyaç duyduğunuzu düşünebilirsiniz. Buna ek olarak haklı çıktığınız konular da artış gösterecek.

Konuşulacaksınız

Mayıs ayının en adından söz ettiren burcu olarak attığınız bütün adımlarda kulislerde konuşulabilirsiniz. Size en yakın ya da en uzak fark etmeksizin bu kadar konuşulmak bir noktada da gururunuzu okşayabilir. Doğru yaptığınız şeyleri fark ederek sonuna kadar devam etmek ise Mayıs ayının alameti farikalarından olacak. Kalbinizi izleyerek aklınızın verdiği kararlara da ters düşmeyeceğinizi işaret eden gökyüzü, zor görünen ne varsa sizi etkilemeyeceğinin de ayrıca altını çiziyor. Bilginize.

Mayıs ayında burcunuzu nelerin beklediğini detaylarıyla öğrenmek için ayrıntılı burç yorumlarını okuyabilirsiniz.


Toplam Görüntülenme : 33347

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri
Merkür Gerilemesinin Burçlara Etkileri

Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri
Burçlara Göre Sevgililer Günü Hediyeleri

En Çok Okunanlar
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU
20 MART 2021 İLKBAHAR EKİNOKSU

2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA
2021 MERKÜR BALIK BURCUNDA