ASLAN BURCU TEMMUZ AYLIK YORUMU

Gücüne güç katacağın günler seni bekliyor. Bir süredir kendini biraz sıkılmış, bunalmış, her şeyden uzak hissediyordun. Dünyanın karmaşası içinde bulunduğun konumu, insanlar arasındaki yerini sorgulayıp durdun. Kendi doğrunu bulabilmek adına belki de en çok kendini köşeye sıkıştırdın. Kendine karşı eleştirel bir tutum sergilemen aslında olayları daha geniş kapsamlı değerlendirmen ve sorunları çözmen açısından sana büyük bir avantaj sağladı. Artık nerede eksik, hata olduğunu daha net şekilde bildiğine göre seni kolay kolay kimse durduramaz!

Adalet kavramına daha da önem vereceksin.

Temmuz ayında hayatın başrol oyuncusu olma arzunun biraz dışına çıkacaksın. Dikkatli bir gözlemci olacak ve etrafında gelişen her olayı, her toplumsal meseleyi, arkadaşlıklarını çözümleyeceksin. Hayatında kalıcı hiçbir pürüz bırakmaya niyetin yok. Manevi konularda kendine kalıcı düsturlar edinmeye çalışacaksın. Farklı olmak, farklı düşünmek, farklı görmek, farklı davranmak kendini daha özel hissetmeni sağlayacak. Bunlarda birlikte ‘adalet’ kavramına da kafa yormaya başlayacaksın. Haksızlığa uğrayanlara karşı daha korumacı bir yaklaşım sergileyeceksin. Örneğin çalışma ortamında baskıya maruz kalan arkadaşını savunabilir, arkasında durabilirsin.

Kıskanılacaksın.

Yaz güneşi içini ısıtacak. Kendine yeni hedefler, yeni ilgi alanları bulacaksın. Aslında bu aydan itibaren kendini yeniden keşfetme sürecinin başladığını vurguluyor Gök kubbe. Tiyatro, resim, heykel, senaryo yazımı, pastacılık gibi yetenek barındıran kurslara kaydolabilirsin. Bu kadar hareketli ve atak oluşun bazı arkadaşlarınca kıskanılmana neden olacak. Hatta zaman zaman bu kıskançlıkla seni ağır bir şekilde eleştirenler, ağzından olmadık sözler kaçıranlara dahi denk gelebilirsin. Açıkçası karşılaşacağın bu olumsuz durumlar seni ilkin sarssa da bazı gerçekleri gördüğün için şükredeceksin. Diğer yandan temmuz ayında yakın arkadaşının ya da kardeşinin ilişkisindeki sorunların ortasında bulabilirsin kendini. Her ne kadar kendi bildiğin doğruların savunucusu olsan da özel hayata karışmakla suçlanabilirsin. Bu durum sonrasında mümkün olduğunca yorum yapmamaya, fikrini gerek görmedikçe paylaşmamaya özen göstermeye çalışacaksın. İyi niyetli yaklaşımlarının her zaman işe yaramadığını görmek seni biraz üzebilir.

Hareketli geçecek gündemde sosyal, aşk ve kariyer hayatına dair detayları merak ediyorsan Ayrıntılı Aylık Yorumunu mutlaka okumalısın.


Toplam Görüntülenme : 46769

Tüm Sayılar


Zeynep Turan

Hakkında
Zeynep Turan

Astroloji bir yol haritasıdır.
Hayatınızla ilgili keskin bir viraj aldığınızı düşünüyor olabilirsiniz. Peki, o zaman size bir soru; İçinde bulunduğunuz dönemin hayatınızdaki en zor dönem olduğuna nasıl karar veriyorsunuz?
Astroloji bunları yıl yıl cevaplıyor! Zeynep Turan; doğum haritanızda yani horoscope haritanızda, size özel olayları anlatırken, olayları nasıl yöneteceğinize dair danışmanlık da veriyor...
Siz doğum bilgilerinizi veriyorsunuz, Zeynep Turan doğum anınızdaki gezegen konumlarından hayatınızda neyin öne çıktığını anlatıyor. 

Zeynep Turan'a Sor

Ayrıntılı Yorum

Videolar
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri
2018 Satürn Retro'sunun Burçlara Etkileri

2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ
2018 URANÜS BOĞA BURCUNDA - BURÇLARA ETKİLERİ

En Çok Okunanlar
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI
2019 YENGEÇ BURCUNDA GÜNEŞ TUTULMASI

2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU
2019 YILIN İKİNCİ MERKÜR RETRO'SU

2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI
2019 OĞLAK BURCUNDA AY TUTULMASI